Esileht Imetamine Meeletu nälg

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Meeletu nälg

Postitas:

Tere,
Laps on alles nädalane, aga sünnist saati ainult rinnapiimal olnud. Piima on ja laps sööb ja kosub mõnuga. Aga ma olen kogu aeg näljane. Söön rohkem kui mees, aga ikka kõht koriseb ja on nälg. Öösel ka söön sest, ei saa muidu magada. Kas see on normaalne? Kaal reaalselt langeb u 0,5kg ööpäevas. Tegu pole esimese lapsega ja varasemalt olen u aasta imestanud, aga ei mäleta, et oleks selline nälg olnud. Tänapäeval ilmselt näljatunnet ei kogetagi, aga no ma sööks mõnuga 5 praadi päevas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See suur näljatunne ei pruugi olla ainult imetamise tõttu, vaid sünnitus ise kurnas keha. Oli see ju alles nädal tagasi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 16:08; 15.11 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt sama! Sööks koguaeg, aga see pidavat normaalne olema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu keskmine laps oli selline, kellega polnud ühtegi imetamisprobleemi. Haakis end kohe peale sündi rinnale ja andis minna. Esimese elukuu kaalutõus oli lapsel 1.5 kilo. Edasi kilo kuus. Mina muudkui sõin. Kogu aeg oli nälg. Kui söömisega pikem vahe jäi, kippus pilt eest minema. Kui laps oli 3-4-kuune, kaalusin 53 kilo. Ma pole elus nii vähe kaalunud! Teiste lastega pole olnud ei sellist nälga ega ka sellist kaalukaotust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas sünnitus oli? Kiire ja kerge või pikk ja kurnav?

Mul oli esimese sünnituse järgselt 2 nädalat hobuseisu. Sõin meeletult palju, aga samas kadus 15 kg. Enne sünnitust oli magamata öö + sünnitus suuremas osas ka öösel ehk lapse sünni hetkeks 48 h magamata, sünnituse järgselt oli päeva jooksul suur verekaotus (1800 ml!) ja sain ülekannet. Ilmselt sellest minu suurem energiavajadus. Hiljem normaliseerus.

Teise lapse sünnitus kestis 5h ja kõik päevasel ajal, komplikatsioone polnud ja ka näljatunnet mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 16:08; 15.11 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on 1kuu ja peale. 13kg ehk raseduskilod kadusid 2 nädalaga. Edasi kaal langeb u 500g nädalas. Nälja tunne on veidi järgi andnud ja sõltub lapse unest. Hommiku poole magab rohkem ja peale lõunat on rohkem rinna otsas. Kella 16st olen jälle näljane ja pidevalt näksin. Tundub, et imetamine teeb näljaseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mul ka hirmus nälg kogu aeg! Laps on 3-kuune. Jõudu kõigile rinnaga toitvatele emmedele! Kurnav töö 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te oma kaalu siis paika mõtlete saada, kui vahetpidamata sööte? Raske ju neid peale rasedust juurdekorjatud kilosid maha saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te oma kaalu siis paika mõtlete saada, kui vahetpidamata sööte? Raske ju neid peale rasedust juurdekorjatud kilosid maha saada.

Inimeste kehad on erinevad. Minul oli imetamise ajal suur magusaisu, et ei olenud probleemi süüa ära suur tahvel šokolaadi ja ikka tunda magusanälga. Vaatamata sellele kadusid need 7 kg, mis pärast sünnitust veel alles jäid, 1,5 kuuga.
Mõnel hakkab aga kaal lngema alles pärast imetamise lõpetamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Imetamine Meeletu nälg