Esileht Ilu ja tervis Meeldiv üllatus kosmeetikatoodete osas…

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Meeldiv üllatus kosmeetikatoodete osas…

Postitas:

Nii hea teema, proovin siitnimetatutest kindlasti mõnda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu meeldib Lavera kosmeetika, see on nendest ökodest kõige parema hinna ja kvaliteedi suhtega minu meelest. Nüüd on Looduspere poes üks uus sari NeoBio, mida plaanin proovida, pudel ¨ampooni alla 5 eur (muidu öko ¨ampoonid üle 9 eur ikka). http://www.looduspere.ee/toode/neobio-laiget-andev-sampoon-250ml/

Kuna olen seebi-friik, siis keha pesen seebiga ja siis katsetan koguaeg mingeid uusi või põnevaid lõhnasid ja koostiseid. Praegu mingi laadalt ostetud kitsepiimaga punase savi seep, jube pehme nahk on pärast. Järgmisena võtan kasutusele Hiiumaa Mudajunlase seebi, selle naljaka nime pärast.

Ja mulle meeldib just e-poets tellida, esiteks saan õhtul rahulikult arvuti taga uurida ja mõelda ja teiseks meeldivad mulle natuke erilisemad tooted, kui need masstoodangud, mida supermarketites pakutakse. Enamasti on need masstooted igatsugu sodi täis ja niipalju ma ennast ikka armastan, et luban endale midagi eriti head.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kiidan Oliva näopuhastusvahtu, eemaldab ka silmameigi. Ei aja silmi kipitama, jätab naha värskeks ja mõnusaks.

http://apteek.apotheka.ee/product/3482/oliva-eco-naopuhastusvaht-150ml%5B/tsitaat%5D

Mulle ka meeldis. Ostan ainult näovahte ja erinevaid-kõik on meeldinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kuiv nahk ja üllatused on tulnud kehakreemidest, sest olen üsna valiv nende suhtes ja olen ostnud apteegisarjade omi. Suvel sain kingiks Weleda kaks kehakreemi, roosi ja sidruniga. Mõlemad olid üllatavalt head, ainult minu jaoks natuke liiga tugeva lõhnaga. Sidruniga oli päris vedel, kuid niisutas üllatavalt hästi. Mõlemad said otsa, raha oli vähe et kallimaid kreeme osta ja ostsin Lumene selle oran¸is tuubis kehakreemi. Jälle meeldiv üllatus, niisutab hästi ja maksis vist 6 eur umbes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Meeldiv üllatus kosmeetikatoodete osas…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.