Esileht Pereelu ja suhted “Me oleme lihtsalt tuttavad”

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 96 )

Teema: “Me oleme lihtsalt tuttavad”

Postitas:

Üritan nii- ja naapidi, aga ei suuda kujutleda end küsimas tänaval kohatud tuttavalt tolle kaaslase kohta “ja kes tema on”.

Minu ema on täpselt selline, kes võib vabalt säärase küsimuse küsida. Aastate jooksul on olnud päris mitmeid piinlikke situatsioone, kus ta on analoogseid küsimusi esitanud ja kõrvalseisjad häbenevad ennast seetõttu maa alla. Ta lihtsalt käitubki nii ja kui selline küsimus ootamatult küsitakse, siis paljud ju vastavadki, ilma mingi aruandmiskohustuseta, sest teine pool ei pruugi selliseks ootamatuks ebaviisakuseks lihtsalt valmis olla ja vastabki automaatselt. Hiljem alles on aega mõelda ja seedida, et mis k*rat see nüüd oli. Nii et ka see võib olla üks selgitus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritan nii- ja naapidi, aga ei suuda kujutleda end küsimas tänaval kohatud tuttavalt tolle kaaslase kohta “ja kes tema on”.

Minu ema on täpselt selline, kes võib vabalt säärase küsimuse küsida. Aastate jooksul on olnud päris mitmeid piinlikke situatsioone, kus ta on analoogseid küsimusi esitanud ja kõrvalseisjad häbenevad ennast seetõttu maa alla. Ta lihtsalt käitubki nii ja kui selline küsimus ootamatult küsitakse, siis paljud ju vastavadki, ilma mingi aruandmiskohustuseta, sest teine pool ei pruugi selliseks ootamatuks ebaviisakuseks lihtsalt valmis olla ja vastabki automaatselt. Hiljem alles on aega mõelda ja seedida, et mis k*rat see nüüd oli. Nii et ka see võib olla üks selgitus.

