Esileht Pereelu ja suhted Mees 40, kas kriisis?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Mees 40, kas kriisis?

Postitas:
Kass ja Hiir

Minu rahulik harmooniline kooselu 7,5 aastat kisub rööbastelt maha. Nimelt mehel (40a.) töö juures 20-aastane silmarõõm tekkinud. Asi nii hull, et mees peast soe juba. Kombib mu taluvust, vihjab asjadele, mida ta pole varem rääkinud (vägisi koos ostetud varale, tema pole seda tahtnud, just ütles, et autot pole vaja vahetada, paari nädala pärast aga ostis suurema ja uhkema auto, plika on venelane, mainis, et tema saab KINDLASTI omale eesti mehe, töö juurde jäädakse kauemaks, kuulsin ka tuttavatelt, et kui koos peol käisime ja mu mees mu takso peale pani, et töölt korra läbi käia (töötab ööklubis), siis oli istunud terve ülejäänud õhtu selle plika leti taga). Toonitab lahutuse teemat(näiteks ütlus: nagu lahutuse korral ikka, jagatakse asjad pooleks!)JNE. Ise toonitab, et pole midagi, ma kujutan asju ette.
Ei tea kohe mida teha. Mu välimusel pole midagi viga, olen endiselt blond, heas vormis 54 kilone naine. Probleeme pole suuri olnud, seksi on saanud ka rohkem kui varem,
Andke nõu, mida teha, mis need mehed nendest 20-aastastest vaatama hakkavad, kui omal ka norm naine kõrval?

Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Mees 40, kas kriisis?

Kui on hea suhe, siis võõraid ei vaadata.

\”seksi on saanud ka rohkem kui varem\” – mis see tähendab? annad mehele seksi nagu ema annab lapsele kommi riiulist?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
yxikmees

Mehe kriis seisnebki selles,et tal on endaealine naine.Noorte naistega meestel ju keskeakriisi ei ole.Ega teha pole sul midagi,ajage lahutuse asjad korda ja otsi ka omale noor silmarõõm.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Yksikmees, sa ajad nii rumalat loba, et süda läheb pahaks.Minu tuttavad meesterahvad vanuses 40+ ei saa aru, miks otsitakse ses vanuses 20+ neidiseid: nendega pole mitte millestki rääkida kui ainult küüne ja ripsmepikendustest….
Küllap siis lihtsalt tõesti silmailu otsitakse, ei muud… eks hiljem saavad aru, et on vea teinud aga tihtilugu on siis hilja juba.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
yxikmees

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Yksikmees, sa ajad nii rumalat loba, et süda läheb pahaks.Minu tuttavad meesterahvad vanuses 40+ ei saa aru, miks otsitakse ses vanuses 20+ neidiseid: nendega pole mitte millestki rääkida kui ainult küüne ja ripsmepikendustest….
Küllap siis lihtsalt tõesti silmailu otsitakse, ei muud… eks hiljem saavad aru, et on vea teinud aga tihtilugu on siis hilja juba.[/tsitaat]
See on tõsijutt,et keskeakriisi ei ole meestel,kellel on noor naine.Ja ega mehed sulle ei räägi seda mida isekeskis räägitakse.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Yksikmees, sa ajad nii rumalat loba, et süda läheb pahaks.Minu tuttavad meesterahvad vanuses 40+ ei saa aru, miks otsitakse ses vanuses 20+ neidiseid: nendega pole mitte millestki rääkida kui ainult küüne ja ripsmepikendustest….
Küllap siis lihtsalt tõesti silmailu otsitakse, ei muud… eks hiljem saavad aru, et on vea teinud aga tihtilugu on siis hilja juba.[/tsitaat]

Egas kõik 20+ neidised nüüd ka sellised pole, nagu sa kirjeldad

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mehe kriis seisnebki selles,et tal on endaealine naine.Noorte naistega meestel ju keskeakriisi ei ole.Ega teha pole sul midagi,ajage lahutuse asjad korda ja otsi ka omale noor silmarõõm.[/tsitaat]Meil on 12a vanusevahet mehega, mees sinuvanune, 15a kooselu. Mees on oma andropausi ja kriisiga juba täitsa pöördes olnud ( hakkab vaikselt üle minema stabiliseeruma siiski). Tänu andropausile pole tal libiidot enam ollagi. Su jutt on möga. Sorry. Soovitad mul mehe noorema vastu välja vahetada või? Tänan juba ette, kuid ei soovi seda teha, sest armastan oma meest nii heas, kui halvas.

