Esileht Pereelu ja suhted Mees armus prostituuti ära

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Mees armus prostituuti ära

Postitas:

Kuidas reageeriksite sellele? Kui aga väidab, et lihtsalt armus, seksinud veel polegi? Kas seks prostituudiga on üldse petmine?

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.04 04:47; 05.05 23:56; 14.05 06:42; 16.05 02:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aga väidab, et lihtsalt armus, seksinud veel polegi?

Naeraks. Kindlasti armus ja kindlasti pole, mehesõna. Jah, seks prostituudiga on samamoodi petmine, ainult rõvedam, prostituutide kasutamine on rõve tegevus, mis alandab inimväärikust.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh kooliaeg, oh kooliaeg – millal sa küll tuled?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageeriksite sellele? Kui aga väidab, et lihtsalt armus, seksinud veel polegi? Kas seks prostituudiga on üldse petmine?

Kas sa oled seesama tulevane noor kerturakke, kes paar päeva tagasi kirjutas, kuidas üks mees pikalt vaatab sind, kui üksi on, aga kui naisega koos on, siis ei vaata…?
https://foorum.perekool.ee/teema/tuttava-mees/

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.04 08:05; 26.04 11:12; 26.04 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema on ilmselgelt liba ja jaburduse tipp, aga prostituudiga petmine on veel rõvedam minu jaoks, kui mõne naisega, kes ei ole prostituut.
Minu mees pettis mind pika abielu jooksul korduvalt (20+ aastat kooselu), aga kui lõpuks tulid mängud prostid, siis oli sellel abielul lühike lõpp, sest seda ma alla neelata ei suutnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehed (va mõned suhtlemispuudega heidikud) ei armu prostituuti, sest neil on vägagi adekvaatne arusaam, et prostituut on lihtsalt kottide tühjendamise abivahend

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 09:01; 26.04 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sinna ei saa ikka midagi teha kui tunded tekivad.
Ma tean enda tutvusringkonnast meest, kes võttis endale prostituudi naiseks. Lõpuks hakkas naise jalgevahe ikka sedavõrd sügelema, et jättis mehe ja lapsed maha ning läks vana töö peale tagasi.

Mina legaliseeriksin prostitutsiooni ja ei välistaks seda, et ise kasutaks meesprostituuti. See on lihtsalt füüsiliste vajaduste rahuldamiseks.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 10:21; 05.05 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean enda tutvusringkonnast meest, kes võttis endale prostituudi naiseks. Lõpuks hakkas naise jalgevahe ikka sedavõrd sügelema, et jättis mehe ja lapsed maha ning läks vana töö peale tagasi.

ilmselge väärarusaam, prostituudid ei ole mingid “seksinäljas nümfomaanid”. ei sügelenud sellel prostil jalgavahel midagi, vaid ta pöördus lihtsalt tagasi lihtsa rahateenimise variandi juurde. ilmselt mees ei suutnud tema materiaalseid (mitte seksuaalseid…) vajadusi rahuldada

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 09:01; 26.04 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselge väärarusaam, prostituudid ei ole mingid “seksinäljas nümfomaanid”. ei sügelenud sellel prostil jalgavahel midagi,

Loomulikult on see väärarusaam. Nümfomaane on prostituutide hulgas sama vähe kui teiste elukutsete esindajate hulgas.

“Jalgevahe sügeleb” on pereemade välja mõeldud halvustav nimetus, sest esiteks on nad kadedad, et mõni naine võib lihtsamalt raha teenida (nad ei tea, et see töö on tegelikult hullem, kui maxima kassas) ja teiseks, neid proste kasutavad ka nende omad abielumehed.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.04 08:05; 26.04 11:12; 26.04 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt mees ei suutnud tema materiaalseid (mitte seksuaalseid…) vajadusi rahuldada

Mis vajadusi rahuldada? Kui keegi saab või otsustab prossti tegemised jätta, siis on esmane asi, mida ta peaks tegema – minema ka päris tööle ja võimaldama ise omale materiaalsete vajaduste rahuldamise, ehk tõestada ennast endale ja teistele inimlikumas rollis. Kasvõi koristajaks, mis on ülimalt auväärne amet(miljon korda),kui prostituudi tegevus.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.04 13:22; 26.04 17:53; 05.05 21:42; 14.05 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean enda tutvusringkonnast meest, kes võttis endale prostituudi naiseks. Lõpuks hakkas naise jalgevahe ikka sedavõrd sügelema, et jättis mehe ja lapsed maha ning läks vana töö peale tagasi.

ilmselge väärarusaam, prostituudid ei ole mingid “seksinäljas nümfomaanid”. ei sügelenud sellel prostil jalgavahel midagi, vaid ta pöördus lihtsalt tagasi lihtsa rahateenimise variandi juurde. ilmselt mees ei suutnud tema materiaalseid (mitte seksuaalseid…) vajadusi rahuldada

Ma tean meest, kes armus karjääri lõpetanud prostituuti. Aasta pärast läksid lahku, kui mees ootamatult koju tulles leidis naise mitme mehega põrandal “hullamas”.
Ma ei tea, kui seksinäljas nümfomaan see naine on/oli, aga ta on alati väga sweet olnud ja ta lihtsalt ei oska “ei” öelda. Võib-olla teda kuritarvitati lapsepõlves.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 13:33; 26.04 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta pärast läksid lahku, kui mees ootamatult koju tulles leidis naise mitme mehega põrandal “hullamas”.

