Esileht Pereelu ja suhted Mees ei aita

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 83 )

Teema: Mees ei aita

Postitas:
Kägu

Täiskasvanud inimesed ei muutu paraku. Muuta saab ainult iseenda suhtumist.

Kui täiskasvanud inimene on otsustanud lapse(d) saada, siis ta lihtsalt PEAB muutuma. Ei ole võimalik nii, et teen lapsed valmis, aga oma mugavat olemist muutma ei hakka.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba 10 aasta pärast vaatad tagasi suure ahastusega. Mida varem mõistad, seda lihtsam sulle endale. Saa ise täiskasvanulikumaks ja õpeta lapsele iseseisvust. Varsti oled mehest ilma.

Ei ole teemaalgataja, aga tekib küsimus, et mis jeesus see mees on, et temast ilmajäämine nii kole asi peaks olema?

Kui pereelus ei osale, siis on naisel lihtsam üksinda.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkimisest ei pruugi kasu olla – võimalik, et paar päeva isegi aitab, kuid pikapeale vajub taas ära.

Soovitan seada mees lihtsalt sellisesse olukorda, kus ta peabki hakkama üht-teist tegema. Ideaalne oleks sinu haigestumine. Aga teise variandina soovitan mehega läbi rääkida, et ta võtaks endale mõned kindlad konkreetsed kohustused. Ja nende kohustustega on siis nii, et kui mees neid ei tee, siis jäävadki need igal juhul tegemata. Ehk siis, mees peab tajuma, et tema vastutab nende eest.

Näiteks meie peres tuli õhtune magamapanek mu abikaasal paremini välja kui minul. Jäigi see issi ja laste ühiseks ajaks, mina olin siis vaba. Seevastu hommikused äratused-pudrukeetmised olid minu teema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris ausalt, mina ei saa aru, miks peaks mees naisega ühel ajal tõusma?
TA tõuseb kell 7, kuna tahab rahulikult ärgata ja äratab ka lapse. Edasi müttab laps omaette asju teha ja TA omaette.
Mida TA mehelt ootab, mida mees siis tegema peab sellel ajal, kui laps hambaid peseb, riidesse paneb ja sööb ja TA ärkab ning oma toiminguid teeb? Kas seltsidaami mängima või mis tema kohustus oleks?
Nagu mingi pereüritus on TA hommikune ärkamine.
Minu lapsele oleks täiesti piisanud 7.45 äratusest, aga mõni laps ärkab pikemalt ja on hommikuti uimasem, et on vaja varem äratada, aga ma ikka ei saa aru, miks mees ei või siis sellel ajal edasi magada, kui naine NAGUNII üleval on. Miks peab mees ka siis ärkama, kui naine?

TA vabadel päevadel aga võiks küll mees lapse äratada ja temaga sekeldada, et TA magada saaks.
Alusta sellest, et palud oma vabadel päevadel mehel lapse äratada ja Sul magada lasta.
Tee konkreetne ettepanek, ma arvan, et sellest ei juhtu küll mitte midagi halba ja see ei ole ka virisemine, mis mehi närvi ajab. Kui aga minna jutuga, et mina pean ärkama ja Sina maga jne, siis võib küll tüli majja tulla.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiskasvanud inimesed ei muutu paraku. Muuta saab ainult iseenda suhtumist.

Kui täiskasvanud inimene on otsustanud lapse(d) saada, siis ta lihtsalt PEAB muutuma. Ei ole võimalik nii, et teen lapsed valmis, aga oma mugavat olemist muutma ei hakka.

Saavad hakkama nii, et lapse baasvajadused on täidetud.

Js tean seda, sest lapsi võib igaüks teha. Keeldu pole taustale, intelligentsile jne. Oleks ääretult naiivne arvata, et ühiskonna 5% sünnitab-kasvatab.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõige rohkem tõestab minu juttu kärgperendus ja algiperede lagunemine. Pere pole püha ja nii on. Eostades poleks uskunudki.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alguperede^

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muide – tegelemine ei pane lapsi vanemat armastama. Hiljem on issi see hea vanem, kes ei käse, poo ega lase. Ja emme on kurja juur. Seega polegi nii halb, kui lapsehoidja tegeleb. Proff ikka.

