Esileht Pereelu ja suhted “Me oleme lihtsalt tuttavad”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 96 )

Teema: “Me oleme lihtsalt tuttavad”

Postitas:

Olime mehega kohvikusse minemas, kui kohtasime üht tema tuttavat. Mees jäi natukeseks lobisema ja jäin tema kõrvale ootama. Tuttav küsis temalt, kes me üksteisele oleme ja mees vastas “lihtsalt tuttavad”. Pidin üllatusest pikali kukkuma, sest oleme konkreetselt kokku leppinud, et oleme paar ning koos oldud aega on 10 kuud. Küsisin mehelt, miks ta nii vastas ja ta ütles, et ei tahtnud eksnaist halba valgusesse jätta, kuna kohatud tuttav puutub eksiga kokku. Pidin veel rohkem pikali kukkuma, sest minu arusaamist mööda on nad eksiga lahus ja see, et mehel on uus naine pildil ei peaks sellises olukorras ju teab, mis saladus olema. Mida arvata? Kas mees valetab eelmise suhte lõpetamise kohta?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.05 17:49; 29.05 17:59; 29.05 18:23; 29.05 18:41; 29.05 20:41; 29.05 20:50; 29.05 21:15; 29.05 23:15; 30.05 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis. Aga täpsemalt oskab vastata sinu mees, mitte Perekool.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olete abielus, siis olnuks viisakas öelda et oled abikaasa.
Aga kui ei ole abielus, siis oledki ju lihtsalt tuttav, nii ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olete abielus, siis olnuks viisakas öelda et oled abikaasa.

Aga kui ei ole abielus, siis oledki ju lihtsalt tuttav, nii ongi.

Me oleme koos olnud 10 kuud, mitte 10 aastat. Abielu on jutuks olnud, kuid mõlema otsus on üksteist enne seda sammu korralikult tundma õppida. Iseenesest võib sul oma mätta otsast õigus olla aga mees on mulle ka sellisel juhul kuni abieluni “lihtsalt tuttav”. Kahtlustan, et kui üksteisele selliseid tiitleid jagama jäädagi, siis abieluni vist välja ei vea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.05 17:49; 29.05 17:59; 29.05 18:23; 29.05 18:41; 29.05 20:41; 29.05 20:50; 29.05 21:15; 29.05 23:15; 30.05 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõlema otsus on üksteist enne seda sammu korralikult tundma õppida.

Ja nüüd sa õppisid teda tundma. Tema tahab sind maailmale serveerida kui lihtsalt tuttavat. Mis sa nüüd teed?

Nendin, et enne 10t kuud abiellu mitteviskumine võib olla õige samm. Seda esmalt. Mis sina, kägu, teiseks teha soovitaksid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.05 17:49; 29.05 17:59; 29.05 18:23; 29.05 18:41; 29.05 20:41; 29.05 20:50; 29.05 21:15; 29.05 23:15; 30.05 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõlema otsus on üksteist enne seda sammu korralikult tundma õppida.

Ja nüüd sa õppisid teda tundma. Tema tahab sind maailmale serveerida kui lihtsalt tuttavat. Mis sa nüüd teed?

Nendin, et enne 10t kuud abiellu mitteviskumine võib olla õige samm. Seda esmalt. Mis sina, kägu, teiseks teha soovitaksid?

Mina soovitaksin see hetk endale meelde jätta, panna oma “riiulisse” kõigi nende hetkede, temategude ja sõnade kõrvale, mille abil sa kavatsesid otsuse teha, kas abielluda temaga või ei.

Arukas soovitus, aitäh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.05 17:49; 29.05 17:59; 29.05 18:23; 29.05 18:41; 29.05 20:41; 29.05 20:50; 29.05 21:15; 29.05 23:15; 30.05 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees valetab eelmise suhte lõpetamise kohta?

Vanasti oli lihtne, passis oli tempel. Ei teagi, kas nüüd saab kellegi pereseisu internetist järgi vaadata?
Kahju, et hakkasid pikali kukkuma, oleksid võinud vahele öelda, et olete seksisemud, voodipartnerid vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav küsis temalt, kes me üksteisele oleme ja mees vastas “lihtsalt tuttavad”.

