Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mc Donald’s Cesari salat

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mc Donald’s Cesari salat

Postitas:
Kägu

Kas on hea see Cesari salat krõbeda kanaga ?

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole viga. Tihti söön lõunaks.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole mitte midagi head selles. Kana on ka nagu mingi paneeritud pihv seal. Ennem sööks seda poe Mamma Caesari salatit, kui mäki oma.

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole mitte midagi head selles. Kana on ka nagu mingi paneeritud pihv seal. Ennem sööks seda poe Mamma Caesari salatit, kui mäki oma.

Jajah. Ole nüüd.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust täitsa hea, ainult kaste mulle ei meeldi. Kaloreid annab ka sama palju kui nende wrap või burger, 500.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arust täitsa hea, ainult kaste mulle ei meeldi. Kaloreid annab ka sama palju kui nende wrap või burger, 500.

Sul on mingid muud andmed kui McDonaldsi kodulehel?
324kcal annab selle põhjal portsjon.
https://mcdonalds.ee/product/caesari-salat-krobeda-kanaga/
Tundub üsna reaalne, kuna juustu on seal üsna vähe ja kana pole ka teab mis üüratu, kaste samuti tagasihoidlik
300 vs 500 kcal on ikka suur vahe, võiks vähem liialdada

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanasti oli neil valikus 2 varianti, grillitud kana ja siis see nö pihvilaadne. Võtsin alati grillitud, kas seda enam kuskil polegi? Muidu minu arust on väga ok, ka kaste. No selle eelmainitud Mammaga ei anna võrreldagi ja hind on vist ka sama, kui mitte odavam…

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul on mingid muud andmed kui McDonaldsi kodulehel?

324kcal annab selle põhjal portsjon.

https://mcdonalds.ee/product/caesari-salat-krobeda-kanaga/

Tundub üsna reaalne, kuna juustu on seal üsna vähe ja kana pole ka teab mis üüratu, kaste samuti tagasihoidlik

300 vs 500 kcal on ikka suur vahe, võiks vähem liialdada

Äkki tõesti on muudetud, mul on mõne aasta tagused andmed. Siis pidasin dieeti ja sellepärast uurisin. Aga võib olla küll, et nad on kalorsust vähendanud, on ju olnud päris suur surve tervislikumat toitu pakkuda. Rasva on siiski tervislikkuse seisukohalt liiga palju.

Need mõned Mamma tooted, mida mina olen proovinud, on olnud ikka tükk maad hullemad kui McDonalds nii maitselt kui kalorite poolest.

+5
0
Please wait...

Postitas:
leeni

324 kcal on mäki tseesar ilma kastmeta. Kui lisad tseesarikastme on +100kcal, kui vinegretikastme siis +187

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

324 kcal on mäki tseesar ilma kastmeta. Kui lisad tseesarikastme on +100kcal, kui vinegretikastme siis +187

Jah, õigus küll.
Magushapu kastmega on siiski täiesti OK kalorsus. Hesburgeris võtan tavaliselt lahja majakastme.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ei oota, et seal oleks paneerimata kana, siis mu meelest täitsa söödav salat. Kaliteet mõnikord kõigub, eriti tomatite osas. Aga kana paneering on sellel salatil täitsa meeldiv. Vürtsikas. Mingi plönn-pihv see kana seal küll ei ole.

+2
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mc Donald’s Cesari salat