Küll sa jõuad seda hala igas vastavas teemas toota. Võta endale psühholoog ja mälu temaga oma laste lapsepõlvest saadud emmetraumad läbi, ammu soovitati.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll sa jõuad seda hala igas vastavas teemas toota. Võta endale psühholoog ja mälu temaga oma laste lapsepõlvest saadud emmetraumad läbi, ammu soovitati.

Ma ei räägi endast ju ega oma kogemusest. Vaid naistest, kes 10a pärast avastavad, et ups. Issi on A ja O. Ega kõik mini ümber ei keerle.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minU^

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta sügisel väike linnareis nt Viini või Eestis spaasse, sõbranna juurde vms. 3-4 päeva koolipäevadel, töölt puhkus ja teavita meest, et lähed puhkama. Las olla lapsega mõned päevad ja proovib ka oma last kasvatada. Kui te lahus oleks, siis peaks pool aega ta seda nagunii tegema 🙂 Paregu tundub, et ta on lihtsalt mugavustoonis ja ta ei oska isegi ette kujutada, mis kohustust sa tunned igapäevaselt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saavad hakkama nii, et lapse baasvajadused on täidetud. Js tean seda, sest lapsi võib igaüks teha. Keeldu pole taustale, intelligentsile jne. Oleks ääretult naiivne arvata, et ühiskonna 5% sünnitab-kasvatab.

Räägime ju ikka normaalsetest inimestest, mitte asotsiaalidest. Loomulikult võivad kõik lapsi saada. Aga, kui terved ja normintellektiga inimesed on otsustanud lapsed saada, siis peaks olema elementaarne, et inimene astub oma mugavustsoonist välja.

See, et esineb teistsuguseid juhtumeid, ei tähenda, et nii ongi normaalne. Ei ole ikka nii, et inimene ei pea oma lapse eest hoolitsema, kui ta ei viitsi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole teemaalgataja, aga tekib küsimus, et mis jeesus see mees on, et temast ilmajäämine nii kole asi peaks olema? Kui pereelus ei osale, siis on naisel lihtsam üksinda.

Mida sa sogad? Naine mõtleb pereelu ja mees peab hüppama selles tempos? Suurele lapsele vaja krõbinaid suhu ajada, äkki viime hiljem töövestlusele ka mähkmed jalas ja lutt suus. 1 klassi omad seksist teavad juba rääkida, aga näed helbeid kapist kätte ei saa. Silmad lahti ja maapeale on vaja pereemal tulla. Elu ei saa keerleda ainult lapse ümber. Pereema enda nõudmised on talle endalegi vastumeelt ja rasked. Tuleb arusaada, et laps ei ole enam imik. Ärkab hommikul ise äratuskellaga, sööb ja peseb hambad.

Oh jah lapsega üksinda lihtsam- millisest otsast? On ikka hea küll kui mees autot remondib või muru niidab.

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Saavad hakkama nii, et lapse baasvajadused on täidetud. Js tean seda, sest lapsi võib igaüks teha. Keeldu pole taustale, intelligentsile jne. Oleks ääretult naiivne arvata, et ühiskonna 5% sünnitab-kasvatab.

Räägime ju ikka normaalsetest inimestest, mitte asotsiaalidest. Loomulikult võivad kõik lapsi saada. Aga, kui terved ja normintellektiga inimesed on otsustanud lapsed saada, siis peaks olema elementaarne, et inimene astub oma mugavustsoonist välja.

See, et esineb teistsuguseid juhtumeid, ei tähenda, et nii ongi normaalne. Ei ole ikka nii, et inimene ei pea oma lapse eest hoolitsema, kui ta ei viitsi.

Sinu maailmas vist pole ka sõda praegu, piinamisi, tapmisi, maailmas pole üldse kurjust. Tule pehme pilve pealt alla. Kõik lapsevanemad pole automaatselt teemandid, kuna nad seksisid, mida oskab iga loom, ja said lapse.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole teemaalgataja, aga tekib küsimus, et mis jeesus see mees on, et temast ilmajäämine nii kole asi peaks olema? Kui pereelus ei osale, siis on naisel lihtsam üksinda.

Mida sa sogad? Naine mõtleb pereelu ja mees peab hüppama selles tempos? Suurele lapsele vaja krõbinaid suhu ajada, äkki viime hiljem töövestlusele ka mähkmed jalas ja lutt suus. 1 klassi omad seksist teavad juba rääkida, aga näed helbeid kapist kätte ei saa. Silmad lahti ja maapeale on vaja pereemal tulla. Elu ei saa keerleda ainult lapse ümber. Pereema enda nõudmised on talle endalegi vastumeelt ja rasked. Tuleb arusaada, et laps ei ole enam imik. Ärkab hommikul ise äratuskellaga, sööb ja peseb hambad.

Oh jah lapsega üksinda lihtsam- millisest otsast? On ikka hea küll kui mees autot remondib või muru niidab.

Hambaid pestakse enne hommikusööki, kuna süües hamba pind muutub pehmemaks ja kui minna sinna kallale kohe söömisejärgselt hambaharjaga, on tulemus pigem hammastele mitte hea.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu maailmas vist pole ka sõda praegu, piinamisi, tapmisi, maailmas pole üldse kurjust. Tule pehme pilve pealt alla. Kõik lapsevanemad pole automaatselt teemandid, kuna nad seksisid, mida oskab iga loom, ja said lapse.

Muidugi on hoolimatuid ja halbu lapsevanemaid olemas. Ega see siis tähenda, et hoolimatust tuleks normaalseks pidada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole teemaalgataja, aga tekib küsimus, et mis jeesus see mees on, et temast ilmajäämine nii kole asi peaks olema? Kui pereelus ei osale, siis on naisel lihtsam üksinda.

Mida sa sogad? Naine mõtleb pereelu ja mees peab hüppama selles tempos? Suurele lapsele vaja krõbinaid suhu ajada, äkki viime hiljem töövestlusele ka mähkmed jalas ja lutt suus. 1 klassi omad seksist teavad juba rääkida, aga näed helbeid kapist kätte ei saa. Silmad lahti ja maapeale on vaja pereemal tulla. Elu ei saa keerleda ainult lapse ümber. Pereema enda nõudmised on talle endalegi vastumeelt ja rasked. Tuleb arusaada, et laps ei ole enam imik. Ärkab hommikul ise äratuskellaga, sööb ja peseb hambad.

Oh jah lapsega üksinda lihtsam- millisest otsast? On ikka hea küll kui mees autot remondib või muru niidab.

Autosid remonditakse tänapäeval autoremonitöökojas, mitte ei ole mees õlise ninaga auto all. Muru niitmiseks on robotniidukid ja tavalise niitjaga saab ka iga naine ise hakkama. Elektripirni vahetamisega ja akutrelliga ka. Kõikideks teisteks töödeks saab alati kellegi palgata vajadusel.
Mis sajandis Sa elad?
Nö meestetööde pärast pole küll mõtet meest pidada.
Mees, kes ei ole pidamise pärast on võrdne partner, kaaslane, sõber, armuke jne.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei jõua kõiki vastuseid läbi lugeda … Kui sa tahad kõiki asju lapsega ise teha, siis nii jääbki. Kui tahad, et mees mõned asjad teeks, siis pead selge sõnaga ütlema: hommikul ärata laps üles jne. Kui Sa eeldad, et ta seda teeb, siis ei juhtu midagi. Kui Sul on vaba päev, siis eelnev õhtu annad konkreetsed juhtnöörid.

Teise klassi minev laps on küll piisavalt suur, et ise hommikul hakkama saada. Jah, muna praadima võibolla ei hakka aga müsli, jogurt, võiveleivad saab küll hakkama. Riided lased tal õhtul ise valmis panna ning koolikott on samuti pakitud. Hommikul ongi kolm asja; hambapesu, riidesse panek ja hommikusöök. Ei mingit telefoni ega telekat. Ja nii jõuab laps ilusasti. Ei pea poolteist tundi varem ärkama.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu maailmas vist pole ka sõda praegu, piinamisi, tapmisi, maailmas pole üldse kurjust. Tule pehme pilve pealt alla. Kõik lapsevanemad pole automaatselt teemandid, kuna nad seksisid, mida oskab iga loom, ja said lapse.