Veider, vanad tuttavad tavaliselt ei küsi “Kes te ükteisele olete?” Kui niisuguses sõnastuses küsitakse siis eeldatakse midagi, muidu küsitakse “Kes tema on?” vms. Ja vastatakse “Tuttav” mitte “lihtsalt tuttav”.
See väidetav “kuritegu” on tavaline ja jätkuv muster või ühekordne juhus? Arutasid mehega? Kuidas ta peale seda sind “esitleb”?
Minu meelest on nii aga mida mina ka maailma asjadest tean. Üldiselt tundub olema mingi naiste soovmõtlemisest tingitud pseudoprobleemiga…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav küsis temalt, kes me üksteisele oleme ja mees vastas “lihtsalt tuttavad”.

Veider, vanad tuttavad tavaliselt ei küsi “Kes te ükteisele olete?” Kui niisuguses sõnastuses küsitakse siis eeldatakse midagi, muidu küsitakse “Kes tema on?” vms. Ja vastatakse “Tuttav” mitte “lihtsalt tuttav”.

See väidetav “kuritegu” on tavaline ja jätkuv muster või ühekordne juhus? Arutasid mehega? Kuidas ta peale seda sind “esitleb”?

Minu meelest on nii aga mida mina ka maailma asjadest tean. Üldiselt tundub olema mingi naiste soovmõtlemisest tingitud pseudoprobleemiga…

Sa oma naist kutsud ka lihtsalt tuttavaks ja pead seda ühtlasi normaalsuseks (et pole pseudoprobleem)?

Peale seda juhust pole mind rohkem kellelegi tutvustanud aga varem on ta korra vihastanud, kui julgesin teda “kaasaks” nimetada. See oli ka üsna suhte algupoole, arvasin, et ta ehk pole suhtestaatuse osas ise kindel. Tol momendil polnud ka midagi kokku lepitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.05 17:49; 29.05 17:59; 29.05 18:23; 29.05 18:41; 29.05 20:41; 29.05 20:50; 29.05 21:15; 29.05 23:15; 30.05 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis tähendab, et olete konkreetselt kokkuleppinud? Kas elate koos – olete siis elukaaslased või seksisõbrad või siis kes? Teiseks – kui minu mees räägib inimesega, keda ma ei tunne – astun eemale, mitte ei passi juures. Sama teeb ka mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 20:43; 29.05 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin oli just teema, kus seletati, et abielluda pole vaja, kuna inimesed on omavahel kindlad kokkulepped sõlminud. Kas ikka on? Tihti eksisteerib see kokkulepe vaid ühe poole kujutluses….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.05 20:46; 30.05 10:10; 30.05 10:14; 30.05 10:41; 30.05 10:45; 30.05 10:48; 30.05 11:44; 06.07 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis tähendab, et olete konkreetselt kokkuleppinud? Kas elate koos – olete siis elukaaslased või seksisõbrad või siis kes? Teiseks – kui minu mees räägib inimesega, keda ma ei tunne – astun eemale, mitte ei passi juures. Sama teeb ka mees.

Ei ela koos, kuna töötame eri linnades, kokkukolimine on päevakorras – see eeldab muid elukorralduslikke muutusi enne kokkukolimist. Oleme kokku leppinud, et tema on mulle ainus ja mina talle.

Astun ka eemale, kui näen, et tegemist on kolleegi, äripartneri vm isikuga, kelle puhul hea tava seda nõuab. Antud juhtumi puhul oli tegemist familiaarse lähenemisega ja oma sõpradele samas olukorras olen meest ise tutvustanud kui oma partnerit/boyfriendi/kaaslast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.05 17:49; 29.05 17:59; 29.05 18:23; 29.05 18:41; 29.05 20:41; 29.05 20:50; 29.05 21:15; 29.05 23:15; 30.05 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritan nii- ja naapidi, aga ei suuda kujutleda end küsimas tänaval kohatud tuttavalt tolle kaaslase kohta “ja kes tema on”. See eeldaks alustuseks aruandluskohustust mehe poolt – õige vastus oleks üldiselt ikka, et “mis kurat see sinu asi on, kes see on”.
Kui aga mees vastas, järelikult ta aktsepteeris aruandluskohustust. Järelikult on küsimuse esitanud isikul mingi võim mehe üle. Topeltelu elava mehe puhul oleks kõik loogiline, kui tegu on ühe naise sõbrannaga. Eksi puhul pole miski loogiline.
Aga tõesti, selle ühe olukorra pealt ei saa teha mingeid järeldusi. Eks elus juhtub ka mingeid jaburaid ebaloogilisi olukordi, mille seletamine ongi teisele keeruline. Jälgi ja vaata, mis edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 20:58; 30.05 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mees ei ole sind kunagi kellelegi tutvustanud? mõtlen seda, et kas oli see eksi pärast või ta lihtsalt ei oska minu kohta öelda seda õiget sõna – girlfriend on nagu noortele, elukaaslased te ei ole, sõber? – kas nagu ei sobi, partner kisub homode kanti. Või ei tahtnud tõesti, eks saab haisu ninna, et uus naine – tont teab, mis reaktsiooni seal oodata (kas lapsi on?).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 20:43; 29.05 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venna ja töökaaslastega olen kohtunud ja mind on tutvustatud. Lapsed on mõlemal eelmistest suhetest.

