Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: mees

Postitas:
Kägu

Sain tuttavaks ühe mehega, oleme mitu kord kohtunud. Mees mulle meeldib. Räägib, et ma meeldin talle jne

Aga mees ei tee kuidagi mulle lähedaduskatseid. Ja see on minu jaoks kummaline. Ootan seda. Mida teha?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline see mees tundub – liiderlik, mängurlik, naistemees? Või hoopiski pigem selline nohikutüüpi?

Kui naistemehe tüüpi mees lähenemiskatset ei tee siis võibolla veider. Aga ongi täiesti sellised tagasihoidlikumad ja mitte ilmtingimata nohikutüüpi mehed, kes ei taha kuidagi pealetükkivad olla ja võimalik, et ei oskagi hästi signaale lugeda. Inimene võib ise väga tore ja kõike olla, aga kui meeldib siis sisuliselt tulebki ise algataja olla, muidu mees ei saagi aru, et teisel huvi on.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähene ise või ütle otse välja, mida ootad. Näiteks ütle: suudle mind vms. Või mida iganes sa tahad temalt.

Inimesed pole mõttelugejad. Inimesed ei loe sinu mõtteid.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik, et meeldid, aga mitte naisena. Meeldid äkki sõbrana? Huvitatud mees ikka proovib välja näidata huvi ja kokku saamine iseenesest pole märk huvist vaid tavaline suhtlus. Arvan, et pigem ei ole sinust huvitatud, ei tunne tõmmet. Suhelda tahab.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsi mehe käest otse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et mees sulle meeldib, paistab välja ka sellele mehele. Inimesed saavad ju aru, mida sa neist arvad ja mõtled. See, et ta meeldib sulle aga panebki teda seda juttu rääkima, et sina talle ka meeldid. See pole tõsi, sest jutt ja käitumine ei lähe omavahel üldse kokku. Mehele meeldib meeldida, see toidab tema ego. Lühidalt öeldes mees teeskleb seda huvi, oodates enda ellu kedagi teist ja kui leiab sellise, on läinud. Nähtud.  Kui oleks päriselt-päriselt huvitatud, läheks jutt tegudega kokku ja oleks neid tegusid, mis huvi näitavad. See meeldidmulle jutt on poolkõva.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähene ise või ütle otse välja, mida ootad. Näiteks ütle: suudle mind vms. Või mida iganes sa tahad temalt.

Inimesed pole mõttelugejad. Inimesed ei loe sinu mõtteid.

Naisena ei hakka ju meest krabama, ikka ootad tema suudlust või siis ka puudutusi?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähene ise või ütle otse välja, mida ootad. Näiteks ütle: suudle mind vms. Või mida iganes sa tahad temalt.

Inimesed pole mõttelugejad. Inimesed ei loe sinu mõtteid.

Naisena ei hakka ju meest krabama, ikka ootad tema suudlust või siis ka puudutusi?

Välja ütlemine, et tahad suudlust, pole ju krabamine vaid enda soovide väljendus ja viis näha, kas mees on sama sooviga. Saab ju siis mees vastata viisakalt eitavalt, kui ei soovi või siis äkki see just käivitaks mehe tegutsema? Krabamine oleks see, kui hüppaksid kaela ja suruksid midagi ütlemata keele mehele kurku või paneksid käsi intiimkehaosadele. Meest puudutama minna pole ka mõtet, sa ju ei tea, mida mees sellest arvaks. Väga paljusid mehi see just EI eruta, kui naine puudutama hakkab.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kutsu mees omale külla. Kui ta sinu juures ka ei hakka lähenemiskatseid tegema, siis ta pole tôesti huvitatud. Aga kogemus näitab, et ka tagasihoudlikum mees külla tulles ikkagi hakkab lähenema. Ja edaspidi on juba palju lihtsam. Nii lihtne ongi.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kutsu mees omale külla. Kui ta sinu juures ka ei hakka lähenemiskatseid tegema, siis ta pole tôesti huvitatud. Aga kogemus näitab, et ka tagasihoudlikum mees külla tulles ikkagi hakkab lähenema. Ja edaspidi on juba palju lihtsam. Nii lihtne ongi.

