Esileht Pereelu ja suhted Mees ähvardab lapsed võtta

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Mees ähvardab lapsed võtta

Postitas:

Ma lihtsalt küsin, et miks lapsed ei või isaga kasvada? Nad ei ole ju ema omand – isal on täpselt sama suured õigused.
Või on teema selles nutus, et “siis olen pärast lahkuminekut täitsa üksi”? Kas selle hirmus tulebki aasta väga hullu elu kannatada?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt küsin, et miks laosed ei või isaga kasvada? Nad ei ole ju ema omand – isal on täpselt sama suured õigused.

Või on teema selles nutus, et “siis olen pärast lahjuminekut täitsa üksi”? Kas selle hirmus tulebki aasta väga hullu elu kannatada?

Kuule, loe teemaalgatust. See isa pole ju suuteline lapsi kasvatamagi oma elustiili kõrvalt. Joomine muide ongi peamine põhjus, miks mees nii muutunud on. Mis õigustest sa räägid, kui isa joob? Ma arvan, et mees ei hooli lastest, vaid lapsed on vahend, mille kaudu takistada naisel enda juurest lahkumast. Kogu see mahatampimine käib ka selle nimel, et naine meest maha ei jätaks. Isiklikult võtaksin oma lapsed ja läheksin mehe juurest minema. Lastekaitsesse teataksin ka, et isa joob ja möirgab kodus, ähvardab mind emana, lastel pole normaalne kasvukeskkond see kodu. Kohtusse asi vaevalt üldse jõuab, seda karta ei maksa, ja korralikult naiselt ei võta ükski kohus ära lapsi. Seda pole vaja karta. Lastekaitse saab ka sõna sekka öelda, aga isal alkoprobleemid, sellisele ei anta lapsi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt küsin, et miks laosed ei või isaga kasvada? Nad ei ole ju ema omand – isal on täpselt sama suured õigused.

Kui isal on täpselt sama suured õigused, siis oleks ju ikka loogiline, et hooldusõigus oleks 50% ja 50%, mitte et lapsed kasvavad just isaga. Päris elus on kahjuks selline võrdne hooldusõigus keeruline korraldada, kuna see eeldab, et vanemad elavad piisavalt lähestikku, et laps saaks käia ikka samas koolis ja lasteaias kogu aeg. Samuti on lastele pidev kolimine ebamugav, aga teine variant, millest kunagi üks siin rääkis, kus vanemad kolivad edasi-tagasi ja laps elab oma kodus, on ka väheke ulme, arvestades, et vanematele tekivad ju sageli ka uued elukaaslased ja võivad tulla ka uued lapsed.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 14:01; 23.07 17:06; 24.07 14:04; 28.07 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge liig julged ka selle soovitamisega olge. On olemas ka üsna suur hulk mehi, kes saavad lastega väga hästi hakkama ja hoolivad neist. Seoses elatiste teemaga on nii lastekaitse kui ka kohtute varvastel päris palju tallutud teemal, et liig seksistlikuna näib nende kalduvus lapsi ennekõike ema hoolde jätta. Vabalt võib juhtuda, et nii mõnigi kohtunik laseb end sellest kõigutada ja ilmsete vastunäidustuste puudumisel määrabki lapsed isa hoolde. Tahate kindlad olla, et lapsed teiega jäävad, siis tuleb ikka komprat koguda, või kui seda ei leidu, siis fabritseerida.

Päris palju on kuulda, et kui lapsed jäävad mehele, siis tegelikult elab mees ikka vaba mehe elu, aga lapsi kasvatab tema ema. Mees on mitmekordselt võitnud: laste ema maksab talle elatist, aga tegelikult see raha, mis lasteni jõuab, on vaid natukene suurem sellest elatisest. Kui laste ülalpidamisel rahast puudus tuleb, siis katab selle vanavanemate pension. Ehk siis mees on saanud eksnaisele koha kätte näidata, saab etendada kangelaslikku üksikisa (naistele tihtilugu sellised lood väga meeldivad), raha laste peale kulub vähem kui perega koos elades, aga ise on poissmees, kes tuleb, läheb ja kulutab raha, nagu endale meeldib. Muidugi ma arvan, et sellises olukorras, kus leiab tõendamist, et lapsi ei kasvata tegelikult lapsevanem, on teisel vanemal üsna suur tõenäosus kohtus võita ja lapsed enda juurde saaada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ähvardab lapsed võtta