Esileht Pereelu ja suhted Mees 5 aastat noorem – kauaks tulevikku?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 130 )

Teema: Mees 5 aastat noorem – kauaks tulevikku?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Just, mulle tundub ka, et suur hulk inimesi näevad oma tegelikust vanusest lihtsalt palju vanemad välja, mistõttu ongi põhjendatud arvamus, et kui oled 45, siis näed nagu 30-ne, kuna enamik kolmekümneseid näivad 45-stena.[/tsitaat]
Keegi saigi pihta, mida ma öelda üritasin 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.10 20:02; 11.10 09:13; 11.10 09:22; 11.10 19:57; 12.10 08:21; 12.10 17:20; 12.10 21:18; 12.10 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sa, Yksik, oled puhta loll. Võiksid juba aastaid elada õnnelikult koos endavanuse või endast vanema naisega. Oleksid avastanud, et võib armastada ka inimest, mitte ainult tema viljakust.[/tsitaat]
Jah,koos elada oleks küll saanud,aga armastus saab mul tekkida vaid naise vastu,kes on kuni 33,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.
Ma ei tea,kas naisele oleks meeldinud määramata pikkusega kooselu mehega,kes teda ei armasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sellepärast ma olengi pannud ajalise piiri.Kui ei taheta,siis järelikult ei ole see maailm minu jaoks.[/tsitaat

Mitte sina pole selle maailma jaoks, vaid maailm tahab sulle näidata, et sinu soovid pole lihtsalgt reaalsed.
Yxikmees, oma nimega oled täkkesse pannud. Igati õiglane.
Aga lepi nüüd oma saatusega ka. Sina naist endale ei saa.
[/tsitaat]
No ku ma kõlgun maa ja taeva vahel,siis järelikult olen sellega leppinud.Seni veel üritan otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah,koos elada oleks küll saanud,aga armastus saab mul tekkida vaid naise vastu,kes on kuni 33,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.
Ma ei tea,kas naisele oleks meeldinud määramata pikkusega kooselu mehega,kes teda ei armasta.[/tsitaat]
Küll sina aga viitsid. See, mis sul tekib naise vastu \”kuni 33,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta\” on erektsioon, nikunälg rahvakeeli. Ära tarvita võõrsõnu, mille tähendust sa ei mõista. Kui sa siin rõhutad, et oled aus ja ebaromantiline, siis jää oma liistude juurde. \”Armastus\” pole sinu liist, meha.

Mul näiteks \”ei tõuse\” meeste peale, kes on alla 185 cm pikad, liiga paksud või peenikesed, õllekõhuga, veidra või olematu huumorimeelega, sõidavad nagu vanamutid või ei oska üldse sõita, kuulavad Star FM-i ja käivad perekoolis. Midagi pole teha, elu on julm. Aga ma ei saa väita, et sellist meest oleks võimatu armastada. Sest ühel päeval kohtan ehk peenikeste jalgade ja õllekõhuga meeterpooletistkümnest veidra huumorimeele ja puuduvate juhiomadustega isendit, kes kuulab vahel ka Star FM-i ning niidab mu sellegipoolest jalust. Sest tal on see MISKI. Ma ei saa seda välistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Korraks keppi teha, seda küll. Kalavaesel ajal on konn ka kala. Mitte keegi pole nii loll, et arvaks, et nad tõsimeeli mingit suhet soovivad. [/tsitaat]Sa oled ikka väga roheline alles vist. Kepi jaoks peaks mees kindlasti üle 30seid vaatama. Kui ta muidugi head keppi tahab.
20seid otsivad enamasti ebakindlad keskeakriisis mehed, et oma ego upitada. Kepist ei tea need veel midagi kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sa oled ikka väga roheline alles vist. Kepi jaoks peaks mees kindlasti üle 30seid vaatama. Kui ta muidugi head keppi tahab.
20seid otsivad enamasti ebakindlad keskeakriisis mehed, et oma ego upitada. Kepist ei tea need veel midagi kahjuks.[/tsitaat]
Ah, ära soga. 30-aastaselt ei toimu mingit müstilist kepioskuste paranemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah,koos elada oleks küll saanud,aga armastus saab mul tekkida vaid naise vastu,kes on kuni 33,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.
Ma ei tea,kas naisele oleks meeldinud määramata pikkusega kooselu mehega,kes teda ei armasta.[/tsitaat]

Heldus küll! Armastus ei teki etteantud parameetrite järgi! See on tehing, mitte armastus. Armastus seetõttu ongi armastus, et tekib just siis kui tekib. Muidu ei armastaks keegi joodikuid, kurjategijaid, lolle, koledaid, madalamast seiusest inimesi jne, jne.
Mu sõber deklareeris, et tema ei abiellu kunagi endast pikemaga, õpetajaga ja blondiga. Arvake ära, kellega ta juba 15a õnnelikus abielus on…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 17:08; 11.10 17:10; 11.10 18:34; 11.10 21:43; 11.10 21:54; 11.10 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Keegi saigi pihta, mida ma öelda üritasin :)[/tsitaat]

Et siis kompliment 45-aastasele oleks, et sa näed välja nagu väga halvasti säilinud 30-aastane? Noh, ka nii võib asja võtta ja ennast meelitatuna tunda 😀

Aga siis see 45-aastane ei näe ju välja oma vanusest 15 aastat noorem, vaid täitsa 45. See, et mõni 30 näeb sama vana välja, on miinus sellele 30-aastasele, mitte pluss 45-aastasele. See, kui mõni ülearenenud, krohvitud ja elust pisut räsitud 16 näeb välja sama vana kui tavaline 30, ei tähenda, et see 30 oleks nagu 16.

(Ehkki ma ei tea, kus on masside viisi neid 45-aastase välimusega kolmekümneseid – normaalsed noored naised, kes näiteks narko-alkoga ei liialda ja pole mingist tõvest vaevatud, küll enamasti 15 aastat vanemad välja ei näe.)

Kui 30 ja 45 kõrvuti panna, siis on 99% juhtudest ikka väga selgelt aru saada, kumb on 30 ja kumb on 45.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.10 03:59; 11.10 04:05; 11.10 16:41; 11.10 21:46; 12.10 15:35; 12.10 17:40; 12.10 17:54; 12.10 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Heldus küll! Armastus ei teki etteantud parameetrite järgi! See on tehing, mitte armastus. Armastus seetõttu ongi armastus, et tekib just siis kui tekib. Muidu ei armastaks keegi joodikuid, kurjategijaid, lolle, koledaid, madalamast seiusest inimesi jne, jne.
Mu sõber deklareeris, et tema ei abiellu kunagi endast pikemaga, õpetajaga ja blondiga. Arvake ära, kellega ta juba 15a õnnelikus abielus on…[/tsitaat]
Ma olen juba piisavalt kaua elanud,et teada,kellesse ma armun ja kellesse mitte.
Igal inimesel on omad kriteeriumid,mille puhul tekib armumiseks tõrge.
Nii nagu Kubujussil alla 185cm suhtes jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma olen juba piisavalt kaua elanud,et teada,kellesse ma armun ja kellesse mitte.
Igal inimesel on omad kriteeriumid,mille puhul tekib armumiseks tõrge.
Nii nagu Kubujussil alla 185cm suhtes jne.[/tsitaat]

Seda ma arvasngi ja keegi eespool kirjutas ka, et sa ei tee \”tõusmisel\” ja armastusel vahet.
Ma lähen ka märjaks noorte, lokkis peaga, tõmmude poiste peale. Aga pikaaegses õnnelikus abielus olen hoopis pisikese kiila vanamehenässiga, kes oli enam-vähem samasugune meie esimesel kohtumisel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 17:08; 11.10 17:10; 11.10 18:34; 11.10 21:43; 11.10 21:54; 11.10 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Seda ma arvasngi ja keegi eespool kirjutas ka, et sa ei tee \”tõusmisel\” ja armastusel vahet.
Ma lähen ka märjaks noorte, lokkis peaga, tõmmude poiste peale. Aga pikaaegses õnnelikus abielus olen hoopis pisikese kiila vanamehenässiga, kes oli enam-vähem samasugune meie esimesel kohtumisel.[/tsitaat]
Mul tõuseb ka endaealiste naiste peale ja ei välistaks kirglikku suhet endaealise naisega.Armastust,ehk seda kõikehõlmavat tunnet paraku tekkida sel juhul siiski ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul tõuseb ka endaealiste naiste peale ja ei välistaks kirglikku suhet endaealise naisega.Armastust,ehk seda kõikehõlmavat tunnet paraku tekkida sel juhul siiski ei saa.[/tsitaat]

