Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meditsiinikäod, rääkige

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Meditsiinikäod, rääkige

Postitas:
Kägu

mis haiglates toimub. Paaris teemas on mainitud, et tööd on palju. Kuidas see võimalik on kui plaanilisi haigeid enam haiglatesse ei võeta?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mis haiglates toimub. Paaris teemas on mainitud, et tööd on palju. Kuidas see võimalik on kui plaanilisi haigeid enam haiglatesse ei võeta?

No meil on näiteks päris suur osa personalist haiged. Üks osa on päriselt haiged ja teine osa (need, kel mõni krooniline haigus) on ennast haiguslehele võtnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No meil on näiteks päris suur osa personalist haiged. Üks osa on päriselt haiged ja teine osa (need, kel mõni krooniline haigus) on ennast haiguslehele võtnud.

Kas ilma haige olemata saab haiguslehele jääda? Müüjad karjuvad, et ei saa. Kuskil oli nagu juttu ka, et kontrollitakse ja kui valetatud, siis trahv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ilma haige olemata saab haiguslehele jääda? Müüjad karjuvad, et ei saa. Kuskil oli nagu juttu ka, et kontrollitakse ja kui valetatud, siis trahv.

Ei ole küll trahvist midagi kuulnud. Küll aga tean, et kõiki, kes pärast haiguslehte tööle naasevad, testitakse.

*Ei ela Eestis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perhi tuttav räägib, et tegeldakse haiglapatsientidega ja EMO seltskonnaga. Suur osa kabinette on kinni, osa õdesid kodus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole küll trahvist midagi kuulnud. Küll aga tean, et kõiki, kes pärast haiguslehte tööle naasevad, testitakse.

Järeltestimist ei ole Eestis enam ammu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks meditsiinitöötaja kommenteerib Facebookis Sportlandi allahindlust mis rahvamassi kohale kutsus
https://www.facebook.com/maila.maisvali/posts/2758921864144667

Please wait...
Postitas:
Kägu

Järeltestimist ei ole Eestis enam ammu.

Ma ei tööta Eestis. Siin on meditsiinitöötajatel võimalus ennast ise testida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tööta Eestis. Siin on meditsiinitöötajatel võimalus ennast ise testida.

Mida meile see jutt annab kui sa isegi riigi nime ei julge öelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Haigla valmistub koroonahaigete suuremaks vastuvõtuks. Kolitakse osakondi ümber. Meil ei olegi tavaliselt plaanilisi haigeid ja töömaht on endine. Mind isiklikult muserdab tume tulevik – on näha, et rahvas ei pea piirangust kinni ja töö saab varsti väga raske olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Haigla valmistub koroonahaigete suuremaks vastuvõtuks. Kolitakse osakondi ümber. Meil ei olegi tavaliselt plaanilisi haigeid ja töömaht on endine. Mind isiklikult muserdab tume tulevik – on näha, et rahvas ei pea piirangust kinni ja töö saab varsti väga raske olema.

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult saab, saad ise netis avada edale haiguslehe. Päris huvitav, mis moodi seda kontrollitakse, kui ma ütlen, et tõstsin näiteks selja ära ja nüüd on selg on kange, valus ja valutab? Ega haigus ei ole siis ju ainult palavikus olemine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks meditsiinitöötaja kommenteerib Facebookis Sportlandi allahindlust mis rahvamassi kohale kutsus

PALUN ÖELGE MULLE ÜKS PÕHJUS, MIKS MA PEAN SELLISTE INIMESTE EEST HOOLITSEMA OMA TERVISEGA RISKIDES….. MA EI TEA,… MU SÕNAVARA ON RIKKALIK JA KIREV AGA SELLISTE KOHTA MUL SÕNU POLE.. KUI OLEKS MA EI RAATSIKS NENDE PEALE SEDA KASUTADA
Istun praegu töö juures garderoobis, vahetan riideid(kes ei tea, siis ûtlen, et tòötan intensiivravi osakonnas). Istun ja olen iga hetk valmis nutma hakkama. Ma olen koik oma tunded maha syrunud, suure nukruse, et ma ei saa kohtuda oma maailmanabadega. Olen hoidnud ennast , oma peret, kaaskodanike.. Ja nutta ma ei taha sellepärast, et igatsen oma kalleid. Ma tahan nutta nende pärast, kes sülitavad mulle, mu kolleegidele, kõigile lihtsalt näkku. Ja seda sõna otseses mõttes. Ma olen väga solvunud, ma olen vãga vihane.😡😡😡😡😡😡 Mul on nii piinlik. . Miks ma peaks tahtma, homme , ûlehomme ja teistel päevadel veel oma töökohale tööle minna…. Ma ei tea, kas tahan… ma ei taha,ja teie hoolimatult käituvad inimesed ja teie Sportland olete selles süüdi.
Sportlandi 50%allahindlus eriolukorra ajal😡😡😡😡

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noh, katse kaks, jah?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ei tohiks küll olla meditsiinitöötaja jaoks uudis, et inimesed paljudes oma tervisehädades ise süüdi on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

