Esileht Pereelu ja suhted mees edvistab mu paari sõbrannaga:(

Näitan 19 postitust - vahemik 61 kuni 79 (kokku 79 )

Teema: mees edvistab mu paari sõbrannaga:(

Postitas:
Kägu

Mina tean säärast lugu mis äraspidi ühe küljega antud teemasse sobib. Lugu oli säärane, et nii neljakümnene abielupaar tellis omale mingit tehnilist teenust. Sõitis kohale viks poiss, hoolitsetud ja ilusti riides. Spetsialist hakkas elektroonikat parandama ja naispool tegi pidevalt sinna lähedale asja. Sädistas ja kädistas muudkui ja mees läbi kardinate jälgis mornil pilgul. Lõppeks viskas mehel siibri ette ja tuli kohale. Viisaka töömehe ees sõimas ropult oma naise näo täis. Täpselt nii, et mida sa lits siin oma v-tuga keerutad siin juba mitu tundi ümber noormehe. Kas niiväga tahad n-kku saada, et ei jõua välja kannatada? Jne, jne. Ilma igasuguse süüta kena noormees oli näost punane nagu vähk. Naine tahtis viisakalt taanduda, umbes et mis siis nüüd sellest paha oli, et ma siin vähe aega juttu ajasin. Üha inetumaks muutuvad sõnad paiskusid näkku ja ta jooksis pisarais näoga tare poole. Töömees sai asjad korda ja peremees maksis ilusti arve kinni. Tookord naine enam välja nägu ei näidanud.

Mitu kuud hiljem kohtusid nad juhuslikult toidukaupluse ees. Naine keeras pea kähku ära ja tegi auto poole minekut. Poiss haaras küünarnukist kinni ja pidurdas kuulama. Hakkas viisakalt vabandama. Noh et said tookord minu pärast sõimata. Palun anna andeks. Naine vaatas suuril silmil, et mida sinul paluda, mul mees hoopis segane. Ise must välja ei tee, aga kui keegi teine mees mängus, siis läheb hulluks. Poiss vabandas veel ette ja taha nagu kord ja kohus. Ostis sealtsamast lillemüüjalt lillekese ja ütles, et kui sul kodus nii kurb, siis võta lohutuseks kasvõi see. Kena neljakümnendates naisel nagu tuksatas sees. Vist ei olnud aastaid lilli saanud.

Veel sama õhtu nägi seda paari kõrvalises kohas suudlemas ja kurjad keeled rääkisid veel pikalt sellest, kui mõtlematult mõni mees oma naise teise kaissu lohutust otsima ajab

Mulle arusaamatu, miks see noormees vabandama pidi. Ta oleks igati pidanud sellisest naisest ja tema mehest üldse eemale hoidma. Need olid kaks hullu ju. Üks kes sõimab võõra ees, ja teine, kes kiimleb võõra ees, kuigi teab, milline ta mees on. Ilmselt nemad ongi see inimtüüp, kes alati nii teevad. Ei mõista neid, aga elus ikka nähtud neid. Tegelt sellise mehe juuresolek peaks pärssima naise flirtimissoovi, eos juba.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõigepealt teeks selgeks, mis teemaalgatauses üldse tähendab “edvistab”? Minu leksikas on see lihtsalt puhevileminek, mees üritab olla “ilus, tark ja hea”, vaimutseb, üritab särada, hoolitseb, kiidab ja ümmardab. Mis selles halba on, kas teemaalgataja ise ei ürita kellelegi head muljet jätta? Iseasi on, kui edvistamisele järgneb otse ligitikkumine ja siivutud ettepanekud. Ja sõbrannad reageerivad sellele kuidas? Kui neil on ebamugav, eks siis jah, mees on läinud üle piiri. Kui kaugele, kust meie seda teame, selle mõttetu hala asemel oleks pidanud mehe käitumist paremini kirjeldama. Igaüks praegu fantaseerib oma rikutuse tasemelt võttes.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ”lugu” on kindlalt väljamõeldis. Miks peaks mõni naine sellist meest tolereerima, kes temaga halvasti käitub? Ma ei usu ealeski seda 😀

Ja TA, sa oled armukade. Ma sinu asemel mõtleks, mis on selle põhjus.

