Esileht Pereelu ja suhted Meeldin või ei?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Meeldin või ei?

Postitas:
Kägu

Olete te ikka kindlad, et tahate meest, kes tunnete jura ajama hakkab?

Kui mul on tunded, siis ainult sellist meest tahangi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olete te ikka kindlad, et tahate meest, kes tunnete jura ajama hakkab?

Kui mul on tunded, siis ainult sellist meest tahangi.

Ja kui tundeid pole, siis sa ei taha sellist meest kuulda ega näha?

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte eriti.

+3
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte eriti.

Pole ka imestada, et teemaalgatajal mees midagi ei räägi.

+1
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sagedase suhtluse puhul, usu mind, saaksid sa ikka väga hästi aru, kui meeldiksid teisele inimesele.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

No seksuaalses plaanis on ikka suur vahe, kas mees tehab mind, sest ma meeldin talle või tal kotid lihtsalt pakitsevad ja tahaks ära tühjendada.

Ma eelistaksin iga kell sellist asja, et ma saan mehe tegudest aru, et ma meeldin talle, mitte nii, et sõnades küll suurelt hoolib ja armastab ja mida kõike, aga muidu käitumine on selline kaheldav, et iga muu asi on olulisem kui mina. Sõber helistab ja kohe lendab, töölt ei saa kuidagi tulema jms. Mis kasu sellest on, kui mees oskab ilusaid sõnu öelda? Ta võib seda mesijuttu sulle rääkidagi lihtsalt selleks, et sa liimile läheksid.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle just mömmid meeldivad. Nii salapärased. Sellised kõvad jutuvennad, aga hirmutavad mind. Nagu paljud välismaa kuumaverelised mehed, kes naistele hirmsasti meeldivad. Muudkui cosi bella cosi bella, ti amo ti amo, bonita bonita. Ilusaid sõnu lendab ette ja taha, aga neid sõnu lennutavad nad igale teisele naisele. No ei teki usaldust. Nii samuti ka eesti jutuvendade suhtes. Pigem juba vähem sõnu ja rohkem tegusid. On mehelikum.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on juba üle kahe aasta selline mees. Nii kinnine, et tundeid absoluutselt välja ei näita. Sooje sõnu ja komplimente ka ei ütle. Mul on ikka päris keeruline temaga 😀. Alguses oli muidugi eriti raske aru saada, miks ta minuga suhtleb, aga siis hakkasin jälgima tema tegusid. Kui kirjutasin talle messengeris, siis vastas alati kohe esimesel võimalusel. Mitte kunagi ei taganenud ühestki kokkulepitud kohtumisest, pidas kinni kõikidest lubadustest. Tuli ja aitas mind mu kodus ja aias meestetöödega, vahest otsis mulle ise ehituspoest mingi vajaliku jupi ja tuli sellega kohale. Voodis ei keskendu ainult iseendale, vaid pingutab minu rahulduse jaoks ka. No ja siis mõistsin, et mul ongi tegelikult sellist meest vaja, mitte mingit jutumeest. Võibolla oleks ka alguses alla andnud, kui mul endal poleks nii suuri tundeid kohe tema vastu tekkinud. Hoolimata tema väga kinnisest iseloomust on temas midagi, mis tohutult tõmbab mind tema poole. Ta on tark ja minu jaoks füüsiliselt atraktiivne.

Sa oled tark ja tore naine. Näed südamega.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei suudaks sellise mömmiga nädalatki elada. Midagi öeldud ei saa, kokkuleppeid omavahel pole sõlmitud. Asi kuhugi ei arene, mingit kindlustunnet pole. Sa isegi ei tea, kus sa selle mehega seisad, kes sul puid lõhub ja pärast seksi tahab. Rate this item:Submit Rating00

Kuhu kohta sa areneda tahad?