Kust sa tead? Praegu pole sul üldse midagi, nii annaksid endale vähemalt võimaluse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 17:08; 11.10 17:10; 11.10 18:34; 11.10 21:43; 11.10 21:54; 11.10 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Kust sa tead? Praegu pole sul üldse midagi, nii annaksid endale vähemalt võimaluse.[/tsitaat]
Ajutine visiitsuhe on võimalik,ainult ta peab elama lähemal kui 25km.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Et siis kompliment 45-aastasele oleks, et sa näed välja nagu väga halvasti säilinud 30-aastane? Noh, ka nii võib asja võtta ja ennast meelitatuna tunda 😀

Aga siis see 45-aastane ei näe ju välja oma vanusest 15 aastat noorem, vaid täitsa 45. See, et mõni 30 näeb sama vana välja, on miinus sellele 30-aastasele, mitte pluss 45-aastasele. See, kui mõni ülearenenud, krohvitud ja elust pisut räsitud 16 näeb välja sama vana kui tavaline 30, ei tähenda, et see 30 oleks nagu 16.

(Ehkki ma ei tea, kus on masside viisi neid 45-aastase välimusega kolmekümneseid – normaalsed noored naised, kes näiteks narko-alkoga ei liialda ja pole mingist tõvest vaevatud, küll enamasti 15 aastat vanemad välja ei näe.)

Kui 30 ja 45 kõrvuti panna, siis on 99% juhtudest ikka väga selgelt aru saada, kumb on 30 ja kumb on 45. [/tsitaat]

Sina ei saanud pihta, sa ei pea seda tõestama 🙂
Mitte kuskil pole kirjas parameetreid, milline peaks inimene mingis vanuses välja nägema. Kõik arvavad seda oma isikliku subjektiivse tunde alusel. Ja see tunne ütleb, et mõni näeb oma vanusest 5, 10, 15 aastat noorem välja, siis nii ongi. Sest väljanägemine on subjektiivne, samuti sellest arusaamine.
See 1 % näeb teistmoodi välja ja mis siin vaielda – on olemas inimesi, kes näevad oma east tunduvalt nooremad välja. Tavaliselt on tegu beebinahaga inimestega, kelle luustik ja nägu on nooruslik – ovaalse, pikliku näoga inimesed, saledad ja kaasaegse riietuse, soenguga. Mõni on juba 20-aastaselt mamsel valmis, kuna on sellise tädiliku olekuga (näiteks Maripuu), isegi veatu nahk ei tee nooremaks. Ja kui ümbruskonnas on palju selliseid tädisid, tekibki inimesel arusaam, milline peaks välja nägema teatud vanuses inimene. Ja teda on kerge üllatada.

Käisin klassi kokkutulekul. 15 aastat polnud inimesi näinud. Mõni oli ikka päris krimpsu läinud (suitsetaja kah), kuid üks noormees oli täpselt selline, nagu kooliajal – sale, blond, kortsudeta. Teised klassivennad kõrval hallid, kiilakad ja õllekõhtudega. Mina, täiesti erapooletu (ja kaine) inimesena saan väita, et see mees nägi 15 aastat noorem välja, ma poleks üle 25 küll pakkunud. Jube kadedaks tegi, me ligi 40-sed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.10 20:02; 11.10 09:13; 11.10 09:22; 11.10 19:57; 12.10 08:21; 12.10 17:20; 12.10 21:18; 12.10 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oleneb ikka mehest, mitte aastatest.
Minu isa oli emast pisut üle 4 a noorem. Kui nad hakkasid käima, oli isa 20 ja ema kohe 25. Koos olid nad enne abiellumist 4aastat. Said 3 last ja pisasid ünnelikult ära ka hõbepulmad. Kahjuks suri isa, olles napilt üle 50-ne. Ma olen täiesti kindel, et nad oleksid elanud õnnelikult ka kuldpulmadeni (oleksid 2aasta pärast).
Minu vend on oma naisest noorem, varsti peavad hõbepulmi. Minu mees on minust noorem(mitte küll päris 5aastat) ja koos oleme õnnelikult saanud 4 lapse vanemateks ja tähistasime alles 20 aastapäeva.
Ütlen veelkord, et dokumendis olev aastanumber pole mingi näitaja. Inimene oma kompleksidega määrab ise kõik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina tahan lihtsalt leida naist,kellega luua pere ja elada surmani koos.Selleks peab aga naine olema vähemalt 10 aastat noorem.
Vanem õde võttis ka endast aasta noorema mehe,nüüd on viiekümnesena üksik ja neelab antidepressante,mehel juba paar aastat endast 15 aastat noorema naisega laps.Ei tea sinagi,millal su mees noorema leiab ja sina psühhiaatrilt ravimeid küsima lähed.Aga olukorra oleksid saanud viia miinimumini,kui oleksid kohe omale otsinud vähemalt 10aastat vanema mehe.[/tsitaat]

