Esileht Pereelu ja suhted Mida teie mehed teevad kodus?

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Mida teie mehed teevad kodus?

Postitas:

Siinkohal meenub mulle me suvilanaaber (mees), kes üle mitme krundi kostuvalt oma kodakondsetele röögatas: “Ei võta mu käest tööd ära!”

Minu meelest pole linnakorteris mitte kellelgi muhvigi teha, peaks olema suisa õnnelik, kui midagi asjalikku teha leiad. Kui mitte endale spetsiaalselt mingit asendustegevust otsida, a la tegelen laste riietega. Söögi tegemine on vast ainus, mis teha on. Kuid seda ka mitmekesi tegema ei mahu. Õnneks me enne kell kuut, poolt seitset õhtuti koju ei jõua, nii et suurt aega midagi teha polegi.

Meil on lapsed juba teismelised, gümnasist saabub koju tavaliselt kella kaheksa paiku, nii et lastega tegelemist meil üldjuhul ei ole. Kui üks meist süüa teeb, painab teine tavaliselt läpakat.
Pärast õhtusööki loeb mingit kriminulli, lõpetab tööprojekte, pikutab diivanil vm taolist.

See ei kvalifitseeru küll kodus tegemiseks, aga me käime tihti koos jalutamas

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oehhh, küll ma ootan seda aega, kus kodus tegelemine enam ei tähenda 100% tittede järel jooksmist, kismade lahendamist “mina tahtsin seda vihmaussipoolikut, mis tema ära sõi, üääää!”!!!! jne. Mõni aasta veel.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 17:13; 31.03 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oehhh, küll ma ootan seda aega, kus kodus tegelemine enam ei tähenda 100% tittede järel jooksmist, kismade lahendamist “mina tahtsin seda vihmaussipoolikut, mis tema ära sõi, üääää!”!!!! jne. Mõni aasta veel.

ja mis sa siis vabaajaga tegema hakkad?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 18:07; 31.03 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ausalt ei mäletagi, mis tunne see oli, niiet ei tea! 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 17:13; 31.03 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees kodus kas vaatab televiisorit kuni magamaminekuni (tööpäevade õhtutel) või siis nädalavahetusel magab ca kell 16-17neni. Siis ärkab, vingub, et talle sööki nina ette ei serveerita. Kobib kööki, sööb midagi. tagasi elutuppa diivanile ja vaatab televiisorit poole ööni, siis läheb jälle magama..
Midagi kasulikku ta kodus ei tee juba aastaid ????
Elame suure aiaga majas ja tegemist jaguks kuhjaga, aga absoluutselt kõike pean ainult mina koos lastega tegema. Ka kõik raskemad nn meestetööd. Täna nt hakkan köögikappe ümber ehitama, et nõudepesumasin ära mahutada. Mees keeldub tegemast, ütleb nagu anekdoodis, et ega tema mingi ehitaja ega torumees ei ole.. Kahjuks pole mul nii palju raha, et tegija tellida ja mees ei ole nõus kunagi ise maksma kui keegi tema eest töö ära teeb ????
Maja osta tahtis just mees, mitte mina.

Püha jäme jumal. Milleks sa teda seal üldse pead? Raha pärast?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks sa teda seal üldse pead? Raha pärast?

Loomulikult raha pärast.
Tunnistab ju isegi, et pole isegi raha torumehe palkamiseks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 17:21; 26.03 17:27; 26.03 17:35; 27.03 12:49; 01.04 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlen lihtsalt selles,et lapsel on parem elada,kui teda kahe erineva koha vahet solgutada,kui me peaks lahku minema.Olen alati unistanud tervest ja normaalsest peremudelìst,kuid minu suhtes toimib see täpselt nii kaua kuni oleb alandik ja käitun nii nagu talle sobilik.

Siin keegi märkis,et noorena mees tegi ja oli…mnjaa..

Me olemegi noored. Täitsa veel alla 30ne ning jah,tegelikult on mu mees vist tõesti alati selline olnud.Ehk asi selles,et inimesed ise muutuvad koos oma tõekspidamistega,st mina olen aastatega ikka palju muutunud ja tunnen,et tahaks midagi muud kui sellist pidevat nääklemist,vingumist ja olesklemist.

ENIM häirib mind see,et mees ei käi kunagi lapsega kahekesi ja ega ta teda suurt kunagi hoidnud ka ei ole. Lisaks on äärmiselt armukade ja kõik minu käigud on alati piiratud olnud. Ja nii juba 7 aastat.

Täitsa minu mehest kirjutad. Mul ka käigud suht piiratud. Lapsega ei käi kuskil kahekesi. Pole ühelgi lasteaia üritusel/peol käinud. Tunnen et enam ei jaksa.