Aga antud olukorras ei vastanud ju mees umbropsu kogemata valesti vaid tal oli konkreetne põhjus, miks ta nii ütes. Ta ei soovinud oma eksnaist halba valgusesse jätta.
Kui mees sellises olukorras arvestab pigem oma eksi kui uue naise tunnetega, siis ma teeks sellest omad järeldused. Pealegi, kui pikk on siis mehe arvates see periood kui ta peab oma uut suhet varjama, et eks halba valgusesse ei satuks? Aasta? 5 aastat? Kuni ta eksist üle saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 12:25; 30.05 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle pigem tundub, et mehel on selle küsija-naisega mingi teema ja eksnaisele viitamine on lihtsalt mugav ning otsitud põhjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed, kellel on naisega tõsisemad plaanid, ei ütle mingil juhul, et too on lihtsalt tuttav. Samas on mehed sageli suhtes (kaasa arvatud kooselu ja lapsesaamine) naisega, kellega neil pole mingit soovi päriselt kokku jääda. Kui juba koos elatakse, öeldakse ka selle ajutise kaaslase kohta, et elukaaslane või naine, aga kui niisama käiakse, siis milleks asja asjata reklaamida? Kolme kuu pärast tuleb see tuttav jälle vastu ja siis on käevangus keegi teine näitsik – jube piinlik, eriti kui too tuttav hakkab jälle midagi suhete kohta pärima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et see kohatud isik nii ebaviisakalt küsis “kes te üksteisele olete?” näitab, et tegemist ei ole kuigi delikaatse inimesega et mitte öelda, et tegemist on väga ebaviisaka ja tõenäoliselt klatšihimulise (pahatahtliku?) isikuga, lisaks veel eksabikaasaga sõbrasuhetes oleva isikuga. Ja lahkumineku käigus võivad igasugused endised ja tulevased suhted üsna keeruliseks kujuneda. Seetõttu ka mees ehk ei tahtnud talle mingeid selgitusi jagada.
Mina astun alati eemale, mitte ei jää kõrvale suu ammuli vahtima, kui mees tänaval kellegi minu jaoks võõraga kohtub. Jäävad igasugused psühhotraumad ära, et “miks ta nii küsis?” ja “miks ta nii vastas?”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõtted on eespool korduvalt läbi nämmutatud, seega neid kordama ei hakka, aga ütlen, et mind vedas mees alguses igale poole kaasa (kui minna tahtsin muidugi) ja tahtis kõigile tutvustada. Ka siis, kui me veel “koos” polnud. Ta ei häbenenud ega peitnud mind. Tutvustas mind omal algatusel (keegi ei pidanud küsima, et kes see on) nimepidi ja kui olime kokku leppinud, et oleme suhtes, siis olin kas “minu naine”, “minu tüdruk” või “minu neiu”. “Tuttav” pole ma kunagi olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 17:28; 30.05 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellised arutelud on alati huvitavad ja aitavad mõista, kui erinevad inimesed ikka on ja õppida mitte enda kombeid ülimaks pidama.
paljudele tundub olevat elementaarne astuda eemale, kui kaaslasele keegi ainult talle tuttav inimene vastu tuleb – ma jällegi pole oma ringkonnas sellist asja mitte kunagi näinud, ikka seistakse koos ja kui jutt läheb terest pikemaks, siis vastavalt, kes enne jõuab, kas võõras ütleb oma nime või see kaaslastest, kes võõrast tunneb, ütleb oma kaaslase ning võõra nimed. ok on lisada võõra kohta ka, et “käime koos trennis” vms, aga seda võib öelda vabalt ka hiljem taas kahekesi olles. mõni bravuurikam ütleb ka kaaslase kohta, et “minu kallis naine mari” vms, aga üldiselt on arusaadav, et kui tiitleid ei lisata, on inimesed mingit sorti romantilises seoses.
pean silmas konkreetset olukorda, kus ollakse koos elukaaslase/abikaasa/pruudi/peika vms kohtingukaaslasega, olgu või esimesel kohtamisel.
tõesti, kui nt töökaaslane lõunapausil kellegagi rääkima jääb, siis seal juures küll ei passi.
siin teemas muidugi küsija kohe lendas peale, et kellega tegu, see on juba iseenesest tavatu olukord, kui tegu pole põhikoolilapse või pensionistiga.

ja teine asi: ma pole kohanud ka sellist asja, et nüüd “lepime kokku”, et oleme koos – koosolemist kas tunned või mitte, sellest saab ju aru. jällegi võib olla aktuaalne koolis, et kuule, kas me käime nüüd, aga täiskasvanute seas, kes normaalselt vestlevad ja ühisest tulevikust räägivad (ja saavad seeläbi teada, mida teine plaanib ja kas plaanitakse samu asju).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

/…/ ja teine asi: ma pole kohanud ka sellist asja, et nüüd “lepime kokku”, et oleme koos – koosolemist kas tunned või mitte, sellest saab ju aru. jällegi võib olla aktuaalne koolis /../

Tänapäeval pigem tavaline, sest keegi ei taha olla see, kes üksinda arvab, et ta on suhtes. Teine pool samal ajal sama ei arva, et nad koos on. Segaduse vältimiseks on igati mõistlik kuidagigi omavahel sõnadega selgeks teha, mis laadi suhtega tegu on ja kas sinna mahub teisi inimesi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 17:28; 30.05 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees valetab eelmise suhte lõpetamise kohta?

Mees mitte ei valeta eelmise suhte lõppemise, vaid uue suhte algamise kohta.
Õigemini, ei valetagi, sest tema jaoks pole veel midagi alanudki.
Üks pidevalt pikalikukkuv kägu küll on, aga seda ta täna küll ei näe pikem suhtena.

