Esileht Pereelu ja suhted Mees ähvardab lapsed võtta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Mees ähvardab lapsed võtta

Postitas:

Meie suhe on läinud väga inetuks. Mees on ülbe, halvustab, heidab mulle ette mu eelnevat elu, millega ta pole rahul, ähvardab. Süüdistab mind tema ja laste elu rikkumises. Tarbib ülearu alkoholi. Vahepeal oli teise armunud. Veetis oma vaba aega sõprade, mitte pere seltsis. Lastele pööras vähe tähelepanu. Eriti hull aeg kestis u aasta.
Nüüd on ta tagasi tõmmanud, rohkem kodune, kuid meie suhteid see oluliselt paremaks pole muutnud. Ma ei usalda teda enam üldse, ei tunne end temaga kindlalt ja ta jätkuvalt kohtleb mind halvasti, öeldes, et kohtleb mind nagu väärt olen. Mu enesehinnangu on ta täiesti maatasa teinud. Ma ei suuda keskenduda oma tegemistele, töö on mu põgenemistee kodustest muredest. Tunnen, et olengi saamatu ja väärtusetu inimene. Olen kaotanud eesmärgid ja huvid.
Tahan temast lahku minna, kuid ta ähvardab mind, et kas kasvatame koos lapsi (algklassides käivad) või võtab lapsed endale, sest minule ta lapsi ei usalda, kuna ma ei saavat endagagi hakkama.
Ütlesin talle, et siis on ainus tee vist kohtusse minna. Sellega oli ta nõus.
Tundes teda, ta on väga osav rääkija, müügimees. Hinnatud tööl ja sõprade seas. Keegi ei arvaks, kuidas ta koduseinte vahel käitub. Teeb palju tööd, on tark. Suudab musta valgeks rääkida.
Kardan, et lahkuminek tähendakski minu puhul päris üksi jäämist..
Mida teha? Kas on võimalus, et ta saab mult lapsed päris ära võtta? Üks lastest on väga emmekas, teine nii ja naa.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 13:26; 24.07 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehke endale naised üks asi selgeks, et see laste ära võtmisega ähvardamine on üks esimesi asju, mida psühhopaadid teevad ja see on TÄIESTI VALE! Mitte keegi ei võta sinult su lapsi, mõtle nüüd peaga. Ja loomulikult mine kohtusse, saate kohe elatisega asjad selgeks ka räägitud.

+54
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi ähvardab ta ära võtta, sest ta teab, et sellega ta teeb su relvituks, kuna sulle on lapsed väga tähtsad. Ise ta lastega ei tegele, aga nüüd tahab endale. Ajuvaba, aga kahjuks päris tavapärane mõtteviis teatud tüüpi meeste puhul.

Ära saab lapsi ikka võtta siis, kui vanem om lapsele ohtlik. Alla 50:50 ei otsusta sinu suhtes keegi, kui hooliv ja normaalne vanem oled. Ainult tema sõnadest ka ei piisa, ikka tõestusmaterjali on ka vaja.

+28
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi ähvardab ta ära võtta, sest ta teab, et sellega ta teeb su relvituks, kuna sulle on lapsed väga tähtsad. Ise ta lastega ei tegele, aga nüüd tahab endale. Ajuvaba, aga kahjuks päris tavapärane mõtteviis teatud tüüpi meeste puhul.

Ära saab lapsi ikka võtta siis, kui vanem om lapsele ohtlik. Alla 50:50 ei otsusta sinu suhtes keegi, kui hooliv ja normaalne vanem oled. Ainult tema sõnadest ka ei piisa, ikka tõestusmaterjali on ka vaja.

