Esileht Ajaviite- ja muud jutud Matustele lindile kiri

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Matustele lindile kiri

Postitas:
Kägu

Vaja lindile midagi kirja panna aga ei tea kas sobib kirjutada: Peeter Paani mäletab Kiisu ja Miisu Laukast. Või peaks olema mälestab või midagi kaunimat oskate pakkuda?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Midagi muud jah, see sinu lause lonkab iga nurga alt

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. Puhka rahus 2. Kiisu ja Miisu Laukast

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole sellist lollust veel näinud, et Triinu Lille mäletab Harri Kapsas. Ikka mälestab võiks vähemalt olla.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas on kirstumatus, et pärg plaanis? Või siis urnimatus kalmistul? Igaks juhuks küsin, sest krematooriumisse ei viida pärgasid. Kui just pole ekstra öeldud, et pärjad viiakse sealt otse kalmistule, kuhu kohe järgmisel päeval ka urn maetakse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõni igavikuline luulerida kõlbab alati.
Perekooli Kägu leinavad Milvi, Volli ja Ahv – see on klassikaline tekst.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole sellist lollust veel näinud, et Triinu Lille mäletab Harri Kapsas.

Mis on sinu jaoks lollus, võib teise jaoks olla uus ja kastist välja tase.
Sina korra mälestad ära ja siis unustad.
Triinu mäletab aegade lõpuni. Vahe on olemas.

Jalgratta leiutaja polnud samuti enne oma leiutist samuti mingit väntadega debiilsust näinud.
Õnneks ta sinusugune degenerant ei olnud.
Kes oleks enne leiutamist korraldanud perekoolis polli, et “Kas te olete ka varem” või “Kuidas teil väntadega lood”

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mõni igavikuline luulerida kõlbab alati.

Perekooli Kägu leinavad Milvi, Volli ja Ahv – see on klassikaline tekst.

Ai, pagan, see oli hea praegu. Skeptikk oleks ka veel pidanud kambas olema. 😂

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.yumpu.com/xx/document/read/44608799/leinasalmid-koit

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arvates on mäletama ilus sõna ja sobib leinalindile hästi. Tegelikult sobib sinna iga sõna, mis tuleb otse südamest. Ma olen elus paljudel matustel käinud, aga pole iial tähele pannud, mis lintidel kirjas on, veel vähem nende sisu ja sõnastuse üle juurelnud. Kellel sellise asjaga mahti tegeleda on, see ilmselt päriselt ei leina.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arvates on mäletama ilus sõna ja sobib leinalindile hästi.

Loomulikult, on see ilus sõna. Hoolimata sellest, kas “kullipilguga linte veeriv perekoolikas” on seda kunagi varem oma elus märganud või mitte.

See on väga ilus sõna. See on igavik ja see on jääv.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei lisa kunagi linti, sest see ei ole ühegi teise inimese asi, keda ja kuidas ma leinan. Ma olen elus pidanud palju häid sõpru ja pereliikmeid matma, piisab sellest kui viid tema kirstu juurde või hauale lahkunud inimesele meeldinud lilled või pärja lased nii teha, nagu talle meeldiks. Lint ei ole oluline.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lint ei ole oluline.

Ja milleks sul nüüd seda siin lindipooldajate teemas oli vaja maha hõisata?

Usklik oled või?
Osad tahavad nii, teised teistmoodi, pole ju vaja sul “omadele” kogu aeg reklaami teha?
Või pole sa oma otsuses väga kindel ja otsid takkakiitjaid?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tead, hiljem haualt närtsinud pärgi koristades on tore lugeda kes matustel kohal olid ja meenutada, ega alati kõiki ei tunnegi ja hiljem lindi järgi vaatad, et oi näed, keegi laulukoorist käis kohal.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mina oma vanemate haudu koristamas käisin peale matuseid siis lugesin küll lintidelt. Lähedase inimese matusel oled ikkagi korralikult endast väljas ja pärast ei mäleta enam kes käisid. Õnneks on kadunud ka see loll komme mis vanasti oli, et kõik matuselised punti ja ühispilt. Isegi kui keegi teine teeb pilte siis ei taha vaadata. Nii ma neid pärjalinte lugesingi, usun, et ma pole ainus.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei lisa kunagi linti, sest see ei ole ühegi teise inimese asi, keda ja kuidas ma leinan. Ma olen elus pidanud palju häid sõpru ja pereliikmeid matma, piisab sellest kui viid tema kirstu juurde või hauale lahkunud inimesele meeldinud lilled või pärja lased nii teha, nagu talle meeldiks. Lint ei ole oluline.

Ma viin nende poolt kimbu, kes ise ei saa talitusel osaleda.
Tänan kõiki hea nõu ja ka hea lingi eest!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Matustele lindile kiri