Esileht Ilu Matistvad tooted

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Matistvad tooted

Postitas:

Teema sellest, kuidas ükski toode ei mõju. Olen proovinud paljusid aluskreeme, jumestuskreeme, puudreid, meiki kinnitavad spreisid, aga ikka on peale paari tunni möödumist läikiv nägu tulemuseks. Kas üldse on sellele probleemile lahendust? Mida soovitate katsetada, võtaks kõik nõuanded vastu. Urban Decay All Nighter spray on endal plaanis järgmiseks soetada – arvustused on taaskord paljulubavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.10 15:01; 09.01 14:00; 07.06 15:20; 19.06 20:47; 19.06 20:55; 03.10 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan seda spreid igapäevaselt meigi kinnitamiseks ja matistav ta küll ei ole. Lihtsalt meik püsib kauem näos, aga läikima kipub ikka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal aastatega kuivapoolse aks nahk muutunud (pindkuiv, ketendab), aga on ka rasuseid kohti. Peamine on ikkagi leida sobiv nahahooldusrutiin, mis vähendab su naha rasutootlust. Ka rasuse naha puhul võiks julgelt õlide poole vaadata (just õhtul). Samas niisutav kreem peaks olema kergem, vee baasil. Ma uuriks The Ordinary tooteid ja mis komplekti nad soovitaks. Mul on neilt mõned seerumid ja cleanser.

Sattusin just seda vaatama https://youtu.be/u8bkTsosCVE põhipoint on see, et mitte meigi peale kuhjata asju vaid luua sobiv barjäär naha ja meigi vahele, mis rasu tagasi hoiaks mingiks ajaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema sellest, kuidas ükski toode ei mõju. Olen proovinud paljusid aluskreeme, jumestuskreeme, puudreid, meiki kinnitavad spreisid, aga ikka on peale paari tunni möödumist läikiv nägu tulemuseks. Kas üldse on sellele probleemile lahendust? Mida soovitate katsetada, võtaks kõik nõuanded vastu. Urban Decay All Nighter spray on endal plaanis järgmiseks soetada – arvustused on taaskord paljulubavad.

Mul ka rasune nahk, mis läikima hakkab ning seetõttu hakkab meik eelkõige ninalt maha “voolama” ja ripsmekas kipub määrima. Pole samuti lahendust leidnud ning sellest spray’st polnud üldse abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka rasune nahk. Aitab, kui wc paberiga nägu iga paari tunnipärast tupsutan. Võtab läikimist vähemaks, muud tooteid kahjuks eriti ei aita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kuiv nahk ja mina panen igasugu särakreeme, et nägu ikka ilusti läigiks 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvatavasti sinu praegune niisutav näokreem ei sobi sulle. Raskusele nahale sobivad rohkem geelkreemid, nt see on väga hea:
https://www.loverte.com/en/mizon-water-volume-aqua-gel-cream-45ml

Väga hea matistavat toimega on see: https://www.apotheka.ee/la-roche-posay-effaclar-duo-iluvigu-parandav-kreem-uus-40ml-pmm0146436ee

Ise kasutan mõlemat, sest minu nahal ei ole La Roche Posay kreem üksinda piisavalt niisutav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Matistvad tooted