Mul oli ka sama teema, lisaks ta arvas, et naist ei pea armastama, vaid naine on võetud kodu korras hoidma. Olin talle põhimõtteliselt auk, kuhu taha keerata. Vägivaldseks muutus ka.
Viimasel ajal mõtlen, kas kusagil haaremis rikkas naftariigis mehe naine oleks õudsam olla, kui mühakast Eesti ateisti. Ma arvan, et sealne elu oleks selle kõrval paradiis.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 20:09; 07.04 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magab ja Eirab mind…
Muud midagi! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlen lihtsalt selles,et lapsel on parem elada,kui teda kahe erineva koha vahet solgutada,kui me peaks lahku minema.Olen alati unistanud tervest ja normaalsest peremudelìst,kuid minu suhtes toimib see täpselt nii kaua kuni oleb alandik ja käitun nii nagu talle sobilik.

Siin keegi märkis,et noorena mees tegi ja oli…mnjaa..

Me olemegi noored. Täitsa veel alla 30ne ning jah,tegelikult on mu mees vist tõesti alati selline olnud.Ehk asi selles,et inimesed ise muutuvad koos oma tõekspidamistega,st mina olen aastatega ikka palju muutunud ja tunnen,et tahaks midagi muud kui sellist pidevat nääklemist,vingumist ja olesklemist.

ENIM häirib mind see,et mees ei käi kunagi lapsega kahekesi ja ega ta teda suurt kunagi hoidnud ka ei ole. Lisaks on äärmiselt armukade ja kõik minu käigud on alati piiratud olnud. Ja nii juba 7 aastat.

Täitsa minu mehest kirjutad. Mul ka käigud suht piiratud. Lapsega ei käi kuskil kahekesi. Pole ühelgi lasteaia üritusel/peol käinud. Tunnen et enam ei jaksa.

Mul oli ka sama teema, lisaks ta arvas, et naist ei pea armastama, vaid naine on võetud kodu korras hoidma. Olin talle põhimõtteliselt auk, kuhu taha keerata. Vägivaldseks muutus ka.

Viimasel ajal mõtlen, kas kusagil haaremis rikkas naftariigis mehe naine oleks õudsam olla, kui mühakast Eesti ateisti. Ma arvan, et sealne elu oleks selle kõrval paradiis.

Kas teid on vägisi paari pandud? Kuidas te üldse sellistega semmima olete hakanud? Ok, ma saan aru, et vbl alguses mees pisutki pingutab, aga selline suhtumine, et naine on vaid kodumasin, see peaks tegelt suht kiiresti välja tulema ju…

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 18:31; 07.04 15:05; 07.04 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlen lihtsalt selles,et lapsel on parem elada,kui teda kahe erineva koha vahet solgutada,kui me peaks lahku minema.Olen alati unistanud tervest ja normaalsest peremudelìst,kuid minu suhtes toimib see täpselt nii kaua kuni oleb alandik ja käitun nii nagu talle sobilik.

Siin keegi märkis,et noorena mees tegi ja oli…mnjaa..

Me olemegi noored. Täitsa veel alla 30ne ning jah,tegelikult on mu mees vist tõesti alati selline olnud.Ehk asi selles,et inimesed ise muutuvad koos oma tõekspidamistega,st mina olen aastatega ikka palju muutunud ja tunnen,et tahaks midagi muud kui sellist pidevat nääklemist,vingumist ja olesklemist.

ENIM häirib mind see,et mees ei käi kunagi lapsega kahekesi ja ega ta teda suurt kunagi hoidnud ka ei ole. Lisaks on äärmiselt armukade ja kõik minu käigud on alati piiratud olnud. Ja nii juba 7 aastat.

Täitsa minu mehest kirjutad. Mul ka käigud suht piiratud. Lapsega ei käi kuskil kahekesi. Pole ühelgi lasteaia üritusel/peol käinud. Tunnen et enam ei jaksa.

Mul oli ka sama teema, lisaks ta arvas, et naist ei pea armastama, vaid naine on võetud kodu korras hoidma. Olin talle põhimõtteliselt auk, kuhu taha keerata. Vägivaldseks muutus ka.

Viimasel ajal mõtlen, kas kusagil haaremis rikkas naftariigis mehe naine oleks õudsam olla, kui mühakast Eesti ateisti. Ma arvan, et sealne elu oleks selle kõrval paradiis.

