Esileht Pereelu ja suhted Meeletult vihane mehe peale.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 84 )

Teema: Meeletult vihane mehe peale.

Postitas:

Eelmine nädal sain teada, et rasedus on peetunud 8+5. Selle nädala kolmapäeval pidin tegema tabletiabordi. Vaimselt ja füüsiliselt on nii valus. Nutan ööd ja päevad, sest kaotusvaluga toimetulek on raske.

Mida aga mu mees tegi. Läks reedel firmapeole, kaanis ennast täis nagu tinavile, tuli koju, ropsis kõik kohad täis ja endal jäi veel õigust ülegi. Arvestades, et kaotusest oli möödas alles 2 päeva ja tema käitus nii. Ma tunnen end nii reedetuna. Ta teadis, et jätab koju emotsionaalselt katkise naise, kellel on meeletud valud ja tervis kehva ning ta ei tundnud terve õhtu jooksul isegi huvi, et kuidas mul on. Isegi minu üksikule sõnumile ei vastanud. Mõtlesin, et mis siis oleks saanud kui oleks tekkinud vajadus EMO-sse pöördumiseks? Ma polekski teda kätte saanud. Ma tunnen nagu ta oleks minu valu ja leina peale lihtsalt sülitanud. Ma saan aru, et firmapidu. Muidugi, mine, aga miks on vaja ennast pildituks juua ja sellist tsirkust teha? Nagu mul endal veel vähe valus oleks. Nüüd ma tunnen kuidas tahaks tüübi lihtsalt kurikaga läbi peksta. Nii solvunud ja vihane olen raisa peale 🙁

Ma ei tea kas need on minu segamini emotsioonid ja lainetavad hormoonid aga vähemalt sain end tühjaks 🙁

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.09 13:08; 30.09 14:32; 30.09 14:46; 30.09 19:59; 01.10 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta on ennegi ennast nii täis võtnud, et lausa pildituks ja ropsib?

Kui ei, siis võis see olla tema reaktsioon sinu valusale uudisele, ja sel juhul ma seda üritaksin mingis mõttes mõista – raskete shokkide puhul käitub inimene tihti üpris juhuslikult, st haarab kinni eiteamillest. Kui aga ta on muidu ka selline täisjooja tüüp, siis said nüüd lihtsalt teada, et selle mehega polgi mõtet arvestada, tal on kõik suht ükskõik.

Tunnen sulle väga kaasa, sa oled praegu väga haiget saanud. Võibolla natukenegi lohutab fakt, et väga paljud on sinu saatust jaganud, veelgi rohkemad ilma teada saamatagi (väga varajases staadiumis). Eks peetumine, nagu sa tead, on suures osas ka inimkeha viis mitte-elujõulised lapsukesed sündimast ära hoida. Loodus ja elu on üks suur loterii, vahel asjad lähevad täppi ja vahel ei lähe, sellega tuleb leppida. Loodus on tihti targem kui meie. Ära süüdista ennast, leina ja nuta kuid lase lõpuks tal minna. See ei olnud tema aeg sündida, elu on selline ja saatus on tihti palju targem kui meie ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saaks iial last mehega, kes piiri pidada ei oska. Minu tutvusringkonnas oksendamiseni ei jooda.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.09 13:46; 30.09 16:34; 01.10 08:38; 01.10 09:55; 01.10 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on ju samasugune kaotus ja elab seda omamoodi välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et mees jõi kaotusvalu leevendamiseks… Aga paar päeva tagasi lapse kaotanud naist mingi firmapeo pärast üksi jätta ja ennast peol seaks juua ei õigusta mitte miski. Saan teemaalgataja vihast väga hästi aru.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea kas need on minu segamini emotsioonid ja lainetavad hormoonid aga vähemalt sain end tühjaks ????

Suht seosetu jutt jah. Miks selle täisjoomise peale nii vihane peab olema? Oksendamine jah, kuigi need “kõik kohad” on kah kindlasti paras liialdus. Ilmselt kaagutasid temaga ka siis, kui ta lakkutäis peaga koju tuli? Ma pole kunagi sest aru saanud, miks purjus inimesega õiendada? Nagunii ta ei saa aru, milleks ennast raisata?

