Esileht Ilu ja tervis Meeletult kardan surma, keha sümptomid hirmutavad.

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Meeletult kardan surma, keha sümptomid hirmutavad.

Postitas:

Kas teemaalgatajal on hormoonid kontrollitud? Nende kaebustega kontrolliks kilpnääret- TSH, T4 ja TPO IgG+ kilpnäärme ultraheli. Samuti kontrolliks kõrvalkilpnääret- analüüsidest kaltsium, ioniseeritud kaltsium ja parathormoon. Nii autoimmuunne türeoidiit kui primaarne hüperparatüreoos võivad anda sümptomitena ärevust ja rütmihäiret.

Ja ansidki talle uue idee, mille üle paanitseda.

Loodan, et TA-sugused maksavad oma analüüside eest ise, mitte ei kuluta haigekassa raha.

Näe TA saigi oma rahulduse, leidus lihtsameelne kes uskus tema “haigusi” ja andis uue suuna. Nüüd läheb googeldab pisut ja mõne aja möödudes, no nii umbes  2-4 nädala jooksul tuleb kirjand teemal kilpnäärme sümptomitest nende kõige halvemal kujul. Mis tal juba olnud on – südamehaigustel on põhirõhk olnud, kõikvõimalikud seedesüsteemihaigused  eraldi teemaarendusega erituselunditest,  siis onkoloogia.  Kui ta tegelikult ka arstide vahet käib siis need ilmselt juba oigavad ainuüksi tema nime nähes.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 10:27; 15.01 22:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ansidki talle uue idee, mille üle paanitseda. Loodan, et TA-sugused maksavad oma analüüside eest ise, mitte ei kuluta haigekassa raha.

Anna andeks, kogemata läks plussi asemel miinus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 21:19; 15.01 17:12; 15.01 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Kas teemaalgatajal on hormoonid kontrollitud? Nende kaebustega kontrolliks kilpnääret- TSH, T4 ja TPO IgG+ kilpnäärme ultraheli. Samuti kontrolliks kõrvalkilpnääret- analüüsidest kaltsium, ioniseeritud kaltsium ja parathormoon. Nii autoimmuunne türeoidiit kui primaarne hüperparatüreoos võivad anda sümptomitena ärevust ja rütmihäiret.

Kus neid asju kontrollida saab? Riiklik perearst saadab nagunii pikalt.</p>

Synlabis kilpnäärme pakett 32 eurot, kaltsiumi ja PTH saab ehk ka juurde võtta. Kui midagi on analüüsides korrast ära, siis perearst teeb e-konsultatsiooni endokrinoloogile, endokrinoloog korraldab kilpnäärme ultraheli ja vajadusel ravi.

 

 

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 20:41; 15.01 23:46; 15.01 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teemaalgatajal on hormoonid kontrollitud? Nende kaebustega kontrolliks kilpnääret- TSH, T4 ja TPO IgG+ kilpnäärme ultraheli. Samuti kontrolliks kõrvalkilpnääret- analüüsidest kaltsium, ioniseeritud kaltsium ja parathormoon. Nii autoimmuunne türeoidiit kui primaarne hüperparatüreoos võivad anda sümptomitena ärevust ja rütmihäiret.

Ja ansidki talle uue idee, mille üle paanitseda.

Loodan, et TA-sugused maksavad oma analüüside eest ise, mitte ei kuluta haigekassa raha.

Näe TA saigi oma rahulduse, leidus lihtsameelne kes uskus tema “haigusi” ja andis uue suuna. Nüüd läheb googeldab pisut ja mõne aja möödudes, no nii umbes 2-4 nädala jooksul tuleb kirjand teemal kilpnäärme sümptomitest nende kõige halvemal kujul. Mis tal juba olnud on – südamehaigustel on põhirõhk olnud, kõikvõimalikud seedesüsteemihaigused eraldi teemaarendusega erituselunditest, siis onkoloogia. Kui ta tegelikult ka arstide vahet käib siis need ilmselt juba oigavad ainuüksi tema nime nähes.