See, et sa oled temalt mingeid kokkuleppeid välja pressinud, ei loe. Mees pole ju ise neid pakkunud ja on nõus olnud vaid “kodurahu” huvides.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 18:43; 03.06 07:48; 03.06 10:55; 03.06 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te ei ela koos, mees ei tutvusta sind kui enda kaaslast ja ei taha, et tuttav tema eksnaisele sinu kohtamidagi räägiks … oled sa ikka päris kindel, et mees suhet sinuga tõsiselt võtab ja suhteseisult vaba on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tegu pole põhikoolilapse või pensionistiga.

See sõna ei ole pensionist, vaid pensionär.

ja teine asi: ma pole kohanud ka sellist asja, et nüüd “lepime kokku”, et oleme koos – koosolemist kas tunned või mitte, sellest saab ju aru. jällegi võib olla aktuaalne koolis, et kuule, kas me käime nüüd, aga täiskasvanute seas, kes normaalselt vestlevad ja ühisest tulevikust räägivad (ja saavad seeläbi teada, mida teine plaanib ja kas plaanitakse samu asju).

Normaalsete inimeste puhul küll. Sama on küsimusega “Kas sa nüüd armastad mind?” jne. Selliseid asju lihtsalt ei küsita. Aga ebanormaalsete jaoks on jällegi vaja ära määratleda täpselt, muidu on, et pole näinud, pole kuulnud, kujutasid vaid ette..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.05 03:29; 31.05 04:53; 31.05 04:59; 31.05 05:11; 31.05 07:42; 31.05 11:24; 31.05 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu enda ema positsioneeris ennast läbi abielu. Talle oli väga oluline olla abielus, see oli pea et elu ja surma küsimus. Kahjuks see teine pool (mitte minu isa), ei saanud väga aru, mida see tähendab ja elas enda elu täpselt edasi nii, nagu enne abielu. Absoluutselt mitte mingit muutust! Kõik, mis oli enne: joomised jne. jne. jäi ka pärast seda maagilist kuupäeva, mil nad riigiametniku kohalviibimisel tõotasid olla teineteise jaoks nii heas kui halvas, mõlemad panid veel oma käega allkirjad ka:) Ma ei ole ainuke laps, kelle kodu on muutunud kinnisidee pärast olla abielus mingiks sõjatandriks:) Nad ei ela enam koos, aga nad on jätkuvalt abielus ja mu ema on nüüdseks, hmmm, umbes 30 a. söönud rahusteid ja antidepressante, ikka selle võimaluse pärast olla abielus. Nagu ma ütlesin, nad on jätkuvalt abielus, sest minu ema ei ole nõus sellest paberist loobuma…

Ju siis see abiellumine oligi su ema enda initsiatiiv, mees huvitatud polnud, pigem andis järele, et ah noh hea küll. Sellisel juhul pole see ka mehe siiras soov olnud ja ei imesta kui kõik vanaviisi jätkunud on. Ja ega ükski abielu ei püsigi kui on sõlmitud valedel alustel, näiteks kihlvedu, sooviga saada majanduslikult kindlustatuks või kuidagi mingit muudmoodi abielu välja petetud..siis ei püsigi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.05 03:29; 31.05 04:53; 31.05 04:59; 31.05 05:11; 31.05 07:42; 31.05 11:24; 31.05 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime mehega kohvikusse minemas, kui kohtasime üht tema tuttavat. Mees jäi natukeseks lobisema ja jäin tema kõrvale ootama. Tuttav küsis temalt, kes me üksteisele oleme ja mees vastas “lihtsalt tuttavad”. Pidin üllatusest pikali kukkuma, sest oleme konkreetselt kokku leppinud, et oleme paar ning koos oldud aega on 10 kuud. Küsisin mehelt, miks ta nii vastas ja ta ütles, et ei tahtnud eksnaist halba valgusesse jätta, kuna kohatud tuttav puutub eksiga kokku. Pidin veel rohkem pikali kukkuma, sest minu arusaamist mööda on nad eksiga lahus ja see, et mehel on uus naine pildil ei peaks sellises olukorras ju teab, mis saladus olema. Mida arvata? Kas mees valetab eelmise suhte lõpetamise kohta?