Tegelikkuses ma ei saa kogu probleemist aru. Jah, kurb muidugi, et rasedus peetus, aga mida see mees oleks siis pidanud tegema? Sinuga kodus olema (jah, mõistlik inimene nii teekski), peost loobuma (miks?), joomata jätma (äkki oli see tema viis leina väljendada?)? Ma lihtsalt ei saa aru, miks nii suur viha ja emotsioon joomise peale? Noh, aga vähemalt nägid ära, kellega last planeerisid ja edaspidised otsused on sinu teha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.09 14:09; 01.10 05:05; 01.10 05:16; 01.10 05:26; 01.10 08:53; 02.10 06:29; 02.10 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole!

1. Ilmselt kaagutasid temaga ka siis, kui ta lakkutäis peaga koju tuli? Ei. Kui sa tead millised valud tekivad emaka kokkutõmmete tõttu, siis tead ka seda, et sellel ajal oled suure tõenäosusega voodis ja kõveras. Viimane asi mida teha tahad, on kellegi kallal näägutamine.

2. Oksendamine jah, kuigi need “kõik kohad” on kah kindlasti paras liialdus. Kõigest wc, magamistuba ja õu. Ja needki koristasin ise nuttes rahulikult ära. Aga see on ju ok.

3. …aga mida see mees oleks siis pidanud tegema? Oma lubadusest kinni pidama? Et ta joob mõistuse piires, mitte ei joo end jälle pildituks, nagu alati firmapidudel juhtub. See ei olnud esimene kord. Oi kui mitu korda olen ma saanud teda hotellituppa talutada, sest ta ise ei jaga ööd ega mütsi. Ta lubas seda mulle, oma naisele, kes just 2 päeva tagasi elas läbi võika kogemuse. Arvestama minu emotsioonidega.

4. peost loobuma (miks?) Ei.

5. joomata jätma (äkki oli see tema viis leina väljendada?)? Ei. Jooma mõistlikuse piirides. Ja nagu ma juba mainisin, polnud see esimene kord pildituks juua. Pole veel mina näinud, et ta kaotusvalust ennast pildituks jooks. Kuigi on kaotanud 2 oma elu väga tähtsat isikut. Vastupidi, peale nende surma ei käinud me mitu kuud väljas, sest see ei olnud lihtsalt eetiline. Tuli leinata. Aga nüüd oli piisavalt eetiline? Nüüd ei olnud vaja leinata? Nagu rasedus polekski tema jaoks midagi tähendanud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.09 13:08; 30.09 14:32; 30.09 14:46; 30.09 19:59; 01.10 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole!

1. Ilmselt kaagutasid temaga ka siis, kui ta lakkutäis peaga koju tuli? Ei. Kui sa tead millised valud tekivad emaka kokkutõmmete tõttu, siis tead ka seda, et sellel ajal oled suure tõenäosusega voodis ja kõveras. Viimane asi mida teha tahad, on kellegi kallal näägutamine.

2. Oksendamine jah, kuigi need “kõik kohad” on kah kindlasti paras liialdus. Kõigest wc, magamistuba ja õu. Ja needki koristasin ise nuttes rahulikult ära. Aga see on ju ok.

3. …aga mida see mees oleks siis pidanud tegema? Oma lubadusest kinni pidama? Et ta joob mõistuse piires, mitte ei joo end jälle pildituks, nagu alati firmapidudel juhtub. See ei olnud esimene kord. Oi kui mitu korda olen ma saanud teda hotellituppa talutada, sest ta ise ei jaga ööd ega mütsi. Ta lubas seda mulle, oma naisele, kes just 2 päeva tagasi elas läbi võika kogemuse. Arvestama minu emotsioonidega.

4. peost loobuma (miks?) Ei.

5. joomata jätma (äkki oli see tema viis leina väljendada?)? Ei. Jooma mõistlikuse piirides. Ja nagu ma juba mainisin, polnud see esimene kord pildituks juua. Pole veel mina näinud, et ta kaotusvalust ennast pildituks jooks. Kuigi on kaotanud 2 oma elu väga tähtsat isikut. Vastupidi, peale nende surma ei käinud me mitu kuud väljas, sest see ei olnud lihtsalt eetiline. Tuli leinata. Aga nüüd oli piisavalt eetiline? Nüüd ei olnud vaja leinata? Nagu rasedus polekski tema jaoks midagi tähendanud.

su mehele soovitaks kiiremas korras põgeneda sinu juurest. kuidas ta üldse sinuga seda last tahtis teha?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.09 14:39; 30.09 14:49; 30.09 15:41; 30.09 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole!