Kas teid on vägisi paari pandud? Kuidas te üldse sellistega semmima olete hakanud? Ok, ma saan aru, et vbl alguses mees pisutki pingutab, aga selline suhtumine, et naine on vaid kodumasin, see peaks tegelt suht kiiresti välja tulema ju…

Ah, tead, perekoolis on see levinud arvamus, et olgu milline tahes, peaasi, et mees on kodus. Olgu nii laisk, lohakas, abielurikkuja, valetaja, mõnitaja või solvaja kui tahab, peaasi, et mees kodus on. Nendega tuleb veel ka lapsi teha ja siis hoida sellisest mehest kümne küünega kinni, et laps jumala pärast väärastunud pere- ja isamudeli ikka ellu kaasa saaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.03 17:12; 26.03 17:43; 26.03 18:18; 26.03 18:35; 07.04 17:52; 07.04 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlen lihtsalt selles,et lapsel on parem elada,kui teda kahe erineva koha vahet solgutada,kui me peaks lahku minema.Olen alati unistanud tervest ja normaalsest peremudelìst,kuid minu suhtes toimib see täpselt nii kaua kuni oleb alandik ja käitun nii nagu talle sobilik.

Siin keegi märkis,et noorena mees tegi ja oli…mnjaa..

Me olemegi noored. Täitsa veel alla 30ne ning jah,tegelikult on mu mees vist tõesti alati selline olnud.Ehk asi selles,et inimesed ise muutuvad koos oma tõekspidamistega,st mina olen aastatega ikka palju muutunud ja tunnen,et tahaks midagi muud kui sellist pidevat nääklemist,vingumist ja olesklemist.

ENIM häirib mind see,et mees ei käi kunagi lapsega kahekesi ja ega ta teda suurt kunagi hoidnud ka ei ole. Lisaks on äärmiselt armukade ja kõik minu käigud on alati piiratud olnud. Ja nii juba 7 aastat.

Täitsa minu mehest kirjutad. Mul ka käigud suht piiratud. Lapsega ei käi kuskil kahekesi. Pole ühelgi lasteaia üritusel/peol käinud. Tunnen et enam ei jaksa.

Mul oli ka sama teema, lisaks ta arvas, et naist ei pea armastama, vaid naine on võetud kodu korras hoidma. Olin talle põhimõtteliselt auk, kuhu taha keerata. Vägivaldseks muutus ka.

Viimasel ajal mõtlen, kas kusagil haaremis rikkas naftariigis mehe naine oleks õudsam olla, kui mühakast Eesti ateisti. Ma arvan, et sealne elu oleks selle kõrval paradiis.

Kas teid on vägisi paari pandud? Kuidas te üldse sellistega semmima olete hakanud? Ok, ma saan aru, et vbl alguses mees pisutki pingutab, aga selline suhtumine, et naine on vaid kodumasin, see peaks tegelt suht kiiresti välja tulema ju…

Ah, tead, perekoolis on see levinud arvamus, et olgu milline tahes, peaasi, et mees on kodus. Olgu nii laisk, lohakas, abielurikkuja, valetaja, mõnitaja või solvaja kui tahab, peaasi, et mees kodus on. Nendega tuleb veel ka lapsi teha ja siis hoida sellisest mehest kümne küünega kinni, et laps jumala pärast väärastunud pere- ja isamudeli ikka ellu kaasa saaks.

Ei ole temaga enam õnneks koos. Kuni esimese raseduseni oli ta suhteliselt normaalne. Kui rasedaks jäin, muutus inimene totaalselt. Hakkas kontrollima karjuma ja vastikult käituma. Muutus mu omanikuks. Aga kui oled noor 24 aastat vana ja rase, siis oled paraku nõrgemal positsioonil. Suht pärast lapse sündi jäin teist ootama. Oled noor ja loodad, et asjad muutuvad. Aga teie parastamisest ei ole siin midagi kasu kahjuks.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 20:09; 07.04 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teie parastamisest ei ole siin midagi kasu kahjuks.

Mina kindlasti ei parastanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.03 17:12; 26.03 17:43; 26.03 18:18; 26.03 18:35; 07.04 17:52; 07.04 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teie parastamisest ei ole siin midagi kasu kahjuks.

Mina kindlasti ei parastanud.

Mina ka ei parastanud. Tore ja tubli, kui oli oidu sellisele suhtele lõpp teha. Noorelt tõesti kõik ei oska neid ohumärke tähele panna ja ollakse naiivse lootuse küüsis, et inimene muutub.Eks me kõik ole selle läbi teinud, kes pikema, kes lühema perioodi jooksul…vigadest õppinud ja eluga edasi läinud. Paraku aga kasvõi siinne perekool on näidanud, et on naisi, kes järjest ja järjest selliste meeste otsa jooksevad. Kõige nõmedam selle juures on tegelikult see, et hakatakse üldistama ja eesti meest maha tegema. Eesti mees ei ole sinu valikutes süüdi, ikka iga naine peab iseendale otsa vaatama, et miks ta ainult jobusid enda ellu tõmbab. Iga jobust eesti mehe kohta on kaks-kolm täiesti normaalset, tubli ja hoolivat eesti meest!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 18:31; 07.04 15:05; 07.04 20:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teie mehed teevad kodus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.