Noo saad ju ise veenduda. Paar tähendab seda, et elatakse koos. Kui koos ei elata, ollakse tuttavad. Kui koos ei elata, siis on tõenäosus suur, et mees polegi vaba. Nii et siin ei ole usuga miskit pistmist. Saad iga öö veenduda, kas sul on suhe või ei ole. Vahel harva saadakse kokku ju tuttavatega. Ja sina võid ju mehega kokkuleppida, et olete peaaegu abielus. Kui mees arvab, et olete tuttavad, siis võid arvata mida tahad. Mehe jaoks nii ongi nagu räägib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah? Girlfriendiks pole minu ükski kolmest elukaaslasest kutsunud ega mind nii tutvustanud. Küll aga on mind tutvustatud kui väga lähedast sõbratari, kallimat, tulevast abikaasat ning isegi kui “loodetavasti tulevane minu laste ema” – see viimane küll polnud tänaval vaid siis, kui esmest korda tema vanavanemaid ja onu kohtasin. Ka mäletan, et ükskord mind tutvustati endisele kolleegile kui inimest: “kellega me vaatame, mida elu meile toob”. Praegune abikaasa ütles ka tutvustuseks, kui kohtusime esimest korda tema kaugemal elavate semudega restoranis minule viidates, et: “tema pärast ma elan”.

Kuidagi väga familiaarne ja võlts..”“tema pärast ma elan”, “kellega me vaatame, mida elu meile toob”, “loodetavasti tulevane minu laste ema”. Ma ei kujutaks ette ennast sellise mehega, kes kõigile laterdaks, mis me vahel on. Ma saaks aru veel kui oma mõnele lähimale sõbrale näiteks mainiks neljasilma vestluses. Siin selle vanasõna “suuga teed suure linna, käega kärbsepesagi” paikapidavus hästi näha. Tutvustanud kui “tulevast abikaasat”, aga paraku pole sa elukaaslase staatusest kaugemale jõudnud (nagu kirjutasid ju “minu ükski kolmest elukaaslasest”). Sellised tühjad, ülepaisutatud sõnad mõjuvadki võltsina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.05 03:29; 31.05 04:53; 31.05 04:59; 31.05 05:11; 31.05 07:42; 31.05 11:24; 31.05 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah? Girlfriendiks pole minu ükski kolmest elukaaslasest kutsunud ega mind nii tutvustanud. Küll aga on mind tutvustatud kui väga lähedast sõbratari, kallimat, tulevast abikaasat ning isegi kui “loodetavasti tulevane minu laste ema” – see viimane küll polnud tänaval vaid siis, kui esmest korda tema vanavanemaid ja onu kohtasin. Ka mäletan, et ükskord mind tutvustati endisele kolleegile kui inimest: “kellega me vaatame, mida elu meile toob”. Praegune abikaasa ütles ka tutvustuseks, kui kohtusime esimest korda tema kaugemal elavate semudega restoranis minule viidates, et: “tema pärast ma elan”.

Kuidagi väga familiaarne ja võlts..”“tema pärast ma elan”, “kellega me vaatame, mida elu meile toob”, “loodetavasti tulevane minu laste ema”. Ma ei kujutaks ette ennast sellise mehega, kes kõigile laterdaks, mis me vahel on. Ma saaks aru veel kui oma mõnele lähimale sõbrale näiteks mainiks neljasilma vestluses. Siin selle vanasõna “suuga teed suure linna, käega kärbsepesagi” paikapidavus hästi näha. Tutvustanud kui “tulevast abikaasat”, aga paraku pole sa elukaaslase staatusest kaugemale jõudnud (nagu kirjutasid ju “minu ükski kolmest elukaaslasest”). Sellised tühjad, ülepaisutatud sõnad mõjuvadki võltsina.