Abielluda, teada, et ma olen tema väljavalitu, luua pere ja saada lapsed. Teha plaane kinnisvara osas, reiside osas jne. Normaalset kooselu tahaksin, kus inimesed omavahel suhtlevad ja teavad üksteise ellusuhtumist, eesmärke.

Puulõhkumisteenuse me üldse tellime, ei pea neid mu mees lõhkuma.

Aga elupartner koos ühise perena eksisteerimisega on ju selles postituses puudu. Suhtlemine kui kõige tähtsam samuti.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle just mömmid meeldivad. Nii salapärased. Sellised kõvad jutuvennad, aga hirmutavad mind. Nagu paljud välismaa kuumaverelised mehed, kes naistele hirmsasti meeldivad. Muudkui cosi bella cosi bella, ti amo ti amo, bonita bonita. Ilusaid sõnu lendab ette ja taha, aga neid sõnu lennutavad nad igale teisele naisele. No ei teki usaldust. Nii samuti ka eesti jutuvendade suhtes. Pigem juba vähem sõnu ja rohkem tegusid. On mehelikum.

Jah, nõus, see veel hullem kaader.

Aga mömmi ja gigolo vahele jääb tuhandes varjundis normaalseid mehi, kes on usaldusväärsed, tõsise ellusuhtumisega, aga suudavad ka suhelda.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei suudaks sellise mömmiga nädalatki elada. Midagi öeldud ei saa, kokkuleppeid omavahel pole sõlmitud. Asi kuhugi ei arene, mingit kindlustunnet pole. Sa isegi ei tea, kus sa selle mehega seisad, kes sul puid lõhub ja pärast seksi tahab. Rate this item:Submit Rating00

Kuhu kohta sa areneda tahad?

Abielluda, teada, et ma olen tema väljavalitu, luua pere ja saada lapsed. Teha plaane kinnisvara osas, reiside osas jne. Normaalset kooselu tahaksin, kus inimesed omavahel suhtlevad ja teavad üksteise ellusuhtumist, eesmärke.

Puulõhkumisteenuse me üldse tellime, ei pea neid mu mees lõhkuma.

Aga elupartner koos ühise perena eksisteerimisega on ju selles postituses puudu. Suhtlemine kui kõige tähtsam samuti.

Aga siis suhtle. Kas mees on hiromant, et teab mida sa tahad. Tänapäeva tinderdajatest naised ei tea ise ka mida tahavad. Küll ei kõlba see ja küll ei kõlba too. Äkki ikka kuskil on keegi parem. Miks peab mees riskima järjekordselt lolliks jäämisega? Elu on näidanud, et kui neljaviiekümbisele tunnistada, et sa oled armumas, armiunud või veel koledam armastama hakanud on jutt lühike. Hakatakse tootma masendavat teksti stiilis, et sa väärid paremat jne. Neljaviiekümbine oma rahuloematuses ja ka ebastabiilsuses ei julge iuse ühtegi otsust teha. V.a see, et lihtsam on põgeneda vabandusega, et vist iokka polnud õige. Veiniklaasi taga sõbrannadega lämisedes jõuavad samale arusaamisele. Pealegi portaalidest viskab ju pidevalt uusi mehi ette.

+3
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Neljaviiekümbine oma rahuloematuses ja ka ebastabiilsuses

Neljaviiekümbine ei taha sind, ilmselge keiss ju. Võib-olla ei tahagi kedagi, ainult lõbutseda. Huvitav, et nii vana mees ei ole seda ikka veel läbi hammustanud, et kui naine ütleb, et “asi ei ole sinus”, siis asi ON sinus. Aga mõni saab ainult vanemaks ja mitte targemaks.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Just üks suhte eeldusi, et mees oleks naise järgi hull. Kui naine meest järgi veab, ei tule sellest midagi.