Arvan sama, manipuleerib, kuna teab, et lapsed on naisele tähtsad ja neid kaotada ei taha. Mehele lapsed ilmselt nii oluliselt korda ei lähe, lihtsalt hea koht ähvardamiseks.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga millel põhineb tema väide, et sa endagagi hakkama ei saa? Tööl ju käid, seega on sul mingi sissetulek. Kuidas on teie elukoha omand, kas pooleks, tema pind, sinu pind? Sinu pind vist pole, ta ei oleks siis vist nii ülbe, kuigi eks ole igasuguseid. Sa pead otsima elukoha, kus saad lastega elada, ja kui olete ametlikult abielus, algatama lahutuse. Küll kohtus hooldusõigus jagatakse, aga kui sa pole laste suhtes vägivaldne olnud, ei tarbi ülemäära alkoholi või narkootikume, käid kenasti tööl, ei tohiks olla mingit argumenti mehel sind lastest ilma jätta. Ja nii ka ei ole, et mees lihtsalt ütleb, sa muudkui jood ja laaberdad või tarvitad ei tea mida ja peksad lapsi ja kohe usutakse teda, kui muid tõendeid pole. Saab olla 50% hooldusõigus, kui isa seda soovib, aga kui te kokkuleppele ei saa, otsustatakse see kohtus. Sa võid ju mõne pereõiguse valdkonna juristiga konsulteerida, parem ikka kui vaikselt asjata praadida ja väriseda.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 14:01; 23.07 17:06; 24.07 14:04; 28.07 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algklassides käivaid lapsi ei saa niiviisi päris oma suva peale “ära võtta”, vaid kohus arvestab ka nende tahet.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan temast lahku minna, kuid ta ähvardab mind, et kas kasvatame koos lapsi (algklassides käivad) või võtab lapsed endale, sest minule ta lapsi ei usalda, kuna ma ei saavat endagagi hakkama.

Naised, kullakesed, MIKS te ometi usute sellist iba?

Loomulikult ei võta selline debiil mitte kunagi mitte kuidagi teie lapsi…
Ja kui peakski asju kohtuni jne asi jõudma, siis on sinu uks esimene, mida ta kohe ja homme kraapima tuleb…

Et palun, ole nii hea ja aita mind, sest ma ei saa hakkama kõigi nende trussikute pesemise, õppimiste, toomiste ja viimiste, pudru tegemise, matemaatikas aitamise, pideva rääkimise ja seltskonna pakkumise, vannitamise, unejuttude, kasvõi juuksuris käimise jne jne jne-ga hakkama …

Ma tahan alkot tarbida, naisi taga ajada, vaba elu elada, nagu normaalne mees, mitte lastega kodus istuda nagu mingi idioot…

+19
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 14:47; 23.07 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan temast lahku minna, kuid ta ähvardab mind, et kas kasvatame koos lapsi (algklassides käivad) või võtab lapsed endale, sest minule ta lapsi ei usalda, kuna ma ei saavat endagagi hakkama.

Naised, kullakesed, MIKS te ometi usute sellist iba?

Loomulikult ei võta selline debiil mitte kunagi mitte kuidagi teie lapsi…

Ja kui peakski asju kohtuni jne asi jõudma, siis on sinu uks esimene, mida ta kohe ja homme kraapima tuleb…

Et palun, ole nii hea ja aita mind, sest ma ei saa hakkama kõigi nende trussikute pesemise, õppimiste, toomiste ja viimiste, pudru tegemise, matemaatikas aitamise, pideva rääkimise ja seltskonna pakkumise, vannitamise, unejuttude, kasvõi juuksuris käimise jne jne jne-ga hakkama …

Ma tahan alkot tarbida, naisi taga ajada, vaba elu elada, nagu normaalne mees, mitte lastega kodus istuda nagu mingi idioot…

Just nii ongi!!! Jäta lapsed paariks nädalakski temaga ja jutt muutub (õel oli sarnane mees, õde läks pikemale väliskomandeeringule, peale seda andis mees lihtsalt lahutuse ja maksab kenasti elatist, peaasi et jumala eest lastega ei peaks tegelema)

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toon sulle näite enda elust: lapsed 4 ja 8 aastane. Minul töö, lapsed koolis, lasteaias, minu nimel olev üürikorter.
Samamoodi tekkisid erimeelsused ja kui palusin tal lahkuda, hakkas tema laste ära võtmisega jahuma. Kuidas mina olen ebastabiilne ja lapsi kasvatada ei oska jne.
Vastasin rahulikult: Hästi, kui sa tõesti tunned ja tead, et oskad lapsi paremini kasvatada kui mina. Saad ja suudad neile samamoodi pakkuda turvalist ja rahulikku elukeskkonda, siis minul on selle üle ainult hea meel ja süda rahul, et nendega on endiselt kõik hästi.
Miskipärast juba üle poole aasta ootan kohtukutset või tegusid, et ta lapsed võtaks.

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toon sulle näite enda elust: lapsed 4 ja 8 aastane. Minul töö, lapsed koolis, lasteaias, minu nimel olev üürikorter.

