Esileht Kodunurk Mazda

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mazda

Postitas:
Kägu

Olen autot vahetamas ja pilk on jäänud Mazdale. Just, mis välimust puudutab.

Tean, et hiljuti seda marki ei kiidetud, kuna kere kippus roostetama jmt. Nüüd aga on uued mudelid välja tulnud. Kas kellelgi on? Palun kiitke või laitke viimase mudeli Mazda 3 ja Mazda 6.

Selline

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uued mudelid ei roosteta niimoodi nagu vanemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostaks juba ainuüksi selle punase värvi pärast, aga abikaasa ütles, et kui peaks vaja olema, siis värvimine ja värviparandused on peavalu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei puuduta küll uut mudelit, aga mul on 2009. aasta Mazda ja siiani tehnilisi probleeme pole, nii et kiidan seda marki praegu väga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostaks juba ainuüksi selle punase värvi pärast, aga abikaasa ütles, et kui peaks vaja olema, siis värvimine ja värviparandused on peavalu.

Hakkab ise värvima sul seda?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostaks juba ainuüksi selle punase värvi pärast, aga abikaasa ütles, et kui peaks vaja olema, siis värvimine ja värviparandused on peavalu.

Hakkab ise värvima sul seda?

Ei, aga värv on nii eriline, et suvalises kohas seda ei lase värvida ning mazdal endal oskab ka ainult üks seda värvi segada( vähemalt paar aastat tagasi oli nii)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostaks juba ainuüksi selle punase värvi pärast, aga abikaasa ütles, et kui peaks vaja olema, siis värvimine ja värviparandused on peavalu.

Inimeste maitse nii erinev. Minu jaoks on see nii jube värv.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostaks juba ainuüksi selle punase värvi pärast, aga abikaasa ütles, et kui peaks vaja olema, siis värvimine ja värviparandused on peavalu.

Inimeste maitse nii erinev. Minu jaoks on see nii jube värv.

Minu arust ka.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostaks juba ainuüksi selle punase värvi pärast, aga abikaasa ütles, et kui peaks vaja olema, siis värvimine ja värviparandused on peavalu.

Inimeste maitse nii erinev. Minu jaoks on see nii jube värv.

Minu arust ka.

Minu arvates on ilus, aga ma ei saa täpselt aru, mis selle nii eriliseks teeb, et keegi seda valmistada ei oska. Neil mingit värvikoodi ja segamisjuhist polegi, silma järgi katsetavad seni kuni õige saab? Siis peaks kõik värvid, va must ja valge ju erilised olema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui jätaks nüüd selle värvi kõrvale, siis tegelikult huvitab kvaliteet – nii tehniline kui ka kere vastupidavus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui jätaks nüüd selle värvi kõrvale, siis tegelikult huvitab kvaliteet – nii tehniline kui ka kere vastupidavus.

Kui auto näeb välja nagu julk, siis pole väga vahet, kui kvaliteetne ta on, ikka ei osta ju. Loomulikult on värv ka oluline.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttavalt on 2020 a Mazda ja pidi juba käigukasti(atm) välja vahetama. Läbisõit üsna väike veel alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ühel automargil on kerekontroll igal aastal,, ehk on mazdal ka juba, kui kere kipub roostetama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene ostab uue auto, siis tegelikult väga vahet ei ole mis auto. Kõik nad kestavad muretult 5-7 aastat ja nii 100 000 km. Kui midagi juhtub, siis garantiikorras lahendatakse probleem. Nii et osta aga julgelt mazda. Kui aga on plaan osta juba kasutatud auto, siis peab hakkama konkreetselt vaatama, mis eksemplariga on tegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttavalt on 2020 a Mazda ja pidi juba käigukasti(atm) välja vahetama. Läbisõit üsna väike veel alles.

See auto, mis lingil on vist uuem mudel. Ma saan aru, et seda hakati tootma 2021. aastast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene ostab uue auto, siis tegelikult väga vahet ei ole mis auto. Kõik nad kestavad muretult 5-7 aastat ja nii 100 000 km. Kui midagi juhtub, siis garantiikorras lahendatakse probleem. Nii et osta aga julgelt mazda. Kui aga on plaan osta juba kasutatud auto, siis peab hakkama konkreetselt vaatama, mis eksemplariga on tegu.

uuena ostes tasuks mõelda ka sellele, kas seda mingite aastate möödudes on võimalik ka maha müüa või saab ainult vanarauaks viia. kasutatud mazdat ostab vaid hull. mazda kohta öeldi vanasti, et plekk värviti kahelt poolt ära ja siis tõmmati plekk vahelt välja 😀 veermik võib tal ju ok olla, aga kui kere ümbert ära mädaneb, pole selle veermikuga ka midagi teha

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uuena ostes tasuks mõelda ka sellele, kas seda mingite aastate möödudes on võimalik ka maha müüa või saab ainult vanarauaks viia. kasutatud mazdat ostab vaid hull

Tegelikult ei ole 5-7 aastase auto müük keeruline, vahet pole, mis marki auto. Kui ise ei viitsi tegeleda müügiga, siis annad oma 5-7 aastat vana auto salongi tagasi uhiuue auto sissemaksuks ja las nemad müüvad. Mul oli kunagi Mazda 6, mina sain ta uuena ja sõitsin viis aastat. Probleeme üldiselt ei olnud, vist paar rattalaagrit vahetati, Müügiga ei olnud ka peavalu, leidis kiiresti uue omaniku.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk Mazda