Aga võib-olla on see mees juba hull naise järele. Nii hullult, et hoiab hullult eemale. Kui ta naisest aru ei saa, siis ei räägi ta mitte midagi. Ja kui on hullult armunud, siis ülemõtlemine jne ei lase midagi õigesti mõelda. Kõik ketrab peas ringi, analüüsid ja sisekõne, tugevad tunded. Mul on nii olnud. Ei uskunud, et nii hull võib olla. Lõpuks pika aja peale võttis mõistuse. Tagantjärgi võiks öelda, et katus sõitis.

No kui on olemas selline naine, kes suutis ühe mehe enda järgi hulluks ajada, kas sa siis arvad, et kõik mehed pole selle naise järgi hulluks läinud? Ilmselgelt on, seetõttu mees eemale hoiabki, et ta teab, et ei saa olla ainuke hullunud mees ja see on märk sellest, et mees laseb naisel valida, keda too tahab, sest valik on suur naisel ja mees pole kindel, et naine just tema valib. Tavaliselt valib selline naine ikka mehe, kes suudab ta ära rääkida või on nii alfa ja võtab naise lihtsalt ära. Seetõttu tundeid ei avalda, et kardab naise võimalikke kosilasi, kes ikka tahaks vihastada välja alfat, kes on ka sellest naisest huvitatud. Kuna mees eriline jutumees ei ole, siis ta ju teab, et jutuga ta seda naist ära ei võlu. Seega ongi ohjad naise käes, kas naine tahab seda meest või mitte. Naine otsustab, kelle valib.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus ei ole selles, kas mees tahaks vaid selles, keda naine tahab. Kui ikka naine kahtleb, kas meeldib või ei, siis nii väga ikka see mees talle huvi ei paku, muidu ei kahtleks üldse ja ei mõtleks muust.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus ei ole selles, kas mees tahaks vaid selles, keda naine tahab. Kui ikka naine kahtleb, kas meeldib või ei, siis nii väga ikka see mees talle huvi ei paku, muidu ei kahtleks üldse ja ei mõtleks muust.

No siin teemaalgatajale mees meeldib ja on tunded veel. Ilmselt mõtleb ka, muidu ta seda teemat poleks teinud. Aga mees ei taha teda ära rääkida justkui. Ja ise ta ka välja ei näita.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma küsiks lihtsalt otse, et kas meeldin või mitte. Ma arvan, et polegi otse küsinud, sest kardab vastust. Ütlen ausalt, et kõik need korrad kui olen minevikus mehelt tundnud vajadust otse küsida olengi saanud vastuseks, et tegelikult ta pole ikka nii sissevõetud jms. Või, et meeldin, aga sõbrana.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma küsiks lihtsalt otse, et kas meeldin või mitte. Ma arvan, et polegi otse küsinud, sest kardab vastust. Ütlen ausalt, et kõik need korrad kui olen minevikus mehelt tundnud vajadust otse küsida olengi saanud vastuseks, et tegelikult ta pole ikka nii sissevõetud jms. Või, et meeldin, aga sõbrana.

Jah, sedasi ju küsimata hea omale mingeid soovunelmaid luua. Ise olen samuti arvamusel, et parem ebameeldiv ja aus tõde kui elada teadmatuses ja ootuses.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis ka kunagi üks mees, kohe hullupööra. Käisime mitu korda väljas. Mina olin juba nagu peata kana, aga tema ei näidanud väga tundeid või emotsioone välja. Kuna ma samuti selline inimene, kes küsibki pigem otse välja kui kannatab siis ütlesingi talle otse, et ta mulle meeldib, et kuidas tal minu suhtes tunnetega on. Ütles, et tema jaoks ma pigem sõber, et ei tunne romantilisi tundeid.

Pigem olen samuti aru saanud, et kui mees ikka on nagu siin eelpool keegi kirjeldas “mömm” siis need tunded ikka pole väga romantilised ja tulised.

