Esileht Ilu ja tervis Mees arvab, et põdes covidit

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mees arvab, et põdes covidit

Postitas:

Täna mees järsku rääkis mulle, et ta on täiesti kindel, et on covidit põdenud.
Nimelt eelmise aasta novembris tal kadus täielikult lõhna- ja maitsmismeel. Muid sümptomeid polnud, isegi nohu mitte. Mitu nädalat oli täiesti kadunud. Mulle ta ei maininud seda kordagi, alles täna sain teada. Testimas ta ei käinud, sest tal väidetavalt polnud aega. Mingi hetk siiski oli hakanud mõtlema, et peaks minema, sest asi hakkas kahtlane tunduma. Mina lastega selles ajavahemikus haige pole olnud. Elu seeski pole tal nii olnud, et ilma haigussümptomiteta lóhna- ja maitsetaju kaob ????????‍♀️ Nüüd seda ei saa vist enam kontrollida ka, sest juunis sai ta esimese vaktsiinisüsti.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet seal on?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet seal on?

No enamik kirjutab ju siin foorumis suvalist teksti.See on perekool.Sinna ei ole midagi parata.Peab ära kannatama.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Medalit tahab nüüd või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähtsust sel on?

Mina mõtlen juba 10 aastat, et ei tea, kas aastal 2011 oli mul kõht lahti viirusest või liigsest tomatisöömisest. Ei ole veel suutnud välja mõelda, mõtlen edasi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Täna mees järsku rääkis mulle, et ta on täiesti kindel, et on covidit põdenud.

    Nimelt eelmise aasta novembris tal kadus täielikult lõhna- ja maitsmismeel. Muid sümptomeid polnud, isegi nohu mitte. Mitu nädalat oli täiesti kadunud. Mulle ta ei maininud seda kordagi, alles täna sain teada. Testimas ta ei käinud, sest tal väidetavalt polnud aega. Mingi hetk siiski oli hakanud mõtlema, et peaks minema, sest asi hakkas kahtlane tunduma. Mina lastega selles ajavahemikus haige pole olnud. Elu seeski pole tal nii olnud, et ilma haigussümptomiteta lóhna- ja maitsetaju kaob ????????‍♀️ Nüüd seda ei saa vist enam kontrollida ka, sest juunis sai ta esimese vaktsiinisüsti.

    Jah, enam kindlaks ei tee. Oleks pidanud enne vaktsiini antikehad määrama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõhna ja maitsetaju kadumine, valu rinnus kuni selleni et öösel ärkad õhku ahmides, üldine nõrkus kuid pärast läbipõdemist. Vaktsiin vaid toodab antikehasid juurde, läbipõdenu peaks ühe süstiga piirduma. Ilmselt põdesid ise asümptomaatiliselt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oleks hoopis olulisem sellest, kas põdes või mitte, usalduse küsimus. Et minu kõige lähedasem pereliige arvas end põdevat haigust, mille kulg on paljudel juhtudel väga raske, aga ei öelnud sõnagi mulle (kes ma koos teiste pereliikmetega oleksin sel juhul ilmselgelt vägagi ohus), samuti, kui ta kellelegi ei öelnud, siis ta ilmselt ka isolatsioonis ei olnud, vaid käis ringi muude inimeste hulgas, riskides märkimisväärse võimalusega neid süüdimatult nakatada, teisi inimesi haiglavoodisse või isegi surma saata. Väga raske oleks usaldust taastada pärast sellist lugu. See, kas ta nüüd päriselt ka siis põdes või ei põdenud COVIDit, on ikka väga mõttetu tühi-tähi varjamisest tingitud usalduskriisi kõrval.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Mees arvab, et põdes covidit