1. Ilmselt kaagutasid temaga ka siis, kui ta lakkutäis peaga koju tuli? Ei. Kui sa tead millised valud tekivad emaka kokkutõmmete tõttu, siis tead ka seda, et sellel ajal oled suure tõenäosusega voodis ja kõveras. Viimane asi mida teha tahad, on kellegi kallal näägutamine.

2. Oksendamine jah, kuigi need “kõik kohad” on kah kindlasti paras liialdus. Kõigest wc, magamistuba ja õu. Ja needki koristasin ise nuttes rahulikult ära. Aga see on ju ok.

3. …aga mida see mees oleks siis pidanud tegema? Oma lubadusest kinni pidama? Et ta joob mõistuse piires, mitte ei joo end jälle pildituks, nagu alati firmapidudel juhtub. See ei olnud esimene kord. Oi kui mitu korda olen ma saanud teda hotellituppa talutada, sest ta ise ei jaga ööd ega mütsi. Ta lubas seda mulle, oma naisele, kes just 2 päeva tagasi elas läbi võika kogemuse. Arvestama minu emotsioonidega.

4. peost loobuma (miks?) Ei.

5. joomata jätma (äkki oli see tema viis leina väljendada?)? Ei. Jooma mõistlikuse piirides. Ja nagu ma juba mainisin, polnud see esimene kord pildituks juua. Pole veel mina näinud, et ta kaotusvalust ennast pildituks jooks. Kuigi on kaotanud 2 oma elu väga tähtsat isikut. Vastupidi, peale nende surma ei käinud me mitu kuud väljas, sest see ei olnud lihtsalt eetiline. Tuli leinata. Aga nüüd oli piisavalt eetiline? Nüüd ei olnud vaja leinata? Nagu rasedus polekski tema jaoks midagi tähendanud.

su mehele soovitaks kiiremas korras põgeneda sinu juurest. kuidas ta üldse sinuga seda last tahtis teha?

Ära sina minu mehe pärast muretse. Ma parem põgenen ise. Mida sellisega ikka teha. Tule ja võta endale.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.09 13:08; 30.09 14:32; 30.09 14:46; 30.09 19:59; 01.10 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee seda juba täna, saate mõlemad vaevast lahti ja ära enam kunagi ühegi mehega tegemist tee, kergem sul endal.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.09 14:39; 30.09 14:49; 30.09 15:41; 30.09 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on ju samasugune kaotus ja elab seda omamoodi välja.

Selge.

Perekooli stiilis kooselu. 😛

Las aga ropsib elamise täis, haiseb, peab pidu ja tõmbab end lauskoomasse…kirjutame mehele selle ta erilisuse arvele.

Saame aru.

Anname andeks.

Tead, väärikalt on võimalik ka leinata.

Ja väärikalt on võimalik oma leina kõrvalt toetada oma pere ja olla kodus sel krdima ÜHEL ööl, kui su abikaasa sind tõesti väga-väga vajab!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.09 14:55; 30.09 18:57; 30.09 22:55; 30.09 22:59; 01.10 10:34; 01.10 12:15; 01.10 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru, et miks materdatakse. Tundub tõesti, et enamik naiste jaoks ongi normaalne nii, et kui mehel on mure, siis läheb otsib armukese, läheb peole, joob end out-i. Siis veel imestatakse, et miks paljud mehed küll sellised on, kui seda tolereeritakse paljude naiste endi poolt.
Naine läheb selline murega peole, siis on naiste endi poolt jutt, et mis leinamine see veel on. Kohutavalt silmakirjalik.
Teemaalgataja, tunnen kaasa 🙁 Tean, mis tunne see on. Mul on mitu katkemist olnud, aga üks pisike paharett on mul nüüd olemas, kellega oli mitmeid kordi iseenesliku abordi oht. Elu oli nagu pommi otsas. Minu mees ka pole mulle toeks olnud. Tema on pidevalt välismaal tööl ja ilmselgelt ta üldse ei mõistnudki, et mida ma tundsin. Jooma ta küll ei läinud, aga hoidis kõik endasse ja ei olnud mulle toeks mitte kuidagi.
Saad sellest ajapikku üle ja küll tuleb ka laps 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.09 15:22; 30.09 15:47; 02.10 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru, et miks materdatakse. Tundub tõesti, et enamik naiste jaoks ongi normaalne nii, et kui mehel on mure, siis läheb otsib armukese, läheb peole, joob end out-i.

