Esileht Kodunurk Materjal ise garderoobi tegemiseks

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Materjal ise garderoobi tegemiseks

Postitas:

Kes on ise garderoobi ehitanud, andke nõu, kuskohast osta sahtleid, siinidel riiuleid jms? ehituspoodides on väga väike valik, nt ainult üht sorti sahtlid. aga ma tahaksin laiemaid ja teist värvi nt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 16:26; 05.12 21:13; 07.12 16:05; 07.12 18:22; 07.12 19:36; 07.12 21:07; 08.12 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav kuldsete kätega ehitaja ehitas meile ise garderoobi karkassi, kaasa arvatud sahtlid, tavalisest materjalist mis ehituspoodides laialt saada. Uksed ja sahtlite esiküljed tõime Ikeast kuna see oli lihtsalt kõige odavam variant. Näiteks suur, maast laeni peegeluks oli Ikeas mitu korda odavam kui eraldi materjalikulu oleks olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isetegijad ostavad poest sahtlid ja riiulid? Mis nad siis ise teevad? Mõtled,et kaks küljeseina püsti panna ja üks riidetoru sinna vahele kruvida ongi kogu kapi ehitus. Ehituspoodides müüqakse sahtli siine ka, millel plekist kõrgemad servad. Endal vaja siis esipaneel teha. Ilusamad ja kallimad siinid on furnituuripoodides. Pane otsingusse jA tuleb päris palju erinevaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 20:26; 06.12 23:12; 07.12 23:19; 08.12 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei ole mingi mööblimeister, nii et sahtleid ma küll ise ehitama ei hakka 🙂

sahtlid, komplektis siinidega, on poes müügil, kuid valik on väike. ikeat vaatasin ka, aga tahaks kohe ära osta. ikea peale kuluks terve päev ära, kellel see aeg võtta on. ikeast iseenesest saaks kõik kätte, 60 cm laiad lõpuni avanevad sahtlid olid vist ca 50€ komplekt. mitte väga odav.

seda ma küsingi, et mis poodides neid korralikke sahtleid pakutakse. köögimööbli poodides? kas seal müüakse lihtsalt viis sahtlit uksest sisse astunud kodanikule? ja esipaneelid? ma ei saa ju osta seinu ühest kohast ja sahtlite esipaneele mujalt, need ei sobiks ju kokku. nt ehituspoes vaadatud seinapaneelid olid juba ettetehtud aukudega, nii et ei ole vaja hakata mõõtma ja puurima, et sahtleid, riiuleid kinnitada.

ps garderoobi all ei mõtle ma mitte riidekappi, vaid eraldi ruumi. ruum on olemas, saab lihtsalt uue sisustuse. praegu ongi minimalistlik lahendus kaks toru riidepuude jaoks ja kolm torni korvriiuleid, aga tahaks nüüd lastele midagi viisakamat teha. nii et mingeid uksi ei tule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 16:26; 05.12 21:13; 07.12 16:05; 07.12 18:22; 07.12 19:36; 07.12 21:07; 08.12 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Google: “furnituur”

Furnituuripoed müüvad ühekaupa ka juppe. Kui kuskile (köögi)salongi lähed, mis ainult valmislahendusi pakub, ei pruugi päris ühekaupa saada, aga enamasti saab tellida ka ilma paigalduseta tootevalikust mingi portsu sisustust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei ole mingi mööblimeister, nii et sahtleid ma küll ise ehitama ei hakka ????

sahtlid, komplektis siinidega, on poes müügil, kuid valik on väike. ikeat vaatasin ka, aga tahaks kohe ära osta. ikea peale kuluks terve päev ära, kellel see aeg võtta on. ikeast iseenesest saaks kõik kätte, 60 cm laiad lõpuni avanevad sahtlid olid vist ca 50€ komplekt. mitte väga odav.

seda ma küsingi, et mis poodides neid korralikke sahtleid pakutakse. köögimööbli poodides? kas seal müüakse lihtsalt viis sahtlit uksest sisse astunud kodanikule? ja esipaneelid? ma ei saa ju osta seinu ühest kohast ja sahtlite esipaneele mujalt, need ei sobiks ju kokku. nt ehituspoes vaadatud seinapaneelid olid juba ettetehtud aukudega, nii et ei ole vaja hakata mõõtma ja puurima, et sahtleid, riiuleid kinnitada.

ps garderoobi all ei mõtle ma mitte riidekappi, vaid eraldi ruumi. ruum on olemas, saab lihtsalt uue sisustuse. praegu ongi minimalistlik lahendus kaks toru riidepuude jaoks ja kolm torni korvriiuleid, aga tahaks nüüd lastele midagi viisakamat teha. nii et mingeid uksi ei tule.