Naistemehed ongi naistemehed sellepärast, et õpivad varakult rääkima seda, mida naised kuulda tahavad, mitte ei pahvata kogu aeg oma tegelikke mõtteid välja (ahoi, yxikmees!) Sealt need õhkamised stiilis “minu tulevaste laste ema” ja “elu ainus mõte” jms tulevadki, mitte südamest. (No eks mõnel vast tulevad südamest ka, aga enamus mehi mõtlevad enam-vähem nagu yxikmees, aga on piisavalt targad selliseid mõtteid mitte välja ütlema.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 06:58; 03.06 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvustanud kui “tulevast abikaasat”, aga paraku pole sa elukaaslase staatusest kaugemale jõudnud (nagu kirjutasid ju “minu ükski kolmest elukaaslasest”).

Seda ei saa kindlalt küll väita – ilmselt ei jõudnud ta nende kõigiga abielusadamasse (või ta kirjutanuks “ükski kolmest abikaasast”), aga kui kahega elas niisama ja ühega lõpuks abiellus, siis kirjutada “ükski kolmest elukaaslasest” on lühem ja kokkuvõtvam kui “kahest niisama elukaaslasest ja ühest abikaasast”. Abikaasa on ka elukaaslane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ei saa kindlalt küll väita – ilmselt ei jõudnud ta nende kõigiga abielusadamasse (või ta kirjutanuks “ükski kolmest abikaasast”), aga kui kahega elas niisama ja ühega lõpuks abiellus, siis kirjutada “ükski kolmest elukaaslasest” on lühem ja kokkuvõtvam kui “kahest niisama elukaaslasest ja ühest abikaasast”. Abikaasa on ka elukaaslane.

Siis ta oleks öelnud ju “Girlfriendiks pole mind keegi kutsunud ega mind nii tutvustanud”, kui mainis et 3 elukaaslast, siis nii ilmselt oligi, lihtsalt elukaaslane, ei enamat..Abikaasast ei räägita kui elukaaslasest tava mõistes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.05 03:29; 31.05 04:53; 31.05 04:59; 31.05 05:11; 31.05 07:42; 31.05 11:24; 31.05 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult ei näe midagi imelikku selles, kui mu tulevane abikaasa tutvustas mind oma sõpradele kui tulevast abikaasat. Loomulikult alles siis, kui ma olin ta ettepaneku vastu võtnud. Ma ju olengi tulevane abikaasa talle siis, eks.

Te siis abiellusite nii suure rutuga, et mehe sõbrad sind varem ei tundnudki kui alles siis kui olid ta ettepaneku vastu võtnud? Ehk siis su jutust tuleb välja, et abieluettepanek tehti enne kui said ta sõpru tundma. Veitsa ebausutav, tekib küsimus mis sõbrad need sellised olid, kellele oma pruuti isegi varem ei tutvustatud või oli selle abiellumisega siis tõesti nii kiire. Oma vanematele ta ikka tutvustas enne või ka peale seda kui abieluettepaneku vastu võtsid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.05 03:29; 31.05 04:53; 31.05 04:59; 31.05 05:11; 31.05 07:42; 31.05 11:24; 31.05 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii suur huvi minu isiku vastu ???? Eks ma katsun su uudishimu rahuldada.

Kõiki sõpru tõesti varem ei tundnud, kuna meie tutvusime ja elasime Tallinnas, suur osa tema ülikoolisõpru Tartus või hoopis välismaal ning tema sõprade sünnipäevadele – kursuse (teinekord ainult poiste) kokkusaamistele Tartus ma loomulikult kaasa ei trüginud. Need on senimaani oma seltskonna istumised, ilma abikaasadeta. Nais-kursusekaaslased muidugi osalevad.

Kiire ei olnud, aga ega eriti kaua polnud ju vaja mõelda, kas me tahame teineteisega abielluda. Kaua see siis ikka võtab? Märtsi algul tutvusime, kuu lõpul tekkis suhe, maiks oli selge, et põhimõtted ja ellusuhtumine klapivad ja armastus on tekkimas, juunis rääkisime palju ja umbes siis armumisest kasvas armastus, augusti lõpul tehti abieluettepanek, novembris abiellusime. Esimene laps sündis pea 2 aastat hiljem.