oled sa kunagi mõelnud miks mees nii käitub? äkki sellest, et oma naisele pole ta mitte keegi ja oma naisega pole tal võimalik oma muresid lahendada, sest on ainult naise mured. kui sa jääd haigeks, siis pöördud ka arsti poole ja see on normaalne. miks siis meest materdate kui ka tema pöördub lahenduste leidmiseks mujale? läheb peole, et natukenegi asjast rahu saada, joob et unustada, räägib teisele naisele oma muredest, sest tema kuulab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.09 14:39; 30.09 14:49; 30.09 15:41; 30.09 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oled sa kunagi mõelnud miks mees nii käitub? äkki sellest, et oma naisele pole ta mitte keegi ja oma naisega pole tal võimalik oma muresid lahendada, sest on ainult naise mured. kui sa jääd haigeks, siis pöördud ka arsti poole ja see on normaalne. miks siis meest materdate kui ka tema pöördub lahenduste leidmiseks mujale? läheb peole, et natukenegi asjast rahu saada, joob et unustada, räägib teisele naisele oma muredest, sest tema kuulab.

Ikka olen ka sellele mõelnud ja see võib ka nii olla , aga on ka teistpidi, et mingil põhjusel mees ise ei taha oma muresid oma naisega jagada , ei taha/oska naise muresid kuulata ja ta jaoks ongi normaalne põgenemine ebamugavast olukorrast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.09 15:22; 30.09 15:47; 02.10 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas arst siis valude vastu midagi ei kirjutanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin perekoolis ei ole normaalsed naised! Misasja te miinustate ja parastate teemaalgatajat, kellel niigi raske on!
Mina teemaalgataja olukorras oleksin samuti maruvihane.
Õige mees ei käitu nii ja ei jäta oma valudes piinlevat naist üksinda koju. Firmapidu ei ole oluline, neid tuleb veel. Aga õige mees oleks koju jäänud oma naise kõrvale.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.09 15:51; 30.09 15:53; 30.09 17:05; 30.09 20:53; 30.09 20:58; 01.10 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee seda juba täna, saate mõlemad vaevast lahti ja ära enam kunagi ühegi mehega tegemist tee, kergem sul endal.

Mis kurat sul viga on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.09 15:51; 30.09 15:53; 30.09 17:05; 30.09 20:53; 30.09 20:58; 01.10 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin perekoolis ei ole normaalsed naised! Misasja te miinustate ja parastate teemaalgatajat, kellel niigi raske on!
Mina teemaalgataja olukorras oleksin samuti maruvihane.
Õige mees ei käitu nii ja ei jäta oma valudes piinlevat naist üksinda koju. Firmapidu ei ole oluline, neid tuleb veel. Aga õige mees oleks koju jäänud oma naise kõrvale.

Ju siis polnud õige naine kelle juurde koju jääda, tee omad järeldused.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.09 14:39; 30.09 14:49; 30.09 15:41; 30.09 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ju siis pole õige mees kui ei jäänud naise juurde.

Aga seda leinamise osa – ma ei usu, et 8 nädalane rasedus mehejaoks midagi mida leinata on. Lihtsalt see laps pole mehe jaoks eriti reaalne, nii palju kui ma kuulnud olen ja nii oma kui üldse meesterahvastega rääkinud pole siis rasedus ja laps saavad tihti peale reaalseks alles siis kui laps käes on – isegi suur kõht ei muuda last reaalseks tihtipeale enne kui ta käes polnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saaks iial last mehega, kes piiri pidada ei oska. Minu tutvusringkonnas oksendamiseni ei jooda.