Mees nüüd teatas, et “selle inimese arvamus pole oluline, kas vahet pole, kuidas sind kutsusin”. Ei osanud muud vastata, et kui poleks oluline, oleksid öelnud, kuidas asjad on. Saan aru ka sellest, kui see “lihtsalt tuttavad” oleks olnud irooniaga, et a la kas sa ise aru ei saa, kes see on aga see polnud nii ka, sest jube õigustamine käib eksi tunnete ja täiesti ebaolulise tuttava ümber. Tõmbab kulmu kipra küll…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.05 17:49; 29.05 17:59; 29.05 18:23; 29.05 18:41; 29.05 20:41; 29.05 20:50; 29.05 21:15; 29.05 23:15; 30.05 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkab esimene armumine mööda saama ning argielu peale tulema, sellest sellised probleemid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisin mehelt, miks ta nii vastas ja ta ütles, et ei tahtnud eksnaist halba valgusesse jätta, kuna kohatud tuttav puutub eksiga kokku. Pidin veel rohkem pikali kukkuma

Mees nüüd teatas, et “selle inimese arvamus pole oluline, kas vahet pole, kuidas sind kutsusin”. jube õigustamine käib eksi tunnete ja täiesti ebaolulise tuttava ümber. Tõmbab kulmu kipra küll…

“Vastas” ja “nüüd vastas”… millal ja mida ta vastas siis? Iga tunni aja tagant küsid üle? Ime ka , et mehel juba sitaaugu servani pole ja kaitseseisundisse ei tõmba. Kolige lahku siis kui sa ei suuda ühte pagan teab mis põhjusel “valesti öeldud sõna” andestada. Madal enesehinnang ja ebakindlus sai laksu?

“Veel rohkem pikali kukkuma” ja “kulmu kipra tõmbama küll” on sellised toredad ja mahlakad väljendid mis peaksid kallutama publiku tundeliselt teemaalagatatusele kaasa elama mitte asjaolude üle mõtisklema?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisin mehelt, miks ta nii vastas ja ta ütles, et ei tahtnud eksnaist halba valgusesse jätta, kuna kohatud tuttav puutub eksiga kokku. Pidin veel rohkem pikali kukkuma

Mees nüüd teatas, et “selle inimese arvamus pole oluline, kas vahet pole, kuidas sind kutsusin”. jube õigustamine käib eksi tunnete ja täiesti ebaolulise tuttava ümber. Tõmbab kulmu kipra küll…

“Vastas” ja “nüüd vastas”… millal ja mida ta vastas siis? Iga tunni aja tagant küsid üle? Ime ka , et mehel juba sitaaugu servani pole ja kaitseseisundisse ei tõmba. Kolige lahku siis kui sa ei suuda ühte pagan teab mis põhjusel “valesti öeldud sõna” andestada. Madal enesehinnang ja ebakindlus sai laksu?

“Veel rohkem pikali kukkuma” ja “kulmu kipra tõmbama küll” on sellised toredad ja mahlakad väljendid mis peaksid kallutama publiku tundeliselt teemaalagatatusele kaasa elama mitte asjaolude üle mõtisklema?

