Esileht Lapse ootamine Meeletu seksi isu, aga seks keelatud

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Meeletu seksi isu, aga seks keelatud

Postitas:

Mure siis peakirjas. Rasedana on see isu veel hullem kui ennem.. Kuna arst keelas seksimise kuna ohtlik aeg, siis peabki nii olema. Samas keelatud sis ilmselt ka orgasmid ? Kuidas hakkama olete saanud kellel sama probleem?

Tean, et rasedus ikka olulisem kui seks, kuid julm kui päevad läbi mõtled, et võtaks mehe rajalt maha ???? Nagu pervert juba ???? Enam muule ei suuda mõeldagi.. Kellegil sama kogemus ? ????

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 09:45; 16.10 10:58; 16.10 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ütles arst, et penetratsioon on keelatud, aga mitte orgasm 🙂 Nii ka tegutsesime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti arusaadav mure 🙂

Seks on äärmiselt tähtis ja mina tunnen end alati peale orgasmi nii hästi, et kõiik ebamugavused ununevad, no orgasmihormoon teebki oma töö ja õnnelik seisund ei ole rasedale küll kunagi liiast.

Tõepoolest, kui orgasm on lubatud, siis laske käed-suud käiku, võite üldse leida uued vägevad moodused orgasmiks 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti arusaadav mure ????

Seks on äärmiselt tähtis ja mina tunnen end alati peale orgasmi nii hästi, et kõiik ebamugavused ununevad, no orgasmihormoon teebki oma töö ja õnnelik seisund ei ole rasedale küll kunagi liiast.

Tõepoolest, kui orgasm on lubatud, siis laske käed-suud käiku, võite üldse leida uued vägevad moodused orgasmiks ????

Olen ka ise sellele mõelnud, kuid samas ei pidanud ka orgasm hea olema kui vahekord keelatud. Pidi põhjustama emaka kokkutõmbeid jne. Sellepärast olen üldse eemale hoidnud sellest.. samas ei suuda mõelda, et nii jääbki vähemalt paar kuud 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 09:45; 16.10 10:58; 16.10 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kuidas saab arsti meelest penetratsioon olla halvem kui orgasm? Orgasm tekitab emaka kokkutõmbeid, penetratsioon ei tee midagi (kui just täie rauaga ei peksa, nii et ots kurgust väljas). Teine küsimus teemaalgatajale – kas sul on mingi katkemisoht (verejooks, määrimine, tugevad valud vms), et ära keelati, või arst lihtsalt teatas, et esimesed 3 kuud ei tohi? Sest viimane variant on ikka väga vanaaegne mõtteviis. Kui aga reaalne oht, siis tuleb orgasmi vältida.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 11:35; 16.10 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kuidas saab arsti meelest penetratsioon olla halvem kui orgasm? Orgasm tekitab emaka kokkutõmbeid, pemetratsioon ei tee midagi (kui just täie rauaga ei peksa, nii et ots kurgust väljas). Teine küsimus teemaalgatajale – kas sul on mingi katkemisoht (verejooks, määrimine, tugevad valud vms), et ära keelati, või arst lihtsalt teatas, et esimesed 3 kuud ei tohi? Sest viimane variant on ikka väga vanaaegne mõtteviis. Kui aga reaalne oht, siis tuleb orgasmi vältida.

See sõltubki, mis põhjusel seks on keelatud. kas emakakokkutõmmete tõttu – siis pole vahet, kuidas orgasm saavutatud. Või just seks kui füüsiline tegevus (nt rase on määratud enam-vähem voodirežiimile, keelatud on ka sörkimine, tempokas kõnd, igasugune trenn jne).

Penetratsioon õrnalt ja aeglaselt nühkides pole mingi seks, ikka natuke tempot on ka vaja 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

Ma ei saa aru, kuidas saab arsti meelest penetratsioon olla halvem kui orgasm? Orgasm tekitab emaka kokkutõmbeid, penetratsioon ei tee midagi (kui just täie rauaga ei peksa, nii et ots kurgust väljas). Teine küsimus teemaalgatajale – kas sul on mingi katkemisoht (verejooks, määrimine, tugevad valud vms), et ära keelati, või arst lihtsalt teatas, et esimesed 3 kuud ei tohi? Sest viimane variant on ikka väga vanaaegne mõtteviis. Kui aga reaalne oht, siis tuleb orgasmi vältida.

</p>
Esineb aeg ajalt määrimist kuna platsenta on osaliselt emakasuudmel.  Ilmselt siis ei tohi midagi teha. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 09:45; 16.10 10:58; 16.10 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

Ma ei saa aru, kuidas saab arsti meelest penetratsioon olla halvem kui orgasm? Orgasm tekitab emaka kokkutõmbeid, penetratsioon ei tee midagi (kui just täie rauaga ei peksa, nii et ots kurgust väljas). Teine küsimus teemaalgatajale – kas sul on mingi katkemisoht (verejooks, määrimine, tugevad valud vms), et ära keelati, või arst lihtsalt teatas, et esimesed 3 kuud ei tohi? Sest viimane variant on ikka väga vanaaegne mõtteviis. Kui aga reaalne oht, siis tuleb orgasmi vältida.

</p>

Esineb aeg ajalt määrimist kuna platsenta on osaliselt emakasuudmel. Ilmselt siis ei tohi midagi teha. ????

Just, siis ma ei teeks tõepoolest midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 11:35; 16.10 12:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Meeletu seksi isu, aga seks keelatud