Kõik mehed ja naised võivad nii edvistada kui ka flirtida teistega. Isegi, kui tegu on su mehega, siis ta pole su omand, niiet las ta tunneb ennast hästi teiste seltskonnas.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ”lugu” on kindlalt väljamõeldis. Miks peaks mõni naine sellist meest tolereerima, kes temaga halvasti käitub? Ma ei usu ealeski seda 😀

Sa pole kunagi lugenud naistest, kes ei julge mehe juurest ära minna? Päriselt?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja TA, sa oled armukade. Ma sinu asemel mõtleks, mis on selle põhjus.

Kõik mehed ja naised võivad nii edvistada kui ka flirtida teistega. Isegi, kui tegu on su mehega, siis ta pole su omand, niiet las ta tunneb ennast hästi teiste seltskonnas.

Teemaalgataja pole ütelnud, et mees temaga halvasti käitub, vaid seda,  et ta paari konkreetse inimesega liiga hästi käitub.

Jah, kindlasti on teemaalgataja armukade ja tundub, et selleks on ka põhjust.

Ja ei, suhtes inimesed ei tohiks teistega  flirtida ja edvistada. Enda seltskonnas hästi tundmiseks peaks olema ka muid võimalusi kui kaaslase sõpradega flirtimine.  Sinu jaoks võib tõesti olla normaalne, kui sinu mees su sõbrannadele keelt kõrva topib, aga enamuse jaoks see siiski nii ei ole.  Seltskondlik viisakus ja flirtimine ei ole sünonüümid.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa pole kunagi lugenud naistest, kes ei julge mehe juurest ära minna? Päriselt?

Pole sama asi. Üks on soov koos olla, mida tõestab armukadedus.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõbrannadele ta huvi ei ole pakkunud, nende poolt kindlasti minu reetmist ei ole.

Mees loomulikult raiub, et kujutan seda vaid ette, aga miks ma armukadedust enamuste sõbrannade suhtes ei tunne? Nende paari naisega alati muutub ta kehakeel, rääkimismaneer, naljad  jne täiesti. Midagi otseselt ette heita ei saa, aga no lihtsalt sisetunne.

Nii? Ma oleksin väga haavunud, kui mu mees käituks siis, kui mul sõbrannad külas on, samamoodi kui siis kui kahekesi diivanil telekat vahime.

Loomulikult paneb ta külaliste ajaks selga paremad riided, lükkab lõua siledaks, aitab sõbrannadel mantlid seljast, pakub istet, valab veini. Kindlasti ka alustab vestlusi, nagu hea peremees ikka. Küsib, ega päike silma ei paista, ja kas võib uue kokteili segada. Ulatab edasi liuad ja vaagnad, kui need tema käeulatuses on. Vaatab külalistele neid kuulates silma ja naeratab. Istub enam-vähem sirgelt laua taga, mitte ei röötsuta diivanil. Õuepeo ajal küsib daamidelt, kas ehk vaja pleed tuua või kas saab midagi pakkuda.

Mis mühakast meest sa siis endale tahaksid, kes käitub noorte daamide seltskonnas, nagu oleks ta kahe semuga kalal, kus saab roppe anekdoote rääkida, puu taha kusta ja näpuga nina nuusata ja iga mats saab ise oma õllepudelilt punni maha?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle vahepeal meeldis mu enda sõbranna, armusin temasse lausa ära. Täitsa lõpp, mis “märke” ma tema käitumises peale armumist märkama hakkasin. Mu aju veenis mind, et meeldin talle ja ta üritab mulle külge lüüa. Küll ma nägin ikka, et kohendab välimust minu juuresolekul ja et vaatab mind nii erilise pilguga ja kui veel kiitis midagi, tundsin end nagu kõrvust tõstetult ja iga sõna oli nii eriline minu jaoks. Reaalsuses on vähetõenäoline, et see midagi muud oli, kui minu enda vastav mõtlemine.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul tingis selle fenomeni see, et suhe mehega oli pikalt juba enne seda ämbrisse läinud, ja elasin seda lahkuminekut raskelt üle.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Antud loos vist pole mees üldse seni selline olnud? Siis mina kahtlustaks just keskeakriisi. Üldiselt on normaalne jah et noored mehed vahel end puhevile ajavad võõraste naiste juuresolekul, aga aja jooksul peaks see aina vähenema ja 25+ aastat abielus olnud inimeste puhul enamasti on riiud ammu riieldud ja kõrvale enam eriti pilk ei satu. Kui satub, siis on see küll ohumärk tõesti. Mitmed paarid niimoodi lahku läinud, kui üks (ükskõik kumb) end äkki lille kulub lööma ja edvistama seltskonnas.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul tingis selle fenomeni see, et suhe mehega oli pikalt juba enne seda ämbrisse läinud, ja elasin seda lahkuminekut raskelt üle.

Tahad, et keegi kiidaks, kui kodus ei kiideta, et keegi pööraks tähelepanu. Juhtub tavaliselt nendel, kes on pidevalt saanud validatsiooni ja suhtes on seda validatsiooni algusaegadel jagatud nii palju, et ilma enam ei saa. Pm klassi popimatel tüdrukutel, kes ei saa tähelepanuta elada.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

#3929073: Mul tingis selle fenomeni see, et suhe mehega oli pikalt juba enne seda ämbrisse läinud, ja elasin seda lahkuminekut raskelt üle.

Tahad, et keegi kiidaks, kui kodus ei kiideta, et keegi pööraks tähelepanu. Juhtub tavaliselt nendel, kes on pidevalt saanud validatsiooni ja suhtes on seda validatsiooni algusaegadel jagatud nii palju, et ilma enam ei saa. Pm klassi popimatel tüdrukutel, kes ei saa tähelepanuta elada.

Hea taskupsühholoog, ühele lausele mõtleb terve analüüsi külge.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea taskupsühholoog, ühele lausele mõtleb terve analüüsi külge.

Ole üldse õnnelik, et sulle keegi vastab.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul nii oligi. Ühel hetkel seda enam mehelt ei saanud, siis sain sõbranna käest. Ma muidu poleks seda mõistnud ka, aga sõbranna aitas aru saada läbi rääkimise ja siis mulle jõudis ka kohale, et asi oli tõesti eksmehes ja suhtes. Iga asi ikkagi juhtub põhjusega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul nii oligi. Ühel hetkel seda enam mehelt ei saanud, siis sain sõbranna käest. Ma muidu poleks seda mõistnud ka, aga sõbranna aitas aru saada läbi rääkimise ja siis mulle jõudis ka kohale, et asi oli tõesti eksmehes ja suhtes. Iga asi ikkagi juhtub põhjusega.

Mehega olete koos, ju siis sõbranna aitas teid. Ole tänulik, mina oleks. Mis puutub omasooiharlusse, siis seda sa pole, aga kui arvad, et oled bicurious, siis esimene kogemus peaks olema mitte sõbrannaga. See poleks autentne, vaid nagu leinas esimesele ettejuhtuvale kaela sadamine. Põhjus on ilmselt, et sa ei tunne homosid ja haarad esimesest õlekõrrest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mida tähendab teie jaoks üldse flirtimine? Arusaam flirtimisest võib inimestel väga erinev olla.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mida tähendab teie jaoks üldse flirtimine? Arusaam flirtimisest võib inimestel väga erinev olla.

Selline rõõmus olek sinu lähedal, ekstra tähelepanu pööramine, mõne kõlvatuma nalja viskamine, teatud pilgud, komplimendid. Tunne, et sinuga flirditakse. See ongi flirt.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mõne kõlvatuma nalja viskamine

No ei. Kõlvatut nalja viskavad võõrama inimesega ainult tõelised matsid. Kui seda teeb ka vastassoost töökaaslane, siis ta ei flirdi vaid semutseb. Ma ei kujuta normaalset meest ette, kes meeldivale naisele kõlvatuid nalju pillub. Hea lapsepõlvesõber, kelle jaoks oled sootu olend, võib seda teha. Või mõni joodik Keskturu värava taga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mõne kõlvatuma nalja viskamine

No ei. Kõlvatut nalja viskavad võõrama inimesega ainult tõelised matsid. Kui seda teeb ka vastassoost töökaaslane, siis ta ei flirdi vaid semutseb. Ma ei kujuta normaalset meest ette, kes meeldivale naisele kõlvatuid nalju pillub. Hea lapsepõlvesõber, kelle jaoks oled sootu olend, võib seda teha. Või mõni joodik Keskturu värava taga.

Mina olen küll teinud heale sõbrannale, et näha, mis ta selle peale ütleb. Üks sõbranna on väga muhe, teeb vastu ja saab tükk aega naerda ja inside joke teha. Teine hea sõbranna ei jaga eriti matsu, vaid sealt vastust ei tulegi mõnda aega ja on tõsisem. Kui mulle kõlvatumat nalja tehakse, ma lihtsalt naeraks ja ütleks, et ise oled. Joodikud me pole.

+1
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 61 kuni 79 (kokku 79 )

Esileht Pereelu ja suhted mees edvistab mu paari sõbrannaga:(