No see on nüüd küll inetu ja kohatu kommentaar. Ka juhul, kui see oli irooniana mõeldud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Ja kui seis väga halvsks läheb, võtate tilguti ära, lükkate aparaadi välja, tõmbate sirmi ette ja…. mõne aja pärast konstnteerite faktiti…. lahkus….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Vabandust, aga sa oled täiesti opakas inimene! Meditsiinist ka väga kaugel ma loodan..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugege, mis toimub.

https://tartu.postimees.ee/6933307/maarjamoisa-kriisikomisjoni-juht-joel-starkopf-see-on-rank-too-me-naeme-et-haigus-taandub-visalt

Please wait...
Postitas:
Kägu

Fantaasia on muidugi vaba, kuid haigemajad vajavad toimimiseks töörahu! Uskuge, elu karmi pahupoolt on nende seinte vahel piisavalt nähtud. Rahu, aparaate ei lülita mitte keegi välja, võideltakse lõpuni

Mina usaldan

Please wait...
Postitas:
Kägu

PALUN ÖELGE MULLE ÜKS PÕHJUS, MIKS MA PEAN SELLISTE INIMESTE EEST HOOLITSEMA OMA TERVISEGA RISKIDES….. MA EI TEA,… MU SÕNAVARA ON RIKKALIK JA KIREV AGA SELLISTE KOHTA MUL SÕNU POLE.. KUI OLEKS MA EI RAATSIKS NENDE PEALE SEDA KASUTADA

Istun praegu töö juures garderoobis, vahetan riideid(kes ei tea, siis ûtlen, et tòötan intensiivravi osakonnas). Istun ja olen iga hetk valmis nutma hakkama. Ma olen koik oma tunded maha syrunud, suure nukruse, et ma ei saa kohtuda oma maailmanabadega. Olen hoidnud ennast , oma peret, kaaskodanike.. Ja nutta ma ei taha sellepärast, et igatsen oma kalleid. Ma tahan nutta nende pärast, kes sülitavad mulle, mu kolleegidele, kõigile lihtsalt näkku. Ja seda sõna otseses mõttes. Ma olen väga solvunud, ma olen vãga vihane.😡😡😡😡😡😡 Mul on nii piinlik. . Miks ma peaks tahtma, homme , ûlehomme ja teistel päevadel veel oma töökohale tööle minna…. Ma ei tea, kas tahan… ma ei taha,ja teie hoolimatult käituvad inimesed ja teie Sportland olete selles süüdi.

Sportlandi 50%allahindlus eriolukorra ajal😡😡😡😡

Võta siis haigusleht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võta siis haigusleht.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võta siis haigusleht.

Kommentaar eemaldatud.

Sa mõtled, et teistel ei ole või? Adud natuke mis olukord meedikutel praegu on? Ja ei, ma ei räägi intensiivis olevateat patsientidest, vaid üldiselt sellest, et paanika koos hingamishäiretega on vallutanud planeedi. Kas meedikud võivad minna haiguslehele, kuna meil on koroona ja neil on närvid läbi?

Please wait...
Postitas:
Mette-Merithh

Ära levita lollust! Saab avada ise endale neti teel hetkel haiguslehe ja keegi ei tule Sind kontrollima. Millal või mille vastu see kontroll need kontrollid teeb Su meelest? Ma ei ütle, et jube tore ja jääge kõik koju, aga valet ei tasu ka levitada. Kui Sa oled ikkagi vanem inimene, kuulud riskigruppi, kardad paaniliselt tööle minna, siis just nendele inimestele tehti see võimalus netis endale haigusleht avada. Ja mingeid kontrolle ega trahve ei ole. Väga haige peab inimene peast olema, et praegu sellist jama ajada teiste, kes on tõesti mures ja hädas ja võib- olla ei oskagi mingil põhjusel ise õigest kohast infot leida/ otsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Vabandust, aga sa oled täiesti opakas inimene! Meditsiinist ka väga kaugel ma loodan..

JAjah , perekooli tsensuur loomulikult kisub tõe maha, sest tõde teeb haiget, tõde solvab , tõde on tõde . On ju selgelt välja öeldud juba nädal aega tagasi, et Eestis saab hingamismasina alla 125 patsienti. Teistele arste ei jätku. NII LIHTNE SEE ONGI!
Ratas kelkis, et ostsi veel neid maisnaid juurde aga arusaaamatuks jääb , kes nendega töötama hakkab! Selgelt oli must valgel kirjas, et hingamisaparaaadiga mingi praktikant tegeleda ei saa.Seda peab arst haldama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mingi praktikant tegeleda ei saa.Seda peab arst haldama.

küll saab kui muud võimalust ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära levita lollust! Saab avada ise endale neti teel hetkel haiguslehe ja keegi ei tule Sind kontrollima. Millal või mille vastu see kontroll need kontrollid teeb Su meelest? Ma ei ütle, et jube tore ja jääge kõik koju, aga valet ei tasu ka levitada. Kui Sa oled ikkagi vanem inimene, kuulud riskigruppi, kardad paaniliselt tööle minna, siis just nendele inimestele tehti see võimalus netis endale haigusleht avada. Ja mingeid kontrolle ega trahve ei ole. Väga haige peab inimene peast olema, et praegu sellist jama ajada teiste, kes on tõesti mures ja hädas ja võib- olla ei oskagi mingil põhjusel ise õigest kohast infot leida/ otsida.