Külla ei kutsuks. Seda jõuab alati teha. Kõike, mida jõuab hiljem teha, pole mõtet teha kiirustades ja üle jala. See võib hiljem kahjulik olla.

Praegu elaks hetkes ja tegeleks hetkes kiirete asjadega ehk mida sa ise praegu soovid, mida praegu soovib mees. Kas need soovid kattuvad ja kus saab teha kompromisse, kus neid teha ei saa. Prooviks lõpetada igasuguse keerutamise ja asuda otsekohese suhtluse juurde, lühilausetega ja selgete ootustega räägiks mehega. Näiteks, kui soovid lapsi ja mees neid ei soovi, pole mõtet selle mehega edasi kohtuda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mõni mees, kel “tõsisemad kavatsused” ja naine meeldib päris väga, ei hakkagi kohe selga ronima vaid eelistab aeglaselt tutvuda. HUVI on üks asi, kui mehele sa meeldid, siis ei täta ta huvi üles näitamata, sind ootama, ripakile mitmeks ajaks jne. SEKS on teine asi, see ei pruugi olla kohe ensestmõistetav, et naine juba ootabki, et mees käed külge ajaks. Võib-olla on tükk aega üksi olnud ja ei mäletagi, kuidas naisega käituda vabalt jne.

Kui mehel pole huvi, siis ta ei ole hoolas suhtlema, kui mehel on huvi, siis ei jäta ta naist hooletusse. Füüsiline lähedus on eraldi teema, on neid, kes kohe voodisse lähevad (ja selgub, et muud huvi polnudki) ja on teisi, kes ootavad sellega, mõnikord naise meelest liigagi kaua, kuigi huvi on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki on varustus väike ja ta häbeneb seda. Või ei tõuse või ei seisa,,,no igastahes seksiga probleeme. Sellised ka ei kipu lähenemiskatseid tegema. Või on üldse abielus.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see mitu korda tähendab? Mulle jääb mulje, et on olnud mõni kohtumine, mees ütleb, et sa meeldid talle ja sina ootad mida? Suudlust kolmandal kohtumisel? Seksi seitsmendal?  Minu jaoks ajuvaba.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik, et meeldid, aga mitte naisena. Meeldid äkki sõbrana? Huvitatud mees ikka proovib välja näidata huvi ja kokku saamine iseenesest pole märk huvist vaid tavaline suhtlus. Arvan, et pigem ei ole sinust huvitatud, ei tunne tõmmet. Suhelda tahab.

Pole elus ühtegi meest näinud, kes kutsub välja ja suhteb mitu kuud ja ei ole huvitatud. Ajuvaba.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljusid mehi see just EI eruta, kui naine puudutama hakkab.

Pole elus näinud sellist. Ma saan aru, et suvalisele mehele hakkad ligi litsuma, aga sellisele, kes sind on mitu kuud välja kutsunud?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Krabamine oleks see, kui hüppaksid kaela ja suruksid midagi ütlemata keele mehele kurku või paneksid käsi intiimkehaosadele. Meest puudutama minna pole ka mõtet, sa ju ei tea, mida mees sellest arvaks.

Kas ise oled mees või miks sa nii arvad? Meestele just meeldib. Mina puudutaks mehe jalga ja liiguks aeglaselt üles poole, jäädes pidama, kui tal ebamugav, siis tegevus ka lõppeb.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Naisena ei hakka ju meest krabama, ikka ootad tema suudlust või siis ka puudutusi?

Mis asja? Flirtimise üks osa on puudutused, kehakeel. See ei tule ainult ühelt poolelt. Kui see tuleb ühelt poolt, siis on tegu ahistamisega. Guugelda natuke selle kohta.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain tuttavaks ühe mehega, oleme mitu kord kohtunud. Mees mulle meeldib. Räägib, et ma meeldin talle jne

Aga mees ei tee kuidagi mulle lähedaduskatseid. Ja see on minu jaoks kummaline. Ootan seda. Mida teha?

Meil on vist sama austaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljusid mehi see just EI eruta, kui naine puudutama hakkab.

Pole elus näinud sellist. Ma saan aru, et suvalisele mehele hakkad ligi litsuma, aga sellisele, kes sind on mitu kuud välja kutsunud?

