Esileht Pereelu ja suhted Meeldin või ei?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Meeldin või ei?

Postitas:

Silub minu ees oma soengut.
Korrastab oma riideid minu ees.
Teeb komplimente mulle pidevalt.
Tellib endale sama kohvi, mida ma joon.
Räägib palju endast.
Soovib palju kohtuda.
Naeratab ja vaatab palju silma.

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kutsu koju kohvile.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Segan korraks vahele…ütle parem kohe alguses ära, et kas see on jälle mingi lesbi-teema või?

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Segan korraks vahele…ütle parem kohe alguses ära, et kas see on jälle mingi lesbi-teema või?

Ma arvan, et muidugi lesbarid jälle möllamas.
Õigemini üks ja seesama, kes erineva nurga alt neid treib. Normaalsel naisel ei kekiks ju mehe kohta sellist küsimust, vaid ta pigem murraks pead, et kas TEMA ka seda meest tahab ja kui tahab, siis tuld.

Need lollid, aga keerutavad ja keerutavad ja ei oska kuidagi olla.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.10 16:48; 19.10 09:53; 19.10 11:05; 19.10 14:31; 19.10 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa talle meeldiksid ja ta tahaks sulle muljet avaldada, siis ta siluks oma soengu ja riided ära ENNE sinu silma alla ilmumist. Nii et vastus on ei.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silub minu ees oma soengut.

Korrastab oma riideid minu ees.

Teeb komplimente mulle pidevalt.

Tellib endale sama kohvi, mida ma joon.

Räägib palju endast.

Soovib palju kohtuda.

Naeratab ja vaatab palju silma.

Oh, inimene, kes räägib iseendast, meeldib ainult iseendale. Tal on vaja, et ta meeldiks, mitte et talle keegi meeldiks. Tähelepanu vajab ja väga, teistest on tal täiesti ükskõik.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu.

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silub minu ees oma soengut.

Korrastab oma riideid minu ees.

Teeb komplimente mulle pidevalt.

Tellib endale sama kohvi, mida ma joon.

Räägib palju endast.

Soovib palju kohtuda.

Naeratab ja vaatab palju silma.

Ilmselt oled sa pururumal, kui aru ei saa, kas inimesele meeldid või ei.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks käsi ÜKS kord vastu tema põlve ja kohe kindlasti ei proovinud ma midagi algatada. Lihtsalt see, kellele vastu põlve läks, oli mulle nii paganama lähedale roninud, 2 cm kaugusel ja tõesti kogemata tegin, sest kitsas oli.

Sul on mingi eriline kinnisidee ikka.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei julge ju kohe rääkima ka minna sellega, kes tegelikult meeldib, sest tegu on enamasti suhtes inimesega, kes on juhtumisi hetero.

Seda ma ei teadnudki, et lesbarid püüavad heteronaisi oma võrku.

Muudkui “temale aga meeldib” ja siis kukub oma juukseid sättima???
Uskumatu.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.10 16:48; 19.10 09:53; 19.10 11:05; 19.10 14:31; 19.10 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sul viga on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sul viga on?

See viga, et kui mees vaatab naist, kes on missivalimistel trikoos laval, siis see on #metoo juhtum.

Kui naine vahib naist, läheb juukseid sättima ja naisel põlve katsuma, siis ei ole #metoo vaid lesbi on “armunud”

Mis su enda vigastus peale selle kõrvalekalde on?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.10 16:48; 19.10 09:53; 19.10 11:05; 19.10 14:31; 19.10 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks käsi ÜKS kord vastu tema põlve ja kohe kindlasti ei proovinud ma midagi algatada. Lihtsalt see, kellele vastu põlve läks, oli mulle nii paganama lähedale roninud, 2 cm kaugusel ja tõesti kogemata tegin, sest kitsas oli.

Ma rääkisin rohkem enda näidetest kui lesbi.

Jah, võibolla meeldidki sellele naisele, aga võibolla mitte. Juba see, et sa tuled foorumist küsima, kas sa meeldid kellelegi, näitab, et sa oled piisavalt enesekindel, et arvata, et meeldid, aga mitte nii enesekindel, et otse küsida. Küsi, et kuidas sul mehega on, mainid, et sulle meeldivad naised, kui seda veel ei tea. Niisama märke lugeda – mida iganes. Ma naeratan ka vahel mõnele mehele ja sätin juukseid. Inimene võib olla lihtsalt ärevuses, et korrastab riideid ja juukseid. Kohvi maitse võib olla sama, endast rääkimine – no ma ei tea, tavaliselt kui keegi meeldib, siis ikka räägid temast, tahad tema kohta teada. Silma vaatamine ja naeratamine võib olla täiesti sõbralikkuse ja ühise kontakti märgiks, mitte ei ole tegu bedroom-pilguga. Sa otsid märke sellele, mida sa näha tahad. Täiskasvanud inimene, kes kirjutab siin, nagu sina kirjutad, võiks ikka oma suhted korda saada. Sa leiad kõigele põhjenduse ja ühegi vastaja vastus sulle ei meeldi, sest me ei kinnita, et sind tahetakse paljaks koorida. Kui on silmside iga nurga alt, siis lenda peale, kutsu koju, välja jne.

Mul on juba tunne nagu see sama lesbi kirjutab iseendale ka vastuseid.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.10 13:29; 19.10 14:27; 19.10 14:54; 19.10 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikkagi üks inimene kirjutab iseendaga, 1:1 lauseehitus jne.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.10 13:29; 19.10 14:27; 19.10 14:54; 19.10 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mitte keegi ei palu sul selliseid teemasid avada ega neile vastata. Ei, ma ei kirjuta iseendale.

Jah, aga enamus näeks teemaalguses heameelega ka sõna: LGBT teema.
Ja siis ei avakski.

Aga miskipärast seda sa meelega ei kirjuta? Ainult pärast kõvatad, et keegi ei palu jne.
Kuidagi ikka väga haigeks läheb see lesbarite värk siin…

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.10 16:48; 19.10 09:53; 19.10 11:05; 19.10 14:31; 19.10 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikkagi üks inimene kirjutab iseendaga, 1:1 lauseehitus jne.

Mine FBI-sse tööle, kindlasti sind vajatakse seal. Või aita mõnda Eestis kadunud inimest üles leida. Aga see, et teemaalgataja kõlab mulle tuttavana, on küll tõsi. Kui me mõlemad 25 oleme, siis ma tean, kes ta on.

Ma töötangi FBIs, seepärast ma märkangi

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.10 13:29; 19.10 14:27; 19.10 14:54; 19.10 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule geenius sulle juba öeldi ühe teise lesbi poolt, et siin käib 3 lesbit.

Miks nad kõik nii õelad on?
Sina ei erine samuti…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.10 16:48; 19.10 09:53; 19.10 11:05; 19.10 14:31; 19.10 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ju ühtegi lesbit, on üks kasutaja kes kirjutab iseendaga.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.10 13:29; 19.10 14:27; 19.10 14:54; 19.10 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silub minu ees oma soengut.
Korrastab oma riideid minu ees.

Seda tehakse väga hea sõbra või pikaajalise tuttava ees, mitte aga sellise inimese juuresolekul, kelle tähelepanu võita üritatakse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa sellest teemast siin midagi aru. Kas jutt käib naise ja mehe vahelisest suhtest siis? Või kahe naise/kahe mehe vahelistest suhetest.

Ja mille järgi siis üldse välimuse põhjal saab otsustada, et naine on lesbi? Pole sellest kunagi aru saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 22:25; 22.10 22:50; 24.10 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa sellest teemast siin midagi aru. Kas jutt käib naise ja mehe vahelisest suhtest siis? Või kahe naise/kahe mehe vahelistest suhetest.

Ja mille järgi siis üldse välimuse põhjal saab otsustada, et naine on lesbi? Pole sellest kunagi aru saanud.

Naiste vaheline.

Ja sa tegid uue teema, et küsida, miks ta sind ignob?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa sellest teemast siin midagi aru. Kas jutt käib naise ja mehe vahelisest suhtest siis? Või kahe naise/kahe mehe vahelistest suhetest.

Ja mille järgi siis üldse välimuse põhjal saab otsustada, et naine on lesbi? Pole sellest kunagi aru saanud.

Naiste vaheline.

Okei. Te olete siis sõbrannad? Või lihtsalt kolleegid? Ja sina siis arvad, et tema on lesbi ja sinust huvitatud? Või just sina oled lesbi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 22:25; 22.10 22:50; 24.10 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aretage uus teema. See siin on out. Nagu ka lugu 44-a lesbi kannatustest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 23:15; 24.10 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube kahju, et ei ole meil Eestis lesbidele oma foorumit, kus saaks arutada ja muret/ rõõmu jagada vms. Olen ka meeldivalt üllatunud, et siin teemas keegi otseselt ei materda 🙂
Teemast endast rääkides, siis räägi inimesega ometi, pole mõtet igasugu tonte välja mõelda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 15:58; 23.10 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt, Olgem nüüd ausad, kui kellegi vastu on tugevad tunded, siis seda on pea võimatu varjata. Ürita palju tahad, ikka jääd mingi uneleva näoga vahtima vms. Asjad võiks omavahel selgeks rääkida,saad korvi, siis saad, võita on rohkem kui kaotada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 15:58; 23.10 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tõsised arusaamise probleemid selle teema osas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 23:15; 24.10 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin käib ilmselgelt mingi inside teema. Teised ei saa midagi aru, aga need kaks ongi vast need samad, kellest teema on. Väga lõbus. Kui siin just isiku mitmestumise häirega tegemist ei ole, millisel juhul on siin üks inimene, kes on laskunud vestlusesse iseenesega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 22:25; 22.10 22:50; 24.10 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille peale ta täpselt solvus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 19:14; 25.10 19:19; 25.10 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, aga miks siis solvus? Mitte midagi ei saa aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 19:14; 25.10 19:19; 25.10 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas saan õigesti aru, et perekooli teema põhjal tundis ära? No, esteks nagu võssa panna ju suur võimalus nii. Ma küll ei julgeks lahmida selle põhjalt. Teiseks on nõme olla sellise asja peale solvunud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 19:14; 25.10 19:19; 25.10 19:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Meeldin või ei?