Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maxima müüja palk

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Maxima müüja palk

Postitas:

Palju saate katseajal ja pärast?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 08:29; 09.02 12:11; 09.02 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puha vale jutt ju. Täna tegin lepingu ja ma ei saa aru, mis teie arvates see eesti miinium on.
See 240 on ikka kõige parem nali:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 08:29; 09.02 12:11; 09.02 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine, aga ütle siis palju Maxima müüja palka saab? Kui summat ei taha öelda, siis ütle seda, kas vähem või rohkem kui siin välja käidud summa?

Seda teemat lugedes tuli mul küll suur kurbus peale:S
Minu selle kuu kommunaalarve (küte, vesi, elekter) oli kokku 270.- eurot, see on rohkem kui Maxima palk.
Kui ma oleksin üksikema, kes töötab Maximas…
Vist ei olekski muud varianti, kui nöör kaela panna:S

Ma ei kavatse küll Maximasse tööle minna, aga lihtsalt arutlen…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüja pole, kulinaaria letis, palk 350-400¤ kuus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maxima müüja saab siiski kuus kätte 300.- Ja võib ka rohkem saada, kui on kiire ja saab näiteks boonust juurde nende roheliste nägude näol!

Kas miinium pole eestis üldse 290?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 08:29; 09.02 12:11; 09.02 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maxima palgast ei tea ma midagi aga suvel Maksimarketis sain kätte 320 euri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Maxima müüja saab siiski kuus kätte 300.- Ja võib ka rohkem saada, kui on kiire ja saab näiteks boonust juurde nende roheliste nägude näol! [/tsitaat]

Oot, oot. Kas Maxima müüja võib saada lisaks rahalist preemiat selle eest, mida rohkem naerunägusid päevas saavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see asi nüüd küll nii ei ole, et seletuskiri iga päevane asi on..ja see pole ka tõsi et iga seletuskiri on 300.-(20 EURI)…see kes tööd teeb see saab ka korraliku palka…mitte ei jaluta niisama….ja see nägude värk on ka, et kui sulle vajutatakse punast nägu(halb teenindus) siis on see miinus 0.50 ja kui rohelist nägu (siis hea teenindus) siis on see plus 0.05

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan siis need nupukesed ära peita, sest mu lapse lemmikvärv on punane ja kui tegelen kaupade jälgimise ja raha otsimisega, nii et laps süles, siis saate omale võibolla paar-kolm miinust tema käest. Ma siiani tõesti ei teadnud, et sellest mingi rahaline kahju müüjale. Nüüd siis tean, et kui laps 1x punast pressib, siis pean ise 10x rohelist pressima, et müüja jälle nullis oleks omadega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eelmine, aga ütle siis palju Maxima müüja palka saab? Kui summat ei taha öelda, siis ütle seda, kas vähem või rohkem kui siin välja käidud summa?

Seda teemat lugedes tuli mul küll suur kurbus peale:S
Minu selle kuu kommunaalarve (küte, vesi, elekter) oli kokku 270.- eurot, see on rohkem kui Maxima palk.
Kui ma oleksin üksikema, kes töötab Maximas…
Vist ei olekski muud varianti, kui nöör kaela panna:S

Ma ei kavatse küll Maximasse tööle minna, aga lihtsalt arutlen…[/tsitaat]

Sama siin. 3 toalise korteri kommunaalid olid üle 250 euri. Kui peaksin üksi elama ja maxis töötama… vist ei elakski enam :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga seda nuppu ei saa ka kogu aeg vajutada, see on ikka iga tseki pealt….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

uuest aastast on miinimumpalk 290 eur- maksud maha. lugege seadusi ka ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajast seletuskiri karistus?? Seletuskiri on just töötaja õigus asjade tegelikku kulgu selgitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maxima müüja palk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.