Esileht Pereelu ja suhted Meeldin või ei?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Meeldin või ei?

Postitas:
Kägu

Kas teil on olnud sellist olukorda, et suhtlete inimesega tihedalt, aga aru ei saa, kas meeldite talle või mitte?

Mul varem on alati olnud nii, et peale paari kohtumist on teinepool silmnähtavalt armunud ja ütleb, et ma meeldin talle ning hakkab mind oma sõpradele ja perele tutvustama.

Nüüd aga midagi sellist ei ole. Tema mulle meeldib, muidu ma oleks selle lihasuretamise ammu ära lõpetanud, aga kuna meil see asi ei idane ega mädane, siis hakkavad mul ka tunded vaikselt ära lahtuma.

Kas on võimalik, et inimene on nii kinnine, et tunded välja ei paista või ma lihtsalt ei meeldigi talle?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on olnud, aga seal on siis mingi faktor, miks koos olla ei saa ja miks edasi pole arenenud. Inimene võib ju välimuselt meeldida, aga iseloom või jutt häirib, mõtlemine või käitumine ei klapi, või suhe pole tervet mõistust appi võttes kuidagi võimalik, siis ju midagi edasi ei arendaks. Meeldimine võib väheneda, aga ära ei kao.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellest ei idane, ei mädane olukorrast arvan, et talle meeldib sinus miski, aga mitte sina tervikuna, aga praegu pole ka kedagi teist silmapiiril, siis käid sina kah kuidagi, et päris üksi ei tunneks end. Kui tekib keegi, keda päriselt armastab, siis unustab su kohe ära ja naudib elu selle uuega. Nii palju seda nähtud ja ei usu mingit meeldimise või armastuse juttu , kui teod räägivad midagi muud või neid polegi.

+3
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teil on olnud sellist olukorda, et suhtlete inimesega tihedalt, aga aru ei saa, kas meeldite talle või mitte?

Ma arvan, et siis eriti ei meeldigi, kui selline tunne on, et ei saa aru.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga oled sa mõelnud,  mida sa selle teadmisega, et sa meeldid, peale hakkaksid, kui ta seda välja näitaks või ütleks? Mida sa oleksid nõus muutma oma elus peale selle teada saamist? Kui vastus on, et mitte midagi ja suhtleme edasi samamoodi nagu praegu, siis sulle on tähtsam teadmine, et sa meeldid, mitte see, mida see meeldimine endaga kaasa tooks. Seega on loogiline, et sulle seda ei taheta öelda, sest sa ei näita ka ju välja, miks sa seda teada tahad ja mida selle teadmisega edasi teeksid.

+3
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on juba üle kahe aasta selline mees. Nii kinnine, et tundeid absoluutselt välja ei näita. Sooje sõnu ja komplimente ka ei ütle. Mul on ikka päris keeruline temaga 😀. Alguses oli muidugi eriti raske aru saada, miks ta minuga suhtleb, aga siis hakkasin jälgima tema tegusid. Kui kirjutasin talle messengeris, siis vastas alati kohe esimesel võimalusel. Mitte kunagi ei taganenud ühestki kokkulepitud kohtumisest, pidas kinni kõikidest lubadustest. Tuli ja aitas mind mu kodus ja aias meestetöödega, vahest otsis mulle ise ehituspoest mingi vajaliku jupi ja tuli sellega kohale. Voodis ei keskendu ainult iseendale, vaid pingutab minu rahulduse jaoks ka. No ja siis mõistsin, et mul ongi tegelikult sellist meest vaja, mitte mingit jutumeest. Võibolla oleks ka alguses alla andnud, kui mul endal poleks nii suuri tundeid kohe tema vastu tekkinud. Hoolimata tema väga kinnisest iseloomust on temas midagi, mis tohutult tõmbab mind tema poole. Ta on tark ja minu jaoks füüsiliselt atraktiivne.