Samamoodi tekkisid erimeelsused ja kui palusin tal lahkuda, hakkas tema laste ära võtmisega jahuma. Kuidas mina olen ebastabiilne ja lapsi kasvatada ei oska jne.

Vastasin rahulikult: Hästi, kui sa tõesti tunned ja tead, et oskad lapsi paremini kasvatada kui mina. Saad ja suudad neile samamoodi pakkuda turvalist ja rahulikku elukeskkonda, siis minul on selle üle ainult hea meel ja süda rahul, et nendega on endiselt kõik hästi.

Miskipärast juba üle poole aasta ootan kohtukutset või tegusid, et ta lapsed võtaks.

Ma pakkusin ise esimesena mehele last. Ta kaotas kõnevõime, vaatas tükk aega suurte silmadega otsa ja siis puterdas, et lapsed peavad ikka emaga olema.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge liig julged ka selle soovitamisega olge. On olemas ka üsna suur hulk mehi, kes saavad lastega väga hästi hakkama ja hoolivad neist. Seoses elatiste teemaga on nii lastekaitse kui ka kohtute varvastel päris palju tallutud teemal, et liig seksistlikuna näib nende kalduvus lapsi ennekõike ema hoolde jätta. Vabalt võib juhtuda, et nii mõnigi kohtunik laseb end sellest kõigutada ja ilmsete vastunäidustuste puudumisel määrabki lapsed isa hoolde. Tahate kindlad olla, et lapsed teiega jäävad, siis tuleb ikka komprat koguda, või kui seda ei leidu, siis fabritseerida.

+13
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 16:51; 24.07 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge liig julged ka selle soovitamisega olge. On olemas ka üsna suur hulk mehi, kes saavad lastega väga hästi hakkama ja hoolivad neist. Seoses elatiste teemaga on nii lastekaitse kui ka kohtute varvastel päris palju tallutud teemal, et liig seksistlikuna näib nende kalduvus lapsi ennekõike ema hoolde jätta. Vabalt võib juhtuda, et nii mõnigi kohtunik laseb end sellest kõigutada ja ilmsete vastunäidustuste puudumisel määrabki lapsed isa hoolde. Tahate kindlad olla, et lapsed teiega jäävad, siis tuleb ikka komprat koguda, või kui seda ei leidu, siis fabritseerida.

Kui ema kohta pole midagi kompromiteerivat, siis jagataks ikkagi hooldusõigus ka sel juhul pooleks, mitte ei antaks ainuisikuliselt isale. Ma arvan, et kui sa kohtu statistikat vaatad, siis isa sai 100% hooldusõigusega lapsed ikka ainult juhtudel, kui ema oli kohta oli dokumenteeritud nt alkoholism või laste hülgamise juhud või vägivaldsus laste suhtes vms. Ja muidugi suuremate laste puhul loeb ka laste arvamus. Seepärast olekski teemaalgatajal hea advokaadiga konsulteerida, et saaks alusetutest hirmudest lahti ja suudaks selge pilguga oma olukorda analüüsida ja tegevuskava paika panna.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 14:01; 23.07 17:06; 24.07 14:04; 28.07 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean konkreetselt 2 juhtu, mil lapsed jäid naise juurde ja nad jumala eest lastega toime ei tulnud – probleemid koolis, lapsed “istusid pähe” emale jne.
Kui lapsed isa juurde elama läksid, paranes olukord oluliselt.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui isa saab lastega hakkama, siis jagate lapsed 50/50. Praegu on suund jagatud vanemluse poole ja sellega arvestavad nii lastekaitse kui ka kohus.
Suhtes on kaks inimest ja kui see laguneb, siis on mõlemad süüdi. Märtrirolli võtmisest pole kasu, analüüsi ka iseennast, mida valesti tegid.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ema kohta pole midagi kompromiteerivat, siis jagataks ikkagi hooldusõigus ka sel juhul pooleks, mitte ei antaks ainuisikuliselt isale. Ma arvan, et kui sa kohtu statistikat vaatad, siis isa sai 100% hooldusõigusega lapsed ikka ainult juhtudel, kui ema oli kohta oli dokumenteeritud nt alkoholism või laste hülgamise juhud või vägivaldsus laste suhtes vms. Ja muidugi suuremate laste puhul loeb ka laste arvamus. Seepärast olekski teemaalgatajal hea advokaadiga konsulteerida, et saaks alusetutest hirmudest lahti ja suudaks selge pilguga oma olukorda analüüsida ja tegevuskava paika panna.

hiljuti tuli riigikohtu otsus, kus laps määrati isa juurde elama, kuna ema manipuleeris lastekaitse abiga, et isa ja laps ei saaks kohtuda. guugelda ja loe

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge liig julged ka selle soovitamisega olge. On olemas ka üsna suur hulk mehi, kes saavad lastega väga hästi hakkama ja hoolivad neist.

