Esileht Pereelu ja suhted Mees 40, kas kriisis?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Mees 40, kas kriisis?

Postitas:
Silkus

RE: Mees 40, kas kriisis?

[small]Futura kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Silkus kirjutas:[/small]

Jah, aga v-o mehed loevad sinu teksti ja mõtlevad – normaalseid naisi ju pole!? Olen lihtsalt märganud, et naised peavad ennast kogu aeg väga toredateks-tublideks, aga v-o pole see sugugi nii.
Normaalne mees/normaalne naine on lõppeks väga suhtelised mõisted. On ju siiski ka naisalkohoolikuid, prostituute, majanduslikult absoluutselt mittehakkamasaavaid jne.[/tsitaat]
Naisalkohoolikuid on jah, aga ikka kordades vähem, kui sama pahega mehi. \”Ülemaailmne statistika näitab, et alkoholsõltuvus tekib 10-l protsendil meestel ja viiel protsendil naistest.\” http://www.akliinik.ee/artiklid.html – eestis, ma arvan, on see protsent palju suurem meeste kasuks. \”Alkoholi tarbimisega seotud haigustesse sureb igal aastal 600-700 inimest, sealjuures üle 500 neist on mehed.\”http://www2.tai.ee/teated/arenduskeskus/Uudised/Alkoholi_aastaraamat_2008.pdf
Palju on rongaemasid, palju rongaisasid? Naisprostituute on küll (40-ndates vast juba vähem), kuid prostituutide kundesid ikka kordi rohkem. Lisaks veel meesprostituudid, kelle põhiline klientuur samuti mehed. \”Majanduslikult absoluutsel mittehakkamasaav\” – kodutu siis või? Vaevalt, et neid naisi ikka hulganisti rohkem on.
Igal juhul on meeste lühem eluiga ja suurem kalduvus alkoholismile faktid, mille järgi saab normaalsust hinnata küll. Normaalsust kooselu planeerimise mõttes.
Lisaks muidugi veel meeste kriminogeensus:
\”Sotsiaal-demograafilistest näitajatest on kuritegevuses kõige eristavam näitaja sugu: u 90% ulatuses on kurjategijateks mehed ning selline sooline jagunemine püsib sama läbi aastate (vt ka tabel 9.5). Kümnest kuriteost üheksa panevad
toime mehed. Eriti suur on meeste osatähtsus vägivallakuritegude ja varguste puhul. Kõige suurem on kuriteos kahtlustatavate meeste osakaal liiklus- ja üldohtlike kuritegude puhul (vastavalt 98% ja 95%, 2007. aasta andmed). Keskmisest (90%) suurem on meeste osakaal ka pere- ja alaealiste-vastaste (94%) ja õigusemõistmisvastaste (93%) kuritegude puhul. Naiste osakaal on suurem
avaliku usalduse vastaste (35%), ametialaste (26%), rahvatervisevastaste (14%) ja majanduskuritegude (14%) osas.\”

http://www.tallinn.ee/est/g7172s46360

Nii et kokkuvõttes on minu hinnangul naised normaalsemad küll.

Please wait...
Postitas:
Futura

Kodutud ehk mitte, aga paljud naised elavad (mõne) mehe kodus. Kauaks, pole ette teada. Millegipärast omavad paljud mehed kinnisvara, kuid naised tihtipeale mitte.

Tegelikult algas jutt salapärasest \”normaalsusest\”. Iseloom, osavõtlikkus, ettvõtlikkus, inimese hindamine tema enda, mitte mingite matriaalste parameetrite tõttu jne.
Poisse sünnib rohkem kui tüdrukuid, see peaks tasakaalustama vangide jm heidikute osa.

Sõna peaksid võtma hoopis mehed, kas nad leiavad neid nn normaalseid naisi. St ntks kena, haritud, maj.järjel, lastetu soovib leida endasugust.

Please wait...
Postitas:
agneriin

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mehe kriis seisnebki selles,et tal on endaealine naine.Noorte naistega meestel ju keskeakriisi ei ole.Ega teha pole sul midagi,ajage lahutuse asjad korda ja otsi ka omale noor silmarõõm.[/tsitaat]
Sa ajad tõesti rumalat juttu, ei saa aru sellest, kuidas satub inimene kriisi sellepärast, et elukaaslane on endaealine. Just vastupidiselt peaks olema endavanusega rohkem ühist kui sellise partneriga, kellega on suur vanusevahe. Mina olen 37, minu mees ka 40-aastane, aga mingit sellist rumalat keskeakriisi tal küll ei ole, teda mingid noored lollid plikad küll ei huvita, ta on öelnud, et nendega pole midagi rääkida.
Ja see soovitus, et naine otsigu endale ka noorem silmarõõm, on ka rumal. Eks naisi on erinevaid ja mõnele võib-olla meeldivadki nooremad mehed, aga mina näiteks ei sooviks mingil juhul kooselu endast palju noorema mehega. Käin vahel sõbrannadega väljas ja kuna näen noorem välja, siis mõnikord tulevad nooremad mehed tutvust tegema ja ligi ajama. Baaris või ööklubis võib ju nendega paar sõna juttu ajada, aga ikkagi jääb selline mulje, et suure vanusevahe tõttu pole nendega suurt midagi ühist arutada ja nende jututeemad ja maailmavaade on ikka väga erinevad minu omast. Ja üldse mulle tundub, et erinevate põlvkondade vahel on alati konflikt olnud ja see jääbki nii olema, et erinevatest põlvkondadest inimestel on raske üksteist mõista ja ühel lainel olla.