Miinuste järgi võiks otsustada, et siinsete kägude jaoks on oksendamiseni joomine normaalne. Nagu selgus, on see selle mehe jaoks pildituks joomine tavaline. Ja siis tuleb naine siia hiljem kurtma, et enne lapse sündi oli tegu mustermehega, aga näe pärast muutus… Inimesed ei muutu!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.09 13:46; 30.09 16:34; 01.10 08:38; 01.10 09:55; 01.10 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peetus rasedus 11.nädalal. Oli valu ja lein. Mehel ei olnud kumbagi. Ta oli küll minu pärast mures ja oodatud lapse pärast väga õnnetu, aga otsest leina ta ei tundnud. Ütles välja, et tema jaoks ei olnud laps veel nii reaalne nagu minu jaoks. Täiesti arusaadav, midagi pole pahaks panna.
Nädal peale puhastamist olime kutsutud suurele jaanipeole. Minul alles kõhus valutas ja torkis, ei tahtnud minna, pakkusin, et mees läheks üksi, tuulutagu end, raske nädal oli. Ta ei läinud, ütles, et pole tuju, jääb pigem mulle seltsis. Ei salga, see tegi mulle rõõmu küll.
Ja see näitas mulle ära, et kuigi inimene ei tunne minuga sama leina, sellest hoolimata mõistab ta mu valu ja on toeks, ei kao ära. Sellise inimesega võib saada lapsi, planeerida kaugemat tulevikku.

Teemaalgataja viha on täiesti mõistetav. Kui on omad kriteeriumid, milline peaks olema normaalne pereleu, siis on ikka valus küll avastada, et su mees on latialune ja peab naistki selleks. Joodikmeestega harjunud naistel on seda muidugi tõenäoliselt raske mõista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 16:51; 30.09 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin perekoolis ei ole normaalsed naised! Misasja te miinustate ja parastate teemaalgatajat, kellel niigi raske on!
Mina teemaalgataja olukorras oleksin samuti maruvihane.
Õige mees ei käitu nii ja ei jäta oma valudes piinlevat naist üksinda koju. Firmapidu ei ole oluline, neid tuleb veel. Aga õige mees oleks koju jäänud oma naise kõrvale.

Ju siis polnud õige naine kelle juurde koju jääda, tee omad järeldused.

Järeldan ainult seda, et see mees on täielik jobu.
Milles naine süüdi on?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.09 15:51; 30.09 15:53; 30.09 17:05; 30.09 20:53; 30.09 20:58; 01.10 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks seda raseduse peetumist nii raskeks kaotuseks peetakse ma ei saa aru.
Kas oleks parem, kui haige laps oleks sündinud?
See oli väga väike loode veel, mitte inimene veel.
Mida see mees teha oleks saanud, kui oleks kätt hoidnud, oleks vähem valus olnud?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.09 17:47; 30.09 17:48; 30.09 21:07; 30.09 21:13; 02.10 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis leinast te räägite???
Lein on siis, kui inimene sureb.
Peetumine ei ole inimese surm.
See võib kõlada julmalt, aga nii see ju on.
Ei maksa ju üle forsseerida asju.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.09 17:47; 30.09 17:48; 30.09 21:07; 30.09 21:13; 02.10 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole!

1. Ilmselt kaagutasid temaga ka siis, kui ta lakkutäis peaga koju tuli? Ei. Kui sa tead millised valud tekivad emaka kokkutõmmete tõttu, siis tead ka seda, et sellel ajal oled suure tõenäosusega voodis ja kõveras. Viimane asi mida teha tahad, on kellegi kallal näägutamine.

2. Oksendamine jah, kuigi need “kõik kohad” on kah kindlasti paras liialdus. Kõigest wc, magamistuba ja õu. Ja needki koristasin ise nuttes rahulikult ära. Aga see on ju ok.

3. …aga mida see mees oleks siis pidanud tegema? Oma lubadusest kinni pidama? Et ta joob mõistuse piires, mitte ei joo end jälle pildituks, nagu alati firmapidudel juhtub. See ei olnud esimene kord. Oi kui mitu korda olen ma saanud teda hotellituppa talutada, sest ta ise ei jaga ööd ega mütsi. Ta lubas seda mulle, oma naisele, kes just 2 päeva tagasi elas läbi võika kogemuse. Arvestama minu emotsioonidega.

4. peost loobuma (miks?) Ei.

5. joomata jätma (äkki oli see tema viis leina väljendada?)? Ei. Jooma mõistlikuse piirides. Ja nagu ma juba mainisin, polnud see esimene kord pildituks juua. Pole veel mina näinud, et ta kaotusvalust ennast pildituks jooks. Kuigi on kaotanud 2 oma elu väga tähtsat isikut. Vastupidi, peale nende surma ei käinud me mitu kuud väljas, sest see ei olnud lihtsalt eetiline. Tuli leinata. Aga nüüd oli piisavalt eetiline? Nüüd ei olnud vaja leinata? Nagu rasedus polekski tema jaoks midagi tähendanud.