Please wait...

Postitas:
rotsik

Otsi endale austaja või paar. Flirdi ja lase endale lilli saata, jää samamoodi müstiliselt kusagile kauemaks ära.
Mehele võib piisata vihjest, et sind tahavad ka teised, ja ta hakkab sind teise pilguga vaatama.
Lisaks hakka talle samasuguseid vihjeid tegema ühise vara kohta: \”Normaalne mees jätab maja ikka lastele\”, jne. Kui lapsi aga pole, siis ei saa mina küll aru, mis sul peaks olema vara pooleks jagamise vastu.

Please wait...

Postitas:
Kägu

See \”seksi andmise\” koht oli jah kole:S Kas sa oled kuulnud mehi kiitlemas, et nad annavad oma naisele nii palju seksi?

Mul on mees varsti sama vana, ise olen 7 aastat noorem, meie suhe muidugi alles värske ka.
Selles pole midagi imelikku kui soovitakse suhet nii palju nooremaga – noor, rikkumata, mittekibestunud. Ega vanus ei tähenda vel tarkust ja intelligentne inimene on intelligentne igas vanuses. Küll aga imestan, mida leitakse 20 aastat vanemas mehes. Vanem mees poputab ja külvab tähelepanuga üle, aga ta on siiski põlvkond vanem.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Egas kõik 20+ neidised nüüd ka sellised pole, nagu sa kirjeldad[/tsitaat]

õigus. Aga need, kes ei ole, ei aja ka taga 40 aastaseid pereisasid. 20 aastane võtaks sellise kännu ainult raha pärast.

Please wait...

Postitas:
Kägu

õigus. Aga need, kes ei ole, ei aja ka taga 40 aastaseid pereisasid. 20 aastane võtaks sellise kännu ainult raha pärast.[/tsitaat]Evelin ja Toomas-Henrik, Helle ja Lennart…

Please wait...

Postitas:
Kägu

Evelin ja Helle ei olnud enam 20 aastased kaugelt mitte.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Evelin ja Helle ei olnud enam 20 aastased kaugelt mitte. [/tsitaat]Kas mingist ajast alates on siis 20 aastat vanemaid mehi ok vaadata? Mehed lähemad nooremaks või?

Please wait...

Postitas:
Kägu

õigus. Aga need, kes ei ole, ei aja ka taga 40 aastaseid pereisasid. 20 aastane võtaks sellise kännu ainult raha pärast.[/tsitaat]

Nt Dave Benton on ka naisest 20 a vanem ja kui nende suhe algas, oli naine vast 25 umbes ja varakas polnud Dave ka mitte. Ja pole nad nagu kommentaatoritel väga hambus olnud ka olnud, nagu Jaan või Jüri või mõni teine ärimees, kes noorema võtnud on

Please wait...

Postitas:
Kägu

Evelin ja Toomas-Henrik, Helle ja Lennart…[/tsitaat]

remargi korras: presidendi nime võiks osata ikka õigesti kirjutada. ühes nimes kaks viga…

Please wait...

Postitas:
Kägu

remargi korras: presidendi nime võiks osata ikka õigesti kirjutada. ühes nimes kaks viga…[/tsitaat]Kuule komanussija, lause algab suure tähega!

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingis vanuses võivad mehed tõesti lolliks minna. Üldiselt on oma naisega kenasti elatud, aga siis hakkab järsku ego lakke tõusma ja hakkab tunduma, et tegelikult võiks ikka elult veel rohkem ja veel paremat saada. No rabelevad oma rabelemised ära – selgub, et ega ikka ei jõua küll noorema tahtmiste järgi rabeleda ja kalliks läheb ka ning tullakse tagasi saba jalge vahel.
Õnnetus on ainult see, et kui oma naine oli selles mehes enne kindel ja kiindunud, siis selline vahesööst kindlasti kõigutab tugevasti neid alustalasid ja see suhe pole enam kunagi selline, nagu varem. Mõni ütleb, et suhe on pärast veel tugevam!? On ta jee, kui sa saad teada, et tegelikult on Su mees ikka paras mölakas, kes juhust kasutamata ei jäta. Pole ikka seda õiget tunnet, on mingi \”Tervises ja haiguses, õnnes ja õnnetuses, kuni võõras kena tibi teid ei lahuta\” tunne.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mingis vanuses võivad mehed tõesti lolliks minna. Üldiselt on oma naisega kenasti elatud, aga siis hakkab järsku ego lakke tõusma ja hakkab tunduma, et tegelikult võiks ikka elult veel rohkem ja veel paremat saada. No rabelevad oma rabelemised ära – selgub, et ega ikka ei jõua küll noorema tahtmiste järgi rabeleda ja kalliks läheb ka ning tullakse tagasi saba jalge vahel.
Õnnetus on ainult see, et kui oma naine oli selles mehes enne kindel ja kiindunud, siis selline vahesööst kindlasti kõigutab tugevasti neid alustalasid ja see suhe pole enam kunagi selline, nagu varem. Mõni ütleb, et suhe on pärast veel tugevam!? On ta jee, kui sa saad teada, et tegelikult on Su mees ikka paras mölakas, kes juhust kasutamata ei jäta. Pole ikka seda õiget tunnet, on mingi \”Tervises ja haiguses, õnnes ja õnnetuses, kuni võõras kena tibi teid ei lahuta\” tunne. [/tsitaat]Mis sa siis võtad selle \”lolliks läinud\” mehe tagasi? Paremat pole enam nagunii võimeline leidma…

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sa siis võtad selle \”lolliks läinud\” mehe tagasi? Paremat pole enam nagunii võimeline leidma…[/tsitaat]
Ja mis te arvate et 45+ vanuses on kuskilt midagi normaalset veel naistel leida???? Igati head mehed on abielus ja ainult töllarid-alkohoolikud jne. veel saadaval, keda pole siiani tahetud.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mis te arvate et 45+ vanuses on kuskilt midagi normaalset veel naistel leida???? Igati head mehed on abielus ja ainult töllarid-alkohoolikud jne. veel saadaval, keda pole siiani tahetud.[/tsitaat]Oled lihtsalt saamatu või väheatraktiivne. Kui mees leiab ja sina ei leia, siis oled mehest kehvem järelikult ja pole teda väärt…

Please wait...

Postitas:
delovaja

you made my day: olen endiselt blond 😀

Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled lihtsalt saamatu või väheatraktiivne. Kui mees leiab ja sina ei leia, siis oled mehest kehvem järelikult ja pole teda väärt…[/tsitaat]
Sinu silmis ehk võibolla tõesti saamatu. Ei arva et naised iga hinna eest meestele peale peavad lendama ja käiku laskma ka alatud võtted või siis lihtsalt noolima ka suhtes mehi. Algatus peaks tulema siiski meestelt.
Ja muideks atraktiivsust on mul piisavalt. Aga see selleks.
Kui üldiselt vaadata ringi siis tõesti tegelikult on vabasid naisi keskeas kordi rohkem kui vabasid mehi.Paraku nii lihtsalt on.

Please wait...

Postitas:
kaarel

võite siin nägu krimpsutada küll yxikmehe suunal aga ta jutus on point. klassikalisel juhul keskeakriisis mees võtab omale noore naise, kui juba on noor naine, siis pole vajagi uut ja nooremat. kui tahetakse lihtsalt teist naist proovida, siis see pole sõltuv ühestki vanusest ega kriisist.

Please wait...

Postitas:
Kägu

mis see andropaus on?
äkki keegi räägiks lähemalt, kuidas välja näeb. ma kahtlustan, et mu mehel on. 43a.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]mis see andropaus on?
äkki keegi räägiks lähemalt, kuidas välja näeb. ma kahtlustan, et mu mehel on. 43a.[/tsitaat]
Super! Sa ei tea kuidas asi välja näeb, aga kahtlustad et mehel on see olemas! Ma kahtlustan, et sul on:
-paranoia
-psühhoos
-igav

Please wait...

Postitas:
Missu

Väga kurb oli lugeda. Jah ma sellest veel saan aru, et mees armub ära nooremasse,aga et kohe juba lahutusest räägitakse 🙁

Please wait...