Eks ärevikke käib iga päev, selle paratamatusega on arstid harjunud. On ka vastupidiseid näiteid, kus inimest on aastaid jooksutatud ja saadetud psühhiaatri juurde, kuid kellel on päris haigus olemas, mida peab ravima ja sümptomid taanduvad.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 20:41; 15.01 23:46; 15.01 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa võiksid surmast seda teada, et kes päriselt surema hakkavad, ei karda seda enam. Pigem ootavad. Kui sa niiväga kardad, on surm sinust väga kaugel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe seda: https://www.apollo.ee/elamise-ja-suremise-kunst.html  paneb elule ja surmale teistmoodi mõtlema.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud inimestele, kes andsid oma soovitusi. Pooltest vastustest ei saanud aru kahjuks. Kilpnææret on kontrollitud, ultraheli ja veri, eelmisel aastal, oli korras.  Arstide vahel ma ei jookse, kord- kaks aastas, arvan et see pole palju.  Ja mõlemad perearsti juures, pluss kord spetsialisti juures, oma raha eest. Mul ei ole palju lootust et saan abi, ja  pole ka lootust et spetsialist hakkab uurima mõtlema mis mul on. Standartsne veri kaks rida ja ekg, holter see on heal juhul. Oma raha eest tehtud.  Tean et õiget diagnoosi panemiseks vaja holter kanda vähemalt 7 päeva, et aru saada millega tegu ja analüüsida. Aga see on naeruväärne, meil seda ei tehta. Ja ma ei käi enam arstide juures. Lihtsalt olen kodus oma mõtetega, kardan, kannatan. Iga õhtu, IGA! tunnen neid imelike lööke südames, ja vajan  tund aega et leida asend voodis et enam vähem talutav oleks. Öösel ärkan, ja jälle sama. Hommikul, esimesena mida ma tunnen on südame häired. Plus oimekohas pigistab päevad läbi.  Ja nii mööduvad päevad. Rahusti ei leevenda. Ad ka mitte, olen neid liiga palju kunagi võtnud, ja kaua. Aga siis ei olnud ka probleemid nii hullud. Lihtsalt vedelen voodis, kòik tundub mõtetu. Elu plaane pole. Nädala jooksul sain kaks suurt stressi juurde. Ka inimestega, mul on kitsas tutvus ringkond, ei soovi suhelda. Kas te olete tähele pandnud, et 50 aastased naised on tujukad, õelad, närvilised, imelikud. Kuna olen ise vene rahvusest, just minu rahvuse naisterahvad. Eesti naised tunduvad rõõmsameelsemad, kannatlikumad, mitte nii õelad. Või mulle nii tundub?  Ühesõnaga, olen voodis, ei tea kuidas edasi olla, elada.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.01 23:13; 13.01 23:33; 17.01 11:54; 17.01 12:00; 17.01 12:22; 17.01 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage palun head kardioloogi Tallinnas. Ja veel, kui tihti tuleb enda südame tervist kontrollida, missee mõistlik teie arvates oleks? Ja kas kardioloogia on täpne meditsiin, või see informatiivne vaid siis, kui juba infarkt olemas, ja siis saab midagi næha.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.01 23:13; 13.01 23:33; 17.01 11:54; 17.01 12:00; 17.01 12:22; 17.01 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kuidas vahet teha hea ja mitte hea kardioloog. Räâkisin oma sugulasega oma arstist, ta ütles et kardioloog räägib sulle seda mida sa kuulda tahad ja lihtsalt on humoorikas ja armas, mis ei tähenda et ta hea arst. Ühesõnaga olen segaduses, mis see hea arst on, kes see on:) Tahaks ikka minna hea arsti juurde, keda saab usaldada!

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.01 23:13; 13.01 23:33; 17.01 11:54; 17.01 12:00; 17.01 12:22; 17.01 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see hea arst annab? Uue südame? Ärevushäire vaba aju?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 08:22; 17.01 13:32; 17.01 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea arst selgitab põhjust, miks ma tunnen ennast nii halvasti. Millest need proobleemid.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.01 23:13; 13.01 23:33; 17.01 11:54; 17.01 12:00; 17.01 12:22; 17.01 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda on Teile juba miljon korda selgitatud ja järgnevaks selgitamiseks pole vaja head arsti, piisab arstist.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 08:22; 17.01 13:32; 17.01 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea arst selgitab põhjust, miks ma tunnen ennast nii halvasti.

Sa tunned end halvasti, sest sa oled välja mõelnud, et väiksed rütmihäired tähendavad, et hakkad kohe surema. See pole tõsi, aga sa ei usu seda. Kardioloog, ükskõik kui hea, ei saa sind seda uskuma pannagi. Õige arst on psühhiaater.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 12:33; 17.01 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean et õiget diagnoosi panemiseks vaja holter kanda vähemalt 7 päeva, et aru saada millega tegu ja analüüsida.

Sul oleks vaja 7-päevalist ajuholterit.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 07:55; 14.01 16:28; 17.01 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Mu elu oli täis kannatusi ja õudusi, kuid suurem osa ei saanud nendest kunagi tõeks”

Mark Twain

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris jube võib olla see iga päev, iga tund ja iga minut suremine. Sest elu see ju pole.

MIDA psühhiaater sulle rääkis? Ja sa loomulikult ei uskunud teda, sest ta jutt sulle ei meeldinud, sul on ju päriselt rütmihäired ja muud kehalised kaebused, mitte ajus pole asi?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahusti ei leevenda. Ad ka mitte, olen neid liiga palju kunagi võtnud, ja kaua.

Kas ütles, et liiga kaua? Psühhiaater? Kahtlen. Mida tähendab liiga kaua? Kas prooviti ka erinevaid, võid pigem ise loobusid ja ütlesid, et oled kindel, et asi ei ole peas? Kui arste ei usalda, siis ei ole mõtet neid pidi joosta ka.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 16:47; 14.01 16:48; 18.01 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hüpohondria on raske haigus küll
https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/hupohondria/

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )


Esileht Ilu ja tervis Meeletult kardan surma, keha sümptomid hirmutavad.