Esileht Rasestumine ja lapse ootamine MaybeBaby ovulatsiooni tester – palun abi kasutamise tõlgendamisel

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: MaybeBaby ovulatsiooni tester – palun abi kasutamise tõlgendamisel

Postitas:
Kägu

Küsin siit foorumist, sest olen otsinud nii siit foorumist kui ka välismaistest pereplaneerimis foorumitest aga infot on nii vähe.

Ostsin MaybeBaby ovulatsiooni mikroskoop (sülje)testri. Olen mitu kuud kasutanud (esialgu katsetamise eesmärgil, et kuidas selle tööpõhimõttest aru saada) lugesin ka juhendit. Seal on kirjas, et kui ei ole viljakaid päevi paistab mikroskoobist ainult mullikesed. Kui on viljakad päevad näeb sealt sõnajalamustrit.  Hetkel on päevad lõppemas ja mina näen sealt mullikesi koos väheste”sõnajalagadega”. Kuidas seda tõlgendada?

Kuidas teil on olnud, kes seda testrit kasutanud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin siit foorumist, sest olen otsinud nii siit foorumist kui ka välismaistest pereplaneerimis foorumitest aga infot on nii vähe.

Ostsin MaybeBaby ovulatsiooni mikroskoop (sülje)testri. Olen mitu kuud kasutanud (esialgu katsetamise eesmärgil, et kuidas selle tööpõhimõttest aru saada) lugesin ka juhendit. Seal on kirjas, et kui ei ole viljakaid päevi paistab mikroskoobist ainult mullikesed. Kui on viljakad päevad näeb sealt sõnajalamustrit. Hetkel on päevad lõppemas ja mina näen sealt mullikesi koos väheste”sõnajalagadega”. Kuidas seda tõlgendada?

Kuidas teil on olnud, kes seda testrit kasutanud on?

Mina pole seda testi kasutanud, kuid Googeldasin seda ja esimene inglise keelne vaste ütleb, et “Pebbles and ferns” on “transitional period” ehk eesti keeles üleminekuperiood. Ma usun, et see tähendab, et sinu n-ö ovulatsioon on iga hetk saabumas, kuid kõrghetk pole veel käes. Tundub olevat analoogne süsteem ClearBlue Advanced testiga, kus test hakkab paar päeva enne ovulatsiooni kõrghetke vilkuma, ehk et viljakad päevad on kohe-kohe saabumas. Sellele järgneb püsiv naerunägu ehk ovulatsiooni tipp (peak).

Googel ütleb:

1) Pebbles and dots (mullid ja täpid) = mitteviljakas periood

2) Pebbles and ferns (mullid ja sõnajalamuster) = üleminekuperiood

3) Ferns (sõnajalamuster) = viljakas peroood

 

Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine MaybeBaby ovulatsiooni tester – palun abi kasutamise tõlgendamisel