Mis sa hull karjud. https://www.postimees.ee/6927436/rahvas-tormas-haiguslehti-votma-kuid-paljusid-voib-peagi-tabada-ehmatus

Please wait...
Postitas:
Mette-Merithh

Mis sa hull karjud. https://www.postimees.ee/6927436/rahvas-tormas-haiguslehti-votma-kuid-paljusid-voib-peagi-tabada-ehmatus

Jah, arst helistab Sulle ja küsib, mille üle kaebad, kuidas Sul läheb. Päris loogiline ju, arvestades, et avati võimalus haiguslehe avamiseks, aga mitte lõpetamiseks. Lõpetama peab selle arst ja seetõttu võtab ta inimesega ühendust. Kenasti on ka kirjas, et Sul ei pea olema koroona, kõikide viirustunnustega võib hetkel võtta nii haigus- kui hoolduslehe. Seega, mida täpselt peaks lehe avaja kartma? Kus need trahvid kirjas on? Enne kui küsid- ei, mina ei ole haiguslehel. Mul on töö, mida saab teha kodukontorist ja seda ma ka teen. Lihtsalt juhin inimeste tähelepanu, et hetkel saab lihtsustatult võtta haiguslehte. Loomulikult tuleb see otsus läbi mõelda ja teha loogiline otsus, aga see võimalus on hetkel lihtsalt olemas ise endale haigusleht avada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ikka saab, läbi valede ja teeskluse saabki. Ütled, et kõik on kontrolli all ja ega patsiendil ja tema lähedastel muid polegi arvata. Ainus, mis tõestab on peale patsiendi surma haigla või raviarst kohtusse kaevata. Seal võibolla selgub tõde, kui juhtub mõni aus med. töötaja olema läheduses, kes kõik auslat ära räägib kuidas oli aga eks seda ringkaitset oleme me kõik näinud ja paljud ka kogenud. Näide elust enesest: alles mulle kirjutas perearst välja retseptirohud. Käin ma siis apteegisr apteeki- ei ole. Käsimüügist saaks osta aga seal kaks korda kallim. Helistan perearstile, et kirjutage mingi muu rohi välja sama toimeainega või öelgu mida ma siis ostan. Õekene uuris ja puuris asja( arst ju ise ei suhtle wnam patsientidega, nad tulevad ainult surma konstateerima või sünni järgselt korra pilku peale viskama). Helistab mulle õde tagasi ja ütleb, et jah ostke käsimüügist.! Käisin pasrs apteegis veel ja uurisin kas saaks ona rohtu. Igal pool vastus”ei, tarneraskused”. Ühes apteegis siis proviisor lõpuks ütleb, aga need rohud on ju hoopis haigekassa toetusnimistust välja arvatud! Noo mida pekki! Ma pean mööda linna ringi kondama, et äkkki kuskil ikkagi on veel roht sees aga tuleb välja, et pole üldse retseptirohigi. Okei helistasin siis perearsti nõuande telefonile ja küsisin, et kas on siis päriselt ainult jaemüügi roht nüüd ja selgus, et jah ongi nii! Ma ütlesin telefoninõustajsle, et aga miks mulle siis perearst selle retsotina välja kirjutas? Vastuseks sain:” Ega nad ei jõua kõiki rohte jälgida, mis nimistus mis väljas!” .
Päriselt ka, kes siis peaks seda tegema? Mina või proviisor või tervishoi minister? Üks ei viitsi korralikult tööd teha ja teine kohe kaitsel, ega pole ju aega. Kurat ta ei tunnegi minu perearsti ja ei tea kui suur nimistu tal on ja kui laisk või tragi arstiga tegemist. Nimesid me ei kasutanud oma vestluses aga noh dzotti ette oli telefoninõustajs koje valmis viskuma, et oma kolleegi veast välja keerutada. Ja kui palju võib veel olla neid vale toimeainega rohte inimesrele üldiselt välja kirjutatud!! Seds ei suuda ilmselt keegi hallata ja tõenäoliselt ei taha ka. Sisekontrolli mehhanismi sellist pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see oli jah huvitav, et kunstliku hingamise aparaadi kõrvale on väljaõppega arsti vaja. olles just päris tihedalt III astme intensiiviga kokku puutunud, ei näinud ma seal kuu aja jooksul kordagi ühtki arsti selle masinaga asjatamas, ainult õed. ilmselgelt muidugi mitte tavalised õed, ikka intensiivravi väljaõppega, kuid siiski õed.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meditsiinikäod, rääkige