Sa ei ole päris puhtas naistekafoorumis nüüd ka, kuhu nii debiilset postitust võiks teha.

Mis sellisel mehel siis viga oleks või kuidas tema kasvatatud lapsed mingi sinuarust ülistatud “naise” kasvatatud lastest halvemad oleks, ehk oskad selgitada…?

Peale selle nõmeda “naisedhoiamenüüdkokku” purske?

Aga ilmselt unustasid end hetkeks…

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 14:47; 23.07 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu fakte (kirjalikult, videos) erinevatest ähvardustest kui kardad, tõestusmaterjal on kõige parem. Salvesta need kindlasti kuskile mujale kui telefoni või kuhu ta peaks ligipääsu saama. Saada näiteks mingile oma X meilile, mis pole tel ühendatud ja kuhu saad kunagi kustiganes ligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtluskorra, elatise ja ka vanemate lahkuminekuga läbi kohtu ei reguleerita ja ei peagi reguleerima üldiselt hooldusõiguse küsimusi.
Neid reguleeritakse siis, kui hooldusõiguse piiramine on põhjendatud, nt pikemat aega on erimeelsused hariduse, elukoha, trennide jms suhtes. Või siis juhul, kui 1 vanematest ei saa osaleda nende küsimsute otsustamisel või takistab.
Emad küll alustavad hagisid hooldusõiguse piiramise taotlusega, kuid kohtus põhjendamisel jäädakse hätta ja nii jäävadki hagid rahuldamata.

Lisaks: hooldusõiguse piiramise taotlusel tuleb täpselt ära näidata valdkond/ulatus, milles vanematel erimeelsused esinevad, nt haridusküsimus või elukoht. Selle piiramine ja ühele ainuhooldusõiguse andmine mingis küsimuses ei tähenda, et muu hooldusõigus oleks piiratud.
Kõige lihtsam on siiski taotleda suhtluskorra määramist, kui kohtuväliselt tõesti kokkuleppele ei saada, eesmärgiga tagada lastele stabiilsus. Ka lastekaitse ning kohtud ütlevad, et vanemad peavad tegema koostööd.

/perekonnaõigusega tegelev jurist/

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süüdistab mind tema ja laste elu rikkumises.

minule ta lapsi ei usalda, kuna ma ei saavat endagagi hakkama.

Millega põhjendab?

Ma ei suuda keskenduda oma tegemistele, töö on mu põgenemistee kodustest muredest. Tunnen, et olengi saamatu ja väärtusetu inimene. Olen kaotanud eesmärgid ja huvid.

Depressioon? Sa pead abi otsima. Sa pead ennast paika saama.

Tahan temast lahku minna, kuid ta ähvardab mind, et kas kasvatame koos lapsi (algklassides käivad) või võtab lapsed endale

Huvitav, ta tahab sinuga lapsi koos kasvatada.

Kardan, et lahkuminek tähendakski minu puhul päris üksi jäämist..

Oled ületöötanud? Tundlikkus, hirm kõige ja kõigi suhtes on võimenenud.

Puhkust, rääkida ja seksi on teil vaja, vaatad asju hoopis uue pilguga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees kasutab sinu suhtes vaimset vägivalda. Selline suhe mürgitab su elu lõpuks täiesti ära, mis on ka põhjus, miks sa pead sellest välja saama ning oma enesehinnangut üles ehitama hakkama. Mitte keegi ei võta normaalselt emalt lapsi ära. Täiuslik pole meist keegi, sellega on ka iga kohtunik kursis. Vägivallatsejaid, kes kohtus mesimagusalt käituvad, näevad kohtunikud samuti tihti. Kui sa pole narkomaan või padujoodik, kes oma lapsed päevadeks nälga ja tänavale hulkuma unustaks, ei võta mitte keegi sinult lapsi ära. Mees kasutab seda ähvardust ainult sinuga manipuleerimiseks, tegelikkuses ei paista ta just inimene, kes iga vaba hetke lastega üritaks veeta. Kohtus ei hakkaks ta laste ainuhooldusõigust juba sellepärast taotlema, et ei tahaks riskida, et lapsed päriselt tema vastutusele jäävad.