Niisamuti öeldakse nt, et telefonid, messengerid, jne töötavad kahepoolselt. St, et mees saab sulle samuti kirjutada ja helistada kui tal huvi on. Sellest saabki omad järeldused teha.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Neljaviiekümbine oma rahuloematuses ja ka ebastabiilsuses

Neljaviiekümbine ei taha sind, ilmselge keiss ju. Võib-olla ei tahagi kedagi, ainult lõbutseda. Huvitav, et nii vana mees ei ole seda ikka veel läbi hammustanud, et kui naine ütleb, et “asi ei ole sinus”, siis asi ON sinus. Aga mõni saab ainult vanemaks ja mitte targemaks.

Mis minul sellest mida ta ütleb. Olen sellega arvestanud ja üritan enneteda. Minul on ainult üks eesmärk. Lõbusalt aega viita ja kogemusi koguda.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis minul sellest mida ta ütleb. Olen sellega arvestanud ja üritan enneteda. Minul on ainult üks eesmärk. Lõbusalt aega viita ja kogemusi koguda.

Mis lõbu on kogu aeg suvalistega kohtuda ja nendega magada. Minu jaoks õudusunenägu võõrastega kaks korda magada ja siis uus võõras otsida, kellega sama teha. Seks on niimoodi väga jama.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga sa, termaalgataja, ise oled öelnud midagigi, mis lubaks teisel arvata, et ta sulle meeldib?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Just üks suhte eeldusi, et mees oleks naise järgi hull. Kui naine meest järgi veab, ei tule sellest midagi.

Aga võib-olla on see mees juba hull naise järele. Nii hullult, et hoiab hullult eemale. Kui ta naisest aru ei saa, siis ei räägi ta mitte midagi. Ja kui on hullult armunud, siis ülemõtlemine jne ei lase midagi õigesti mõelda. Kõik ketrab peas ringi, analüüsid ja sisekõne, tugevad tunded. Mul on nii olnud. Ei uskunud, et nii hull võib olla. Lõpuks pika aja peale võttis mõistuse. Tagantjärgi võiks öelda, et katus sõitis.

No kui on olemas selline naine, kes suutis ühe mehe enda järgi hulluks ajada, kas sa siis arvad, et kõik mehed pole selle naise järgi hulluks läinud? Ilmselgelt on, seetõttu mees eemale hoiabki, et ta teab, et ei saa olla ainuke hullunud mees ja see on märk sellest, et mees laseb naisel valida, keda too tahab, sest valik on suur naisel ja mees pole kindel, et naine just tema valib. Tavaliselt valib selline naine ikka mehe, kes suudab ta ära rääkida või on nii alfa ja võtab naise lihtsalt ära. Seetõttu tundeid ei avalda, et kardab naise võimalikke kosilasi, kes ikka tahaks vihastada välja alfat, kes on ka sellest naisest huvitatud. Kuna mees eriline jutumees ei ole, siis ta ju teab, et jutuga ta seda naist ära ei võlu. Seega ongi ohjad naise käes, kas naine tahab seda meest või mitte. Naine otsustab, kelle valib.

Päris huvitav vaatenurk. Ma poleks selle peale tulnudki, et üks mees nii mömm saab olla,  kardab teisi kosilasi ja ainult ootab, kas naine ta valib. Ja see ei pea nii olema, et naine valib tavaliselt kas alfa või  või selle, kes ära räägib. Äkki ta tahaks just  seda  vähese jutuga meest- aga  kui mees mitte midagi välja ei näita, ja naine ka just eriti aktiivne isend ei ole, siis nii paistabki.

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teil on olnud sellist olukorda, et suhtlete inimesega tihedalt, aga aru ei saa, kas meeldite talle või mitte?

Mul varem on alati olnud nii, et peale paari kohtumist on teinepool silmnähtavalt armunud ja ütleb, et ma meeldin talle ning hakkab mind oma sõpradele ja perele tutvustama.