Esiteks on meil selliste’ meeletute’ valude tarbeks kiirabiteenus olemas. Pelegi ei usu tõesti, et need valud nüüd ikka nii meeeeeeeeletud olid ja teemaalgatajal ei tulnud enne või pärast aborti pähe mingeid valuvaigisteid hankida. Ilmne ülereageering. Kui ravimeid kodus ei olnud, siis enda süü. Ja kuna teemaalgataja jäi koju ja kiirabi ei kutsunud, siis järelikult polnud need valud ikka nii meeeeeeeletud midagi.
Teiseks, kui mees on kaotanud kaks lähedast isikut ja neid leinas, siis seda ei saa kõrvutada raseduse peetumisega 8. nädalal, sest antud juhul ei ole tegemist ’isikuga’, keda peab ilmtingimata teine inimene kuidagi hüsteeriliselt ‘leinama’. Ma arvan küll, et ei olnud vaja leinata (olen muide ise naine ja ema, mitte mingi jorss).
Absoluutne ülereageerimine ja draamatsemine mingi varase raseduse tõttu. Kogu maailm peab jääma seisma, mees peab kätt hoidma, juua jumala eest ei või, kõik tunded olgu kohustuslikus korras õigesti tuntud, nii nagu naine tahab. Sellise naisega küll koos ei elaks, vaene mees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jessas, rumal naine! Sinu mees EI OLE RASE. Miks sa nõuad mehelt naiseksolemist.
Mehed on mehed ja naised on naised. Seepärast need paarisuhted ei püsigi, et vähesed mehed suudavad naise tahtmistega kaasa mämmerdada. Lõputult.
Sinu rasedus kukkus sel korral läbi – ei tea keegi, milleks see hea on. Peetuvad ju siiski mingi arenguhäire tõttu… Saate uue lapse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maksa ju üle forsseerida asju.

kes mida peale sinu forsseerib siin?
lahe on olla siin pk karm mutt, kes teab alati, kui lihtne on teiste elu ja mida või keda keegi leinab.

peetumine või mitte, aga abielu pole ainult bees and honey, kujuta ette, et peale peetumise juhtub inimestel hullemaid, palju hullemaid asju.

teemaalgatajal oli midagi, mis lõi ta nii jalust maha, et tal oli ainult üks soov: et see, keda ta armastab ja austab, et see inimene oleks talle toeks ÜHEKS effing ööks.

Ta ei räägi isegi mitmest ööst, ta räägib ühest ööst…

Muidugi on ta oma mehele kurja teinud – mõtle, milline naiivitar…loll lootis, et mees on talle toeks. ta ei nõudnudki, et mees hoiaks ta käekest ja peakest terve järgmise viisaastaku, aga on ikka jube palju palutud tal jah, et tal on s****s valus olla ja et ta armastet mees saaks sellest aru ja oleks moraalseks toeks…

Ja saigi nüüd oma õppetunni, noh, oled nüüd rahul – ta mees on lakkekrantsist teise eesti jobukakk, ja lahku nad nüüd lähevad, kui neiu Sinisilm on nii tark ja püha viha täis, nagu ta kirjeldab.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.09 14:55; 30.09 18:57; 30.09 22:55; 30.09 22:59; 01.10 10:34; 01.10 12:15; 01.10 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kujutan ette, kui solvunud oleks sarnane mees, kui kaks päeva tema pimesooleoppi (ma ei tea, kas on võrdne võrdlus, mul endal on pimesool alles) naine firmapeole läheks, end silmini täis kaaniks, pärast majapidamise täis oksendaks, eeldades ülbelt, et hiljem okse haihtub või kui ei haihtu, siis mees koristab. Puudub küll leinamoment, aga valu ja abitus on samamoodi. Ja vihaseks peaks ka ajama, eriti see oksevärk. Mees muidugi ei koristaks, enamus mehi ei tee seda endagi järelt, saati siis veel joomase naise järelt.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 16:51; 30.09 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa ka aru, mis leinast siin räägitakse. Keegi ei surnud ju ära. 8 nädalat rasedust, loode on 3cm pikk. Mingit last pole veel ollagi.
Ma saan aru, kui rasedus katkeks poole raseduse perioodi peal või lõpus.
Naised ja mehed on erinevatelt planeetidelt. Võimaik, et Su mehel on piisavalt kaine mõtlemine ja saab aru, et katkes rasedus, mitte ta ei kaotanud 3cm pikkust last.
Probleem on hetkel pigem selles, et kui Su mees nägi, kuidas Sulle mõjub raseduse katkemine, siis oleks ta pidanud Sinu kõrval olema Sulle toeks, mitte jooma minema.

