Esileht Ilu ja tervis Medicum.

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Medicum.

Postitas:

Tere!
Sooviksin küsida, kes on käinud Medicumis dr. Heiki Kapp juures (günekoloog) ? Kuna mul ravikindlustust pole siis pean minema tasulisse. Kõige kiiremini saangi just tema juurde. Püüan küll seda asja nii võtta, et arst on arst. Aga ikkagi väike \” ebameeldivuse tunne \” sees. On ta selline sõbralik arst? Et saab ilma nn piinlikust tundmata temaga kõigest rääkida? Mul päris mitu probleemi mida oleks vaja arstiga arutada. Kardan, et tekib tõrge ja ei julge rääkida. Tundub tobe, eks? Jah ma tean… Nii, et kas kellegil on kogemust temaga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 15:15; 28.05 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun….

http://www.perekool.ee/index.php?id=55691&class=forum_schnell&action=view_post&post=3029597

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jah, ühesõnaga parem ära tühistada. Ma pole küll rase aga miski minuga valesti. Ei ole päevasid(mitu, mitu kuud juba) ja kõhus nn krambitab. Peale nende naiste tagasisidet selle dr. Kapp`i kohta ma ei julgegi minna. Aga millist arsti valida siis Medicumist (lasnamäelt) ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 15:15; 28.05 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Kappi ei soovita:) Sirje Meeliste on väga rahulik ja asjalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 17:20; 29.05 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa nagunii ise maksad, siis vast saab ka teistes kliinikutes tasulisse minna. Kui medicumi valid, siis Sadama Medicum on ilusam.

Sadamas on vabu aegasid ka tänaseks tasulisse.
Tamara Grishina.http://www.medicum.ee/index.php
kl 13 n aega ka KRÖNSTRÖM, SIRJE juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo, Gri¨ina juurde ma küll ei soovitaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oo, Gri¨ina juurde ma küll ei soovitaks.[/tsitaat]
mina just soovitaks, väga asjatundlik ja suhtumine on inimlik ja sõbralik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasnamäe Medicumist soovitan Ina Kulli. Tõsine, aga asjalik. Tasulise aja saab tema juurde juba järgmiseks päevaks (just vaatasin, 30.maiks täitsa võimalik end veel kirja panna). Heiki Kapp on selline … naljakas. Loll ei ole, aga sõbralik ka ei ole, selline tujukas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Dr. Kappi ei soovita:) Sirje Meeliste on väga rahulik ja asjalik.[/tsitaat]

Olen ka kuulnud, et väga hea arst on. Ise olen suhelnud põgusalt, ka inimesena on meeldiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Olen ka kuulnud, et väga hea arst on. Ise olen suhelnud põgusalt, ka inimesena on meeldiv.[/tsitaat]

Mul oli aga kaks kokkupuudet temaga ITKs, ta ei oska inimestega suhelda, ei oska küsimustele vastata, ei oska selgitada. Võib olla ta on hea arst, aga mitte hea suhtleja. Ning google kaudu saab leida väga palju negatiivset infot tema kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 17:20; 29.05 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, suhelda ei oska ta tõesti. Teadmisi tal on, sest muidu poleks ta nii pikalt ühel alal vastu pidanud. Tema juurde olen erakorralises paar korda sattunud … Kuidas nüüd öelda – ta ei ole halb arst, aga temalt pole mõtet küsida, sest ta ei oska vastata, sest ta ei oska suhelda. Sest ta on teist sorti mees. Kui oskad konkreetselt midagi küsida, siis paari sõnaga vastab. Usun, et kui ta juurde lähed, siis abi saad ikka, aga mingit pikka juttu temaga ajada ei saa. Arst on arst, mõni lihtsalt oskab vähem suhelda, teine rohkem. Kuigi – temast paremaid arste on palju 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

veera korokina on väga põhjalik, vbl võiks rohkem seletada, aga uuringute pealt kokku ei hoia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan samuti dr. Kulli juurde minna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütlen Dr. Kapi kohta just, et minuga suhtles väga kenasti, AGA väitis, et kondüloomid ei nakka kondoomi kasutades ja ravis mul olematut munasarjade põletikku. Ehk siis mina kahtleks pigem teadmistes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Medicum.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.