Esileht Pereelu ja suhted Matused

Näitan 7 postitust - vahemik 121 kuni 127 (kokku 127 )

Teema: Matused

Postitas:
Kägu

Kus ahistati?

Minu arust lihtsalt otsid vabandust ära hiilimiseks ja siis räägid sellest, et polegi mõtet minna, pole peiesid ega midagi.

<br style=”font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px;” />

Issand, milline haige jutt. Ikka jube haledad vabandused ja vanaisast tundub täiesti savi olevat.

TA vabandustest, mis on väga haledad õigustused, et inimene tegelikult ei taha lihtsalt minna. Ärgu mingu siis, aga mingit ennast õigustavat juttu, et ikka oluline on lapsega arsti juurde kaasa minna vms on lihtsalt nõme kuulata. Ma selliseid eneseõigustajaid üldse kohe ei salli.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus ahistati?

Minu arust lihtsalt otsid vabandust ära hiilimiseks ja siis räägid sellest, et polegi mõtet minna, pole peiesid ega midagi.

<br style=”font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px;” />

Issand, milline haige jutt. Ikka jube haledad vabandused ja vanaisast tundub täiesti savi olevat.

TA vabandustest, mis on väga haledad õigustused, et inimene tegelikult ei taha lihtsalt minna. Ärgu mingu siis, aga mingit ennast õigustavat juttu, et ikka oluline on lapsega arsti juurde kaasa minna vms on lihtsalt nõme kuulata. Ma selliseid eneseõigustajaid üldse kohe ei salli.

Ma ei näe ahistamist.Solvuja on solvumises ise süüdi ja nagunii ütles, et vanaema arvamus on tähtis, mitte kägude. Nospel maa peale tagasi. Ja paks nahk, sest isegi TA ei solvunud ja sina solvud tema eest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole sõnagi kirjutanud kellegagi arvestamisest/mittearvestamisest. Avaldasin vaid arvamust, et mulle matused ei meeldi, samuti surve avaldamine neil osalemiseks. Asi ei ole mugavuses (reeglina toimuvad matused, kuhu saaks minna, samas linnas, kus ma elan), vaid põhimõttelises vastumeelsuses seal toimuva suhtes.

Ema, isa, venna, õe, lapse, lapselapse, abikaasa puhul räägiksid teist juttu ja oleksid kohal nagu viis kopikat.

On väga palju matuseid kus ei osale abikaasa või laps või vanem või vend või õde. Ja see on nende absoluutne õigus ning mitte kellegi asi ei ole kommentaare jagada.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On väga palju matuseid kus ei osale abikaasa või laps või vanem või vend või õde. Ja see on nende absoluutne õigus ning mitte kellegi asi ei ole kommentaare jagada.

Jah, aga siiski enamus läheb. Kasvõi viimasel hetkel. Jutustavad küll, et ei lähe. Ja isegi, kui tõesti ei lähe, no oma õigus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On väga palju matuseid kus ei osale abikaasa või laps või vanem või vend või õde. Ja see on nende absoluutne õigus ning mitte kellegi asi ei ole kommentaare jagada.

Neid matuseid on ikka väga vähe, kus abikaasa, laps või vanem ei osale. Ikka on siis suhted sassis, see mittetuleja ise mingi narkar, joodik vms, mingisugune levinud asi see küll ei ole.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On väga palju matuseid kus ei osale abikaasa või laps või vanem või vend või õde. Ja see on nende absoluutne õigus ning mitte kellegi asi ei ole kommentaare jagada.

Neid matuseid on ikka väga vähe, kus abikaasa, laps või vanem ei osale. Ikka on siis suhted sassis, see mittetuleja ise mingi narkar, joodik vms, mingisugune levinud asi see küll ei ole.

Eriti oma lapse puhul, eriti alaealise lapse puhul, kes pole kurja teha jõudnud veel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On väga palju matuseid kus ei osale abikaasa või laps või vanem või vend või õde. Ja see on nende absoluutne õigus ning mitte kellegi asi ei ole kommentaare jagada.

Neid matuseid on ikka väga vähe, kus abikaasa, laps või vanem ei osale. Ikka on siis suhted sassis, see mittetuleja ise mingi narkar, joodik vms, mingisugune levinud asi see küll ei ole.

Eriti oma lapse puhul, eriti alaealise lapse puhul, kes pole kurja teha jõudnud veel.

Neid on tihedamini, kui sa arvad. Ja suhted on täiesti korras.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 121 kuni 127 (kokku 127 )


Esileht Pereelu ja suhted Matused