Pole see, keda tsiteerid, aga võib-olla ta mõtleb seda, et paljudele meestele ei meeldi, kui naine algatab. Ehk siis  pean silmas kõige esimest lähenemist, mitte seda, kui ollakse juba suhtes. Ja see on tõesti tõsi. Ma tean päris mitut meest, kellele see ei meeldi ja kelle jaoks on see täielik turn off, sest nad konkreetselt ise tahavad vallutada.

Ja samas tean mehi, kelle eluunistus on see, et naine neid esimesena ja ootamatult krabaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda, kas mees on püüdja, saab testida nii, et kaduge ära ja vaadake, kas ise võtab ühendust või mitte. Ainult nii saab teada, kas turn off või on. Muudmoodi väga ei saa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mees ei tee kuidagi mulle lähedaduskatseid. Ja see on minu jaoks kummaline. Ootan seda. Mida teha?

Kui olete kahekesi kuskil ruumis, siis lähened talle eestpoolt, haarad õrnalt parema käega meest hargivahelt ja ütled madalal häälel- noh poisu, kas teeme ka midagi? Kui on tegija mees, siis läheb edasi kõik nagu lepase reega, kui ei ole, siis mine eluga edasi, see mees ei olnud sinu jaoks.

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jälle see hull, kes iseendaga vestlusi peab ja kirjutab, on teema üle võtnud ja iga natukese aja tagant jällegi postitab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kutsu mees omale külla.

Joote veidike veine, väike söök. Siis suundud vannituppa ja välju sealt pooleldi läbipaistvas öösärgis. Aluspükse loomulikult jalas ei ole. Istud mehe kõrvale ja asetad käe tema põlvele. Siis peaks normaalne mees lähenema hakkama.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jälle see hull, kes iseendaga vestlusi peab ja kirjutab, on teema üle võtnud ja iga natukese aja tagant jällegi postitab.

Ja siis?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see hull, kes iseendaga vestlusi peab ja kirjutab, on teema üle võtnud ja iga natukese aja tagant jällegi postitab.

Ma ei ole mingi hull. See skeem töötab täiega, ma usun, et ma olen rajalt maha võtnud niimoodi umbes viis kuus meest.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see hull, kes iseendaga vestlusi peab ja kirjutab, on teema üle võtnud ja iga natukese aja tagant jällegi postitab.

Ma ei ole mingi hull. See skeem töötab täiega, ma usun, et ma olen rajalt maha võtnud niimoodi umbes viis kuus meest.

Haha, muidugi töötab ju mingi püksikuteta käsi mehe kubemes madala mehehäälega soigumine stiilis poisu kas teeme ka midagi täna? Hea liba ikka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Joote veidike veine, väike söök. Siis suundud vannituppa ja välju sealt pooleldi läbipaistvas öösärgis. Aluspükse loomulikult jalas ei ole. Istud mehe kõrvale ja asetad käe tema põlvele. Siis peaks normaalne mees lähenema hakkama.

Mina soovitasin põlve ja kubeme poole libisemist, mitte hargivahelt kinni haaramist. Esiteks on munapiiks mehele valus ja ka ohtlik, teiseks nii saab vaadata, kas mees on huvitatud või mitte.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

püksikuteta käsi

Püksikuteta käsi? Mis see on?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitasin põlve ja kubeme poole libisemist, mitte hargivahelt kinni haaramist.

Võib ka nii. Pakun veel ühe variandi. Kui sa istud juba mehe kõrval pooleldi läbipaistvas öösärgis, siis võta mehe käsi ja aseta see ENDA põlvele. Naerata julgustavalt.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib ka nii. Pakun veel ühe variandi. Kui sa istud juba mehe kõrval pooleldi läbipaistvas öösärgis, siis võta mehe käsi ja aseta see ENDA põlvele. Naerata julgustavalt.

Sa oled tõeline mees. Negližee.. klišee. Kui inimene on alles kohtingufaasis, siis läbipaistvas öösärgis ei istuta. Muidu jah, selline lähenemine ilmselt töötab, vähemalt näeb ära, kas mehel on huvi või mitte. Pole ka mingi hargivahe krabamine, see võib küll olla paras šokk isegi mehele.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )