Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Medrol

Postitas:
Kägu

Hei

 

Kes on pidanud võtma IVFi protsessi ajal Medroli või on kuidagi teisiti selle ravimiga kogemusi?

Nimelt kirjutati mulle see IVF eelseks ajaks ja olen tänaseks võtnud 5 päeva. Enesetunne on iga päevaga aina kehvem ja täna lausa pisarateni halb olla. Öösiti magada on peaaegu võimatu, süda lihtsalt puperdab ja see omakorda tekitab meeletut ärevust, palavust, peopesad on higised. Söögiisu on olematu, vägisi üritan midagi süüa. Täna on juba olemine nii kehv, et tahaks õhtuse tableti üldse ära jätta. Homme on alles arst, et siis uurida selle kohta.

Kas kellelgi on sarnane kogemus ja ehk oskab keegi öelda, kas oleks väga hull kui ma tänase teise tableti vahele jätan.

Tahaks ju samas kõik õigesti teha, aga hirm tuleb juba nii peale selle kehva enesetunde osas.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hetkel võtan seda ka, aga ühtki kõrvalmõju pole.

Ma arvan, et anna kindlasti oma arstile kõrvalmõjudest teada, tundub, et see ravim sulle ei sobi. Arst oskab selle vahetada teise sama toimega ravimi vastu loodetavasti.

Ütlesid, et soovid kõike õigesti teha..See, kui sa ei võta ravimit, mis sul enesetunde nii halvaks teeb, pole kindlasti valesti tegemine. Sina annad endast igaljuhul ju kõik oleneva, et õnnestuks. Pigem ehk tuleb selle ravimi jätkamine kahjuks kui kasuks.

Soovin sulle, et kõik laabuks ja unistus täituks!

M.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hetkel võtan seda ka, aga ühtki kõrvalmõju pole.

Ma arvan, et anna kindlasti oma arstile kõrvalmõjudest teada, tundub, et see ravim sulle ei sobi. Arst oskab selle vahetada teise sama toimega ravimi vastu loodetavasti.

Ütlesid, et soovid kõike õigesti teha..See, kui sa ei võta ravimit, mis sul enesetunde nii halvaks teeb, pole kindlasti valesti tegemine. Sina annad endast igaljuhul ju kõik oleneva, et õnnestuks. Pigem ehk tuleb selle ravimi jätkamine kahjuks kui kasuks.

Soovin sulle, et kõik laabuks ja unistus täituks!

M.

 

Mitu päeva Sa oled võtnud? Mul on täna viies. Kõrvalmõjud on end tundma andnud nüüd 3-5 päeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hetkel võtan seda ka, aga ühtki kõrvalmõju pole.

Ma arvan, et anna kindlasti oma arstile kõrvalmõjudest teada, tundub, et see ravim sulle ei sobi. Arst oskab selle vahetada teise sama toimega ravimi vastu loodetavasti.

Ütlesid, et soovid kõike õigesti teha..See, kui sa ei võta ravimit, mis sul enesetunde nii halvaks teeb, pole kindlasti valesti tegemine. Sina annad endast igaljuhul ju kõik oleneva, et õnnestuks. Pigem ehk tuleb selle ravimi jätkamine kahjuks kui kasuks.

Soovin sulle, et kõik laabuks ja unistus täituks!

M.

 

Omalt poolt uuriks, et kui kaua seda võtma pidid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ajas Medrol südame pahaks. Võtsin 3 päeva, siis selgus, et siirdamiseks ikkagi ei lähe ja sain need  ravimid (õnneks) ära jätta. Minule tekitas Medroli vajalikkus üleüldse küsimusi, selle määras mulle asendusarst kui mu enda arst parasjagu puhkusel oli. Enda arst polnud varasemalt seda kordagi määranud. Kui pakendi infolehelt lugesin, et tegemist on immuunsüsteemi nõrgestava rohuga, tekkis kohe mentaalne tõrge selle võtmise ees. Saan aru, et idee on selles, et see peaks aitama kehal siirdatud embrüot mitte ära tõrjuda, kuid samas ei taha nagu teadlikult oma immuunsüsteemi nõrgestada, eriti koroonat silmas pidades.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule määrati, et peab võtma 7päeva. Täna oli viies päev.

Mulle arst rääkis ka, et see selleks, et keha ei võitleks siirdatud embrüole vastu.

M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin veel, et kirjutasid “tahaks õhtuse tableti ära jätta” – kas võtad mitu korda päevas?

Minul on annuseks ainult 1kord päevas. Kokku võtan 7päeva. (Enne siirdamist 3p ja pärast siirdamist 4p)

M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pidin võtma 5 päeva peale punktsiooni (oli väga palju rakke) ja jäin ka pärast seda kohe koroonasse. Võimalik muidugi ka, et ei ole mingit seost siin, lihtsalt kokkusattumus.

Kolmandal päeval tekkisid kõrvetised, muid kõrvalnähte polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin veel, et kirjutasid “tahaks õhtuse tableti ära jätta” – kas võtad mitu korda päevas?

Minul on annuseks ainult 1kord päevas. Kokku võtan 7päeva. (Enne siirdamist 3p ja pärast siirdamist 4p)

M.

 

Mulle öeldi, et 1 tablett 2 korda päevas. Eeldasin sellest, et 1 hommikupoole ja 1 õhtupoole.. Eks täna kui arstile saan siis räägin selle tableti asja üle. Täna üldse ei võtagi enne kui saab käidud ja infot selles osas. Hommikul ärgates taas olemine kohe nii kehv jälle.. :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pidin võtma 5 päeva peale punktsiooni (oli väga palju rakke) ja jäin ka pärast seda kohe koroonasse. Võimalik muidugi ka, et ei ole mingit seost siin, lihtsalt kokkusattumus.

Kolmandal päeval tekkisid kõrvetised, muid kõrvalnähte polnud.

 

Oi nii kahju. Veider ongi see, et mul on eeldatava punktsiooni ajani ilmselt veel kusagil paar nädalat aega, kui mitte rohkemgi ja juba 5 päeva olen Medroli söönud.. kui peaks punktsioonini ja pärast sedagi veel neid võtma siis ma ei kujutaks ettegi kuidas sinnani välja vean.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna siis siia ka tada, et mis arst ütles ja otsustas ses osas.

M.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna siis siia ka tada, et mis arst ütles ja otsustas ses osas.

M.

 

Arst ütles kohe, et järelikult see ravim siis ei sobi mulle. Kahetsen, et juba varem ei lõpetanud võtmist nädalavahetusel.. aga vähemalt enam ei pea seda edasi võtma. Muidugi sain kohe asenduseks miski prednisoloni vms. Eks näis kas ja kuidas siis see mõjuma hakkab, täna kohe oluliselt kergem olla kui pole seda Medroli võtnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule kirjutas samuti arst Medroli 1t 2x päevas. Põhjuseks vereproovist selgunud mingi näitaja, ei saa ise veel aru mis see täpselt on. Arst käskis isegi perearstile minna selle pärast.

Võtma hakkasin jaanuari keskel ja punktsioon alles veebruari keskel. Ehk siis päris pikalt pean võtma. Nüüd umbes paar nädalat peale võtmist on tekkinud ilmselt maohaavandid. Mul need varem ka olnud ja tunnen valu ära. Infolehel on see üsna sage kõrvalnäht.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On lihtsalt õudne lugeda, kui toksilisi ravimeid ja kui pikalt te endale sisse sööte… Milleks ometi? Medrol, Prednisolon?

Mul kolm last olemas, aga avastati tõsine liigesehaigus ja ausalt öeldes isegi mina, ilma igasuguse rasestumissoovi ja -vajaduseta keeldun neid votmast. Immuunsüsteem, magu, maks, ikka teate, mis on Medrol?!

Keerate oma organismi tuksi, päriselt. Ja mis normaalne rasedus saab tulla organismis, mis nii kangete murkidega üle immutatud vahetult.

Raseduse ajal need kõik keelatud. Ja põhjusega.

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On lihtsalt õudne lugeda, kui toksilisi ravimeid ja kui pikalt te endale sisse sööte… Milleks ometi? Medrol, Prednisolon?

Mul kolm last olemas, aga avastati tõsine liigesehaigus ja ausalt öeldes isegi mina, ilma igasuguse rasestumissoovi ja -vajaduseta keeldun neid votmast. Immuunsüsteem, magu, maks, ikka teate, mis on Medrol?!

Keerate oma organismi tuksi, päriselt. Ja mis normaalne rasedus saab tulla organismis, mis nii kangete murkidega üle immutatud vahetult.

Raseduse ajal need kõik keelatud. Ja põhjusega.

Kui sa viljatusravist midagi ei tea, siis ei ole mõistlik siin hüüu- ja küsimärkidega möllata.

Teatud juhtudel on põhjendatud ja vajalikud ka sellised ravimis. Ehk siis vastuseks sinu küsimusele, miks ometi neid võetakse – et last saada.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )