Esileht Pereelu ja suhted Mees ei aita

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 83 )

Teema: Mees ei aita

Postitas:
Kägu

Küsiks arvamust, kas mina nõuan liiga palju või on asi teisiti. Nimelt on minul pandud äratus kell 7, et kooli ajal jõukas last äratada ja ise rahulikut ärgata. Meil kõigil hakkab päev pihta kell 9. Millegipärast arvab mees, et tema võib rahulikult magada kella 8ni, et siis äragata, kohvi juua, hambad pesta ja riidesse panna ning siis pool 9 lapsega toast välja minna, et ta siis kooli juures maha panna. Tal jääb kool teepeale seega ei pea ta tegema mingit ringi ega varem sellepärast kodust ära minema. Mina pean iga hommik suutma last äratada, talle süüa anda ja et ta õigeksajaks  saaks ennast riidesse ja hambad puhtaks ning selle juures veel ise ka söödud ja ennast tööks korda tehtud. Vahel harva on mees ka ärganud korraks kell 7 et wc minna ja siis voodisse tagasi magama läinud. Kui ma olen talt küsinud, kas sa lapse ajasid üles siis lihtsalt vastatakse, et ei ma ei saa teda üles, mul pole mõtet ajada. Samuti söömise kohta vastab ta, et mulle ta ei ütle mul pole mõtet küsidagi. Isegi omal vabal päeval pean mina kell 7 ärkama, et laps üles saaks ja kooliks valmis jõuaks. (laps lõpetas esimese klassi) .

Või siis mina pean juba ka last õhtul voodisse saama ja temal pole vaja midagi teha. Täna jälle imelik arusaamine, olime voodis pikali tema telefonis mina arvutis tegn tööd. Kuna lapsel tuli aeg magama minna,  läksin mina arvutiga suurde tuppa, et lapsega vaadat üks video ära, mis ma olin lubanud enne voodisse minekut temaga vaadata ja siis sel ajal mees lihtsalt pani ennast magama, ilma et meile head ööd ütleks. Isegi lapsele ei õeldud, kuigi laps käib iga õhtu talle ütlemas head ööd. (võiolla ta solvus, et ma läksin voodist ära, ma otseselt ei õelnud kuhu ma lähen, aga ta kuulis kui ma lapsele ütlesin et pärast vaatame videot ja siis ta läheb voodisse) Praegune asi tegi ikka kõvasti haiget, tunnen et  kõik asjad on minu kaelas ja tal on ainuke kohustus tööl käia.

On päevi kus ta peseb nõusid aga harvad, on päevi kus ta peab pesu kuivama panema, sest ma nii ütlen aga siiski ma olen juba tema peale nii vihane ja solvunud, et iga pisim asi ajab mind närvi ja vihaseks ja mõtlen alati, et ilma temata oleks endal ka lihtsam.

Proovin ennast ikka häälestada, et mis see minu asi on mis suhe tal lapsega kujuneb, peaasi, et minul on lapsega lähedane suhe ja mina olen lapsene A ja O.

Ei taha väga temaga seda arutada ka, sest sellest tuleb suur tüli ja siis olen mina see ülbe ja vastik.

Segane jutt võibolla, aga soovisin kuskile ennast tühjaks rääkida.

Aitäh!

 

+17
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei taha väga temaga seda arutada ka, sest sellest tuleb suur tüli ja siis olen mina see ülbe ja vastik.

Siis nii ongi ja jääkbi. Mehed on nii mugavad nagu neil lastakse olla. Isiklikult kui saaksin mehega elamisest kasu ehk ta tegeleks lapsega vms, koos oleks odavam elada, kindlasti tahaks perekonda hoida, siis elaks koos, muidu ikka tõstataksin teema ja kui soovib lahku minna, mis siis ikka. Ongi üks laps vähem.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis riigis kool niii hilja hakkab???

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise Sa kirjutad, et tahad olla lapsele A ja O ja siis vigised, et miks Sina pead äratama ja ei tea, mis imeasju veel tegema. Esiteks selles vanuses laps ilmselgelt suudaks kella peale ka ise ärgata, suudaks võileiba teha ja hambaid pesta. Samas kui ta seda kõike ise teeks, siis Sa poleks enam A ja O ju. Kui mees hommikused toimetused ise koos lapsega teeks ja Sina selajal magaks, siis samuti poleks Sina ju A ja O enam. Ja see Sa ju ometi ei saaks lubada. Küllap Sa äratada seda last veel ka siis kui see 18-aastane on ja küllap Sa vigised seda tehes samuti samamoodi. Ongi lihtsalt olemas selline tüüp naisi.

+20
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu teises klassis käiv laps oskab ka ise hambaid pesta ja hommikusöögikrõbinaid või võileiba võtta. Mida imet Sa teed selle lapsega 1,5 tundi enne kui ta reaalselt välja peab minema? Ja mida te kahekesi teeksite veel temaga? Ei saa ausalt probleemist aru.

+26
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba 10 aasta pärast vaatad tagasi suure ahastusega. Mida varem mõistad, seda lihtsam sulle endale.  Saa ise täiskasvanulikumaks ja õpeta lapsele iseseisvust. Varsti oled mehest ilma.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma äratan oma teise klassi mineva lapse kell 7 ja kooli läheb ta 7.40 bussiga. Selle ajaga jõuab kenasti hambad pestud, riidesse, söönuks ja jõuab veel multikaid ka vaadata. Mul pole hommikul temaga muud teha, kui võileib või krõbinad kätte anda, ei ütleks, et see väga suur koormus on. Mehel lasen hommikul magada.

Minu jaoks oleks rohkem probleem see, kui mees ülejäänud aja ka kodus midagi ei tee nagu kirjutad.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis riigis kool niii hilja hakkab???

Kas sa arvad, et ühe küsimärgiga ei saa aru, et sa küsimuse esitasid?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil oli sama. Olin pahane. Rääkisin mehega. Aga midagi ei muutunud, tüli ka ei tekkinud. Ta ei võtnud vedu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul oli ka selline mees, rõhk sõnal oli.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil sama, ainult et ärkan 6.20, lapsi on 3, noorem juba lõpetab põhikooli ehk siis see rutiin on kestnud 18 aastat. Mees magab hommikuti niikaua kui uni ära läheb. Hädaolukorras on ikka ärganud ja aidanud (auto ei lähe käima, võtmed kadunud vms). Kuna lapsed nii suured, siis tema poolest võivad nad ise ärgata, süüa ja kooli minna.

Lahku minnes ärkaksin ikka 6.20.  Kell 8 pean tööl hommikusel koosolekul olema, hilineda ei saa.

Eks see on nende laste saamisega, armsast beebist keegi kaugemale ei mõtle. kooli nad vähemalt lähevad ise, lasteaiaaeg oli veel hullem, siis tuli rühma viia ja riietada, parkimiskohta otsida, siis meil olid küll lapsed ära jagatud ja mees panustas rohkem. Sama ka algklassides. Kuid ühe algklassilapsega ei pea hommikul 2 täiskasvanut tegelema.

 

 

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul oli ka selline mees, rõhk sõnal oli.

Vabandust eksituse pärast. Oli st siis kui lapsed väikesed olid. Nii on selgem. Aga ma elasin selle üle. Ja nüüd on elu nii kaugel et ärkame mõlemad mehega 6 aegu, sest und pole. Samas sellest rääkida ma ei või nüüd. Lastele ei meeldi, see on nagu isa halvustamine. Ja isaga saavad nad väga hästi läbi. Kas seepärast et isa pole olnud a ja o ja lasknud neil olla nagu nad on. Ja mina olen rohkem olnud nende elu a ja o, korraldanud ja nõudnud.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees 7a on saanud selliselt mugavalt olla ilma lapse või kodu eest hoolitsemata, mis siis nüüd?
Kooselu algusest või suurest elumuutusest (lapse sünd seda on) alates tuleb läbi mõelda ja kokku leppida kes millal mida teeb, mitte ise aastaid kõik ära teha.Ja sellele kindlaks jääda. Kui üks pool jätab midagi tegemata ei pea ohkides tema eest toimetama vaid tuletad meelde, et lapsel on vanni aeg, saad sa minna…kallis, täna koristame vannituba ja elutuba, kas sa võtad vanni või vaibad jne

Näiteks on ühtused toimetused lapsega (vann, unejutt, voodisse panek) isa ja hommikurutiin ema oma või vastupidi.
Kui isa teeb süüa peseb ema nõud või vastupidi. Või jagatakse toidukorrad. Või päevad (meil on argipäevadel köök ema ja nädalavahetusel isa ning laste päralt, vahel ka kogu pere koos.Koristatakse koos, sh laps.
Meil on nii toiminud juba 35a, viimased aastad küll oleme kahekesi, lapsed on oma elu peal.

Nüüd, kui tunned, et enam vanal viisil ei suuda, tuleb end kehtestada. Ütledki, et kui soovid, et mina hommikul lapsega tegelen ja meile võileivad teen, siis õhtutoimetused on sinu-kontrollid, et laps peseks hambad, saaks oma multika või unejutu ja oleks kell…voodis, soovid talle head ööd. Samuti (näiteks) koristad sina õhtusöögilaua ja pesed nõud, mina hommikul. Ja vajadusel tuletad meelde ning ei tee ise ära. Lisaks mõtle, kas 7.00 asemel võid tõusta vabalt 7.30 ning harjuta laps hommikul ise toimetama (algul muidugi kontrolli ja innusta). Mehe väitele, et ta ei oska või ei saa last üles vms reageeri naeratusega ja ütle “Siis pead uuesti proovima, mõtle midagi välja, kõdita, räägi, võta sülle ja tõsta voodist välja, oled ju isa, leia lahendus”. Lapsega lepi kokku, et koolilaps tõuseb ise äratuse peale ja hakake augustis harjutama, üldse rohkem vastutust talle nii toa korrashoiu, oma asjade kui duši all käimise ja hambapesu teemadel ning toidu külmikust kätte saamisel, ise valamisel, tükeldamisel jne-see tuleb vaid kasuks.
Edu!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on ju suvi, kooli pole ju.

Igal juhul pole mõtet äratada last kell 7, kui tunnid algavad alles kell 9 ja mees saab lapse ise kooli viia. Hommikul pestakse kohe peale ärkamist hambaid, mitte peale sööki. Siis riidesse, hommikusöök ja minek. Kui palju aega selleks ikka kuluda saab, näiteks pool tundi? Riided ja kooliasjad on ju eelmisel õhtul juba valmis pandud.

Ennast sätid muidugi tööleminekuks varem valmis, aga laps küll ei pea ärkama 2 h enne kooli.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu lapsel algavad tunnid kell 8.45, äratan ta üles kell 7.50, uksest välja läheb kell 8.20

Mina ise ärkan kell 7.30

Koolikott on valmis pandud õhtul.

Mu meelest ei ole see nii dramaatiline kui sa kirjeldad. Kui mees lapse kooli viib, siis on ju täitsa okei, seegi suur asi. Mul on samamoodi, et ma küll ärkan veidi varem, aga ma ei pea ise kooli viima. Mõnikord satub nädalasi perioode kui pean kõik ise tegema, siis on ikka vahe tuntav, et ega päris iga päev ei tahaks nii et mina viin ja toon ja kõike teen. See on palju väsitavam.

pesu ja nõude osas mind see ei häiri, kui mina seda teen, see on lihtne asi. Koristamisega on juba teine teema, seda peavad enda järelt kõik tegema, ka laps. Ja siis on osa töid, mida mina ei tee (prügi, kütmine, poes käimine) või teen ainult siis kui teine on haige.

Mingi töödejaotus peab muidugi olema, aga ma näen et teil lapse koolisaatmisega on see töödejaotus siiski olemas, sest mees viib lapse kooli kohale. Muudes asjades vaata ka, et mingi jaotus oleks, ei pea olema nii, et kõik teevad kõike, aga see on muidugi jama kui üks üldse midagi ei tee. Sinu kirjeldusest ma ei loe seda välja, et mees midagi ei tee.

Ja lase lapsel kauem magada hommikul, ei ole vaja tal kell 7 ärgata!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul oli ka selline mees, rõhk sõnal oli.

Vabandust eksituse pärast. Oli st siis kui lapsed väikesed olid. Nii on selgem. Aga ma elasin selle üle. Ja nüüd on elu nii kaugel et ärkame mõlemad mehega 6 aegu, sest und pole. Samas sellest rääkida ma ei või nüüd. Lastele ei meeldi, see on nagu isa halvustamine. Ja isaga saavad nad väga hästi läbi. Kas seepärast et isa pole olnud a ja o ja lasknud neil olla nagu nad on. Ja mina olen rohkem olnud nende elu a ja o, korraldanud ja nõudnud.

vabandust, aga miks sa parandad teise inimese postitust? ise enam ei mäletanud, et seda lauset ei kirjutanud sina?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba teemaalgatuse pealkirjas on suur viga sees. Kui naise enda hoiak on selline, et mehed AITAVAD kodutöödes, siis ei olegi ju loota, et mees midagi liigutaks kodus.

Miskipärast paljud naised peavad elementaarseks, et kodutööd on naise kohustus ja et kui mees midagi teeb, siis ta aitab naist. No ei ole ju nii! Kodutööde tegemine on võrdselt mõlema kohustus.

Muuda see suhtumine ära, seejärel räägi mehega – tee talle selgeks, et kodutööd ei ole sinu eralõbu, ja siis ehk saab ka asi korda.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laps ei ärka, kui isa üles ajab? Ärkab ainult siis, kui ema ajab? Laps sööb emaga ilusasti hommikusööki, aga isale hommikul midagi ei ütle? See ongi siis ju põhjus miks sina teemaalgataja pead last äratama. Laps trotsib isaga. Lapsega peab muidugi rääkima, et kooli minna tuleb nagunii ja vahet pole, kes teda selleks äratab. Isiklikult arvan, et tunnike kauem magada on koolilapsele vajalik ja kell 8 ärkamine oleks parem, kui kell 7.

Ühtlasi ei saa aru, miks naine peab mehele ütlema, et pangu riided kuivama? Kas mees ise ei näe märgu riideid pesumasinas või?

Kodused tööd nagu koristamine ja nõudepesu tuleks ära jagada, mitte ise kõike teha.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida imet te teete poolteist tundi igal hommikul? Kui Sina nagunii varem ärkad, et uudiseid lugeda, kohvi juua, meikida, föönitada, siis ei tähenda see ju, et terve fahmiil nagu üks mees peab koos kukega ärkama.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba teemaalgatuse pealkirjas on suur viga sees. Kui naise enda hoiak on selline, et mehed AITAVAD kodutöödes, siis ei olegi ju loota, et mees midagi liigutaks kodus.

Miskipärast paljud naised peavad elementaarseks, et kodutööd on naise kohustus ja et kui mees midagi teeb, siis ta aitab naist. No ei ole ju nii! Kodutööde tegemine on võrdselt mõlema kohustus.

Muuda see suhtumine ära, seejärel räägi mehega – tee talle selgeks, et kodutööd ei ole sinu eralõbu, ja siis ehk saab ka asi korda.

Nagu osa naisi panustab rahaliselt pereellu. Nii mehed arvavadki, et teenivad rohkem, niiet õigus kaua raskest tööst puhata.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu osa naisi panustab rahaliselt pereellu. Nii mehed arvavadki, et teenivad rohkem, niiet õigus kaua raskest tööst puhata.

Kahjuks on see väga levinud suhtumine. Isegi normaalsetes peredes arvavad inimesed, et kodutööd ongi ainult naiste rida. Ka siis, kui naine käib samamoodi täiskohaga palgatööl.

Ja, kui küsida sellistelt naistelt, et miks nad arvavad, et kodutööd peavad olema ainult nende kanda, siis tuleb vastuseks, et aga mees teenib ju rohkem.

Lihtsalt hämming, ei saa sellest aru! No, mis siis? Ehkki naine rabeleb täpselt sama palju palgatööl kui mees, aga peab saama selle eest karistatud, et tema amet juhuslikult madalamalt tasustatud on?

Ma ise tegin kodus rohkem ainult sel ajal, kui olin lastega kodune. Ehkki, ka siis tegi mees päris olulilse osa kodutöödest.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahuta. Kui mees ikka pole nõus kell 7 ärkama ja perega koos päeva alustama, siis on igati põhjust laiali minna.
Mees anna kohtusse ja taotle endale ainuhooldusõigust. Selline isa ei saa lapsega hakkama ja tal pole vaja lapse elus osaleda.
Mees on natsissist, kes rakendab su kallal vaimset vägivalda. See vara ärkamine läheb ehk isegi füüsilise vägivalla alla. Räägi advokaadiga, taotle riigi poolt tasuta abi, naised saavad seda väga lihtsalt, kui mainid vägivalda.
Pea püsti ja saa lahti sellest mehest!

+6
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nagu osa naisi panustab rahaliselt pereellu. Nii mehed arvavadki, et teenivad rohkem, niiet õigus kaua raskest tööst puhata.

Kahjuks on see väga levinud suhtumine. Isegi normaalsetes peredes arvavad inimesed, et kodutööd ongi ainult naiste rida. Ka siis, kui naine käib samamoodi täiskohaga palgatööl.

Ja, kui küsida sellistelt naistelt, et miks nad arvavad, et kodutööd peavad olema ainult nende kanda, siis tuleb vastuseks, et aga mees teenib ju rohkem.

Lihtsalt hämming, ei saa sellest aru! No, mis siis? Ehkki naine rabeleb täpselt sama palju palgatööl kui mees, aga peab saama selle eest karistatud, et tema amet juhuslikult madalamalt tasustatud on?

Ma ise tegin kodus rohkem ainult sel ajal, kui olin lastega kodune. Ehkki, ka siis tegi mees päris olulilse osa kodutöödest.

Kõrgemalt tasustatud tööd on vastutusrikkad ja õppida raske. Naised võivad samuti arstiks või inseneriks õppida ja abilise palgata või võtta mehelt raha ja selle eest koristaja ja lapsehoidja palgata. Lisaks on võimalus alati täitsa üksi koos lastega elada.

Täiskasvanud inimesed ei muutu paraku. Muuta saab ainult iseenda suhtumist.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsiks arvamust, kas mina nõuan liiga palju või on asi teisiti. Nimelt on minul pandud äratus kell 7, et kooli ajal jõukas last äratada ja ise rahulikut ärgata. Meil kõigil hakkab päev pihta kell 9. Millegipärast arvab mees, et tema võib rahulikult magada kella 8ni, et siis äragata, kohvi juua, hambad pesta ja riidesse panna ning siis pool 9 lapsega toast välja minna, et ta siis kooli juures maha panna. Tal jääb kool teepeale seega ei pea ta tegema mingit ringi ega varem sellepärast kodust ära minema. Mina pean iga hommik suutma last äratada, talle süüa anda ja et ta õigeksajaks saaks ennast riidesse ja hambad puhtaks ning selle juures veel ise ka söödud ja ennast tööks korda tehtud. Vahel harva on mees ka ärganud korraks kell 7 et wc minna ja siis voodisse tagasi magama läinud. Kui ma olen talt küsinud, kas sa lapse ajasid üles siis lihtsalt vastatakse, et ei ma ei saa teda üles, mul pole mõtet ajada. Samuti söömise kohta vastab ta, et mulle ta ei ütle mul pole mõtet küsidagi. Isegi omal vabal päeval pean mina kell 7 ärkama, et laps üles saaks ja kooliks valmis jõuaks. (laps lõpetas esimese klassi) .

Või siis mina pean juba ka last õhtul voodisse saama ja temal pole vaja midagi teha. Täna jälle imelik arusaamine, olime voodis pikali tema telefonis mina arvutis tegn tööd. Kuna lapsel tuli aeg magama minna, läksin mina arvutiga suurde tuppa, et lapsega vaadat üks video ära, mis ma olin lubanud enne voodisse minekut temaga vaadata ja siis sel ajal mees lihtsalt pani ennast magama, ilma et meile head ööd ütleks. Isegi lapsele ei õeldud, kuigi laps käib iga õhtu talle ütlemas head ööd. (võiolla ta solvus, et ma läksin voodist ära, ma otseselt ei õelnud kuhu ma lähen, aga ta kuulis kui ma lapsele ütlesin et pärast vaatame videot ja siis ta läheb voodisse) Praegune asi tegi ikka kõvasti haiget, tunnen et kõik asjad on minu kaelas ja tal on ainuke kohustus tööl käia.

On päevi kus ta peseb nõusid aga harvad, on päevi kus ta peab pesu kuivama panema, sest ma nii ütlen aga siiski ma olen juba tema peale nii vihane ja solvunud, et iga pisim asi ajab mind närvi ja vihaseks ja mõtlen alati, et ilma temata oleks endal ka lihtsam.

Proovin ennast ikka häälestada, et mis see minu asi on mis suhe tal lapsega kujuneb, peaasi, et minul on lapsega lähedane suhe ja mina olen lapsene A ja O.

Ei taha väga temaga seda arutada ka, sest sellest tuleb suur tüli ja siis olen mina see ülbe ja vastik.

Segane jutt võibolla, aga soovisin kuskile ennast tühjaks rääkida.

Aitäh!

Sa oled lihtsalt titt. Emad on emad ja isad on isad, mõlemal on erinevad funktsioonid ja nii nagu sina ei saa isa olla, ei saa mees olla ema ehk sina.

Sind häirib oma lapse hommikune äratamine, varsti ärkab ise ja siis polegi sinu äratamist vaja, naugi elu, aga ära NÕUA ja VIRISE

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nii mehed arvavadki, et teenivad rohkem, niiet õigus kaua raskest tööst puhata.

Ei pea paika, mugavad on ka mehed, kes naisest vähem teenivad (päris oma näide).

Osadel meestel pole pesapidamise instinkti nagu naistel on, ehk siis proaktiivselt ei hakka nad peaaegu kunagi midagi tegema. Üllatusi selles osas väga mõtet ootama pole jääda – kui sul on mehele konkreetsed ootused, et ta midagi ära teeks või tegema hakkaks, siis seda tüüpi mehega ei jää muud üle kui käia ja delegeerida.

Delegeerimisel võib muidugi juhtuda, et hakkab kauplemine ka pihta – see jällegi teeb sulle natuke haiget, kuna sul ei ole kellegagi kaubelda kodutööde ja lapsehoolduse osas, siis võtad isiklikult (nagu minul tihti juhtub) ja läheb natukene tüliks ka.

Aga tavaliselt peale läbirääkimisi (tüliga või tülita) mõned asjad saavad alustatud või lõpetatud – ja mingi aeg tuleb siis kahjuks uuesti delegeerima ja meelde tuletama hakata.

Minul oli peale lapsesaamist sellega probleem, et mees ise aktiivselt ei koritanud jne. Aga osade inimeste isiksuse osa ongi see, et nad ei näe kaoses ja segaduses ja mustuses probleemi – sellega harjub kiiresti ära ja ei jää ette – niisiis ei teki ka mingit situatsiooni, kus nad mõtlevad, et paneks mingid asjad omale kohale või võtaks tolmu ära. Samal ajal mul kriipis see kõik silma ja iga vaba moment, mis ma lapse toitmise/magatamise kõrvalt sain (oli täielik kontakt-tuduja, muudmoodi lihtsalt ei jäänud), kulus sellele, et ma kusagil koristasin, puhastasin või lausa tõstsin  tuba ümber (et midagi mugavamaks teha, lapsehoidmiseks kohandada jne).

Nii palju ma sealt välja väänasin, et algul tegi hommikuti mulle muna-puljongi valmis, et ma seal voodis päris ära ei kooleks. Aga üks hetk hakkas nagu ette heitma, et seda tegema peab ja et peale tööd peab ise endale süüa tegema hakkama… Nojah siis, ütlesin, et olgu, rohkem pole vaja, pole enam nii beebi külge naelutatud, et ise ei peaks hakkama saama.

Igatahes, ega see pere pidamine pole lust ja lillepidu… Kõik vajab tööd. Aga ausaltöeldes eelistan seda kõike sellele, mis idiootsuseid töö juures ülemused nõuavad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrgemalt tasustatud tööd on vastutusrikkad ja õppida raske. Naised võivad samuti arstiks või inseneriks õppida ja abilise palgata või võtta mehelt raha ja selle eest koristaja ja lapsehoidja palgata. Lisaks on võimalus alati täitsa üksi koos lastega elada.

Täiskasvanud inimesed ei muutu paraku. Muuta saab ainult iseenda suhtumist.

Küllap on ka naised oma elus õppinud ja pingutanud. Küllap töötavad ka naised vastutusrikastel ja õppimistnõudvates ametites. Millegipärast eeldatakse vaikimisi ka selliste naiste puhul, et nad rügavad üksi kodus.

Iga kodutöö jaoks ju abilist ju ei palka. Seda enam, et lastega võiks tegeleda ikka oma vanemad, mitte lapsehoidjad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga kodutöö jaoks ju abilist ju ei palka. Seda enam, et lastega võiks tegeleda ikka oma vanemad, mitte lapsehoidjad.

Et mitu põlvkonda ühe katuse all elas, polnudki nii halb idee…

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küllap on ka naised oma elus õppinud ja pingutanud. Küllap töötavad ka naised vastutusrikastel ja õppimistnõudvates ametites. Millegipärast eeldatakse vaikimisi ka selliste naiste puhul, et nad rügavad üksi kodus.

Iga kodutöö jaoks ju abilist ju ei palka. Seda enam, et lastega võiks tegeleda ikka oma vanemad, mitte lapsehoidjad.

Need naised, kes on pingutanud, ei lepi sellega, et peavad sama asja 100 korda rääkima. Võiks küll, aga tark on eeldada, et ka kõige ideaalsem mees ei aita sind pärast, kui beebi on käes. Kingitus, kui eksid, aga parem karta kui kahetseda. Moto on ju ülilihtne. Terve lapse eluaeg korrutada või teha raskr lõpp. Ega suurte lastega on suured mured ja seda tuge teiselt vanemalt vajatakse vähemalt seni, kuni laps oma pere loob.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muide – tegelemine ei pane lapsi vanemat armastama. Hiljem on issi see hea vanem, kes ei käse, poo ega lase. Ja emme on kurja juur. Seega polegi nii halb, kui lapsehoidja tegeleb. Proff ikka.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need naised, kes on pingutanud, ei lepi sellega, et peavad sama asja 100 korda rääkima. Võiks küll, aga tark on eeldada, et ka kõige ideaalsem mees ei aita sind pärast, kui beebi on käes. Kingitus, kui eksid, aga parem karta kui kahetseda. Moto on ju ülilihtne. Terve lapse eluaeg korrutada või teha raskr lõpp. Ega suurte lastega on suured mured ja seda tuge teiselt vanemalt vajatakse vähemalt seni, kuni laps oma pere loob.

Ehk siis, sinu arvates on õigem pigem lahku minna, kui maha istuda ja asjad omavahel läbi rääkida? Elus on päris palju asju, mida ei viitsi, kuid mida peab tegema. Liiati veel siis, kui oled lapsed saanud. Ei ole nii, et kui mees ei viitsi, siis ta ei peagi!

Aga üldiselt on päris hästi aru saada Revolver, miks sul naist ei ole. Sellist meest ei taha ükski naine omale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 83 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei aita