Esileht Pereelu ja suhted Meeletult vihane mehe peale.

Näitan 24 postitust - vahemik 61 kuni 84 (kokku 84 )

Teema: Meeletult vihane mehe peale.

Postitas:

Tänaseks seis selline: Viskasin eile õhtul ta kaltsud enda majast välja ja käskisin tal endal ka lahkuda. Sellepeale ütles, et ma reageerin oma tite kaotusega üle ja olen peast puhta soojaks läinud. Aega läks aga välja ta läks. Ma ei tea kuhu ta läks aga ütles, et laseb mul mõned päevad rahuneda ja siis räägime uuesti.

Mis on aga kummaline, on see, et mulle meeldib omaette olla. Ma isegi ei tunne temast puudust ja hinges on nii mõnus rahu. Ma ausalt öeldes ei tahagi teda enam näha. Ma pole aastaid midagi sellist tundnud (suhe on kestnud 9 aastat). Tundub, et asi läks hapuks juba varem aga ise lihtsalt ei pööranud sellele tähelepanu. Ja võib-olla kaotus oligi märk sellest, et aeg on edasi minna üksinda. Muidugi on mul ääretult kahju, et kõik rasedusega nii läks, sest ma oleksin ise ka väga hästi üksinda lapsega toime tulnud. Samas ei hoolinud ta kunagi sellest, et ma palusin tal spermaproove anda. Alati olin mina see kes üksinda mööda uuringuid jooksis ja muret tundis, ometigi oli kõik mul korras. Ainult tsükkel oli ebaregulaarn

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.09 13:08; 30.09 14:32; 30.09 14:46; 30.09 19:59; 01.10 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no nõnnaks, selle asjaga on kah nüüd siis ühel pool.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.09 14:55; 30.09 18:57; 30.09 22:55; 30.09 22:59; 01.10 10:34; 01.10 12:15; 01.10 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kodu on ilusti korras, lõhnavad lilled vaasis, vabandust palutud ja minu hotelliarve makstud, siis tulen tagasi ja ei tänita ega meenuta seda enam mitte kunagi.

Kuni järgmise korrani?
Ma saan su mõttest muidugi aru, aga selline lähenemine töötab inimese puhul, kes eksib esimest korda või vahel väga harva – teemaalgataja mehe näol sellisega tegemist ei ole.
Aga jah, lugu on nüüd tema poolt lahendatud ja ma loodan, et teemaalgataja leiab lapse saamiseks parema geenikomplekti – st suhted kui niisugused ei pruugi õnnestuda… ent padujoodikuga last tehes on risk igas mõttes suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 11:18; 01.10 11:29; 01.10 13:45; 01.10 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kodu on ilusti korras, lõhnavad lilled vaasis, vabandust palutud ja minu hotelliarve makstud, siis tulen tagasi ja ei tänita ega meenuta seda enam mitte kunagi.

Kuni järgmise korrani?
Ma saan su mõttest muidugi aru, aga selline lähenemine töötab inimese puhul, kes eksib esimest korda või vahel väga harva – teemaalgataja mehe näol sellisega tegemist ei ole.
Aga jah, lugu on nüüd tema poolt lahendatud ja ma loodan, et teemaalgataja leiab lapse saamiseks parema geenikomplekti – st suhted kui niisugused ei pruugi õnnestuda… ent padujoodikuga last tehes on risk igas mõttes suur.

Miks järgmise korrani? Kolmandat korda korral see enam ei kordu, sest siis me pole enam pere. Lahku minek ja ei mingeid agasid. Ma ei teadnud, et teemaalgataja on erivajadustega ja laseb endaga seda regulaarselt teha. Ju ma ei lugenud korralikult.

