Esileht Ajaviite- ja muud jutud Maxima äpp

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Maxima äpp

Postitas:
Kägu

Kiidate või laidate?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutan, mugav.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen olnud kimpus
Iseteeninduses olen kaupa kaalunud kassas, äppi kasutades selgus, et ei saa. Müüja ei osanudki öelda, kuidas nt lahtisi pirukaid sel juhul osta 🙂
Samuti puu- ja köögiviljade jaoks, aga selgus olevat kaal vastavas osakonnas.

Kasutamine (skänneerimine) on väga mugav, aga jah detailid vajavad harjumist. Hea oleks, kui müügisaali töötajad oskaks ikka nõu anda (mulle soovitas iseteeninduskassat valvav teenindaja kaalumata kauba lihtsalt ostmata jätta)
Võiks saada maksta ka pangalingi/kaardiga, miks peab maksmiseks kassast läbi käima tingimata?

Kokkuvõtteks – esimeste kogemuste põhjal so-so

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kasutan 🙂 kui üksikud ostud on. Suuremaid oste teen veel iseteeninduses piiksutades, kuna mu telefonikaaned teevad äpiga ostlemise pisut ebamugavaks. Telefoni on lihtsalt halb käes hoida. Teistsuguse ümbrisega oleks asi tunduvalt lihtsam ja kiirem.
Mingeid tõrkeid pole täheldanud ja ostukontrolli pole 😃 veel
Et siis, niipalju kui hetkel kasutanud olen, ei oska midagi ette heita.
Üks küsimus tekkis vanusekontrolliga ostu puhul, aga katsetab korra veel mingi sellise tootega ja vaatab, kas oli ühekordne viperus või nii ongi 😃 ei taha praegu tatikatele ideid anda

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga rahul

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iseteeninduses olen kaupa kaalunud kassas, äppi kasutades selgus, et ei saa. Müüja ei osanudki öelda, kuidas nt lahtisi pirukaid sel juhul osta 🙂

Mul ei tule hetkel meelde, kas Maximas on saalis ka need kaalud/kleepsuprintimismasinad kaalukaupadele? Siis on vist mõeldud, et kaalud/kleebistad saalis ära ning siis telefoniga skännid kleepsu triipkoodi.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kirjutasin just pika kiidulaulu teise teemasse, kus maxima äpist juttu oli. kiidan ja isegi väga, kõige mugavam ostlemisvõiqmlus üldse.

Võiks saada maksta ka pangalingi/kaardiga, miks peab maksmiseks kassast läbi käima tingimata?

saab ju panna kaardiandmed äppi?

Samuti puu- ja köögiviljade jaoks, aga selgus olevat kaal vastavas osakonnas.

lahtise kauba jaoks on osakondades kaalud, kust saad kleepsu.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pärast selle äpi tulekut olen hakanud ka Maximat külastama, enne vältisin. Kiidan, töötab tõrgeteta.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üleeile jooksis see äpp täiega kokku. Maksin tavakassas (iseteeninduskassasid kõigis poodides pole) – skännisin QR-koodi, maksin pangakaardiga. Ja vot äpp ei kinnta, et oleksin maksunud – kogu aeg suunab: maksma. Ei luba välja minna äpist, sest ostu eest on maksmata. Pakkus ka, et tühjenda ostukorv ja lahku poest :D.
Katkestasingi siis ostu. Kuna toimingut teha ei lubanud, siis ei saanud neile ka tagasisidet jätta nagu tavaliselt peale maksmist. Proovisin helistada klienditoele, aga peale 10-minutilist ootamist järjekorras loobusin.
Üks teine kord avasin äpi ja see muutus kohe pimedaks – ekraan läks mustaks. Nii oma 10x järjest, loobusin tookord äpi kasutamisest. Järgmisel korral paari päeva pärast töötas.
Poodi minnes ei tea kunagi, kas äpp töötab või ei

