Esileht Väikelaps MC Priori vs Tobi

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: MC Priori vs Tobi

Postitas:
Kägu

Mis erinevused neil toolidel on? siis Priorit on veel XP ja SPS?
on vaja lisatooli teise (vanemat tüüpi) autosse, millel puudub isofix võimalus. teise autoga on sõitmist harvem ja vähem, samas peaks lapse tooli paigutamine olema väga lihtne (issi ei suuda sedasi last tooli pakkida nagu mina 😀 )
minu autos on BeSafe ja see on väga kõrge tool. peab hoolega vaatama, et lapse pead sinna tõstes ära ei löö ja talveriietega on see ka suht kitsas. pean riided kõik hoolega selja tagant ja eest siluma, et turvavööd neid kortsu ei ajaks ja lapsel ikka mugav oleks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: MC Priori vs Tobi

ma pigem soovitaks löökpadjaga tooli, sest sellel pea võimatu last valesti kinnitada. rihmadega veel jama, et mõned unustavad need korralikult pingule tõmmata või jätavad need keerdu, mis lapsele ebamugav ja ohtlik. löökpadjaga toolil on kindel, et tool on ilusti autosse kinnitatud ja laps selle vahel, sest kõik käib korraga ja turvavööga. samuti on nende toolide kasutusiga päris pikk ja ei pea hiljem midagi juurde ostma.
vaata kiddy, cybex pallast ja concordi. hind võib tunduda kallis, aga laps on kallim ja mugavus ka maksab.
kui ikka soov maxi cosi osta, siis valiks tobi ja priori xp vahel. sps on vana mudel ja selle paigutamine ja rihmade tõstmine suht ebamugav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

löökpadjaga tool ei sobi. kui me poes käisime toole valimas minu autosse röökis ta nandes nagu metslane. pealegi juba 9 kuuselt oli väga raske teda sinna panna. müüja mässas ja nuuserdas tükk aega. ta nii pontsakas. nüüd on muidugi jalad pikemaks kasvanud ja eeldatavasti mahuvad paremini sinna vahele aga mees ei suudaks teda elades sinna vahele suruda. pigem saab ta rihmad kinni, päris tagurpidi tal käed otsas pole 🙂

aga mis siis tobi ja priori vahe on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

tobil jäävad rihmad nn ooteasendisse ja pole vaja karta keerdu minekut. osad jälle ütlevad, et tobi liiga kõrge alusega ja last ebamugav sisse panna. kui on võimalus, siis käi poes neid proovimas ja näppimas. tobi pidavat õlgadest veidi avaram olema, kui priori.
youtube.com lehel peaks olema tobi ja priori videosi üleval. näidatakse kuidas paigaldada ja mis funktsioonid on.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Väikelaps MC Priori vs Tobi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.