10 a noorem naine oleks toiminud ehk 10-15 a tagasi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina ei saanud pihta, sa ei pea seda tõestama 🙂
Mitte kuskil pole kirjas parameetreid, milline peaks inimene mingis vanuses välja nägema. Kõik arvavad seda oma isikliku subjektiivse tunde alusel. Ja see tunne ütleb, et mõni näeb oma vanusest 5, 10, 15 aastat noorem välja, siis nii ongi. Sest väljanägemine on subjektiivne, samuti sellest arusaamine.
See 1 % näeb teistmoodi välja ja mis siin vaielda – on olemas inimesi, kes näevad oma east tunduvalt nooremad välja. Tavaliselt on tegu beebinahaga inimestega, kelle luustik ja nägu on nooruslik – ovaalse, pikliku näoga inimesed, saledad ja kaasaegse riietuse, soenguga. Mõni on juba 20-aastaselt mamsel valmis, kuna on sellise tädiliku olekuga (näiteks Maripuu), isegi veatu nahk ei tee nooremaks. Ja kui ümbruskonnas on palju selliseid tädisid, tekibki inimesel arusaam, milline peaks välja nägema teatud vanuses inimene. Ja teda on kerge üllatada.

Käisin klassi kokkutulekul. 15 aastat polnud inimesi näinud. Mõni oli ikka päris krimpsu läinud (suitsetaja kah), kuid üks noormees oli täpselt selline, nagu kooliajal – sale, blond, kortsudeta. Teised klassivennad kõrval hallid, kiilakad ja õllekõhtudega. Mina, täiesti erapooletu (ja kaine) inimesena saan väita, et see mees nägi 15 aastat noorem välja, ma poleks üle 25 küll pakkunud. Jube kadedaks tegi, me ligi 40-sed.[/tsitaat]

Kusjuures tahtsin just ennist öelda, et meeste seas tuleb neid palju noorema välimusega erandeid märksa tihedamini ette (ehkki ei saa öelda, et kogu meessugu üldiselt näeks omaealistest naistest nooremad välja). Naiste nahk on õrnem ja muutub vananedes kiiremini. Mängisin ennist mingit ‘arva mu vanus ära’ mängu internetis. Naiste osas ei pannud eriti mööda, aga just paari mehe puhul eksisin kuni kümne aastaga – pakkusin vähem.

Ja kui ma ütlesin ennist, et ma pole endast (ja tegelikult ka omaealistest sõbrannadest) noorema välimusega 45-aastaseid näinud, siis oli see ehk ka mu subjektiivne arvamus, võid mind tibukeseks või milleks tahes sõimata, ega see midagi ei muuda. Üht naist olen näinud, kes tundus umbes 32 ja oli tegelikult 40. Aga see on üks väga väheseid erandeid, keda ma kohanud olen. Üldiselt need ‘näen noorem välja’ inimesed on saledad ja kannavad beiberiideid – unustades ära, et on palju muid faktoreid, mis reaalse vanuse reedavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.10 03:59; 11.10 04:05; 11.10 16:41; 11.10 21:46; 12.10 15:35; 12.10 17:40; 12.10 17:54; 12.10 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kusjuures tahtsin just ennist öelda, et meeste seas tuleb neid palju noorema välimusega erandeid märksa tihedamini ette (ehkki ei saa öelda, et kogu meessugu üldiselt näeks omaealistest naistest nooremad välja). Naiste nahk on õrnem ja muutub vananedes kiiremini. Mängisin ennist mingit ‘arva mu vanus ära’ mängu internetis. Naiste osas ei pannud eriti mööda, aga just paari mehe puhul eksisin kuni kümne aastaga – pakkusin vähem.