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Poodi minnes ei tea kunagi, kas äpp töötab või ei

ma olen seda äppi julgelt kümneid kordi kasutanud ja kunagi pole ühtki tõrget olnud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kasutan, probleeme pole olnud

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus Maximas te käite, et nii vaimustunud uuest makse võimalusest? Ma pole pea 7 kuud seda poodi külastanud nende nahaalsete e-poe Barbora tellimuste kogujate pärast, kes poodides koroonaviiruse algusaegadel pugesid lausa nina ette oma kauba järgi nagu oleksid ainsad poekliendid kel kõige kiirem. Juba 2019 aasta sept. vähendasin nende barbora tüüpide pärast seal käimise kordi ja nagu majandustulemustest näha siis Eestis nad kõrbesid eelmise aasta aruande järgi päris hästi. Varsti avab Lidl oma poed ja siis ehk ongi nendega küpse Eestis.
Grossi ja Coopi poed pakuvad pea sama head hinda, kui Maximas. Ostukeskkond ka oluliselt meeldivam.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kus Maximas te käite, et nii vaimustunud uuest makse võimalusest?….Grossi ja Coopi poed pakuvad pea sama head hinda, kui Maximas. Ostukeskkond ka oluliselt meeldivam.

See olenebki väga sellest kindlast poest kus sa käid, mitte ainult ketist. Mulle lähimal asuv Grossi pood on ikka suhteliselt masendav, samas kui lähim Maxima on puhas, moodne ja hea kaubavalikuga (nimetatud poodide asukoht on Lasnamäel, vastavalt Paasiku Grossi pood ja Smuuli Maxima).

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole pea 7 kuud seda poodi külastanud nende nahaalsete e-poe Barbora tellimuste kogujate pärast, kes poodides koroonaviiruse algusaegadel pugesid lausa nina ette oma kauba järgi nagu oleksid ainsad poekliendid kel kõige kiirem. Juba 2019 aasta sept. vähendasin nende barbora tüüpide pärast seal käimise kordi

Sellise probleemiga pole kunagi kokku puutunud, ei tea isegi, millest jutt. Oleneb ilmselt konkreetsest kauplusest siis

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus Maximas te käite, et nii vaimustunud uuest makse võimalusest? Ma pole pea 7 kuud seda poodi külastanud nende nahaalsete e-poe Barbora tellimuste kogujate pärast

Need nahaalid sebivad seal riiuli vahel AINULT sinu poolt külastatud maximas.
Sest keegi mujal neid näinud ei ole. (pane asukoht ka, saadki ainult sealt vastukaja)
Ja ühtlasi küsi iseendalt, et MIS maximas sa siis käisid.

Äpp toimib, kiidan.
Hakkasin kasutama, kuna kõrval pidevalt mingid a`la “viieaastased” otsid sellega kommi ja ei nurisenud. Väga kiirelt käib asi.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kus Maximas te käite, et nii vaimustunud uuest makse võimalusest? Ma pole pea 7 kuud seda poodi külastanud nende nahaalsete e-poe Barbora tellimuste kogujate pärast, kes poodides koroonaviiruse algusaegadel pugesid lausa nina ette oma kauba järgi nagu oleksid ainsad poekliendid kel kõige kiirem. Juba 2019 aasta sept. vähendasin nende barbora tüüpide pärast seal käimise kordi ja nagu majandustulemustest näha siis Eestis nad kõrbesid eelmise aasta aruande järgi päris hästi. Varsti avab Lidl oma poed ja siis ehk ongi nendega küpse Eestis.

