Esileht Pereelu ja suhted Mees ainult töötab

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Mees ainult töötab

Postitas:
Kägu

Ei saa reeglina. Mode vast äratas teema?

Misasja 🙂 see on siin lausa legendaarne, kui keegi mõne vana teema jälle üles korjab.
Mõnel pikemal laupäevalõhtul lausa kümme tükki.
Ei pea moderaator olema

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatame

Aga palun https://foorum.perekool.ee/teema/lapsevanem-ei-jargi-eriolukorra-reegleid/

Järelikult saab, ei teadnud. Pereelu toimub välkkiirusel ja olukorrad muutuvad ruttu. Teema on aktuaalne tõepoolest ka teiste peredes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mu mees ütleb, et ta kell 22 on veel tööl, samas, on teada, et tal on tööaeg 8.30-17.00, siis ma kahtlustaks, et tal on armuke.

iPhonel on app Find My. Iga kell näed kus mees, laps ja sülearvuti või tahvel,  parasjagu viibivad. Androidil on ka midagi sarnast 360• Usalda, aga kontrolli????

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iPhonel on app Find My. Iga kell näed kus mees, laps ja sülearvuti või tahvel, parasjagu viibivad. Androidil on ka midagi sarnast 360• Usalda, aga kontrolli????

Seda siiski vaid juhul, kui asjaosaline on omalt poolt nõusoleku andnud, eks. Mina küll ei annaks, wtf. Ja see pole märk sellest, et mind usaldada ei võiks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iPhonel on app Find My. Iga kell näed kus mees, laps ja sülearvuti või tahvel, parasjagu viibivad. Androidil on ka midagi sarnast 360• Usalda, aga kontrolli????

Seda siiski vaid juhul, kui asjaosaline on omalt poolt nõusoleku andnud, eks. Mina küll ei annaks, wtf. Ja see pole märk sellest, et mind usaldada ei võiks.

Meil on see pereringis kasutusel. Kaasasime ka vanema kes pidevalt muretses, eriti kui reisisime ja sms saatmine vahel ununes. Viimati liitsime lapse sõbra. Isiklikult minu jaoks on see lahendus suisa õnnistus! Enne pidevet algas telefinikõne selleg “Kus sa oled?” No kus-kus? Poes, tööl. Midagi ei ole varjata. Samuti ei häiri mind valvekaamerad.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes koguaeg töötab, jääb vanaduses üksikuks, sest lastega tal side puudub. Ja lõpuks nagunii leiab töölt samasuguse hullu ja jätab pere maha.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimati liitsime lapse sõbra.

Sõbra vanemad teavad ja olid nõus? Põhimõtteliselt jälgite te ju nüüd ka nende perekonna tegemisi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes koguaeg töötab, jääb vanaduses üksikuks, sest lastega tal side puudub. Ja lõpuks nagunii leiab töölt samasuguse hullu ja jätab pere maha.

Meil oli ka nii et mees muudkui töötas kui lapsed väikesed olud. Mul oli nii raske kõike üksi teha. Nüüd lapsed suured ja isaga neil väga hea suhe. Pigem on nii et ma ei võigi rääkida kui raske mul oli. Mine psühholoogile ja saa üle, ütlevad. Ma igapäevaselt ei räägigi, aga kui tuleb jutuks. Ja see ei meeldi neile kui räägin . Nii on vist et mul on okas hinges. Minu vaeva ei ole hinnatud. Hinnatakse hoopis seda et isa kunagi ei pahandanud nendega. Muidugi, ta oli ju tööl ja mingeid toredaid asju nt reisid ikka tegime koos. Nüüd nad suhtlevad nagu täiskasvanud juba. Isa endiselt ei sekku nende tegemistesse ja see meeldib neile. Vot siis.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil oli ka nii et mees muudkui töötas kui lapsed väikesed olud. Mul oli nii raske kõike üksi teha. Nüüd lapsed suured ja isaga neil väga hea suhe. Pigem on nii et ma ei võigi rääkida kui raske mul oli. Mine psühholoogile ja saa üle, ütlevad. Ma igapäevaselt ei räägigi, aga kui tuleb jutuks. Ja see ei meeldi neile kui räägin . Nii on vist et mul on okas hinges. Minu vaeva ei ole hinnatud. Hinnatakse hoopis seda et isa kunagi ei pahandanud nendega. Muidugi, ta oli ju tööl ja mingeid toredaid asju nt reisid ikka tegime koos. Nüüd nad suhtlevad nagu täiskasvanud juba. Isa endiselt ei sekku nende tegemistesse ja see meeldib neile. Vot siis.