Arusaamatuks jääb soov veel kallimalt sisustada ruumi, mis põhiliselt on enda ja oma pere kasutuses ja kuhu võõras silm ei ulatu. Kui on juba korvriiulid siis miks peab olemasolevad sahtlid mingite esipaneelidega sahtlitega asendama? Kui valmistajatelt tellida ei taha, mis annab signaali, et raha ei ole tellimiseks ja ise ei oska ning Ikeas kulub liiga palju aega siis pead ilma ilmselt olema.
Osta neid korvriiuleid juurde või osta mingi riiulite komplekt, mis sinna garderoobi ruumi panna ja ongi võimalus ladustada asju ka riiulile peale korvriiuli.
Kui on soov standardist erineva mõõduga sahtleid saada siis iga sisustusega tegelev ettevõte võib sulle need valmistada. Küll mitte korvriiulite hinnaga. Odavalt saad sahtleid nii, et lähed kasutatud mööbli poodi, mida näiteks Tallinnas on mitu tükki ja ostad sealt mingi tumba või sahtlitega kasti ning mugandad selle oma garderoobi.
Kui ei saa aru või ei oska siis ei jää muud üle, kui paluda mõnel interjööri disaineril vastavale ruumile sisutusprojekt tellida ja sellega siis sisustusettevõtetest võtta pakkumised ja neist parim välja valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 20:26; 06.12 23:12; 07.12 23:19; 08.12 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll jääb arusaamtuks, et mida sa täpselt otsid, aga igasugu mööblifurnituuri on Järve keskuses – seal kaks poodi. Müüakse sahtlisiine nt. Kapi uksed või sahtlite esipaneelid võid lasta välja lõigata nt EEK Trades. Valid materjali välja, mõõdud ette ja teevad sulle kenasti kanditud uksed valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ennekõike vajan kõige tavalisemaid sahtleid nagu see https://www.k-rauta.ee/p/garderoobi-sahtel/9ae?mtd=viewed&pos=product-bottom&src=bitrec , kuid laiemat (80 cm). tean, et siinid on nt k-rautas eraldi ka müügil, et teha väljatõmmatavaid riiuleid. minu küsimus oligi, kus on suurem valik sarnaseid tooteid, sest k-rautas on konkreetselt ainult ühe laiusega ja ühe viimistlusega. ei ole vaja mingit standardist hälbivat mõõtu ega muidu erilahendusi. mitmest teisest ehituspoodide ketist olen ka vaadanud, neis pole üldse midagi sellist olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 16:26; 05.12 21:13; 07.12 16:05; 07.12 18:22; 07.12 19:36; 07.12 21:07; 08.12 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ostadki siinid (liugurid) ja puitu ning teed siis oma mõõtude järgi need sahtlid. On ka selliseid, millel ka sahtliküljed komplektis ja väga kerge on teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 16:55; 07.12 18:46; 07.12 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ostadki siinid (liugurid) ja puitu ning teed siis oma mõõtude järgi need sahtlid. On ka selliseid, millel ka sahtliküljed komplektis ja väga kerge on teha.

uskumatu. ma tegingi teema ju selleks, et küsida “kust osta need siinid, küljed ja esipaneelid”. ma tean, et need on olemas. ma ei hakka ju ometi männilauast neid esipaneele tegema, kui need on valmis tootena olemas (lihtsalt ei leia, kus).

näete, sellist http://www.ikea.com/fi/fi/catalog/products/20246360/#/20246360 ja sellist http://www.ikea.com/fi/fi/catalog/products/70246683/#/10246695 ja sellist http://www.ikea.com/fi/fi/catalog/products/50204636/ ja sellist http://www.ikea.com/fi/fi/catalog/products/80221451/#/40204651 otsin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 16:26; 05.12 21:13; 07.12 16:05; 07.12 18:22; 07.12 19:36; 07.12 21:07; 08.12 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on sulle juba korduvalt öeldud, kust saab materjali, et ehitada. Sina ise pead ära otsustama, mida sa teha tahad, mitte siin plärtsuma. Alguses räägid sa ehitamisest ja ise tegemisest, nüüd tundub, et tahad ikka valmis gardeoobi osad osta ja need kodus lihtsalt lahti pakkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 16:55; 07.12 18:46; 07.12 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh viimasele käole nõuannete eest, kust osta. mul vist arvutil mingid settingud paigast ära, et ei näe kõike, mis kirjutatud. mees tuleb koju, siis palun tal vaadata.