Grossi ja Coopi poed pakuvad pea sama head hinda, kui Maximas. Ostukeskkond ka oluliselt meeldivam.

teema küll äpi kasutamisest, mitte hindade võrdlusest, aga mis puutub mõne poe hinda, siis see sõltub mõnel inimesel (nagu mina) ikka asukohast, mulle jääb tee peale tõesti 1 grossi pood, mis ei kannata mingit kriitikat, coopi lähen ka spetsiaalselt mõnikord, aga maxima äpp on seni laitmatult töötanud, ei käi küll igapäevaselt poes, aga siiani probleeme pole

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mulle jääb tee peale tõesti 1 grossi pood, mis ei kannata mingit kriitikat,

Mõtle positiivselt: Gossis on odav sealiha, eriti koot ja sisefilee, ja odav õlu.
Mis inimesel veel eluks vaja? Venkust müüja kannatad ära.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole pea 7 kuud seda poodi külastanud nende nahaalsete e-poe Barbora tellimuste kogujate pärast, kes poodides koroonaviiruse algusaegadel pugesid lausa nina ette oma kauba järgi nagu oleksid ainsad poekliendid kel kõige kiirem. Juba 2019 aasta sept. vähendasin nende barbora tüüpide pärast seal käimise kordi

Sellise probleemiga pole kunagi kokku puutunud, ei tea isegi, millest jutt. Oleneb ilmselt konkreetsest kauplusest siis

Barbora tellimusi komplekteeritakse Maxima xxx poodides. Mul Lasnamäe pood kodu kôrval, seal nad toimetavad.Mind nad ei sega, las sebivad.
Teemasse, äppi pole kasutamud, laadisin alla ja sinnapaika ta jäi. Peaks ikka proovima.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Barbora tellimusi komplekteeritakse Maxima xxx poodides.

No midagi taolist ma oletasingi. Tallinnas on 30 Maximat ja ainult kahes neist on see Barbora teema.

Ehk kägu väitis umbes seda, et kuna kuus naist sajast on rumalad, siis järelikult on kõik naised rumalad…
Vms…

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Anetikas

Kasutan, väga mugav. Pole kokku jooksnud, hinnad on korrektsed, mobiilne makse toimib. Meeldib, et ei pea poodi sisenedes kliendikaarti välja koukima, et pult võtta ja siis iseteenindus kassas sama kordama. Hügieenilisem ka, iial ei tea millal seda ostupulti viimane kord desinfitseeriti. Maxima xxx poode üldiselt väldin, kitsad riiulivahed, rahvas trügib, samal ajal pannakse kaupa välja ja komplekteeritakse e-poe tellimusi -kaos. Eelistan Barboraga koju tellida, laitmatu teenus.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Barbora tellimusi komplekteeritakse Maxima xxx poodides. Mul Lasnamäe pood kodu kôrval, seal nad toimetavad.Mind nad ei sega, las sebivad.

Teemasse, äppi pole kasutamud, laadisin alla ja sinnapaika ta jäi. Peaks ikka proovima.

XXdes on igatahes ka!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No midagi taolist ma oletasingi. Tallinnas on 30 Maximat ja ainult kahes neist on see Barbora teema.

Ehk kägu väitis umbes seda, et kuna kuus naist sajast on rumalad, siis järelikult on kõik naised rumalad…

Vms…

Oleta edasi. Ma kirjutasin ka, et ÕIGE EESTLANE seal poodides ei ostle. Ma väidaks, et siis kuus naist ei ole eestlased. Vähemalt mitte kodumaiste toidutootjate silmis. Eestlane on alati olnud jonnakas ja kannataja võiks oma poeskäigu mugavuse ohverdada ka kodumaise tootja toetamiseks. Maxima minu teada põhiliselt trahvib oma kaubatarnijaid ja võibolla sellest elatubki aga teised poed siiski on nii palju eetilisemad, et verd ninast välja ei löö ja annavad ikka armu ka kriisi perioodidel. Miks te käite sellist ebainimlikult käituvat ketti toetamas?!

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleta edasi.

Olgu, sinu lahkel loal heameelega teen seda.

Oletan, et sa ei ole just kõige teravam nuga sahtlis ja paraku kuuludki selle minu poolt pakutud 6% hulka. Sest jutt on küll selline, et anna kannatust…
Ja mis krdi õigest eestlasest sa sokid? Pane selle definitsioon kirja. (kui oled võimeline)
Kui see sinu puhul ainult maximas ostlemise/mitteostlemisega piirdubki, siis lasta jääda; sellisel juhul me juba teame.
Ok.