Postitas:
Silkus

[small]kaarel kirjutas:[/small]
[tsitaat]võite siin nägu krimpsutada küll yxikmehe suunal aga ta jutus on point. klassikalisel juhul keskeakriisis mees võtab omale noore naise, kui juba on noor naine, siis pole vajagi uut ja nooremat. kui tahetakse lihtsalt teist naist proovida, siis see pole sõltuv ühestki vanusest ega kriisist.[/tsitaat]
Ja kuidas see siis nii \”juhtus\”, et mehel on noor naine? 40-aastaseni oli üksinda või võttis endale 20-aastaselt imiku?

Ikka on sama teema- keskeakriis, vana suhe on ära tüüdanud, mees vaatab peeglisse ja märkab, et kotid on silme all, õllekõhuke punsub, libiido langeb – ja tekib vastpandamatu isu endale nn uus elu leida. Tunneb ennast 20-aastase kõrval jälle noore täkuna.
Enamus suhetes ongi teatud etapid, kus olenemata inimeste vanusest tekivad sellised kriisisituatsioonid – 2a, 5a, 7a. Esimene armumine kestab 2 aastat, kui paari vahel on midagi enamat, siis see ei tähenda midagi. Kel mitte, lähevad lahku. 5-7 aastat on juba tõsisem \”ammendumine\”. Osadel naistel tekib selline ammendumine oma mehe suhtes pärast lapse sündi – naine tahab alateadlikult endale uut meest, et uut last teha, ilmselt mingi geneetivaliku pärast. Samasugused mehed käivad mööda küla seemendamas, pärast iga last uus elukaaslane.

Please wait...

Postitas:
Silkus

Oled lihtsalt saamatu või väheatraktiivne. Kui mees leiab ja sina ei leia, siis oled mehest kehvem järelikult ja pole teda väärt…[/tsitaat]
Kulla inimene, 45-aastaselt on enamik naisi veel elus ja täie tervise juures, enamik mehi aga oma lolluse tõttu juba hauas või joodikud. Korralikude meeste pärast käib seetõttu tihe rebimine – aga mitte selle pärast, et naised kehvad oleksid, vaid sellepärast, et neid lihtsalt ei ole, nad on juba sutes. 20-aastaste meeste hulgast aga naised endale reeglina elukaaslaseid ei otsi. Need, kes otsivad, aga saavad küll.

Please wait...

Postitas:
Silkus

[tsitaat]mis see andropaus on?
äkki keegi räägiks lähemalt, kuidas välja näeb. ma kahtlustan, et mu mehel on. 43a.[/tsitaat]
Noh, internet on ikka imeline – toksid väljendi sisse ja kohe tulebki vastuseid …
http://www.mees.eu/artikkel/meeste-uleminekuiga.html
http://www.mees.eu/artikkel/andropaus.html
http://www.inimene.ee/index.php?sisu=teemakeskus&central_id=38&article_id=361&idr=BWXDavmjfzhvzz7ab8b3Szg838a

yksikmees võiks ka lugeda, naiste tervisehädadele keskendumine mõjub veidi ühekülgselt.

Please wait...

Postitas:
Futura

[small]Silkus kirjutas:[/small]

Kulla inimene, 45-aastaselt on enamik naisi veel elus ja täie tervise juures, enamik mehi aga oma lolluse tõttu juba hauas või joodikud. Korralikude meeste pärast käib seetõttu tihe rebimine – aga mitte selle pärast, et naised kehvad oleksid, vaid sellepärast, et neid lihtsalt ei ole, nad on juba sutes. 20-aastaste meeste hulgast aga naised endale reeglina elukaaslaseid ei otsi. Need, kes otsivad, aga saavad küll.[/tsitaat]

Jah, aga v-o mehed loevad sinu teksti ja mõtlevad – normaalseid naisi ju pole!? Olen lihtsalt märganud, et naised peavad ennast kogu aeg väga toredateks-tublideks, aga v-o pole see sugugi nii.
Normaalne mees/normaalne naine on lõppeks väga suhtelised mõisted. On ju siiski ka naisalkohoolikuid, prostituute, majanduslikult absoluutselt mittehakkamasaavaid jne.

Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees 40, kas kriisis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.