Jah, vanematele tutvustas ta mind enne abieluettepanekut kui oma kallimat. Vanemad elavad kaugel, seega päris pärast esimest ööd raporteerimas tõesti ei käidud.

Aitäh! Lihtsalt tundus veitsa ebaloogiline, et sõbrad justkui polnud sind näinudki ja juba olite abiellumas.Sellest tekkis ka küsimus, et millest see nii..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.05 03:29; 31.05 04:53; 31.05 04:59; 31.05 05:11; 31.05 07:42; 31.05 11:24; 31.05 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on lihtsalt megaarg mölakas, ei enamat. Sellisega küll enam tegemist ei teeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah? Girlfriendiks pole minu ükski kolmest elukaaslasest kutsunud ega mind nii tutvustanud. Küll aga on mind tutvustatud kui väga lähedast sõbratari, kallimat, tulevast abikaasat ning isegi kui “loodetavasti tulevane minu laste ema” – see viimane küll polnud tänaval vaid siis, kui esmest korda tema vanavanemaid ja onu kohtasin. Ka mäletan, et ükskord mind tutvustati endisele kolleegile kui inimest: “kellega me vaatame, mida elu meile toob”. Praegune abikaasa ütles ka tutvustuseks, kui kohtusime esimest korda tema kaugemal elavate semudega restoranis minule viidates, et: “tema pärast ma elan”.

Kuidagi väga familiaarne ja võlts..”“tema pärast ma elan”, “kellega me vaatame, mida elu meile toob”, “loodetavasti tulevane minu laste ema”. Ma ei kujutaks ette ennast sellise mehega, kes kõigile laterdaks, mis me vahel on. Ma saaks aru veel kui oma mõnele lähimale sõbrale näiteks mainiks neljasilma vestluses. Siin selle vanasõna “suuga teed suure linna, käega kärbsepesagi” paikapidavus hästi näha. Tutvustanud kui “tulevast abikaasat”, aga paraku pole sa elukaaslase staatusest kaugemale jõudnud (nagu kirjutasid ju “minu ükski kolmest elukaaslasest”). Sellised tühjad, ülepaisutatud sõnad mõjuvadki võltsina.

Naistemehed ongi naistemehed sellepärast, et õpivad varakult rääkima seda, mida naised kuulda tahavad, mitte ei pahvata kogu aeg oma tegelikke mõtteid välja (ahoi, yxikmees!) Sealt need õhkamised stiilis “minu tulevaste laste ema” ja “elu ainus mõte” jms tulevadki, mitte südamest. (No eks mõnel vast tulevad südamest ka, aga enamus mehi mõtlevad enam-vähem nagu yxikmees, aga on piisavalt targad selliseid mõtteid mitte välja ütlema.)

Lastega naine on mehe jaoks niisugune häda variant. Kuna seksi soovib siis tuleb nii mõnegi asjaga leppida. Tunduvalt parem oleks luua suhe lastetu naisega, siis võib temaga ka abielluda.
Kui lastega naine hakkab ka mehe eest hoolt kandma (süüa tegema, koristama jne), siis võib mugavam/laisem/ebaatraktiivsem jne mees sellega ka surmani leppida, eriti kui naine on nõus ka mõne lapse sellele mehele sünnitama.
Praegusel juhul tundus, et see naine on lihtsalt aseaine lahkumisest ülesaamiseks.
Igatahes tundub, et eksnaise meelemuutuse puhul võtaks ta pigem eksi tagasi.
Seega aeg annab arutust, teema-algatajal soovitaksin siiski arvestada, et suhe võib-olla ajutine ja hoidma soojas ka plaan B.
Mina oleksin tutvustanud kaaslasena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga enamus mehi mõtlevad enam-vähem nagu yxikmees

Palun lõpeta meeste avalik solvamine!