Hm, kas sulle endale ei tundu, et sa pillud hinnanguid nagu “erivajadustega” liiga kergekäeliselt?
Kui sa enne oma soovituste kirjapanekut isegi ei vaevu teemat läbi lugema, kas sa siis mitte ise ei ole “erivajadustega”?
Juhin tähelepanu, et teemaalgataja mitte ei lase vaid on lasknud – ja et ta nüüdseks on olukorra lahendanud. Tema õppis oma vigadest. Õpi nüüd sina ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 11:18; 01.10 11:29; 01.10 13:45; 01.10 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes on jälle tuvastanud erivajadustega käo, lõpeta NOKKIMINE, see pole naljakas ega lahe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.09 14:55; 30.09 18:57; 30.09 22:55; 30.09 22:59; 01.10 10:34; 01.10 12:15; 01.10 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks on see edukate meeste naiste elu. On jah ilus maja ja auto, naine isegi heal järjel aga üks suur miinus selle juures on joomine! Firmapidu on kurjajuur sellisele mehele, kes piiri juues pidada ei oska. Mina olen leidnud mehe kes lihtsalt ei taha juua ja olen nii ônnelik, kuulates sôbranna pidevaid tülisid ja draamat, sest temal mees tihti tahab kasvôi terve nv juua ja siis jätab naise ja lapse kus kurat on veel eriti tunne, et jumal tânatud, et endal sellist muret ei ole, sest ka meil on laps ja ma ei suudaks elu ette kujutada pidevate tülide ja purjus mehega.
Teemaalgataja! Kui sa saad siiski selle mehega lapse, tea, et seda okse koristamist tuleb kindlasti veel ja veel ette! Raseduse ajal, peale sünnitust ja ise väikese beebiga ööd/päevad mässates pead sa môtlema, et jálle ta tuleb kuskilt sünnipáevalt vôi peolt juua táis ja roobib kôik táis. Siis on see elu vaid ûks suur masenus ja tûli aga kannatajaks on juba ka laps koos sinuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas teil polegi nii, et igaüks ikka koristab ise oma roobi?
minu mees minu okset ei korista, miks mina peaks tema oma koristama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ILGELT PIKKAD kommentaarid. ma ei viitsi neid lugeda ????????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 23:15; 01.10 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepeale ütles, et ma reageerin oma tite kaotusega üle…

OMA titekaotus? Üksi tegid lapse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.09 14:09; 01.10 05:05; 01.10 05:16; 01.10 05:26; 01.10 08:53; 02.10 06:29; 02.10 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepeale ütles, et ma reageerin oma tite kaotusega üle…

OMA titekaotus? Üksi tegid lapse?

Ju siis mees ei tahtnud last.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.09 17:47; 30.09 17:48; 30.09 21:07; 30.09 21:13; 02.10 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänaseks seis selline: Viskasin eile õhtul ta kaltsud enda majast välja ja käskisin tal endal ka lahkuda. Sellepeale ütles, et ma reageerin oma tite kaotusega üle ja olen peast puhta soojaks läinud. Aega läks aga välja ta läks. Ma ei tea kuhu ta läks aga ütles, et laseb mul mõned päevad rahuneda ja siis räägime uuesti.

Mis on aga kummaline, on see, et mulle meeldib omaette olla. Ma isegi ei tunne temast puudust ja hinges on nii mõnus rahu. Ma ausalt öeldes ei tahagi teda enam näha. Ma pole aastaid midagi sellist tundnud (suhe on kestnud 9 aastat). Tundub, et asi läks hapuks juba varem aga ise lihtsalt ei pööranud sellele tähelepanu. Ja võib-olla kaotus oligi märk sellest, et aeg on edasi minna üksinda. Muidugi on mul ääretult kahju, et kõik rasedusega nii läks, sest ma oleksin ise ka väga hästi üksinda lapsega toime tulnud. Samas ei hoolinud ta kunagi sellest, et ma palusin tal spermaproove anda. Alati olin mina see kes üksinda mööda uuringuid jooksis ja muret tundis, ometigi oli kõik mul korras. Ainult tsükkel oli ebaregulaarn

Selline mehe avaldus ütleb paraku ainult seda, et ta kahjuks ei tahtnudki seda last 🙁 Nagu siin mõni väidab, et käis joomas meelehärmist, siis tehku oma silmad lahti. Positiivne on see, et said temast lahti ja see laps ei olnud määratud tulema. Vähemalt selle mehega mitte. Praegu on sellest raske aru saada, aga küll hiljem mõistad, et mis elu ees ootaks , kui oleks teisiti läinud ja kui meenutad keerulist suhet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.09 15:22; 30.09 15:47; 02.10 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tunnen nagu ta oleks minu valu ja leina peale lihtsalt sülitanud.

Miks sa seda olukorda niimoodi kirjeldad? Et sinu valu ja lein?
Kas laps oli ainult sinu “projekt” või miks mehel nii ükskõik on?
Tema ei soovinud last?

Miinuste järgi võiks otsustada, et siinsete kägude jaoks on oksendamiseni joomine normaalne.

Miinuste järgi siin Perekoolis enam küll midagi otsustada ei saa. Mõni saab siin neid lõpmatuseni lappida, ikka ei ole ära parandatud süsteemi viga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tunnen nagu ta oleks minu valu ja leina peale lihtsalt sülitanud.