Please wait...
Postitas:
agneriin

[small]kaarel kirjutas:[/small]
[tsitaat]võite siin nägu krimpsutada küll yxikmehe suunal aga ta jutus on point. klassikalisel juhul keskeakriisis mees võtab omale noore naise, kui juba on noor naine, siis pole vajagi uut ja nooremat. kui tahetakse lihtsalt teist naist proovida, siis see pole sõltuv ühestki vanusest ega kriisist.[/tsitaat]
Tavaliselt on nii, et, kui mees võtab endale noorema naise, siis ta teeb seda sellepärast, et ta tunneb, et ta on nooremast naisest targem ja elukogenum ja suudab naist kergemini endale allutada. Sellised mehed kardavad tarku ja iseseisvaid naisi, neile meeldib, kui naine on nõrgem ja rumalam, aga noor naine just selline ongi ja, siis on mehel hea seda olukorda ära kasutada.

Please wait...
Postitas:
agneriin

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See \”seksi andmise\” koht oli jah kole:S Kas sa oled kuulnud mehi kiitlemas, et nad annavad oma naisele nii palju seksi?

Mul on mees varsti sama vana, ise olen 7 aastat noorem, meie suhe muidugi alles värske ka.
Selles pole midagi imelikku kui soovitakse suhet nii palju nooremaga – noor, rikkumata, mittekibestunud. Ega vanus ei tähenda vel tarkust ja intelligentne inimene on intelligentne igas vanuses. Küll aga imestan, mida leitakse 20 aastat vanemas mehes. Vanem mees poputab ja külvab tähelepanuga üle, aga ta on siiski põlvkond vanem. [/tsitaat]
Vanus siiski annab inimesele tarkust juurde tänu elus nähtule ja läbielatule. Olen 37-aastane ja, kui mõtlen tagasi ajale, mil olin kahekümnene, siis leian, et võrreldes tänase päevaga olin väga rumal ja leian, et kõik need aastad on mind palju edasi arendanud ja ei sooviks mitte mingi hinna eest muutuda tagasi väikeseks rumalaks kahekümneaastaseks plikaks. Kui mulle pakutaks võimalust saada uuesti nooreks tagasi, ei sooviks seda mitte mingil juhul, sest kõik need läbielatud aastad on mulle tohutult palju andnud. Nii, et kindlasti on nii, et mida vanem on inimene, seda targem ta on.

Please wait...
Postitas:
agneriin

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Egas kõik 20+ neidised nüüd ka sellised pole, nagu sa kirjeldad[/tsitaat]
Kahjuks enamus on just sellised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuulake jah yxikmeest. Kusagil mujal foorumis ta just kiitles kuidas on juba 7 aastat üksik olnud. Ju siis mingi kiiks ikka peas,et naist ei ole suutnud leida, seda enam,et Eestis naisi rohkem kui mehi.
Teemaalgatajale: Kahju tõesti,et tekkis kriis. Vene noort tibi on raske kõrvalt süüa ja vägisi ei ole mõtet suhtes hoida. Aga hakka ise väljas käima ja saada kasvõi ise omale lilli nn \”anonüümselt austajalt\”.
Kui peole ei taha minna, siis kodus säti ennasti ikka nii nagu oleks peoleminek. Tegelikult mine kasvõi kinno voi sõbranna juurde. Ega mees pea teadma,et sa ei ole kohtingul kellegagi.
Näita,et sinu vastu on ka kellelgi huvi. Mehed ei talu konkurentsi!

Lohutuseks sulle see,et kui sul oma mehega välja ei vea, siis tibi on 99% puhul raha peal väljas. kui küüned taha saab, siis tüdineb kiiresti ja otsib ka nooremat liha ehk sinu mehest ei sooja ei külma. Ehk lõppkokkuvõttes jääb mees kannatama ja sendita, selleks ajaks juba vanemana kui 40. Või kui suudad tibile selgeks teha,et mehel ei olegi mingit vara ja kõik pudrumäed,mida mees kokku lubab on tegelikult sinu, kaotab ehk huvi tema vastu.
Vanusevahest veel niipalju,et minul endal oli 25-selt 10 a vanem kutt. Rahalist suhet ei olnud, lihtsalt oli põnev algul, aga sellest tüdinesin peagi,sest mina tahtsin veel pidudel käia ja tema ei viitsinud alati ja üldse liiga erinevad maailmad on selles vanuses.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees 40, kas kriisis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.