Esileht Pereelu ja suhted Mees armukade arvuti ja lapse peale?!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mees armukade arvuti ja lapse peale?!

Postitas:

Mees armukade ja kurdab tähelepanupuuduse järele. Minu peal on kõik kodutööd, lisaks jonnakas laps ja enda korrashoid ja heaolu.
Õhtul kui saan lapse magama lähen vaatan arvutis oma asjad ära, lakin küüsi ja teen kodutöid ja muud mida lapse juuresolekul ei tee. Siis pidevalt kuulen mehe virinat \”arvuti tähtsam kui mina\” \”küüned tähtsamad kui mina\” \” peale lapse sündi olen ma su jaoks mõtetu, sul pole minu jaoks aega kunagi\”
Mul lihtsalt kohutavalt raske lösutada diivanil mehe kaisus lihtsalt ja telekat vahtida kui tean, et palju asju tegematta, pesuhunnik kasvab, ise korrast ära räämas jne. Temal jah hea tuleb töölt sööb kõhu täis mängib natuke lapsega, lösutab diivanil vahib arvutis asju ja telekat, siis seks kui soovi ja läheb magama, mina hakkan siis aga kodutöid ja oma asju tegema, lapsega ärkan mina 7 ajal taas ja uuele ringile :S

Mind ei häiri olukord ise vaid see kurtmine ja vastik armukadedus oma lapse ja minu tegevuste peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee siis sellele suurele titele selgeks, et mustad pesud ei lähe ise masinasse, linad ei triigi ennast ise, toit ei valmi võlupliidil. Tõsiselt peadki omal diivanikaunistust? Milleks ometi?
Ja eesti keeles ei ole -matta vormi. Tegemata, magamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult on sul mehest savi.
Mina ei saa näiteks aru, miks ei võiks kodus olev naine lapse kõrvalt päeval pesumasinat tööle panna vms.
Mulle küll meeldib õhtuti nö kvaliteetaega oma mehega veeta,telekat vaadata ja niisama juttu puhuda, mitte tolmulapi või mopiga ringi sahmida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda küll, et mees võiks ka kodutöid teha. AGA, kas sa ise ei taha üldse oma mehe seltskonda? Normaalne ju, et mees tahab sind kaissu telekat vaatama, siis oleks jälle pahasti, kui ta sinust üldse välja ei teeks. Mina tahan väga-väga kalli inimese kaisus olla, seejuures ei tuleks mulle mingi pesuhunnik meeldegi. Päeva parim osa on ju rahulikult kahekesi olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka aru ei saa mida sa päeval teed siis? Istud terve päeva lapse kõrval ja vaatad kuida sta mängib`? Last üldse pole õpetanud natuke omaette mängima? Laps päeval ei maga?

Minu laps natuke üle aasta- päeval mängime, sööme jne jne. Koristan, pesen nõusid, panen pesu pesema ja kuivama, kokku ja kappi. Olen jõudnud lapse kõrvalt seina, akna ja radiaatorigi ära värvida..no kõik saab tehtud. Siiamaani vähemalt. Õhtul tuleb mees siis sööme perega kõigepealt sooja õhtusööki mis selleks ajaks valmis olen teinud ja peale seda veedame kolmekesi koos aega. Lapse vannitamine toimub ka õhtuti, küll mitte igal õhtul. Kui mina ka tööle lähen siis mehega on kokkulepe, et kodused tööd jagame ära.
Mina saan su mehest täiesti aru. Tal pole kodus naist vaid mingi koduabiline, kes päeval last hoiab, süüa teeb ja õhtul seksteenuseid ostutab. Mingit lähedust ja hoolivust sa oma mehele ei näita. Õpi oma aega paremini planeerima kui sulle su suhe mehega tähtis on. Varsti kirjutad siin, et mees petab ja kes teab mida kõike sa siia veel kurtma tuled. Kui mehele oleks näiteks arvuti, telekas, autode remontimised ja muud tähtsamad kui sina ja sina kurtma hakkaks siis kas sulle meeldiks kui mees ütleks, et millal ma siis seda tegema pean ma olen päeval tööl ju. Mõtle ikka natuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sätin oma päeva nii, et ühegi lapse une ajal ma üldiselt midagi üleliigset ei tee. See on minu aeg, õhtul MEIE aeg. Päevaune ajal käin internetis, pesus, kreemitan ja hoolitsen enda eest, mitte mehe pärast vaid seepärast, et see on minu aeeg ja ma pühendan selle iseendale. Õhtuti peale laste uinumist paremal juhul panen nõud pesema ja korjan mänguasjad kokku, kuigi enamasti teeb sedagi mees, sest tema saab varem suurema lapse magama, seega kui mul väiksem uinunud, ongi juba plats puhas ja puhkus algab:) Kõik muud asjad teen päeval laste kõrvalt (1,5a ja 3,5a) ja lastega koos. Mul on põhimõte, et laste uneaeg = puhkus mulle ja laste ärkvelolek = mulle täiskohaga ametis:)
Mis teie peresse puutub, siis kõik on läbirääkimiste küsimus. Jagage mehega kohustused ära – mees peseb õhtul lapse ja paneb magama, sina lõpetad sel ajal viimased kodused toimetused või vastupidi. Sina paned lapse magama, mees lõpetab toimetused. Kui laps magama jäänud ongi vaba aeg. Ei ole ju nii keeruline:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust kõll leitakse sellised tüübid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees armukade arvuti ja lapse peale?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.