+8
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga oled sa mõelnud, mida sa selle teadmisega, et sa meeldid, peale hakkaksid, kui ta seda välja näitaks või ütleks? Mida sa oleksid nõus muutma oma elus peale selle teada saamist? Kui vastus on, et mitte midagi ja suhtleme edasi samamoodi nagu praegu, siis sulle on tähtsam teadmine, et sa meeldid, mitte see, mida see meeldimine endaga kaasa tooks. Seega on loogiline, et sulle seda ei taheta öelda, sest sa ei näita ka ju välja, miks sa seda teada tahad ja mida selle teadmisega edasi teeksid.

Nõus, aga kui ei ütle, siis varsti läheme kumbki oma teed, sest kaua sellist vegeteerimist ikka praktiseerida.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seega on loogiline, et sulle seda ei taheta öelda, sest sa ei näita ka ju välja, miks sa seda teada tahad ja mida selle teadmisega edasi teeksid.

Nõus, aga kui ei ütle, siis varsti läheme kumbki oma teed, sest kaua sellist vegeteerimist ikka praktiseerida.

Ma saan aru, et te kumbki ei näita välja. Kui ma aru ei saaks, siis ma ka ei ütleks mitte midagi.
Ütled, et suhtlete tihedalt. Kelle algatusel? Kui tema algatusel, siis ma pakun, st sa meeldid talle. Ehk sel juhul tahab ta sind näha ja sinuga rääkida.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on juba üle kahe aasta selline mees. Nii kinnine, et tundeid absoluutselt välja ei näita. Sooje sõnu ja komplimente ka ei ütle. Mul on ikka päris keeruline temaga 😀. Alguses oli muidugi eriti raske aru saada, miks ta minuga suhtleb, aga siis hakkasin jälgima tema tegusid. Kui kirjutasin talle messengeris, siis vastas alati kohe esimesel võimalusel. Mitte kunagi ei taganenud ühestki kokkulepitud kohtumisest, pidas kinni kõikidest lubadustest. Tuli ja aitas mind mu kodus ja aias meestetöödega, vahest otsis mulle ise ehituspoest mingi vajaliku jupi ja tuli sellega kohale. Voodis ei keskendu ainult iseendale, vaid pingutab minu rahulduse jaoks ka.

See kõlab nagu tavaline sõber, kellega oma kindla kaaslase puudumise puhul ka seksitakse.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on juba üle kahe aasta selline mees. Nii kinnine, et tundeid absoluutselt välja ei näita. Sooje sõnu ja komplimente ka ei ütle. Mul on ikka päris keeruline temaga 😀. Alguses oli muidugi eriti raske aru saada, miks ta minuga suhtleb, aga siis hakkasin jälgima tema tegusid. Kui kirjutasin talle messengeris, siis vastas alati kohe esimesel võimalusel. Mitte kunagi ei taganenud ühestki kokkulepitud kohtumisest, pidas kinni kõikidest lubadustest. Tuli ja aitas mind mu kodus ja aias meestetöödega, vahest otsis mulle ise ehituspoest mingi vajaliku jupi ja tuli sellega kohale. Voodis ei keskendu ainult iseendale, vaid pingutab minu rahulduse jaoks ka.

See kõlab nagu tavaline sõber, kellega oma kindla kaaslase puudumise puhul ka seksitakse.

uskumatu lt kibestunud mutt

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul on juba üle kahe aasta selline mees. Nii kinnine, et tundeid absoluutselt välja ei näita. Sooje sõnu ja komplimente ka ei ütle. Mul on ikka päris keeruline temaga 😀. Alguses oli muidugi eriti raske aru saada, miks ta minuga suhtleb, aga siis hakkasin jälgima tema tegusid. Kui kirjutasin talle messengeris, siis vastas alati kohe esimesel võimalusel. Mitte kunagi ei taganenud ühestki kokkulepitud kohtumisest, pidas kinni kõikidest lubadustest. Tuli ja aitas mind mu kodus ja aias meestetöödega, vahest otsis mulle ise ehituspoest mingi vajaliku jupi ja tuli sellega kohale. Voodis ei keskendu ainult iseendale, vaid pingutab minu rahulduse jaoks ka. No ja siis mõistsin, et mul ongi tegelikult sellist meest vaja, mitte mingit jutumeest. Võibolla oleks ka alguses alla andnud, kui mul endal poleks nii suuri tundeid kohe tema vastu tekkinud. Hoolimata tema väga kinnisest iseloomust on temas midagi, mis tohutult tõmbab mind tema poole. Ta on tark ja minu jaoks füüsiliselt atraktiivne.

