Esileht Koolilaps Matemaatukavõistlus Känguru 2023 juunior vanuserühm

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Matemaatukavõistlus Känguru 2023 juunior vanuserühm

Postitas:
Kägu

Polegi veel sel aastal Känguru teemat tehtud.

Kas on keegi üle vaadanud matemaatikavõistlus Känguru oma lapse tulemused või oleks nõus jagama oma lapse juunior vanuserühma vastuseid ehk 9. – 10. klass. Poeg tahaks oma tulemusi võrrelda, arvab et tal läks halvasti ja mitmed vastused pani valesti, seega ta ei tahtnud, et ma tema vastuseid siia esimesena paneks. Kahjuks mul omal pole nii palju loogilist mõtlemist, et ise neid kõiki ülesandeid läbi teha.

itäh, kes on nõus oma vastuseid võrdluseks jagama, lisan ka oma poja vastused mingil ajal siia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline võrdlemine ei anna ju mingit infot selle kohta, kas su pojal oli õiged või valed vastused. Saad ainult teada, et kellelgi teisel olid kas samad või erinevad. Sarnased vastused ei tähenda, et su pojal läks hästi ning erinevad vastused ei tähenda, et tal läks halvasti. Oodake rahulikult tulemused ära ja siis saate teada, kuidas tegelikult läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles võistlusel osaleb tuhandeid lapsi igas vanuserühmas, 50 esimest avalikustatakse, teised kohad saavad saadakse õpetaja käest. Känguru omab üsna vähe tähtsust kuna koolid tahavad peamiselt olümpiaadide tulemusi. Rahusta oma last ja ütle, et varsti tulevad lahendused välja ja saab oma koha teada. See on ainult üks võistlus ja ei ole mõtet ennast teistega võrrelda, sest võrdlemine tekitab alati stressi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imestan, et vanemad selle Känguru pärast igal aastal nii ärevil on. See on siiski vaid mäng. Minu laps ka tegi seda juuniori – tõi ülesanded koju, ma ka proovisin lahendada mõnda, päris põnevad olid. Aga õiged vastused tulevad ühel hetkel kodulehele nagunii, koos tulemustega –  oodake ära. Kui me ka siin praegu oma laste tulemusi jagaks, kust sa teaks et need siis õiged on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Matemaatukavõistlus Känguru 2023 juunior vanuserühm