Tead isakägu, mitmendast teemast loen su üheülbalisi kommentaare. Saan aru, et sul on isiklik mure. Samuti saan aru, et oma enda suhteprobleemidega tegelemise asemel käid perekoolis teisi naisi materdamas. Sest sul on tekkinud selline parandamatu naisteviha, et hoia ja keela. Kui siin kellelgi madal enesehinnang on, siis sinul endal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.05 17:49; 29.05 17:59; 29.05 18:23; 29.05 18:41; 29.05 20:41; 29.05 20:50; 29.05 21:15; 29.05 23:15; 30.05 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te siis kuidagi nii käsikäes ei kõndinud, et oleks seletamatagi selge, mis tüüpi suhe on?
Aga see, et mees kõrvale põikleb, on häiriv küll ja tekitab kahtlusi.
Sellistes teemades alati mõni abielukägu tuleb selle jutuga, et seni kuni sõrmust sõrmes pole, ei olda üksteisele enamat kui lihtsalt tuttavad. Päris omapärane avaldus aastal 2018. Pigem nagu 1818 moslemiriigi moodi kui ehk peale vanematepoolset kokkulepet tehti abielu ära ja alles siis vipsti oli suhe, enne eimidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, minu teada näeb elementaarne viisakus ette, et kui ma olen kellegiga koos ja ma kohtan kedagi, kellega ma hakkan juttu rääkima, siis ma tutvustan talle seda inimest, kellega ma koos olen. Enamasti piisab tutvustamiseks nimest ja mis suhe meil on, see on juba meie enda asi. See, et mees tutvustas Sind pärast kümmet kuud ja tehtud kokkuleppeid lihtsalt tuttavana, näitab seda, et ta ei julge mingil põhjusel tunnistada, et ta on Sinuga koos. Sellel ei pruugi olla aga mitte midagi pistmist Sinuga, lihtsalt nagu siit foorumist ennegi on selgunud, inimesed ei julgegi otse välja öelda, et nad on kellegagi paar. See võib omakorda tulla ka sellest, et üldiselt otsitakse (vähemalt Eestis) enda partnerile meeletult heakskiitu väljaspoolt, partner valitakse nagu autogi nende parameetrite järgi, mis on üldiselt ühiskonnas ihaldusväärne, mitte kellega on tore koos olla ja väärtushinnangud samad:) Nii, et võib-olla ta pelgas, et see tuttav ei kiida Sind heaks, võib-olla sellel vestluspartneril on naiste suhtes teine maitse.
Aga muidu kokkuvõtlikult: mina kindlasti ei abielluks selle mehega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki ta ei tahtnud mingeid klatsijutte tekitada, mis ta eksini jõuaks? Teab, et tutvusringkonnas hakatakse siis sind arvustama ja arutama ning tahtis seda vältida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest sul on tekkinud selline parandamatu naisteviha, et hoia ja keela.

Huvitav millest see küll tekkinud on, parandamatu meestevihkaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks küll hingepõhjani solvunud sellisest käitumisest.
Ainuke loogiline seletus, mida ma oskan välja mõelda on see, et tegu on eksnaise ülemusega, kellel pole õrna aimugi, et paar on lahku läinud. Ja kellega ei taha see eksnaine mingil põhjusel oma isiklikku elu absoluudselt arutada. Selliesl juhul käitus mees ehk tõesti viisakalt ja diskreetselt…
Siiski, kui see oleks minu mees, siis ta peaks küll selle väljendi heastamiseks nüüd nahast välja pugema ja igasugu imetrikke tegema, kui tahab ikka jätkuvalt mu mees olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 01:17; 30.05 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ela koos, kuna töötame eri linnades, kokkukolimine on päevakorras – see eeldab muid elukorralduslikke muutusi enne kokkukolimist. Oleme kokku leppinud, et tema on mulle ainus ja mina talle.

Mis tiitlit sina tema asemel enda kohta kasutanud oleks kui te isegi koos ei ela?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin oli just teema, kus seletati, et abielluda pole vaja, kuna inimesed on omavahel kindlad kokkulepped sõlminud. Kas ikka on? Tihti eksisteerib see kokkulepe vaid ühe poole kujutluses….