Minule oli omal ajal vägivaldsest suhtest väljumisel väga suureks abiks Lundy Bancrofti raamat “Miks ta seda teeb?”, mis räägib kontrollivatest ja vägivaldsetest meestest ning paneb sind manipuleerimise taha nägema. Kirjutasin omale toona tähtsamatest asjadest mõneleheküljelise konspekti, kes huvi, jagan meelsasti (raamatut enam müügil pole, raamatukogudest saab) – pop.corn@mail.ee

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 19:11; 24.07 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee mehele tüng, ütle, et ei saa ära võtta, need tegelikult naabrimehe lapsed 😛

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valmista ennast veidi ette.
Hakka salvestama neid ähvardusi ja tema suhtumist. Jäta alles sõnumid, kui neid on ja pea samal ajal ajalise märkega nn päevikut, digitaalset vmt. Et asjad kattuksid kuidagi.
Oma oma lähedastele ära maali pilti mõnustast suhtest ja kooselust. Üks või kaks võiksid teada, mis tegelt on. Muidu daab hea jutuga inimene eelise ja räägib musta valgeks, teised aga imestavad, et kus tõde on, nad ju nii hästi klappisid.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolilaste käest ikkagi küsitakse juba nende arvamust ja niisama lihtsalt mehe jutu peale ei võeta lapsi emalt ära. Ega ema ka niisama heast peast saa keelata isal lastega edaspidi suhtlemast ja kui vaja, pannakse kohtus suhtluskord paika.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valmista ennast veidi ette.

Hakka salvestama neid ähvardusi ja tema suhtumist. Jäta alles sõnumid, kui neid on ja pea samal ajal ajalise märkega nn päevikut, digitaalset vmt. Et asjad kattuksid kuidagi.

Oma oma lähedastele ära maali pilti mõnustast suhtest ja kooselust. Üks või kaks võiksid teada, mis tegelt on. Muidu daab hea jutuga inimene eelise ja räägib musta valgeks, teised aga imestavad, et kus tõde on, nad ju nii hästi klappisid.

Ema-isavahelisi tülisid pole mõtet salvestada. Kohtunik arvestab ainult ja ainult lastevastast mõnitust ja vägivalda. Mees võib naist iga päev peksta lapse silme all, naine seda kõike filmida, aga kui mees samal ajal last ei peksa, siis kohtunik määrab isale ikkagi kohtumisõiguse lapsega. Sest isa ei peksa ju last. Paari omavahelisi arusaamatusi ja suhtlemisstiili tõendina arvesse ei võeta. Kohtunikul on kohustus ainult lastega seonduvat arvesse võtta.

Loe sõna sõnalt ka selle juristi kuiva teksti. Vanemate lahkuminek ei ole seotud hooldusõiguse küsimustega. Vanemad peavad suutma lapse nimel suhelda. Sisuliselt sunnitakse nii ka vägivalla ohver oma türanniga lapse nimel suhtlema. Õhtul saad nt sõimu+peksa ja hommikul pead suutma sama mehega, kes vaikselt pihku irvitab, asjalikke kokkuleppeid teha. Ametnikud on veel õnnelikud, et lapsel sinist silma pole, ikkagi tubli isa, ütleb ju, et hoolib oma lapsest.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh toetavate mõtete eest!

Täpsustan, et minu sooviks ei ole laste isale keelata lastega kohtumine. Lastele on vaja mõlemat vanemat ja ta saab tegelikult nendega hakkama küll, kui ta ei pea parajasti tööd tegema või sõpradega aega veetes tööst puhkama.