Miks sa seda olukorda niimoodi kirjeldad? Et sinu valu ja lein?
Kas laps oli ainult sinu “projekt” või miks mehel nii ükskõik on?
Tema ei soovinud last?

Miinuste järgi võiks otsustada, et siinsete kägude jaoks on oksendamiseni joomine normaalne.

Miinuste järgi siin Perekoolis enam küll midagi otsustada ei saa. Mõni saab siin neid lõpmatuseni lappida, ikka ei ole ära parandatud süsteemi viga.

Saage oma miinusefoobiast juba kord üle. Täiskasvanud inimesed!

Teemaalgataja tahtis last, kirjeldab OMA leina ja nüüd nutan, et mees ei sussutanud teda kodus. Selge see, et kogu see lapse-projekt oligi ainult naise huvides.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.09 14:09; 01.10 05:05; 01.10 05:16; 01.10 05:26; 01.10 08:53; 02.10 06:29; 02.10 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõtted selle teema peale.
Esiteks tõesti mees ei saagi mõista lapseootuse katkemist nii, nagu naine. Loode pole ju tema kehas. Mehelt saaks selles olukorras oodata eelkõige endale kaasa tundmist valu pärast. Olukord võiks olla sarnane, et naisele on tehtud operatsioon, haav pole veel paranenud, on valud. Abikaasa võiks ju selles olukorras olla hooliv.
Teiseks, ma nii vihastasin, kui teemaalgataja kirjutab, et koristas öösel mehe okset! Miks küll???? Miks ei võinud see okse seal vedeleda järgmise päevani? Olekski olnud mehele hea süütõend hommikul näkku vaatamas. Lisaks jättis see, kuidas teemaalgataja oma käitumist kirjeldab, temast mulje kui inimesest, kellele meeldib märtrit mängida. “koristasin rahulikult nuttes okse öösel ära” või kuidagi nii. Rahulikult nuttes … no märter mis märter.
Teemaalgataja mees on muidugi mölakas, aga ma soovitan ka teemaalgatajal peeglisse vaadata. Võib olla, et sulle on omased teatavad draamakuninganna jooned. Teed asju, mida ei peaks tegema, ja siis ootad nende eest tasu ja et kõik sulle kaasa tunneksid.
Kui sul kunagi tulevikus veel mees on, kes purjuspäi oksendab, siis palun ära korista tema järelt seda ära!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.10 11:21; 02.10 14:52; 03.10 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma nii vihastasin, kui teemaalgataja kirjutab, et koristas öösel mehe okset! Miks küll????

Ei ole teemaalgataja, aga mina näiteks ei kannata laga ja löga, see kuivab ära ja haiseb… Ma ei taha selles elada. Minu mees ei joo ega oksenda (ja kui on terviserike, siis muidugi kasib enda järelt), aga ta näiteks lädistab vannitoas, nii et põrand ja peeglialune teinekord ausa ujuvad. Ta ise ei pane seda tähelegi. Mind häirib, kuivatan ära, sest talle selle pidev meeldetuletamine oleks sõna otseses mõttes näägutamine. Lihtsam on ise ära koristada. Samas on tema see, kes vannituba ja kempsu peseb ja küürib, mina sellega ei tegele.
Võimalik, et teemaalgataja on samasugune.
Ja mina ütlen ka: mölakas mees, kes suuda olla naisele tema valus toeks. Pole vahet, kas see mure on nii- või naasugune, see on mure ja on ebanormaalne kui lähedane inimene (mees, sugulane, sõber) näitab täielikku ükskõiksust välja. Aga selle asemel, et seda meile kurta, tee see oma mehele selgeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 11:45; 03.10 19:41; 03.10 22:21; 03.10 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma nii vihastasin, kui teemaalgataja kirjutab, et koristas öösel mehe okset! Miks küll????

Ei ole teemaalgataja, aga mina näiteks ei kannata laga ja löga, see kuivab ära ja haiseb… Ma ei taha selles elada. Minu mees ei joo ega oksenda (ja kui on terviserike, siis muidugi kasib enda järelt), aga ta näiteks lädistab vannitoas, nii et põrand ja peeglialune teinekord ausa ujuvad. Ta ise ei pane seda tähelegi. Mind häirib, kuivatan ära, sest talle selle pidev meeldetuletamine oleks sõna otseses mõttes näägutamine. Lihtsam on ise ära koristada. Samas on tema see, kes vannituba ja kempsu peseb ja küürib, mina sellega ei tegele.