Ei suudaks sellise mömmiga nädalatki elada. Midagi öeldud ei saa, kokkuleppeid omavahel pole sõlmitud. Asi kuhugi ei arene, mingit kindlustunnet pole. Sa isegi ei tea, kus sa selle mehega seisad, kes sul puid lõhub ja pärast seksi tahab.

+2
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei suudaks sellise mömmiga nädalatki elada. Midagi öeldud ei saa, kokkuleppeid omavahel pole sõlmitud. Asi kuhugi ei arene, mingit kindlustunnet pole. Sa isegi ei tea, kus sa selle mehega seisad, kes sul puid lõhub ja pärast seksi tahab. Rate this item:Submit Rating00

Kuhu kohta sa areneda tahad?

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei suudaks sellise mömmiga nädalatki elada. Midagi öeldud ei saa, kokkuleppeid omavahel pole sõlmitud. Asi kuhugi ei arene, mingit kindlustunnet pole. Sa isegi ei tea, kus sa selle mehega seisad, kes sul puid lõhub ja pärast seksi tahab.

Aga ta polegi sinu mees. Milline on sinu mees?

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen olnud selles olukorras, kus tundus samuti, et meeldin, aga midagi kindlat välja ei näidatud, otse midagi ei öeldud. Okei, vahel ütles, et olen ilus, ehk siis tegi komplimendi, osutas ka tähelepanu ikks nii nagu tehakse kallimaga. Tegin siis vaikselt vihjeid, aga selle peale solvus väga ja suhted muutusid ikka kohe väga halvaks. Ma ei saagi aru, mis teda siis solvas, kui julges minuga flirtida täiesti häbitult. Mida ma siis arvama pidin. Lõpuks rahunes maha ja tahtis hakata jälle suhtlema, otsis isegi kontakti, aga siis solvusin juba mina, et milleks seda vaja…nüüd ei suhtle enam üldse ja proovime üksteist vältida, kokku saades on mõlemal imelik olla. Minu soovitus on, et kui selgelt pole aru saada, siis hääleta jalgadega.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb, kui kaua te niiviisi suhelnud, koos olnud, käinud või tuttavad olete. Võib-olla temal liiguvad asjad aeglasemalt ja on kinnisem. Kui sul on aega selliselt suhelda ja muidu inimene meeldib, siis anna aega. Pealelgi need, kellega sa võrdlesid, olid ka teises äärmuses, kuna tutvustavad sugulastele ja sõpradele liiga suure hooga ja liiga vara ja siis suhtest ikka asja ei saa, see on isegi hullem variant minu meelest.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks sa küsi otse, kas meeldid või ei. Siis on näha, kas saab nagu indu juurde, s.t. et ise ei julgenud nagu oma sümpaatiast rääkida, või tõmbub eemale – järelikult sa siis nii või üldse ei meeldinud, kui vaatab, et appi, mimm hakkab juba tunnetest jahuma, aga mul neid pole, seega vaja pidurit tõmmata.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa täpselt aru sellest, et kas sa suhtled mingi inimesega, lihtsalt puhtalt platooniliselt nagu sõbrana? Või on teil omavahel justkui mingi romantiline suhe?