Muideks, Lidl Stiftung & Co. KG, mida enne mainisid, EI OLE EESTI kett.
Arengu mõttes annan teada. Peamaja asub linnas Neckarsulm, Germany.
Milleks sa seda Lidlit mainisid, jääb muidugi arusaamatuks. “Õige eestlane” ju Lidlis käima Ei hakka. Sina vähemalt mitte.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleta edasi.

Olgu, sinu lahkel loal heameelega teen seda.

Oletan, et sa ei ole just kõige teravam nuga sahtlis ja paraku kuuludki selle minu poolt pakutud 6% hulka. Sest jutt on küll selline, et anna kannatust…

Ja mis krdi õigest eestlasest sa sokid? Pane selle definitsioon kirja. (kui oled võimeline)

Kui see sinu puhul ainult maximas ostlemise/mitteostlemisega piirdubki, siis lasta jääda; sellisel juhul me juba teame.

Ok.

Muideks, Lidl Stiftung & Co. KG, mida enne mainisid, EI OLE EESTI kett.

Arengu mõttes annan teada. Peamaja asub linnas Neckarsulm, Germany.

Milleks sa seda Lidlit mainisid, jääb muidugi arusaamatuks. “Õige eestlane” ju Lidlis käima Ei hakka. Sina vähemalt mitte.

Hakkab ikka, pigem seal kui Maximas. Lidl suhtub oma kaubatoojatesse kui inimestesse ja ei nöögi neid ebareaalsete lepingutega ja kuna seal nagunii saavad paremad hinnad olema siis enamus “lojaalsetest” Maxima venekeelsetest klientidest ka kolib Lidli poodi ostlema. Ega need leedukad pole eestlasi kunagi väga sallinud. Mehed saunas rääkisid, et Nõukogude Armeeski olid leedukad pigem venemeelsed kui baltlased ja olles seerud nöökisid eesti sõdurpoisse hullemalt, kui venelased.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hakkab ikka, pigem seal kui Maximas.

Alles hõiskasid, et ÕIGE eestlane ei käi võõrastes kettides. Ega osta välismaa tooteid üldse. Ja tarbib ainult Eesti rõivaid, autosid, telefone jne.
Aga ok, loogikaga on sul nagu on.

Veel üks lisateadmine sulle: Lidl on kasumit tootev ettevõte.
Nad teavad juba täna 100%, et eestlane on nii loll loom, et see ostab kõike, mis liigub, peaasi, et see asi oleks kallis.
Kui on odav, siis ta ei osta. (praegune maxima näide – see kett on ju põlu all)
Ehk siis Lidlil on vägagi mõtet tulla konkureerima pigem Selveri, Prisma ja Rimiga. Mitte mingite odavpoodidega.
Jah, mujal maailmas on kõik asjad teisiti, kui Eestis, ma tean seda. (seal on Lidl selles “maxima rollis”)

Aga paraku nii on, et meie lollide maal on internet kõige kallim, pangateenuste hinnad röögatud, pensionifondide kulud üle ääre, riided kallimad kui kuskil mujal, jne jne kõik on kursis.
Aga mitte midagi ei muutu, sest meie loomus on selline.
Me ei osta 25 sendist kohvikoort, kui sedasama saab selverist 30 sendiga osta.

Sa ei teadnud seda?

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mulle jääb tee peale tõesti 1 grossi pood, mis ei kannata mingit kriitikat,

Mõtle positiivselt: Gossis on odav sealiha, eriti koot ja sisefilee, ja odav õlu.

Mis inimesel veel eluks vaja? Venkust müüja kannatad ära.

mul pole midagi negtiivset,ei hakka teiste eest mõtlema, aga kõige odavam on mulle ikka kõige lähedal asuvas poes see liha ja õlu või mis iganes ja ka see, mida MINA tahaksin osta ja müüjatest ei tea midagi, toimetan omaette

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vms…

Oleta edasi. Ma kirjutasin ka, et ÕIGE EESTLANE seal poodides ei ostle. Ma väidaks, et siis kuus naist ei ole eestlased. Vähemalt mitte kodumaiste toidutootjate silmis. Eestlane on alati olnud jonnakas ja kannataja võiks oma poeskäigu mugavuse ohverdada ka kodumaise tootja toetamiseks. Maxima minu teada põhiliselt trahvib oma kaubatarnijaid ja võibolla sellest elatubki aga teised poed siiski on nii palju eetilisemad, et verd ninast välja ei löö ja annavad ikka armu ka kriisi perioodidel. Miks te käite sellist ebainimlikult käituvat ketti toetamas?!

Käin kus soovin. Ei huvita need välja toodud olukorrad. Kodumaine pole minu jaoks mingi asi mille pärast kauplust valida.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hakkab ikka, pigem seal kui Maximas.

Alles hõiskasid, et ÕIGE eestlane ei käi võõrastes kettides. Ega osta välismaa tooteid üldse. Ja tarbib ainult Eesti rõivaid, autosid, telefone jne.

Aga ok, loogikaga on sul nagu on.

Veel üks lisateadmine sulle: Lidl on kasumit tootev ettevõte.

Nad teavad juba täna 100%, et eestlane on nii loll loom, et see ostab kõike, mis liigub, peaasi, et see asi oleks kallis.

Kui on odav, siis ta ei osta. (praegune maxima näide – see kett on ju põlu all)

Ehk siis Lidlil on vägagi mõtet tulla konkureerima pigem Selveri, Prisma ja Rimiga. Mitte mingite odavpoodidega.

Jah, mujal maailmas on kõik asjad teisiti, kui Eestis, ma tean seda. (seal on Lidl selles “maxima rollis”)

Aga paraku nii on, et meie lollide maal on internet kõige kallim, pangateenuste hinnad röögatud, pensionifondide kulud üle ääre, riided kallimad kui kuskil mujal, jne jne kõik on kursis.

Aga mitte midagi ei muutu, sest meie loomus on selline.

Me ei osta 25 sendist kohvikoort, kui sedasama saab selverist 30 sendiga osta.

Sa ei teadnud seda?

Sa ei tea Eesti kaubanduse siseelust mitte kottigi ja võid oma Euroopa kaubanduse targutused endale jätta. Loogika ongi selles, et sinusugused sendiveeretajad käivad oma loogikaga kõik see odavamas poes ostlemas ja laia pilti ei näe, ei taha näha ja ega oskakski näha.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleta edasi. Ma kirjutasin ka, et ÕIGE EESTLANE seal poodides ei ostle.

Sa ei kirjutanud mitte midagi sellist, jaurasid ainult Barbora komplekteerijate üle.
Mine loe ise oma esimene postitus üle kui vaja (seda me jah ei tea, mida sa lisaks kirja pandule oma peakeses veel juurde mõtlesid)

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loogika ongi selles, et sinusugused sendiveeretajad käivad oma loogikaga kõik see odavamas poes ostlemas ja laia pilti ei näe, ei taha näha ja ega oskakski näha.

Sendiveeretajad käivad odavas poes – väga nõus. Selleks pole isegi mingit loogikat vaja. Sest sendiveeretajad ei hooli sellest, kas nad käivad eestlase jaoks “mainekas poes või mitte”

Aga mis see laiem pilt sul siis on, seda sa ikka kirja panna ei osanudki?
Targutad siin niisama tühikäigul.
Või mis see sinu revolutsiooniline mõte või lai pilt oligi, mida ainult sinusugune rikas ostja näeb?
Et “tuleb Lidl ja paneb kõik põlvili”? – see või?

Aga üldiselt oled sa tola muidugi. Ja kahtlustan mitte väikest ja naiselikku peakest vaid lausa kiilaspead. Ja paksu õllekõhtu sinna juurde.

+1
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Maxima äpp