Oi, kui tuttav olukord. Meie peres on täpselt samamoodi. Isa küll tegeles lastega ega hoidnud eemale, aga põhiraskus oli ikka minu kui sel ajal koduse inimese kanda. Ja mul oli väga raske, sest neljast lapsest kaks on raske puudega. Ühtegi abilist ja hoidjat ei olnud. Vanavanemad olid küll olemas, aga nad ei võtnud lapsi mitte kunagi, isegi mitte mõneks tunniks, rääkimata nädalavahetusest või suveperioodist.

Nüüd on lapsed suured ja kõik hoiavad issi poole. Sest temaga on tehtud ju meelelahutuslikke ja toredaid asju. Emmega on olnud töö ja vaev, ema on see, kes mõnikord ka riidles, kui oli vaja jne.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees teenib raha, et perel oleks kõik olemas (oma võimaluste piires, ei pea olema miljonärid, vaid lihtsalt töökas mees), ei ole see tegelikult üldse mitte väike osa pereelust, samamoodi hoolitseb mees raha teenides kui naine selle raha eest lastele süüa ostes-tehes jne. Teemaalgatusest tundub, et naine on lastega kodune ja tööl ei käi- see periood elus saab suht ruttu otsa, nt 5a või kuni lapsed lasteaeda-kooli lähevad. Hiljem ei ole 100% kodusel emal eriti mõtet, kui lapsed on suured.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes koguaeg töötab, jääb vanaduses üksikuks, sest lastega tal side puudub. Ja lõpuks nagunii leiab töölt samasuguse hullu ja jätab pere maha.

Meil oli ka nii et mees muudkui töötas kui lapsed väikesed olud. Mul oli nii raske kõike üksi teha. Nüüd lapsed suured ja isaga neil väga hea suhe. Pigem on nii et ma ei võigi rääkida kui raske mul oli. Mine psühholoogile ja saa üle, ütlevad. Ma igapäevaselt ei räägigi, aga kui tuleb jutuks. Ja see ei meeldi neile kui räägin . Nii on vist et mul on okas hinges. Minu vaeva ei ole hinnatud. Hinnatakse hoopis seda et isa kunagi ei pahandanud nendega. Muidugi, ta oli ju tööl ja mingeid toredaid asju nt reisid ikka tegime koos. Nüüd nad suhtlevad nagu täiskasvanud juba. Isa endiselt ei sekku nende tegemistesse ja see meeldib neile. Vot siis.

Aga miks sa ei lähe psühholoogile, kui okas hinges on? Lapsed ei pea vanematele terapeuti mängima ega elu lõpuni hala kuulama, kui raske ikka oli. Nemad ju ei valinud sündimist ega teist vanemat. Kui sul on mingi asi hingel, siis ongi kõige õigem spetsialistiga rääkida, et eluga edasi minna saaksid ja tänast hetke nautida.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks sa ei lähe psühholoogile, kui okas hinges on? Lapsed ei pea vanematele terapeuti mängima ega elu lõpuni hala kuulama, kui raske ikka oli. Nemad ju ei valinud sündimist ega teist vanemat. Kui sul on mingi asi hingel, siis ongi kõige õigem spetsialistiga rääkida, et eluga edasi minna saaksid ja tänast hetke nautida.

Ja mida imet see psühholoog nüüd tegema peaks? Ei, mingi psühholoog siin okkaid hingest välja küll ei tõmba. Psühholoogi põhiidee seisnebki  selles, et inimene lihtsalt räägib endast välja teda häiriva asja – aga täpselt sedasama saab ta teha ka siin Perekoolis.