Mul endal on meessoost sõpru mitmeid, kellega ei ole iial mitte midagi arendanud ega susistanud, ega ole isegi mõelnud sellele. Pikaajalised sõbrad, 10+ aastat. Ma ei kujuta ette, et nad kõik kuidagi oleks mingil ajal mõelnud, et saavad hakata romantikat tegema. Sõbrad on endised klassikaaslased, kolleegid, sama eriala inimesed, mõne sõbra sõbrad. Ega siis iga kohatud mehega ei hakkagi kohe mingit romantilist suhet arendama, kui jutt klapib. Olen käinud nendega kinos, teatris, reisil, niisama kohvikus ja pubis, ilma igasuguse sellise mõtteta, et see nüüd on mingi “deit”. Kui teisel poolel on mingid tunded, siis ta peaks seda eelkõige ise välja näitama. Kui kumbki midagi ei algata, siis saab ju ka niisama sõbrapoolest suhelda. Mina isiklikult ei armu igasse eluteele sattunud mehesse ja ei leia, et mu elus seepärast peakski olema vaid üks mees, kelle vastu on seksuaalne tõmme ja siis sellega ainsana suhtled. Platoonilisi sõbrasuhteid on ikka palju rohkem kui mingeid intiimseid-armusuhteid.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei suudaks sellise mömmiga nädalatki elada.

See naine kirjutab, et mees on tark ja tema jaoks füüsiliselt atraktiivne. No siis on järelikult kõik hästi, mees erutab seda naist ja kuigi nad koos ei ela, siis on tõenäoliselt siiski rahuldustpakkuv ja meeldiv suhe.

Mis sinu arvates selle mehe mömmiks teeb? Et ei ole naisele öelnud, et armastab teda? Ilmselgelt see naine meeldib talle, mis siis, et ta ei ole seda sõnadega öelnud. Ta näitab seda tegudega.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Räägin ka nüüd mehena. Olin Tinderis saime kokku naistega mitu korda, olin viisakas. Midagi ei juhtunud ja asi vaibus ära. Võib-olla naiivselt arvasin, et naised võtavad agressiivselt ohjad enda kätte. Siis muutsin taktikat. Läksin intelligentselt agressiivseks. Tegin komplimente, flirtisin, otsisin füüsilisi puudutusi.Arvates, et nüüd hakkan vastu vahtimist saama. Vastupidi. Naised tulid mänguga kaasa ja kiiresti maandusime ka voodis.

Ehk siis tagantjärgi järeldades viisakas olles ei juhtu midagi ja ka naised jäävad imelikku positsiooni, kui mees ei tee katset ja põhjendavad endale, küllap siis “klikki” polnud.

Ja olen ka naiste käest küsinud pärast ja kõik suht öelnud, et ootavad mehe nn. rünnakut. Kui seda ei tule, ei tee ka naine ise midagi ja jääbki nii. Ehk siis teemasse tagasi. Kui sul see mees meeldib kutsu koju veini jooma. Ainult pime ja kurt mees ei saa sellest salakeelest aru.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka üks kord teeks ikka üsna varjamatu pakkumise, kui sellest ka kinni ei hakata, siis teen järelduse, et kui ikka küsima pean, järelikult siis ei meeldi eriti ja liigun edasi. Kurb lugu on veidi, aga pole mõtet suhtesse vedada meest, kes tegelikult mind niiväga ei tahagi-sellest tuleb pikemas perspektiivis ainult jama. .

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei suudaks sellise mömmiga nädalatki elada.

See naine kirjutab, et mees on tark ja tema jaoks füüsiliselt atraktiivne. No siis on järelikult kõik hästi, mees erutab seda naist ja kuigi nad koos ei ela, siis on tõenäoliselt siiski rahuldustpakkuv ja meeldiv suhe.

Mis sinu arvates selle mehe mömmiks teeb? Et ei ole naisele öelnud, et armastab teda? Ilmselgelt see naine meeldib talle, mis siis, et ta ei ole seda sõnadega öelnud. Ta näitab seda tegudega.

Just, see et SULLE ei meeldi ja SINU jaoks oleks “mömm” ei tähenda, et kellelegi teisele ei meeldi! Igaühe jaoks on kuskil keegi!