Minu meelest need on erinevad asjad. Üks asi on see, et su mees regulaarselt jätab vannitoa märjaks. Järelikult tema meelest on see normaalne. Ma sel juhul paar korda räägiks mehega, ja edasi ilmselt ka kasiks ise.
Aga teemaalgataja mees loodetavasti ei oksenda nende kodu regulaarselt täis ega pea seda ise normaalseks. Tõenäoliselt oleks mees hommikul ärgates ja oma okset nähes selle ise ära koristanud. Lisaks oleks loodetavasti ka piinlikkust tundnud. Tõendid tema käitumisest oleks talle näkku vaadanud ja haisenud. Aga mis nüüd – mees ärkab, maja särab puhtusest. Mees võib-olla ei mäletagi, mis öösel toimus.
Kui täisoksendatud majas olla ei kannata, siis, nagu keegi juba soovitas eespool: kutsu takso ja mine hotelli. Nagu teemaalgataja kirjutas, siis on tal oma raha ja karjäär. Üks hotelliöö ei tohiks lüüa suurt auku eelarvesse.
Nii alandav on oma mehe okset koristada. Vuih kuidas te küll saate, naised? No ma saaks veel aru, kui mehel oleks tõsine tervisehäda, lamab voodis, sent surmale võlgu, et siis koristad muu hoolitsuse hulgas ka tema kehavedelikke. Aga purjus mehe järelt koristada, kaltsumat tegevust annab välja mõelda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.10 11:21; 02.10 14:52; 03.10 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõistan, mida sa mõtled, aga sigalakku täis meest ma siiski ei soovitaks ukse taha jätta. Jääb kuskile auto alla, külmub, pekstakse surnuks vms, pärast süda valutab ja matused pole toredad. Ütelgem, et sellises olukorras ma lihtsast kaasinimesest hoolimisest laseksin mehe tuppa, aga kui mul endal on seal viibimine raskendatud, teeksin vahva lõõgastuse kuskil hotellisviidis selle asemel. Lahkuksin. Lubaksin endale mingit head luksust, toateenindust ja vaadet rõdult.
Kui ta täiskasvanuna oskab oksendada, oskab ta ka koristada ja kui maja puhas, siis läheksin koju. Ilmselt ülejärgmisel päeval. Peredes, kus on eraldi rahakott (ütlen ka, et ma tegelikult seda ei mõista), esitaksin ma takso-, resto- ja hotelliarve mehele – lõpuks on see tema maksta arve, sest tema meie magamistoa ja WC täis oksendas ja mind sundviskesse pani – kui tahan normaalselt magada ja puhata, pean kodust lahkuma.
Kui kodu on ilusti korras, lõhnavad lilled vaasis, vabandust palutud ja minu hotelliarve makstud, siis tulen tagasi ja ei tänita ega meenuta seda enam mitte kunagi.

Ulmevägev fantaasialend sul küll! Jajah, võin ju lakusiga nähes lüüa ukse kinni ja esimese ettejuhtuva takso peale hüpata. Ent jõudes taksoga hotelli, tuleb mul endal see taksoarve ju ikkagi kinni maksta, ilma maksmata ei lasta mind taksost väljagi! Niisamuti ka restorani- ja hotelliarved- ikka kohe tuleb kõik endal kinni plekkida. Jaaa, ma ju võin tshekid võtta, endale terviseks, ja need ka mehele ulatada. Aga mis pagana pärast peaks ta need lamba kombel kuulekalt ära maksma??? Ta vaid naeraks nende üle ja viskaks prügikasti. Ütleks, et see oli sinu enda kiiks, koduse õhtu asemel taksoga hotelli kimada, mina pole sind sinna küll minna käskinud! Selline õhtu, nagu kirjeldasid, maksaks naisele umbkaudu 200 euro ringis. Natukene kallis “põgenemine” joodikmehe eest, kas pole?