See oli see versioon, mis sulle räägiti.
Tegelikult jättis naine ta lihtsalt maha, sest möku mees oli. Ma tean seda naist.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.04 08:05; 26.04 11:12; 26.04 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta pärast läksid lahku, kui mees ootamatult koju tulles leidis naise mitme mehega põrandal “hullamas”.

See oli see versioon, mis sulle räägiti.

Tegelikult jättis naine ta lihtsalt maha, sest möku mees oli. Ma tean seda naist.

See oli see “versioon”, mida ma ise nägin.
Ja ma ei ole möku, isegi mu eks ei väida seda.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 13:33; 26.04 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta pärast läksid lahku, kui mees ootamatult koju tulles leidis naise mitme mehega põrandal “hullamas”.

See oli see versioon, mis sulle räägiti.

Tegelikult jättis naine ta lihtsalt maha, sest möku mees oli. Ma tean seda naist.

Enne möku mees, kui naiseks vana prost.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.04 13:22; 26.04 17:53; 05.05 21:42; 14.05 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ei ole selle neisega veel seksinudki (ka teenust ostes mitte), siis võiks sama hästi kirjutada, et mees armus kassapidajasse või tänaval vastukõndinud naisesse või töökaaslasesse või misiganes ametit pidavasse naisesse.

Kas prostituudi ametit pidavad inimesed ei vääri siis armastust või? Muidugi väärivad.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiste jaoks võrdub “prost” seksiga.
Tegelikult see päris nii alati pole.
Väga palju on üksildasi mehi, kes tahavad lihtsalt vestelda ja maksavadki kuulamise eest ja ühel päeval, kui juba seksiks ka läheb on nagu kärbes liimipaberil, sest emotsionaalne lähedus on nad köidikuisse mähkinud.

Üksindus on läheduse vastaspoolus. Kui teie suhtest kaob emotsionaalne lähedus ja te selle taasleidmiseks midagi ei tee, oletegi kõigest seisja kaldal, et vaadata, kuidas teie suhe allavett liugleb.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean enda tutvusringkonnast meest, kes võttis endale prostituudi naiseks. Lõpuks hakkas naise jalgevahe ikka sedavõrd sügelema, et jättis mehe ja lapsed maha ning läks vana töö peale tagasi.

ilmselge väärarusaam, prostituudid ei ole mingid “seksinäljas nümfomaanid”. ei sügelenud sellel prostil jalgavahel midagi, vaid ta pöördus lihtsalt tagasi lihtsa rahateenimise variandi juurde. ilmselt mees ei suutnud tema materiaalseid (mitte seksuaalseid…) vajadusi rahuldada

Kas sinu arvates on lihtsam rahateenimise viis prostitutsioon kui see, et oma mees annab sulle kõigeks raha ilma kerjamata, mida aga hing ihkab?
Tegelikult oli selle lahkumineku taga ikka hoopis midagi muud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 10:21; 05.05 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean enda tutvusringkonnast meest, kes võttis endale prostituudi naiseks. Lõpuks hakkas naise jalgevahe ikka sedavõrd sügelema, et jättis mehe ja lapsed maha ning läks vana töö peale tagasi.

ilmselge väärarusaam, prostituudid ei ole mingid “seksinäljas nümfomaanid”. ei sügelenud sellel prostil jalgavahel midagi, vaid ta pöördus lihtsalt tagasi lihtsa rahateenimise variandi juurde. ilmselt mees ei suutnud tema materiaalseid (mitte seksuaalseid…) vajadusi rahuldada

Kas sinu arvates on lihtsam rahateenimise viis prostitutsioon kui see, et oma mees annab sulle kõigeks raha ilma kerjamata, mida aga hing ihkab?

Tegelikult oli selle lahkumineku taga ikka hoopis midagi muud.

Tegelikult on kolmas võimalus ka täiesti olemas – endine prostituut läheb ise tavalisele tööle ja saab sealt oma raha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.04 13:22; 26.04 17:53; 05.05 21:42; 14.05 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju huvitav, et keskmine korralik pereema arvab, et prosti töö on mõnus ja lihtne. Kas pereema salaunistuste töö? Prostituut ei naudi oma tööd ega sügele tal miskit. Ta saab seda tööd tuimalt teha, sest ta ei armasta oma keha. Enamasti on neid lapsepõlves, teismelisena ära kasutatud ja sellest põlgus ihu vastu. Kui mees tahab prostituudiga peret luua, siis tuleb alustada psühholoogist. Sel naisel on nii palju psühholoolisi traumasid, mis niisama ära ei kao. Ka see vastab tõele, et mehed ei taha alati end tühjendada, vaid soovivad, et keegi nad ära kuulaks.