Ja kui ma ütlesin ennist, et ma pole endast (ja tegelikult ka omaealistest sõbrannadest) noorema välimusega 45-aastaseid näinud, siis oli see ehk ka mu subjektiivne arvamus, võid mind tibukeseks või milleks tahes sõimata, ega see midagi ei muuda. Üht naist olen näinud, kes tundus umbes 32 ja oli tegelikult 40. Aga see on üks väga väheseid erandeid, keda ma kohanud olen. Üldiselt need ‘näen noorem välja’ inimesed on saledad ja kannavad beiberiideid – unustades ära, et on palju muid faktoreid, mis reaalse vanuse reedavad.
[/tsitaat]

Ma ütleks pigem, et naised aitavad oma vananemisele ka sageli hoolega kaasa, hakates kandma \”eakohaseid\” riideid — halle, pikki, villaseid, mingeid prosse jm. jama. Samas kui nad kannavad vanuseneutraalsemaid riideid (teksad, tagid), siis pole asi üldse nii hull. Muidugi, see eluaegne meikimine rikub nahka hoolega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 10:56; 10.10 12:47; 12.10 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fantastiline, ja taandubki kõik ikka palja väljanägenise peale .
Haige maailm !
Arutaks keegi kas suur vanusevahe annab tunda mõtteviisis v midagi, kus sa sellega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 19:45; 12.10 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kusjuures tahtsin just ennist öelda, et meeste seas tuleb neid palju noorema välimusega erandeid märksa tihedamini ette (ehkki ei saa öelda, et kogu meessugu üldiselt näeks omaealistest naistest nooremad välja). Naiste nahk on õrnem ja muutub vananedes kiiremini. Mängisin ennist mingit ‘arva mu vanus ära’ mängu internetis. Naiste osas ei pannud eriti mööda, aga just paari mehe puhul eksisin kuni kümne aastaga – pakkusin vähem.

Ja kui ma ütlesin ennist, et ma pole endast (ja tegelikult ka omaealistest sõbrannadest) noorema välimusega 45-aastaseid näinud, siis oli see ehk ka mu subjektiivne arvamus, võid mind tibukeseks või milleks tahes sõimata, ega see midagi ei muuda. Üht naist olen näinud, kes tundus umbes 32 ja oli tegelikult 40. Aga see on üks väga väheseid erandeid, keda ma kohanud olen. Üldiselt need ‘näen noorem välja’ inimesed on saledad ja kannavad beiberiideid – unustades ära, et on palju muid faktoreid, mis reaalse vanuse reedavad.
[/tsitaat]

\”Tibuke\” polnud nüüd küll sõimuks öeldud 🙂
Minu ema näiteks on pea alati 10-15 aastat noorem välja näinud. Hetkel 75 ja üle 60 kindlasti ei pakuks – ei ole krimpsus-kortsus, juuksed loomulikult tumedad, sale ja liikuv.

Aga eks neid olegi vähe, kes hästi säilinud. Ma nägin näiteks 20-selt välja nagu 14 ja see polnud ju mingi kompliment mulle, kui mind nii nooreks peeti. Nüüd olen 40, poolpimedas ehk pakuks mõni võõras 30, aga peeglisse vaadates küll ennast tunduvalt nooremaks ei pea, täiestu ajakohane näen välja. Aga jällegi – sealsamas klassikokkutulekul oli üks klassiõde tõeliselt nooruslik, samuti poleks üle 30 pakkunud. Teine aga minikortsude võrguga nägi aga vähemalt 45 välja – no neid samaealisi võrreldes tuli küll 15-aastane vahe välja, kuigi mõlemad saledad ja kenasti riides.

Üldiselt inimesed ise ennast hinnata ei oska. Mõnele kohe lihtsalt meeldib eputada ja endast hästi arvata. Aga mõned näevad ikka super välja, eks neist kuulsustestki mõned ees. Võta või Saagim – sellel pildil näeb ta välja, nagu enamik 35-selt (pean silmas vanust, välimuselt on ikka vähesed nii kenad):
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/anu-saagim-teeksin-iluloikusi-palju-rohkem-aga.d?id=64841936

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.10 20:02; 11.10 09:13; 11.10 09:22; 11.10 19:57; 12.10 08:21; 12.10 17:20; 12.10 21:18; 12.10 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Üldiselt inimesed ise ennast hinnata ei oska. Mõnele kohe lihtsalt meeldib eputada ja endast hästi arvata. Aga mõned näevad ikka super välja, eks neist kuulsustestki mõned ees. Võta või Saagim – sellel pildil näeb ta välja, nagu enamik 35-selt (pean silmas vanust, välimuselt on ikka vähesed nii kenad):
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/anu-saagim-teeksin-iluloikusi-palju-rohkem-aga.d?id=64841936%5B/tsitaat%5D

mu meelest on see pilt töödeldud. Kui ma teda 2-3a tagasi kaubanduskeskuses nägin, ei näinud ta pooltki nii hea välja. Ikka kõvasti vanem ja vananemismärkidega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.10 00:08; 10.10 00:21; 10.10 00:58; 10.10 01:46; 10.10 11:49; 10.10 12:27; 10.10 14:04; 10.10 19:37; 12.10 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Fantastiline, ja taandubki kõik ikka palja väljanägenise peale .
Haige maailm !
Arutaks keegi kas suur vanusevahe annab tunda mõtteviisis v midagi, kus sa sellega. [/tsitaat]

Ära paranoiatse, välimuse arutamine oli lihtsalt üks mõttearendusi, mille üks postitus sütitas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.10 03:59; 11.10 04:05; 11.10 16:41; 11.10 21:46; 12.10 15:35; 12.10 17:40; 12.10 17:54; 12.10 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mu meelest on see pilt töödeldud. Kui ma teda 2-3a tagasi kaubanduskeskuses nägin, ei näinud ta pooltki nii hea välja. Ikka kõvasti vanem ja vananemismärkidega.[/tsitaat]

Ma ütleks, et Saagim näeb välja kena – aga kohe näha, et kohendatud 40+

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.10 03:59; 11.10 04:05; 11.10 16:41; 11.10 21:46; 12.10 15:35; 12.10 17:40; 12.10 17:54; 12.10 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul tõuseb ka endaealiste naiste peale ja ei välistaks kirglikku suhet endaealise naisega.Armastust,ehk seda kõikehõlmavat tunnet paraku tekkida sel juhul siiski ei saa.[/tsitaat]

yksik on kaardid avanud :). Ilma, et ma sind isegi näinud oleks, tean juba päris kindlasti et ei vaataks, ei mõtleks ega isegi ei üritaks proovida sellise maailmavaatega mehega suhet luua. Isegi mitte lühiajalist ja kirglikku.
Segaseks jääb, et millised trumbid sul siis veel peos on, et loodad üldse midagi kuskilt leida. Mina ei julgeks sinu asemel isegi panustada 30-33 naistele, neil juba piisavalt elutarkust ja näevad sind läbi. Ainus mis sind päästa võib on vaadata 18 aastasi ja arvesta, kui 30-seks saavad, siis vahetatakse sind ilmselt noorema vastu välja, sest siis oled sina juba suht amortiseerunud, lisaks oma lollile jutule. Samuti pole kindel, et 15aasta pärast veel tõuseb, kuigi praegu väidad, et funktsioneerib kõige peale irw irw.
Armastus ei teki – see on või ei ole, seda ei saa kalkuleerida või esile kutsuda- see mida sina nimetad armastuseks on – ma ei tea mis, aga mitte see, mida sa arvad seda olevat.
Keegi juba ütles ka, et \”kle mees sa ei mängi omas liigas\” – jagan arvamust. Tõesti- isegi ei kujuta ette, millega võiksid mind või kedagi teist jalust rabada või mis paneks mõnda naist sinusse armuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.10 20:33; 09.10 20:45; 09.10 20:51; 09.10 20:59; 10.10 10:41; 11.10 00:07; 11.10 10:25; 11.10 10:33; 12.10 18:26; 12.10 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mu meelest on see pilt töödeldud. Kui ma teda 2-3a tagasi kaubanduskeskuses nägin, ei näinud ta pooltki nii hea välja. Ikka kõvasti vanem ja vananemismärkidega.[/tsitaat]
Kuule, eks on ikka vaks vahet, millise meigiga sa lähed kaubanduskeskusesse või mõnele üritusele. Ja päevad pole ka vennad, alates varajasest noorusest olen mõnel päeval välja näinud nagu tõeline kräpp ja teisel päeval ilu kiirganud nagu t¨ernobõl. Ja küllap ta ennast kohendanud on ju ka. Aga selles pole point. Ta näeb välja ikka parem, kui terve kamp tümikaid perekooli kanu kamba peale kokku suudaksid näha, 35-selt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.10 20:02; 11.10 09:13; 11.10 09:22; 11.10 19:57; 12.10 08:21; 12.10 17:20; 12.10 21:18; 12.10 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ütleks, et Saagim näeb välja kena – aga kohe näha, et kohendatud 40+[/tsitaat]