P.S. Minu abikaasa ei joo ja niisugust põgenemist pole seega endal olnud vajadust harrastada. Hea ongi, sest ega minu finantsid seda võimaldakski. Miks kirjutasin siis – sest lihtsalt ärritavad niivõrd eluvõõrad targutused-õpetused. Kui mees joob, siis peab naine panema paarsada eurikest huugama ja tormama tavalisel argiõhtul sundkorras äkitselt kusagile spaasse kõvasti “mõnulema” ning restosse ja hotellituppa ja… Aga äkki vajab ka naine selliseks plaanide muutmiseks lisaks rahahulgale ka veidi häälestust jms?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 11:49; 02.10 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli teemaalgataja. Selline mees ei sobi laste isaks niikuinii. Muidugi mees ei leina, aga kui naine leinab ja on valudes, siis normaalne mees on talle toeks. Okse koristamine oli vale jah. Õige signaal oleks tõesti olnud võtta oma asjad ja minna ööseks hea sõbranna poole (hotell oleks pisut kõle ja üksildane selles olukorras, ema või sõbranna on parem). Ja siis majast välja selline “mees”. Las joob ja otsib endale väärilise kaaslase, sina väärid paremat!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees tuleb öösel ja oksendab ühe toa või õue täis, sa hakkaksid seda koristama, mitte ei ootaks 6 h hommikuni

Juhul kui üles ärkan – jah. Kui ei, siis muidugi mitte. Kuid kuivanud värki (okset, uriini, rooja, toidujäätneid jne) on tunduvalt vastikum koristada kui värsket.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 11:45; 03.10 19:41; 03.10 22:21; 03.10 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks SINA seda koristad, mitte su mees hommikul?

Mina ei koristagi, sest mul pole sellist meest. Aga ma spekuleerin, miks inimene võib nõnda teha – et läga täis majas on vastik olla. Nii et mehe järgi ma ei korista, aga kui koertel juhtub apsakas, siis kohe, mitte ei jäta seda kuivama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 11:45; 03.10 19:41; 03.10 22:21; 03.10 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei koristagi, sest mul pole sellist meest. Aga ma spekuleerin, miks inimene võib nõnda teha – et läga täis majas on vastik olla. Nii et mehe järgi ma ei korista, aga kui koertel juhtub apsakas, siis kohe, mitte ei jäta seda kuivama.

No kuule – koera puhul pole ju lootustki, et ta seda ise koristab! Või mine tea, mu koer on oma okse ise ära ka söönud, kuni ma koristusvahendite järel käisin.
Naisele võib ju lausa meeldida teise inimese okset koristada, aga ärme jätame ka pedagoogilist momenti tähelepanuta ja mis signaali mees saab, kui tubli naisuke öösel tema järelt okset koristab kiiremini, kui ta oksendada jõuab?
Kas üks mees eales koristaks oma purjus naise okset?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.10 11:21; 02.10 14:52; 03.10 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas üks mees eales koristaks oma purjus naise okset?

Tean mehi, kes on seda teinud. Isegi purjus naise okset.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 11:45; 03.10 19:41; 03.10 22:21; 03.10 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas üks mees eales koristaks oma purjus naise okset?

Mul on abielu jooksul 1 kord juhtunud, et jõin üle (ainus kord kui läksin sõbrannaga klubisse kaasa ja jõin seal enda jaoks uusi shotte – väga halb mõte). Olin koju jõudes ikka väga kapsas ja mu vaene mees oli mind vannituppa vedanud ja seal oksest mind kasinud ja minu järelt koridori küürinud. Olin seal ka oma okseseid vägitegusid teinud.
Siiani piinlik meenutada. Et ta mind üldse sellisena nägema pidi…
Samas ta on ise ka mõned korrad üle joonud ja olen tema järelt okset koristanud, sest ta on ilmselgelt ise liiga purjus olnud selleks ja see hais, mis hommikuks kodus oleks kui see sinna jätta…oleks üsna rõve.
Mitte et ülejoomine ok oleks, aga abielu ju ongi see kui üksteist ka sellistes olukordades välja aidatakse.
See peaks muidugi olema vastastikune ja ma ei näe, et teemaalgataja mees oma naisele vastu toeks oleks olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisama rasedus ei peetu. Ju siis oli lootel midagi viga.

Väga levinud väärarusaam. Absoluutselt ei pruukinud lootel midagi viga olla! Ka minu jaoks on 8 nädalat rasedust väike rasedus ja ma ei tea, kui sügavalt ma ise seda leinaks (aga 15-nädalast rasedust ja pisikest, 10 cm pikkust surnud inimest leinasin küll). Kuid öelda, et kindlasti oli lootel midagi viga ja parem ongi, et peetus, on umbes sama, kui öelda 30-aastaselt infarkti surnud inimese kohta, et parem ongi, et suri, ju tal oli midagi viga. Oligi ju, ega infarkt ka tühja koha pealt ei tule.
Minu 15-nädalane loode lahati + kromosoomiuuring ja tal polnud absoluutselt mitte midagi viga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 61 kuni 84 (kokku 84 )


Esileht Pereelu ja suhted Meeletult vihane mehe peale.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.