Esileht Ilu ja tervis Meeletu peavalu enne orgasmi

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Meeletu peavalu enne orgasmi

Postitas:

Tere,
millest võib tingitud olla meeletu peavalu vahetult enne esimest orgasmi? Järgnevad orgasmid vahekorra ajal sellist äkilist peavalu ei põhjusta. Kõik viimased vahekorrad lõppenud tõepoolest väga tugeva peavaluga – lisaks iiveldus, kuna pea nii hullult hakkab valutama. Ja reegel on see, et vahetult enne esimest orgasmi tekib jube peavalu, järgnevad orgasmid on ok ja siis kui vahekord lõpeb, siis hakkab pea uuesti valutama. Just otsmik, võtan alati kaks tabletti ja nö. toibun tunnike….ca. pool tunnikest tabletid mõjuvad ja peavalu hakkab järgi andma ning tunni pärast tunnen end taas nö. inimesena. Seda on juhtunud täpselt kahe viimase vahekorra ajal. Ausalt öeldes olen mures ja mees on ka mures – see pole ju normaalne, et tund pärast vahekorda olen täiesti autis. Peas tunnen enne orgasmi tugevat pinget/survet, kui orgasm möödas surve alaneb. Ausalt, ma ei julge enam seksida ka….see peavalu on nii nii vastik. Mis see olla võib. Sain tänaseks perearstile aja ka, kuid ehk on siin keegi sama kogemusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 08:18; 13.10 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti perearstile ja sealt edasi neuroloogile. Vähem hullem variant on üle kõrgenenud vererõhu mingi reaktsioon, hullem ajukasvaja või arteriovenoosne malformatsioon või ajuverejooks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 09:08; 13.10 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kuidas seda probleemi kontrollitakse, kui muul ajal tervis justkui korras? Keegi tuleb voodisse teile ja hakkab seksi ajal vererõhku mõõtma? Muul ajal üldse sellist peavalu ei ole? Kui paar viimast korda ainult olnud, ehk läheb üle ikka…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 11:09; 13.10 13:47; 14.10 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead sa minu mehel oli umbes sama asi siin. Seksi ajal tekkis tal niijube peavalu, et ta ütles, et tal oli selline tunne nagu pea oleks halvatud olnud. Oli ikka täiesti jube vaatepilt ja mina ei julgenud ka enam seksida.
Mina viisin ta arstile kus talle tehti EMO-s CT peast ja hiljem veel ka arst tegi MRT ajust-selle vastsue saabki täna teada. Ct oli õnneks korras ja arst arvas, et äkki on pingepeavalu.
Ja nüüd minul selline hirm seksi ees, et ma ei teagi mis saab…
Pöördu kindlasti arstile, kes su neuroloogi juurde saadab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 12:44; 13.10 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kuidas seda probleemi kontrollitakse, kui muul ajal tervis justkui korras? Keegi tuleb voodisse teile ja hakkab seksi ajal vererõhku mõõtma? Muul ajal üldse sellist peavalu ei ole? Kui paar viimast korda ainult olnud, ehk läheb üle ikka…

Seks on füüsiline koormus. Selleks, et teada saada, kas inimesel on vererõhk tõusnud, tehakse vererõhu ööpäevane monitooring (selle ajal võib ka seksida, muide) ja koormuse ajal vererõhu tõusu hindamiseks koormustest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 09:08; 13.10 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja muud füüsilist koormust inimesel üleüldse ei ole, kui vaid seks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 11:09; 13.10 13:47; 14.10 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead sa minu mehel oli umbes sama asi siin. Seksi ajal tekkis tal niijube peavalu, et ta ütles, et tal oli selline tunne nagu pea oleks halvatud olnud. Oli ikka täiesti jube vaatepilt ja mina ei julgenud ka enam seksida.
Mina viisin ta arstile kus talle tehti EMO-s CT peast ja hiljem veel ka arst tegi MRT ajust-selle vastsue saabki täna teada. Ct oli õnneks korras ja arst arvas, et äkki on pingepeavalu.
Ja nüüd minul selline hirm seksi ees, et ma ei teagi mis saab…
Pöördu kindlasti arstile, kes su neuroloogi juurde saadab.

Luisa, sina vä?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole Luisa:))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 12:44; 13.10 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja olen – füüsilist koormust on ka muul ajal – käin paar korda nädalas jooksmas/kepikõndi tegemas, oleneb kuidas tuju ja tahtmine on. Kaal normis, söön tervislikult enamjaolt, ei suitseta, ei tarbi praktiliselt üldse alkot, eluaastaid 40.
Aga käisin ka täna perearstil…ja probleem siiski vererõhus. Mõõtis 170/100. Esmaspäevast siis vereproov ja kuu lõpus lähen uuringutele. Sain kohe peale tabletid, kuid ei kiirusta neid veel võtma. Püüan muud moodi end aidata.
Aitäh teile 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 08:18; 13.10 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa mõõda kodus ka vererõhku, korduvalt, arsti juures kipub see mõnel inimesel tunduvalt kõrgem olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 11:09; 13.10 13:47; 14.10 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa mõõda kodus ka vererõhku, korduvalt, arsti juures kipub see mõnel inimesel tunduvalt kõrgem olema.

See on valge kitli sündroom, kui kohe peale sisenemist mul mõõdetakse siis on 170 kindel, lisaks olen ma ärevik 😀 Peale mõningaid muid sebimisi ja mõõtmisi ja samal ajal lobisemist jätkates ja siis mõõtes on 135-140 ülemine mõõt. Korduvalt omal testitud kohustusliku tervisekontrolli käigus. Sürrealistlik, aga nii on. Ega ma ainuke lollakas pole, selle ja tarbetute ravimite vältimiseks neid 24h monitooringuid ongi vaja. Siis inimene ei mõtle selle peale ja saadakse õiged näidud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrge vererõhk on organismile kahjulik! Tablettide võtmine on vajalik, seda on väga keeruline alandada lihtsalt tervislike eluviisidega – kuigi mingil määral ka võimalik.
Tean mitmeid noori inimesi, kes pole kõrge vererõhu vastu rohtu võtnud ja aastaid hiljem on arenenud sellest kaasuvad haigused/olukorrad. See kahjustab veresooni.

Ise tunned ennast väga sandisti ja pea hullult valutab aga vererõhku alandavat tabletti võtta ei taha? Mashohhist? Ega see pole mingi narkootiline asi, millest sõltuvusse jääb ja mille mõju all autot juhtida ei tohi….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Meeletu peavalu enne orgasmi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.