konkreetsed soovitused jõudsid minuni ainult sellelt käolt, kes soovitas järve keskuse furnituuripoode. neist ühe kodulehel käisin, kahjuks ei ole see suunatud lõpptarbijale. eks homme lähen kohapeale ja vaatan, kas on seal selliseid sahtleid.

ma tean väga täpselt, mida ma teha tahan. kui üks võimalus on tellida garderoobe ehitavalt firmalt valmistoode, siis vastukaaluks ise konstrueerides, eraldi detailid ostes ja kodus kokku pannes võibki seda ise tegemiseks nimetada. ka garderoobivalmistajad ei tee neid detaile ise saematerjalist, vaid kasutavad samamoodi valmisdetaile. neid ma otsingi.

ausalt, ei kujutanud ette, et niisugune lihtne teema võib nii palju segadust tekitada. otsinguga tuli välja, et siin on inimesi, kes on ise garderoobisisustuse teinud ja ma lootsin, et ehk mõni neist oskab mulle nõu anda. ilmselt ei ole nad seda teemat lugema juhtunud, sest siin neid ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 16:26; 05.12 21:13; 07.12 16:05; 07.12 18:22; 07.12 19:36; 07.12 21:07; 08.12 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud kodus nö panipaigasüsteemi. Selleks ostsingi tavalisest ehituspoest materjali (puitplaadid), millest saagisin vastavalt mõõtudele detailid välja.

Sorry, kui tahad ikka valmis asju lihtsalt paika panna, siis see ei ole ise tegemine ega ehitamine. Kui ise õigesti ennast väljendada ei oska, siis pole vaja teisi segaduse tekitamises süüdistada.

Kui on väga täpsed soovid mõõtude ja värvi osas, siis sügavalt kahtlen, et kuskil Eestis selline sahtlipood olemas on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 16:55; 07.12 18:46; 07.12 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud kodus nö panipaigasüsteemi. Selleks ostsingi tavalisest ehituspoest materjali (puitplaadid), millest saagisin vastavalt mõõtudele detailid välja.

just, samamoodi sai sahvri jaoks tehtud, kuid garderoobi ei lähe selline lahendus mitte.

Kui on väga täpsed soovid mõõtude ja värvi osas, siis sügavalt kahtlen, et kuskil Eestis selline sahtlipood olemas on.

ei ole väga täpsed soovid ju, lihtsalt laiemat sahtlit tahaks kui 60 cm. 80 cm, mis on standardmõõt, oleks täiesti sobiv.

ka värvi osas ei ole kindlat nõudmist, kuid see beez, mida k-rauta müüb, ei sobi lihtsalt toaga. valge, helehall, tumehall, mis iganes külm värv pmst sobiks. ei saa ju olla, et mingi toode, mis põhimõtteliselt on olemas ja müügil, on kättesaadav vaid ühes värvitoonis. praegu, kui poed on kõikvõimalikke tarbetuid asju maast laeni täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 16:26; 05.12 21:13; 07.12 16:05; 07.12 18:22; 07.12 19:36; 07.12 21:07; 08.12 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh viimasele käole nõuannete eest, kust osta. mul vist arvutil mingid settingud paigast ära, et ei näe kõike, mis kirjutatud. mees tuleb koju, siis palun tal vaadata.

konkreetsed soovitused jõudsid minuni ainult sellelt käolt, kes soovitas järve keskuse furnituuripoode. neist ühe kodulehel käisin, kahjuks ei ole see suunatud lõpptarbijale. eks homme lähen kohapeale ja vaatan, kas on seal selliseid sahtleid.

ma tean väga täpselt, mida ma teha tahan. kui üks võimalus on tellida garderoobe ehitavalt firmalt valmistoode, siis vastukaaluks ise konstrueerides, eraldi detailid ostes ja kodus kokku pannes võibki seda ise tegemiseks nimetada. ka garderoobivalmistajad ei tee neid detaile ise saematerjalist, vaid kasutavad samamoodi valmisdetaile. neid ma otsingi.

ausalt, ei kujutanud ette, et niisugune lihtne teema võib nii palju segadust tekitada. otsinguga tuli välja, et siin on inimesi, kes on ise garderoobisisustuse teinud ja ma lootsin, et ehk mõni neist oskab mulle nõu anda. ilmselt ei ole nad seda teemat lugema juhtunud, sest siin neid ei ole.

