Esileht Beebi ja mitmikud Medela rinnapump ja calma seade

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Medela rinnapump ja calma seade

Postitas:

Kas keegi on kasutanud? Milline parem, kas elektriline või käsipump?
Kas pudeli otsik selline, et laps ei võõrduks rinnast?
Oleks vaja käija u 2x nädalas lapsest eemal, seetõttu peaks piima välja pumpama. Kas pumpamine ei mõju kuidagi piimale rinnas, et äkki kaob piim üldse lõpuks rinnast ära?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 13:03; 23.08 03:47; 23.08 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elektriline on kindlasti kiirem ja mugavam. Mul laps ei võõrdunud rinnast, kui pudelit sai. Aga medea lutt talle ei meeldinud. Meil tommee tipee pudel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tavaline pump ja sai ilusti hakkama, aga vaja läks meil seda suht vãhe. Pudel ja selle lutt on jah sellised, et laps peab vaeva nãgema, et piima kãtte saada ngu rinnastki, mitte ei voola lihtsalt suhu. Kõik lapsed jällegi ei õpi sealt söömist ära. Mu laps sûndides sõi ilusti sealt, aga 4 kuud hiljem ei võtnud tilkagi sealt enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud nii tavaline kui elektriline Medela pump ning pean elektrilist tunduvalt mõnusamaks (vähema vaevaga saab kiiremini piima kätte). Medela Calma lutipudelist on mõlemad lapsed ka kenasti joonud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Medela Swing on väga hea rinnapump, soovitan! Järelturult saab 50-70€ vahemikus kindlasti, enamasti on Calma otsik koos pudeliga ka kohe kaasas. Calma otsik võib vajada lapsel harjumist, kuna veidi teise kujuga ja peab vaeva nägema, et piima sealt kätte saaks. Aga just seepärast soovitataksegi seda neile, kes ei soovi, et laps rinnast võõrduks. Minu lapsel võttis ka paar korda aega ja harjutamist, et selle otsikuga harjuda, aga lõpuks polnud probleemi ja sain kenasti vajadusel kodust eemal käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Medela Swing on väga hea rinnapump, soovitan! Järelturult saab 50-70€ vahemikus kindlasti, enamasti on Calma otsik koos pudeliga ka kohe kaasas. Calma otsik võib vajada lapsel harjumist, kuna veidi teise kujuga ja peab vaeva nägema, et piima sealt kätte saaks. Aga just seepärast soovitataksegi seda neile, kes ei soovi, et laps rinnast võõrduks. Minu lapsel võttis ka paar korda aega ja harjutamist, et selle otsikuga harjuda, aga lõpuks polnud probleemi ja sain kenasti vajadusel kodust eemal käia.

Kas üldse tohib anda kasutatud toitmisotsikuga edasi järgmisele lapsele? Sest ikkagi võõras laps seda lutti imenud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 13:03; 23.08 03:47; 23.08 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Medela Swing on väga hea rinnapump, soovitan! Järelturult saab 50-70€ vahemikus kindlasti, enamasti on Calma otsik koos pudeliga ka kohe kaasas. Calma otsik võib vajada lapsel harjumist, kuna veidi teise kujuga ja peab vaeva nägema, et piima sealt kätte saaks. Aga just seepärast soovitataksegi seda neile, kes ei soovi, et laps rinnast võõrduks. Minu lapsel võttis ka paar korda aega ja harjutamist, et selle otsikuga harjuda, aga lõpuks polnud probleemi ja sain kenasti vajadusel kodust eemal käia.

Kas üldse tohib anda kasutatud toitmisotsikuga edasi järgmisele lapsele? Sest ikkagi võõras laps seda lutti imenud.

Keedad ju läbi ometi!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida peaksin silmas pidama lehtrite osas? Vaatasin järelturult, seal on ühel komplektis 21mm lehter. Ausaltöeldes ei anna see number mulle midagi. Mille järgi seda lehtri suurust valima peab? Vaatasin uutel on erinevad suurused komplektis, aga uued suhteliselt kallid ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 13:03; 23.08 03:47; 23.08 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on elektriline Medela pump, manuaalset pole proovinud. Olen väga rahul. Calma lutt minu lapsele ei meeldinud (ja endal oli tüütu seda mitmest osast kokku panna), sõi erinevatest pudelitest tavaliste lutiotsikutega ja tiss oli alati lemmik, pudelist söötmine ei tähendanud, et rinda ei viitsiks imeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Medela rinnapump ja calma seade