Keegi küsis, kas olen ületöötanud. Jah, ilmselt olen ka seda. Olen tihti ärevil ja olen ka väga tundlikuks muutunud, eriti mehe norimistele ja süüdistustele. Varem ignoreerisin, proovisin mitte võtta südamesse, sest sain aru, et probleem on temas, temal on mingid kompleksid ja hirmud, kõik need süüdistused olid tegelikult ju alusetud. Aga pärast seda, kui sain teada, et ta on kohtunud sõpradega ajaveetmise kõrvalt ka ühe naisterahvaga, temasse armunud ja samas öelnud, et see naisterahvas on minust kordi parem, olgugi et ta mind armastab, siis… ütleme nii, et seda mu süda enam välja ei taha kannatada.
On see ületöötamine, on see (vaimne või ka füüsiline) petmine, mis mind tundlikuks on muutnud?! Ma ei tea, olen lihtsalt kõigest väsinud. Tahaks lihtsalt rahu, olla õnnelik, rõõmus ema oma lastele. Mees tahab, et pere oleks koos. Samas pole ta minuga rahul. Ütleb, et pean end muutma, mina teen kõike valesti, mitte keegi minusugust ei taha (mille peale küsin alati, miks küll tema siis minuga on!?). Ja mina lootsin pikalt, et taastub meie aastatepikkune hea, mõnus, turvaline suhe. Aga kõik on nii katki.
Läks nüüd teemast välja, aga sain ära öelda..

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 13:26; 24.07 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas ka üsna suur hulk mehi, kes saavad lastega väga hästi hakkama ja hoolivad neist.

Sa ajad segi kaks isatüüpi. Isad, kes lastest hoolivad ja nendega tegelevad (loomulikult neid on ja õnneks mitte vähe), ei hakka kunagi sellise asjaga ärvardama.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas ka üsna suur hulk mehi, kes saavad lastega väga hästi hakkama ja hoolivad neist.

Sa ajad segi kaks isatüüpi. Isad, kes lastest hoolivad ja nendega tegelevad (loomulikult neid on ja õnneks mitte vähe), ei hakka kunagi sellise asjaga ärvardama.

“Mina söödan hommikuti lapsed, panen nad riidesse ja viin lasteaeda, toon nad õhtul lasteaiast, söödan, tegelen, distsiplineerin ja panen voodisse. Mina ostan nende riided, käin nendega arstil. Kui neil on mingi häda, tulevad nad alati minu juurde abi otsima. Seega – kui me peaks lahku minema jäävad lapsed otseloomulikult minuga.”

Kõlab nagu hirmus ähvardus? Kas mees, kes lastega tõesti sel moel tegeleb, peaks neist sõnatult loobuma ja edaspidi ainult pühapäevaissist rahakotiks jääma?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 16:51; 24.07 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgatajast on siiralt kahju ja loodan et pääsed sellest õnnetust suhtest suuremate probleemideta!
aga laste hooldusõigustest rääkides võin omadest kogemustest rääkida, et võidakse otsustada nii ja naa. olen ise kasvatanud mehe eelmise kooselu poega 5 aastat kuna poisi enda ema ei saanud lapsega hakkama ja poiss määrati isale, kellega koos oleme ülekäte läinud poisist normaalse mehe kasvatanud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee mehele tüng, ütle, et ei saa ära võtta, need tegelikult naabrimehe lapsed ????

Täiesti ajuvaba tüng ju, rääkimata sellest, et see on väga julm, aga DNA test näitaks ära, kuidas olukord on, teine teema on see, et kui see mees on juba isaks märgitud, siis ametlikult ongi ju tema isa, kui ta just ise isadusest selle DNA testi põhjal (kui test siis näitab, et pole tema lapsed) loobuda ei taha.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 14:01; 23.07 17:06; 24.07 14:04; 28.07 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usalda teda enam üldse, ei tunne end temaga kindlalt ja ta jätkuvalt kohtleb mind halvasti, öeldes, et kohtleb mind nagu väärt olen.

Mina juhtusin vägivaldses suhtes olles kuskilt lugema mõttetera, et me kõik oleme oma kaaslast väärt. Ja iga kord kui mees mind mõnitas või väänas, korrutasin endale, et “kui sa sellest suhtest minema ei lähe, siis järelikult oledki seda väärt”. Loomulikult ma ei tundnud, et olen, aga see mõte andis motivatsiooni lahkuminek lõpuks ikkagi ette võtta.

Kui mees tahab, et pere oleks koos, aga samas sind halvasti kohtleb, on see eriti õudne, sest sisuliselt ta ütleb, et ta tahab sind enda kaltsuks. Sa ei ole kalts! Sa oled paremat väärt. Ja kui mees nii ei leia, tuleb teil eraldi edasi minna.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 19:11; 24.07 19:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ähvardab lapsed võtta