Kõik prostituudid pole küll sellised, et oleks ära kasutatud ja põlgavad oma tööd. Tõsi, vähesed on nümfomaanid, kes tahavad iga hetk iga mehe riista enda sees tunda. Aga palju neist on naised, kes pole seksi suhtes nii tundlikud ja ei tunne vastikust. On ju fekaliste, keda s.ta hais ei häiri ja talumehi, kes vabalt sõnnikut maale leotavad. Selline töö võib mõne naise jaoks veel rõvedam olla, kui seks. Eks need naised, kes abielluvad raha pärast mehega, keda nad ei ihalda, on ju ka mingis mõttes prostituudid. On ka prostituute, kellele meeldivad paljud kliendid, umbes nagu lantivale mehele enamik naisi ööklubis.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.04 04:47; 05.05 23:56; 14.05 06:42; 16.05 02:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naeraks nii, et on naerdud. Tegelikult ei oleks eriti naljakas tõdeda, et nii rumala ja madala mehega koos üldse oldud on, kes ei arva endast karvavõrdki. Korralik ämber ja häbi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle see prostituutide materdamine ei meeldi.
Kui tegemist on inimesega, kes “päris” tööga hakkama ei saakski, kes on rumal ja saamatu, siis miks ei võiks ta olla prostituut? Teenib raha, peab ise end üleval, sissetulek ilmselt veel päris heagi, kindlasti parem, kui ta kusagil mujal teeniks. Miks seda alavääristama peab? Eriti, kui ta tunneb, et see ei riiva tema eneseväärikust.
Ainult riik peaks prostitutsiooni korralikult legaliseerima, et osa tulust ka riigikassasse jõuaks.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle see prostituutide materdamine ei meeldi.

Kui tegemist on inimesega, kes “päris” tööga hakkama ei saakski, kes on rumal ja saamatu, siis miks ei võiks ta olla prostituut? Teenib raha, peab ise end üleval, sissetulek ilmselt veel päris heagi, kindlasti parem, kui ta kusagil mujal teeniks. Miks seda alavääristama peab? Eriti, kui ta tunneb, et see ei riiva tema eneseväärikust.

Ainult riik peaks prostitutsiooni korralikult legaliseerima, et osa tulust ka riigikassasse jõuaks.

Siis ta peaks puudetoetust saama. Sellised inimesed, kes on ise rumalad, saamatud ja ullikesed, on harva prostituudid vabast tahtest. Eriti, kui tal pole valikut, sest muu tööga hakkama ei saa.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.04 04:47; 05.05 23:56; 14.05 06:42; 16.05 02:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle see prostituutide materdamine ei meeldi.

Kui tegemist on inimesega, kes “päris” tööga hakkama ei saakski, kes on rumal ja saamatu, siis miks ei võiks ta olla prostituut? Teenib raha, peab ise end üleval, sissetulek ilmselt veel päris heagi, kindlasti parem, kui ta kusagil mujal teeniks. Miks seda alavääristama peab? Eriti, kui ta tunneb, et see ei riiva tema eneseväärikust.

Ainult riik peaks prostitutsiooni korralikult legaliseerima, et osa tulust ka riigikassasse jõuaks.

Siis ta peaks puudetoetust saama. Sellised inimesed, kes on ise rumalad, saamatud ja ullikesed, on harva prostituudid vabast tahtest. Eriti, kui tal pole valikut, sest muu tööga hakkama ei saa.

Mõnes riigis antakse puuetega inimestele toetust, et nad saaksid seksuaalteenust osta.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnes riigis antakse puuetega inimestele toetust, et nad saaksid seksuaalteenust osta.

Mõnes riigis on surmanuhtlus ka. Kas peaksime ajas tagasi minema ja iga lolluse heaks kiitma?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.04 13:22; 26.04 17:53; 05.05 21:42; 14.05 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle see prostituutide materdamine ei meeldi.

Kui tegemist on inimesega, kes “päris” tööga hakkama ei saakski, kes on rumal ja saamatu, siis miks ei võiks ta olla prostituut? Teenib raha, peab ise end üleval, sissetulek ilmselt veel päris heagi, kindlasti parem, kui ta kusagil mujal teeniks. Miks seda alavääristama peab? Eriti, kui ta tunneb, et see ei riiva tema eneseväärikust.

Ainult riik peaks prostitutsiooni korralikult legaliseerima, et osa tulust ka riigikassasse jõuaks.

Siis ta peaks puudetoetust saama. Sellised inimesed, kes on ise rumalad, saamatud ja ullikesed, on harva prostituudid vabast tahtest. Eriti, kui tal pole valikut, sest muu tööga hakkama ei saa.

Mõnes riigis antakse puuetega inimestele toetust, et nad saaksid seksuaalteenust osta.

Jah, et teenust osta. Puuetega inimestele aga ei pakuta töötukassas tööd prostituudina. Seal on oluline vahe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.04 04:47; 05.05 23:56; 14.05 06:42; 16.05 02:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees armus prostituuti ära

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.