Esileht Väikelaps Mc Donald’s lasteeine mänguasi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mc Donald’s lasteeine mänguasi

Postitas:
Kägu

Mis kuupäeval uued tulevad ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alates 3.10

Okei, vabandust, see oli hind 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan jälgida McDonaldsi Facebooki lehte, seal nad annavad teada, millal uued tulevad. Või siis saad sealtkaudu messengeris küsida.

https://www.facebook.com/pg/mcdonalds.estonia/posts/?ref=page_internal

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Milleks seda rämpsu toota ja tarbida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teate, et kui te ei soovi mänguasja laste eine juurde, siis see pressitakse ikka teil karpi? Sellest ei saa loobuda. Kohutav ja mõttetu müügistrateegia. Olen palunud teenindajatel mänguasi kohe omaenda prügikasti panna, mõni paneb, mõni surub ikka karpi. Loobuda sellest rämpsust tundub võimatu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loobuda sellest rämpsust tundub võimatu.

Aga ära osta siis seda laste einet sealt mäkdonaldsist? Kas see tundub täiesti võimatu?

Mina ostan McDonaldsist midagi umbes kaks korda aastas. Ja kui ostan, siis ka lapsele, talle küll ainult mänguasja pärast, burkse, friikaid ja mullidega jooki tema üldse ei taha 😀 Aga kui mul endal isu peale tuleb (oo, ja seda ikka paar korda aastas, kui on pohmell (issand jumal uus teema, lapsevanemal on pohmell) ette tuleb) siis ma ostan sealt kuhjaga. Salati, eine ja lasteeine. Küll on hea!

Sellega tuleb küll nõustuda, et kui sealt üldse midagi osta, siis alati kaasneb sellega tohutu hunnik prügi (ma ostan kaasa). Mitu paberkotti, hunnik salvrätte, karpe, topsikuid… Aga sellest loobuda on väga lihtne. Lihtsalt ei ole vaja olla sellise keti püsikunde. Kui harva tarbid, siis pole jälle mõtet ohkida, et issand kui õudne. Selle mänguasja jaoks on alati kuskil olemas mingi laps, kellele meeldib. Kingi edasi või kui tõesti üldse ei taha, siis ära osta einet. Sa võid osta lapsele ainult selle burksi, kui on suur tung seda burksi osta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Väikelaps Mc Donald’s lasteeine mänguasi