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teil on olnud sellist olukorda, et suhtlete inimesega tihedalt, aga aru ei saa, kas meeldite talle või mitte? Mul varem on alati olnud nii, et peale paari kohtumist on teinepool silmnähtavalt armunud ja ütleb, et ma meeldin talle ning hakkab mind oma sõpradele ja perele tutvustama. Nüüd aga midagi sellist ei ole. Tema mulle meeldib

Kes algatab suhtlemised? Kas mees teeb ettepanekuid aega veeta rohkem koos, tahab sinuga koos olla? Kui sina algatad ja kohtumisi organiseerid ja tema lihtsalt “ok” nõus on, siis ei meeldi eriti, aga vastumeelne ka pole.

Ega see, et teine pool kohe “ämmale” tutvustama jookseb, kui teisel osapoolel veel mingeid erilisi tundeid tekkinudki pole, ka mingi ihaldusväärne olukord ei ole!

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka üks kord teeks ikka üsna varjamatu pakkumise, kui sellest ka kinni ei hakata, siis teen järelduse, et kui ikka küsima pean, järelikult siis ei meeldi eriti ja liigun edasi. Kurb lugu on veidi, aga pole mõtet suhtesse vedada meest, kes tegelikult mind niiväga ei tahagi-sellest tuleb pikemas perspektiivis ainult jama. .

Just üks suhte eeldusi, et mees oleks naise järgi hull. Kui naine meest järgi veab, ei tule sellest midagi.

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtne reegel. Kui peamiselt alustad suhtlust sina ja vead meest enda järgi siis ta pole huvitatud.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Just üks suhte eeldusi, et mees oleks naise järgi hull. Kui naine meest järgi veab, ei tule sellest midagi.

Aga võib-olla on see mees juba hull naise järele. Nii hullult, et hoiab hullult eemale. Kui ta naisest aru ei saa, siis ei räägi ta mitte midagi. Ja kui on hullult armunud, siis ülemõtlemine jne ei lase midagi õigesti mõelda. Kõik ketrab peas ringi, analüüsid ja sisekõne, tugevad tunded. Mul on nii olnud. Ei uskunud, et nii hull võib olla. Lõpuks pika aja peale võttis mõistuse. Tagantjärgi võiks öelda, et katus sõitis.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtne reegel. Kui peamiselt alustad suhtlust sina ja vead meest enda järgi siis ta pole huvitatud.

See ei näita veel, küll neid mehi naiste poolt ära veetud. Mul tutvusringkonnas mitmeid juhtumeid, kusjuures väga head koduhoidvad  ja truud mehed on, aga  naised kõik sellised agarad ja aktiivsed.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

See ei näita veel, küll neid mehi naiste poolt ära veetud. Mul tutvusringkonnas mitmeid juhtumeid, kusjuures väga head koduhoidvad ja truud mehed on, aga naised kõik sellised agarad ja aktiivsed.

Vbla mõnele sobib see, aga enamasti lõpuks muutub selline suhe naise jaoks igavaks, kui mees ei väljenda oma tundeid jms.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastaspoole tehtud teema?

https://foorum.perekool.ee/teema/kusida-voi-mitte/

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga oled sa mõelnud, mida sa selle teadmisega, et sa meeldid, peale hakkaksid, kui ta seda välja näitaks või ütleks? Mida sa oleksid nõus muutma oma elus peale selle teada saamist? Kui vastus on, et mitte midagi ja suhtleme edasi samamoodi nagu praegu, siis sulle on tähtsam teadmine, et sa meeldid, mitte see, mida see meeldimine endaga kaasa tooks. Seega on loogiline, et sulle seda ei taheta öelda, sest sa ei näita ka ju välja, miks sa seda teada tahad ja mida selle teadmisega edasi teeksid.

No seksuaalses plaanis on ikka suur vahe, kas mees tehab mind, sest ma meeldin talle või tal kotid lihtsalt pakitsevad ja tahaks ära tühjendada. Ükskõik kuhu. Täiesti erinevad olukorrad ju.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vbla mõnele sobib see, aga enamasti lõpuks muutub selline suhe naise jaoks igavaks, kui mees ei väljenda oma tundeid jms.

Olete te ikka kindlad, et tahate meest, kes tunnete jura ajama hakkab?

+2
-2
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Esileht Pereelu ja suhted Meeldin või ei?