Esileht Väikelaps Maxima Seven Lemon sukkpüksid, kas on OK

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Maxima Seven Lemon sukkpüksid, kas on OK

Postitas:

Soodus neile 40%, kas on hea kvaliteediga ja vastavad suurusele. Kuidas vastu peavad? Muidu värvivalik poistele väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lastele maxima mustritega sukkpüksid ei meeldi – ajavad jalad kihelema. Muidu on suurused õiged ja vastu peavad ka hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdrukul on küll okeid olnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen neid aastaid ostnud, just -40%-ga. Täitsa head on. Mõned lähevad kiiremini topiliseks, aga ca pool aastat saab kenasti kanda, enne kui tagumikust välja venivad. Huvitav oli ainult see, et ostsin kord paki, milles kaks paari kokku pandud. Ja need venisid kahe nädalaga välja. Peaks ju nagu sama kvaliteet olema? Üldiselt selle raha eest hea ost.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

normaalsed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ostnud, kõlbasid küll. Arvestades, et poiss lasteaias ühe paari vildikaga täis sodis (ei läinud pesus puhtaks) ja mitu paari lihtsalt kääridega katki lõikas – ei jõudnudki päris lõpuni ära kanda 🙂 Aga selle raha eest võib osta küll. Kui pool aastat vastu peavad, on väga ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostan juba mitmendat aastat sealt. Ei veni ära, pese või 100 korda. On piisavalt pehmed ega aja sügelema. Peab muidugi vaatama palju seal puuvilla on, sest puuvill külmema ilmaga ei hoia sooja. Head lasteaeda ja kuna ma ise ei salli kirju- mirju mustreid, siis valin alati ühevärvilised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Maxima Seven Lemon sukkpüksid, kas on OK

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.