Eks ta nii olegi, et lapsed tihtipeale ei oska hinnata vanemate panust adekvaatselt. Vaatavad, et ema riidleb, kui laps hambaid ei pese, aga isa lollitab ja teeb muidu lahedaid asju – järelikult issi on parem kui emme. Ent seda seost, et tänu ema nõudlikkusele ja pealepassimisele pääses laps sagedastest valusatest protseduuridest hambaarstitoolis, järeltulija tavaliselt ei adu.

Mina olen üksikema laps, isa nägin lapsepõlve jooksul vaid korra aastas. Ometi olid mul isast head mälestused ja ma idealiseerisin isa. Alles siis, kui ise lapsevanemaks sain, muutus mu vaatepunkt ja hakkasin nägema, mis tollal tegelikult toimus – hakkasin aru saama emast ja mõistsin, kui palju ta tegelikult tegi. Isa suhtes hakkas imetlus kustuma, kahh vägev tegu – tervelt korra aastas lapsele naeratada ja teda tunnikeseks loomaaeda viia!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutav mees, kes võtab noorelt emalt ära finantsmured, mis on nii tühine-tühine probleem praeguses maailmas.

Lahuta!

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahh, mine ise tööle – raha teenimine pere üleval pidamiseks on lihtsaim asi maailmas – ja las mees hoiab last.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead sa ka, kui suur stress see tegelikult on, muretseda, et perel oleks rahaliselt kõik, mis vaja ja natuke isegi seda, mida tahaks? Ja kui lapsed on päris väikesed, siis see ongi sinu töö, nendega kodus olla ja nende eest hoolitseda, riik isegi maksab sulle “palka” selle eest. Mida veel vaja on?

+9
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mitmes aasta teemaalgataja kodus on ja kui vanad on lapsed?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmes aasta teemaalgataja kodus on ja kui vanad on lapsed?

Lastevanemate koosolekud viitavad kooliealistele lastele. Ehk siis tegemist on meha kulul kodus lehmatava naisega, kes ei saa aru, et tema üleval pidamiseks on mehel vaja kahe eest töötada.
Minu soovitus sellistele virisevatele lehmatajatele on samuti: aga mine tööle, kui kodus nii raske on!

+6
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mulle tuleb selle muinasjutuga meelde kohe 1 endine kolleeg, kes naisele ka udutas, et tal nii palju tööd koguaeg teha, et tegi ületunde ja isegi nv pidi pidevalt tööd tegema. Ma ükskord unustasin rahakoti tööle ja läksin seda laupäeval ära tooma. See tegelane oli ka taas “tööl”. Ta ei osanud oodata, et keegi laupäeval läbi tuleb, ma kabinetti minnes nägin, et tüüp istus arvutis ja mängis ennastunustavalt. Küll ehmatas, kui mind nägi :D. Tööpäevadel olen talle ka korduvalt peale sattunud, kuidas ta arvutis mängib. Võtab kohe kiiresti mingi tabeli lahti, kui keegi tema juurde tuleb. Teistega koguaeg õiendab, et keegi ei tee tööd jne.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka parem kui kodus laste kisa ja naise näägutamist taluda! 🙂 saab rahulikult mängida, netis vahtida- kontor vaikne, nett sees… Hea, et sa millelegi muule piinlikumale peale ei sattunud…

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, mis selle 3+a tagasi teema teinud emast edasi on saanud? 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees pole kunagi teistsugune olnud, siis tegelikult sa ju sellise mehe võtsidki ja mis siin kurta. Ega ta ümber õpi.

Mees ka võttis naise, kes käis tööl ja polnud ühtegi beebipeput varem pesnud. Kuidas siis nüüd mees järsku eeldab, et naine muutub ja lapsega tegelema hakkab? Ise võttis sellise naise.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on õige traditsiooniline pere. Mees toob hüvesid, naine kasvatab lapsi. Kui te oleksite katoliiklased ka, oleks teil musterpere. Soovitan Issand vastu võtta, lasta end ristida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ainult töötab