Nüüd aga midagi sellist ei ole. Tema mulle meeldib, muidu ma oleks selle lihasuretamise ammu ära lõpetanud, aga kuna meil see asi ei idane ega mädane, siis hakkavad mul ka tunded vaikselt ära lahtuma.

Kas on võimalik, et inimene on nii kinnine, et tunded välja ei paista või ma lihtsalt ei meeldigi talle?

Liba teema

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis lõbu on kogu aeg suvalistega kohtuda ja nendega magada. Minu jaoks õudusunenägu võõrastega kaks korda magada ja siis uus võõras otsida, kellega sama teha. Seks on niimoodi väga jama.

Ära räägi teiste eest. Kuskilt nad ju tulevad. Ei ole kaks korda. Ikka kuni poole aasta jooksul jõuab rohkem.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris huvitav vaatenurk. Ma poleks selle peale tulnudki, et üks mees nii mömm saab olla, kardab teisi kosilasi ja ainult ootab, kas naine ta valib. Ja see ei pea nii olema, et naine valib tavaliselt kas alfa või või selle, kes ära räägib. Äkki ta tahaks just seda vähese jutuga meest- aga kui mees mitte midagi välja ei näita, ja naine ka just eriti aktiivne isend ei ole, siis nii paistabki.

Hoopis sinul on huvitav vaatenurk, et mees ei saa mingil juhul olla mömm, sest ta on ju ometi mees. Kes ikka oma tundeid nii väga avalikult kuulutaks, enamus seda ei tee ikkagi. Ega see pole mingi ladina ameerika seebikas, kus ainult käib üks tundlemine ja üksteise taga ajamine.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

No ega praegu ka palju parem olukord ei ole, muudkui kohtuvad ja räägivad ja midagi ei toimu. See on ikka üsna igav praegu nii. Mõne võõra mehega tutvumine lööks äkki vere rohkem käima ja otsused hakkaksid tulema ja saabuks selgus.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma jälgiks parem kas on tegusid mehe poolt. Kui pole või suurim, mis ta teeb, on sinuga kokku leppimine, millal sinuga välja tuleb ja aina rääkimine, siis ei tundu küll mingeid tundeid seal taga olevat. Mees ikkagi armunult näeks rohkem vaeva, kohtuks kasvõi spontaanselt sinuga ja siis ei räägiks tühjast-tähjast vaid ikka asjast ja ühesõnaga, oleks väga selge, et juba käitumise järgi tal on sinuga tõsi taga.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma jälgiks parem kas on tegusid mehe poolt. Kui pole või suurim, mis ta teeb, on sinuga kokku leppimine, millal sinuga välja tuleb ja aina rääkimine, siis ei tundu küll mingeid tundeid seal taga olevat.

Tegusid jah.

Aga miks mees üldse välja läheb kui pole huvitatud. Ma pakun, et kui juba lepib kokku, et välja minna, siis on huvitatud.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma jälgiks parem kas on tegusid mehe poolt. Kui pole või suurim, mis ta teeb, on sinuga kokku leppimine, millal sinuga välja tuleb ja aina rääkimine, siis ei tundu küll mingeid tundeid seal taga olevat.

Tegusid jah.

Aga miks mees üldse välja läheb kui pole huvitatud. Ma pakun, et kui juba lepib kokku, et välja minna, siis on huvitatud.

Kohusetunne, igav üksi kodus olla, tahaks vaheldust, rutiinist välja, pole eriti sõpru, meeldib juua ja nädalavahetustel kõik lõdvestuvad? Kõik võib olla põhjuseks. Meest tundmata on raske midagi öelda. Põhjuseid võib olla mitu.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegusid jah.

Mina olen huvitatud ainult ühest asjast. 1-6 kuulisest nn “suhtest”. Küll ma oskan juba välja näidata kui tahan mõne neljaviiekümbisega minisuhet

+1
-3
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Esileht Pereelu ja suhted Meeldin või ei?