Jah, mina seletasingi.
Kas tempel passis oleks kuidagi teisiti selle olukorra lahendanud? Mees oleks öelnud, et tema siin on minu seaduslik abikaasa ja kougib tõestuseks pükste taskust abielutunnistuse…Nagu siin öeldi, siis vanasti näitas staatust tempel passis, seega abieluinimene peaks nagu enda staatuse tõestuseks abielutunnistust kogu aeg kaasas kandma…
Ma ikka ei saa aru sellest paberimaaniast…Kas te muidu enda laste eest hoolitsete ka sellepärast, et on olemas seadus, et isiklikke lapsi ei tohi hooletusse jätta… Et riik ei luba jätta hoolitsemata, on antud välja sünnitunnistus, kus te olete teatud isiku ema/isa ja siis selle tõttu hoolitsetegi…
See, kui on tehtud omavahel nii olulised kokkulepped ja üks pool ei suuda selge sõnaga välja öelda, et ta on kellegiga paar, siis see näitab nii mõndagi ja abielu (siinkohal paber) ei muuda mitte midagi. Abielu teeb olukorra veel hullemaks, kui te olete seaduslikus abielus, siis otsus teie elu eest kui teiega peaks midagi juhtuma läheb üle teie ametlikule abikaasale. Abielu kui selline reguleerib ainult juriidilisi suhteid, see ei peaks reguleerima kahe inimese intiimseid suhteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime mehega kohvikusse minemas, kui kohtasime üht tema tuttavat. Mees jäi natukeseks lobisema ja jäin tema kõrvale ootama. Tuttav küsis temalt, kes me üksteisele oleme ja mees vastas “lihtsalt tuttavad”. Pidin üllatusest pikali kukkuma, sest oleme konkreetselt kokku leppinud, et oleme paar ning koos oldud aega on 10 kuud. Küsisin mehelt, miks ta nii vastas ja ta ütles, et ei tahtnud eksnaist halba valgusesse jätta, kuna kohatud tuttav puutub eksiga kokku. Pidin veel rohkem pikali kukkuma, sest minu arusaamist mööda on nad eksiga lahus ja see, et mehel on uus naine pildil ei peaks sellises olukorras ju teab, mis saladus olema. Mida arvata? Kas mees valetab eelmise suhte lõpetamise kohta?

Mees oli lihtsalt viisakas, “lihtsalt tuttavad” on oma olemuselt neutraalsem väljend kui öelda vastutulijale, et tema on minu armuke. Mees on ju abielus, ega lahus (mida pealegi mees ise nii serveerinud) olemine ei tähenda lahutatud olemist. Seega kuidas siis peaks abielus mees presenteerima uut kaaslast, ega mingit head ja suupärast varianti siin polegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.05 03:29; 31.05 04:53; 31.05 04:59; 31.05 05:11; 31.05 07:42; 31.05 11:24; 31.05 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on õnnelik ja armastab sind, siis ta kindlasti ei ütle sinu kohta “lihtsalt tuttav”. Mees kas häbeneb sind või on tal eksiga midagi lõpetamata.
Samuti pole te lõpuni lähedased, ma ei kujutaks ette, et mul jääb selline asi selgeks rääkimata ja peab foorumist nõu küsima. Kui juba peab, siis on suhtes tõsine probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks küll hingepõhjani solvunud sellisest käitumisest.

Ainuke loogiline seletus, mida ma oskan välja mõelda on see, et tegu on eksnaise ülemusega, kellel pole õrna aimugi, et paar on lahku läinud. Ja kellega ei taha see eksnaine mingil põhjusel oma isiklikku elu absoluudselt arutada. Selliesl juhul käitus mees ehk tõesti viisakalt ja diskreetselt…

Appikene. Tõsiselt räägid või? Ülemusel polegi mingit asja oma alluva isikliku eluga, veel vähem oma alluva abikaasa isikliku eluga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielu teeb olukorra veel hullemaks, kui te olete seaduslikus abielus, siis otsus teie elu eest kui teiega peaks midagi juhtuma läheb üle teie ametlikule abikaasale.

Nii ja mis mõttes see siis hullemaks asja teeb? Äkki ei tasuks mingit suvalist töllakat endale siis kaaslaseks valida? Inimesele, keda sa austad, armastad ja usaldad, sa ju ei kardaks sellist otsust jätta?

Teie, “abielu on ainult paber!”- suguste inimeste argumendid lähevad üha lollimaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et teil on sinu arust mingid kokkulepped paariks olemisele, ei tähenda, et mees neid ise päriselt ka omaks on võtnud. Kuna tal seljataga värske lahkuminek, siis on võimalik, et tema jaoks oled sa vaid plaastersuhe, mille käigus hea ja mugav oma hingehaavu lakkuda ja pärast eluga edasi minna. Mehed on mugavad olendid ja et seda mugavat elu omada, on nad nõus igasuguste naiste ideedega, nagu, et nüüd oleme paar või abiellume või saame lapse….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 96 )


Esileht Pereelu ja suhted “Me oleme lihtsalt tuttavad”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.