On ikka näha või? Saagim on tegelikult juba 50+.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 22:40; 11.10 17:04; 12.10 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

yksik on kaardid avanud :). Ilma, et ma sind isegi näinud oleks, tean juba päris kindlasti et ei vaataks, ei mõtleks ega isegi ei üritaks proovida sellise maailmavaatega mehega suhet luua. Isegi mitte lühiajalist ja kirglikku.
Segaseks jääb, et millised trumbid sul siis veel peos on, et loodad üldse midagi kuskilt leida. Mina ei julgeks sinu asemel isegi panustada 30-33 naistele, neil juba piisavalt elutarkust ja näevad sind läbi. Ainus mis sind päästa võib on vaadata 18 aastasi ja arvesta, kui 30-seks saavad, siis vahetatakse sind ilmselt noorema vastu välja, sest siis oled sina juba suht amortiseerunud, lisaks oma lollile jutule. Samuti pole kindel, et 15aasta pärast veel tõuseb, kuigi praegu väidad, et funktsioneerib kõige peale irw irw.
Armastus ei teki – see on või ei ole, seda ei saa kalkuleerida või esile kutsuda- see mida sina nimetad armastuseks on – ma ei tea mis, aga mitte see, mida sa arvad seda olevat.
Keegi juba ütles ka, et \”kle mees sa ei mängi omas liigas\” – jagan arvamust. Tõesti- isegi ei kujuta ette, millega võiksid mind või kedagi teist jalust rabada või mis paneks mõnda naist sinusse armuma.
[/tsitaat]
Trumpe?Mulle just meeldib mäng avatud kaartidega.
Ja rõhungi just sellele,et olen suitsu-ja viinavaba mees,kes on sobilik just pereloomiseks.
Vale liiga võibki olla sama mis see pole minu maailm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul tõuseb ka endaealiste naiste peale ja ei välistaks kirglikku suhet endaealise naisega.Armastust,ehk seda kõikehõlmavat tunnet paraku tekkida sel juhul siiski ei saa.[/tsitaat]

Muide, tekkis väike küsimus. Armastus tuleb kuni 33-stega ja endaealiste peale tõuseb. Aga mis nendega on, kes on üle 33 ja pole veel sinuealised? Sest mina olen nagu aru saanud, et sa oled ikka kõvasti üle 40. Seega 30-ndates naised pole kindlasti \”sinuealised\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.10 20:02; 11.10 09:13; 11.10 09:22; 11.10 19:57; 12.10 08:21; 12.10 17:20; 12.10 21:18; 12.10 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Muide, tekkis väike küsimus. Armastus tuleb kuni 33-stega ja endaealiste peale tõuseb. Aga mis nendega on, kes on üle 33 ja pole veel sinuealised? Sest mina olen nagu aru saanud, et sa oled ikka kõvasti üle 40. Seega 30-ndates naised pole kindlasti \”sinuealised\”.[/tsitaat]
No minujaoks on 33+ kuni 50 naised siiski minuealised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

On ikka näha või? Saagim on tegelikult juba 50+.[/tsitaat]

Ei ole 50+, 50 on.

40+ t2hendab mida iganes yle neljakymne. Ka viiskymmend on nelikymmend ja peale.
Ajate sassi hea v2limuse ja noore v2limuse. Jah, Saagim n2eb t6esti PAREM v2lja kui enamus 35-aastaseid, aga mitte noorem. Vanem inimene v6ib olla saledam, kenasti riides, ilusad juuksed jne. Aga midagi nahastruktuuris reedab, et ta siiski pole 35. V2ga selgelt on n2ha, et Maarja-Liis, Ines ja muud taolised on ikka palju nooremad kui Saagim.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.10 03:59; 11.10 04:05; 11.10 16:41; 11.10 21:46; 12.10 15:35; 12.10 17:40; 12.10 17:54; 12.10 22:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 130 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees 5 aastat noorem – kauaks tulevikku?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.