Vaata ,kas seda nõuannet näed!
Mine K-Rautasse ja küsi neilt, miks neil ei ole 80cm laiuseid sahtleid! Ütle, et sa tahad selliseid saada ja kogu lugu. Olgu olla nädala pärast!
Eriti rumal väide on, et garderoobivalmistajad kasutavad samamoodi valmis detaile.
Huvitav millega need firmad siis tegelevad, kes garderoobi sisutust, mööblidetaile jms toodavad ja müüvad? Arvad, et käivad Euroopas sopplemas või kuskilt e-poest ostavad neid puidustvõi mealmiinist esipaneelidega sahtleid ?!
Kui vana sa oled, kui tohiks teada saada? 12?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 20:26; 06.12 23:12; 07.12 23:19; 08.12 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

okei, ma saan aru, et siin üks garderoobiehitaja tunneb, et talle on varba peale astutud. hirm on arusaadav, ega leib lauale ei tule, kui kõik koduperenaised ise garderoobe ehitama hakkavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 16:26; 05.12 21:13; 07.12 16:05; 07.12 18:22; 07.12 19:36; 07.12 21:07; 08.12 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

okei, ma saan aru, et siin üks garderoobiehitaja tunneb, et talle on varba peale astutud. hirm on arusaadav, ega leib lauale ei tule, kui kõik koduperenaised ise garderoobe ehitama hakkavad.

Sina küll kellelegi hirmu eitekita. Sa ei saa ju toimivatest süsteemidest aru ja tahad ise teha asju, mida sa teha tegelikult ise ei taha. Aru sa ka mitt muhhvigi ei saa. Edu sahtliteta elus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 20:26; 06.12 23:12; 07.12 23:19; 08.12 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sellised ei tuleks odavamad võrreldes ise ehitamisega: https://www.on24.ee/sisustus/kapid_kummutid_riiulid/kapiuksed/103589, https://www.on24.ee/sisustus/kapid_kummutid_riiulid/riiulid_vitriinkapid/103545, https://www.on24.ee/sisustus/kapid_kummutid_riiulid/riidekapid/62997

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on ise garderoobi ehitanud, andke nõu, kuskohast osta sahtleid, siinidel riiuleid jms? ehituspoodides on väga väike valik, nt ainult üht sorti sahtlid. aga ma tahaksin laiemaid ja teist värvi nt.

Tere. Tegin kunagi samasuguse postituse ja enamuse käest sain sõimata. Ainult paar head nõuannet oli. Uskumatu :). Meie tegime nii – tuttav mööblimees tegi karkassi ja pani kokku, joonised ja sisulahenduse arutasime koos läbi. Kapisisu lasin tuttaval tuua IKEA’st – püksihoidja, lipsuhoidja, korvriiulid. IKEA oli odavam võrreldes meie ehituspoodidega. Riiulid kappi ja sahtlid alla tegi ehitusmees.

Keegi kommenteeris, et miks kulutada, kui ainult ise seda kappi näed. Mina just tahan enda peale kulutada – ainuüksi sahtlinuppude ja uste käepidemete peale kulus ca 200 eur (kokku 2 kappi). Kapid said kriidivärvidega, tehtud, vanutatud – tõeline meistritöö. Iga kord kui kapist mööda lähen, läheb tuju heaks. Nii ilus kapp tuli 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry, kui tahad ikka valmis asju lihtsalt paika panna, siis see ei ole ise tegemine ega ehitamine. Kui ise õigesti ennast väljendada ei oska, siis pole vaja teisi segaduse tekitamises süüdistada.

Alguses räägid sa ehitamisest ja ise tegemisest, nüüd tundub, et tahad ikka valmis gardeoobi osad osta ja need kodus lihtsalt lahti pakkida.

Mina saan küll väga hästi aru- inimene tahab valikut garderoobielementidest (sahtlid, siinid, korvid, stanged, konksud jne), milledest ise garderoob kokku panna. Kombineerida ja vaadata ise, kuhu riiul- kui sügav, kui kõrge; kuhu stanged, kuhu konksud, kuhu salhtlid, kuhu hoopis korvid ja mitu.

Paraku ka mina peale Ikea ei oska idagi soovitada. Seal on tühjad nö kapid sh ilma usteta, kuhu saad ise kogu vajamineva sisse osta ja oma maitse järgi sättida, erinevates mõõtudes ja toonides.

Selles teemas jääb paljudest vastajatest mulje, et selliseid asju ei peagi poes olema, pead leppima valmiskapiga või teine variant on hakata ise metsa langetama ja saagima! Teemaalgataja ju kirjutas selgelt, et tahab ise garderoobi detailidest kokku paigutada, kust detaile saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.mooblifurnituur.ee/et/products/39/180

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Kodunurk Materjal ise garderoobi tegemiseks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.