Ja kui sinu kogemus meestega on tõesti vaid selline, siis oled sa ise sitamagnet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 18:43; 03.06 07:48; 03.06 10:55; 03.06 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga enamus mehi mõtlevad enam-vähem nagu yxikmees

Palun lõpeta meeste avalik solvamine!

Ja kui sinu kogemus meestega on tõesti vaid selline, siis oled sa ise sitamagnet.

Sinu kogemused meestega ja teadmised neist pärinevad Barbara Cartlandi romaanidest?
Aga see tallipoisi kõnepruuk, vuihh!, preili! Sellised sõnad üle nii kaunite huulte…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 06:58; 03.06 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu kogemused meestega ja teadmised neist pärinevad Barbara Cartlandi romaanidest?
Aga see tallipoisi kõnepruuk, vuihh!, preili! Sellised sõnad üle nii kaunite huulte…

Juba teine totaalne ämber sul.
Cartlandi pole lugenud. Ja üks asi veel: võiksid ükskord ära harjuda, et 10% pk kasutajatest on mehed. Ja meestel pole vaja meeste kohta romantilisi armastusromaane lugeda, piisab sõpradega suhtlemisest.
Huuled pole ka teab mis ilusad, tavalised on. Väike arm jookseb ka üle (pubekast peast vastu elektriposti joostud), aga naine arvab, et see sobib mulle ja las ta olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 18:43; 03.06 07:48; 03.06 10:55; 03.06 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see mees argpüks Sul ja paras slikerdaja ka.
Olen piisaval palju suhteid ja elu näinud ja kellelegi naisele nõu andes lähtun alati sellest, et mida ma oma tütrele samas olukorras ütleks. Ja tütrele ma ütleks, et ära seda meest usalda, oota ja vaata. Ära ennast 100% ava. Ise aga ma vist ei suudaks selle tüübiga enam üldse koos olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 11:05; 03.06 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tütrele ma ütleks, et ära seda meest usalda, oota ja vaata. Ära ennast 100% ava. Ise aga ma vist ei suudaks selle tüübiga enam üldse koos olla.

Tütrele soovitaks oodata, aga ise talitaks hoopis teisipidi?
Miks sa OMA lapsele halba soovid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 18:43; 03.06 07:48; 03.06 10:55; 03.06 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest ma tunnen teda, ta ei ole nii äkilise iseloomuga. Ja alati on väike protsent võimalust, et ma eksin. Mina ei saa teisele inimesele käsku esitada mehe mahajätmiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 11:05; 03.06 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul juhtus sama asi mehega, kes oma meessoost trennikaaslasega kohtus. Huvitav, kas ta on homo, et mind kõigest tuttavaks nimetab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatus kõlab kahtlaselt… Te ei ole ju enam 17-aastased, et sebite ja vaatate, kas teist asja saab.

Aasta ajaga võiks olla nähtud ja tutvustatud perekond (vanemad, õed-vennad) ja lähedasemad sõbrad. Kui seda tehtud ei ole siis mina isiklikult kõnniks sellise tuima mehe juurest minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav küsis temalt, kes me üksteisele oleme ja mees vastas “lihtsalt tuttavad”.

Veider, vanad tuttavad tavaliselt ei küsi “Kes te ükteisele olete?” Kui niisuguses sõnastuses küsitakse siis eeldatakse midagi, muidu küsitakse “Kes tema on?” vms. Ja vastatakse “Tuttav” mitte “lihtsalt tuttav”.

See väidetav “kuritegu” on tavaline ja jätkuv muster või ühekordne juhus? Arutasid mehega? Kuidas ta peale seda sind “esitleb”?

Minu meelest on nii aga mida mina ka maailma asjadest tean. Üldiselt tundub olema mingi naiste soovmõtlemisest tingitud pseudoprobleemiga…

Mees, kaua siin käinud oled — siin on enamik “probleeme” pseudoprobleemid.

Mees

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 96 )


Esileht Pereelu ja suhted “Me oleme lihtsalt tuttavad”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.