Esileht Ilu Matistav kreem

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Matistav kreem

Postitas:
Kägu

Nahk on mul pindkuiv ja seetõttu on tekkinud olukord, et ühelt poolt vaja niisutust, aga soojema ilmaga hakkab siiski väga kiiresti nägu läikima. Kasutan siis puudrit, aga ehk on teil häid kogemusi kreemidega (või primeritega?), mis ei kuivataks, aga hoiaks naha matina?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle sobib Anna Lotan, Liquid Gold matistav kreem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul see BB kasutuses https://tradehouse.ee/et/?i=70453

Katab ja matistab, samas ei tundu nö raske nahal

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan La Roche Posay Effaclar Duo+. Mul endal on kombineeritud nahatüüp, korraga nii rasune kui ka kuiv nahk, ja selle kreemiga on kõik kontrolli all ja nahk näeb täitsa hea välja. Talvel muidugi võib vaja minna lisaniisutust, aga muidu kui peamine probleem on läikimise ärahoidmine, siis väga soovitan proovida. Ka meik püsib paremini peal, niiet minu puhul täielik winner 🙂 isegi troopilises niiskes kliimas toimib täitsa hästi – päris 100% ei olegi võimalik näha läikimist ära hoida, sest õhuniiskus on meeletu, aga kui muidu oleks nagu rasvapann näos, siis sellega on lihtsalt loomulik kuma.
Jumestuskreemi puhul ma kasutan alati primerit ka, milleks hetkel on Benefiti Porefessional. Muidu kasutan juba aastaid Lumene matistavat primerit, aga hetkel elan riigis, kus Lumene tooteid ei müüda. Kui aga jumestuskreemi ei viitsi panna ja ainult jumestuspuudrit kasutan, siis see läheb otse nahka imendunud näokreemi peale ja samuti asi toimib terve päeva, aga kui setting puudrit veel lisaks peale panna lisakihina, siis on veel parem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Muide, suveks on sama kreemil ka spf 30 versioon: https://www.loverte.com/et/la-roche-posay-effaclar-duo-spf30-40ml
ka fänn, aga eks igaüks peab oma nahal ära proovima, kas aitab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See SPF-iga on selle sama kreemi uuendatud versioon 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ilu Matistav kreem