Mõtle parem nii, et hea, et see rasedus katkes nii varakult. Niisama rasedus ei peetu. Ju siis oli lootel midagi viga.
Ürita enda mõtlemist muuta, Sa ei kaotanud last. Eks naised on ka erinevad. Mõnele mõjub see rängemalt kui teisele.
Endal on mitu peetumist olnud ja hiljem selgus, et vaba proteiini S puudulikkus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.09 19:41; 30.09 20:33; 30.09 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei hakka siin teiega kes te nii võimsad ja tugevad naised olete, võitlema. Mina ootasin seda rasedust 2 aastat. 2 pikka aastat. Mul on kõik olemas, olen heas vanuses (27), oma maja, hea töökoht, vägev palk, karjäär aga just see sama ‘tühine’ rasedus oli minu elust puudu. Ma ootasin seda pikisilmi. Ma pole kunagi midagi nii oodanud. Jah, nii mõnegi jaoks ei ole 8 nädalane rasedus mitte miski, aga minu jaoks oli. Minu jaoks oli see lootus, et ma saan EMAKS. Kujutate ette? Ma saan täiesti aru, et mees ei pea leinama, ma ei sunnigi ja ma ei oletagi, sest ta ei tea iial mis tunne see on. Minul tekkis side kohe kui ma nägin esimest korda südant löömas. Minu jaoks oli see hetk minu tulevik. Minu unistus. Mina nägin südant, kasvatasin teda enda sees ja pidin lisaks vaimsele valule läbima ka füüsilise valu. Kõik need kokku tekitasid minus meeletu vaimse krahhi. Teie naised, kes te väidate, et see polnud veel inimene, siis minu jaoks oli ta juba tema, minu väike inimene. Keegi keda ma ootasin ja keegi kellele ma tahtsin oma armastust pakkuda. Ja mida ma ootasin mehelt? Austust minu leina vastu. Jah, minu jaoks on see lein. Kujutage ette, pole võimalik eks. Ma loodan, et te ise pole pidanud nii palju vaeva rasestumiseks nägema ja loodetavasti pole te iial pidanud ühtegi rasedust kaotama. Kui ongi nii, siis te ei saa iial teada kui valus see tegelikult on. Ka mina mõtlesin kunagi, et miks need emad oma pisikesi rasedusi taga nutavad, sest see pole ju veel eriti mitte miski, nüüd sain omal nahal tunda. Ma tahtsin lihtsalt mehe poolset austust, Et ta austaks minu leina, mitte ei tõmba end taaskordsel firmakal täis ja mina siis ole see tore, kes käib ja elamist tema roobist koristab. Minu jaoks on mu kaotus vaimselt väga raske ja ma tõepoolest lootsin, et ta mõistab ja peab natukenegi piiri. Eriti kui ta oma väidete põhjal nii väga ootas seda last. Mina olen talle alati igas olukorras toeks olnud, ma pole kunagi talle tema rasketel hetkedel selga pööranud, alati olen tema eest veel rohkem hoolt kandnud. Ja tõesti ma arvasin, et tema pakub ka mulle mingisugust tuge, teades kui löödud ja läbi ma omadega olen.

Ja valud tuleb välja kannatada, sest mulle need apteegi valuvaigistid lihtsalt ei mõju. Käisin juba eelneval hommikul emos ja sain valuvaigistavat süsti. Öeldi, et kui valud tagasi tulevad, uuesti nende poole pöörduks. Kuna valud käivad teatud aja tagant, siis üritasin neist lihtsalt üle olla. Ära neid võtta ei saa ju, sest see on loomulik osa ja emakas peab end kokku tõmbama.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.09 13:08; 30.09 14:32; 30.09 14:46; 30.09 19:59; 01.10 12:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 84 )


Esileht Pereelu ja suhted Meeletult vihane mehe peale.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.