Muidugi on hoolimatuid ja halbu lapsevanemaid olemas. Ega see siis tähenda, et hoolimatust tuleks normaalseks pidada.

Ma ei pea seda käitumist normaalseks, aga nähtust küll. Elu ei ole roosamanna ja parim kaitse on mitte teha lapsi mehega, kes on hoolimatu. Kuna sina väidad, et neid on olemas, ehk neid pole palju sinu sõnul, siis on valik lihtne.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei pea seda käitumist normaalseks, aga nähtust küll. Elu ei ole roosamanna ja parim kaitse on mitte teha lapsi mehega, kes on hoolimatu. Kuna sina väidad, et neid on olemas, ehk neid pole palju sinu sõnul, siis on valik lihtne.

Mis osas on mees täpsemalt hoolimatu?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei pea seda käitumist normaalseks, aga nähtust küll. Elu ei ole roosamanna ja parim kaitse on mitte teha lapsi mehega, kes on hoolimatu. Kuna sina väidad, et neid on olemas, ehk neid pole palju sinu sõnul, siis on valik lihtne.

Mis osas on mees täpsemalt hoolimatu?

Selle teema valguses pisiasjad. Näiteks võiks ärgata, et süüa valmistada. Teiseks magama last panna ja kolmandaks lisan hambapesuga seoses lapsega kasvõi hambaarstil käimise.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autosid remonditakse tänapäeval autoremonitöökojas, mitte ei ole mees õlise ninaga auto all. Muru niitmiseks on robotniidukid ja tavalise niitjaga saab ka iga naine ise hakkama. Elektripirni vahetamisega ja akutrelliga ka. Kõikideks teisteks töödeks saab alati kellegi palgata vajadusel. Mis sajandis Sa elad? Nö meestetööde pärast pole küll mõtet meest pidada. Mees, kes ei ole pidamise pärast on võrdne partner, kaaslane, sõber, armuke jne.

Sa oled ikka väga valel teel. Keegi ei räägi hakkama saamisest. Tekib küsimus, milleks mehel vinguvat naist vaja on? Mees ostku omale parem nõudepesumasin, robottolmuimeja ja pesukuivati. Ei jää laps ei koolitama ega nälga isa juures kasvades.

Mees= armuke? Mida veel.  Igapäev, söögi alla ja söögi peale nagu kepijuttu ka ei tahaks ju.

Kui naine igapäevaselt meest pahaks peab, siis mees hakkab ka ise uskuma et ongi paha. Nii see pere laiali lähebki.

 

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa oled ikka väga valel teel. Keegi ei räägi hakkama saamisest. Tekib küsimus, milleks mehel vinguvat naist vaja on? Mees ostku omale parem nõudepesumasin, robottolmuimeja ja pesukuivati. Ei jää laps ei koolitama ega nälga isa juures kasvades. Mees= armuke? Mida veel.  Igapäev, söögi alla ja söögi peale nagu kepijuttu ka ei tahaks ju. Kui naine igapäevaselt meest pahaks peab, siis mees hakkab ka ise uskuma et ongi paha. Nii see pere laiali lähebki.

Ehk siis “Milleks mehele naine” autor – Revolver, on ka siia teemasse jõudnud?

See selgitab, miks siin teemas on nii palju imelikke kommentaare.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pereelus ei osale, siis on naisel lihtsam üksinda.

Ainult et selles teemas mees siiski osaleb pereelus, naine kujutab endale ette, et mees üldse midagi ei tee. Naine ju ei vii last kooli, mees viib. See on pereelus osalemine.

Ma ei saa ka aru, miks peaks terve pere korraga samal ajal ärkama. Miks peab laps kell 7 ärkama? Ma lasen oma lapsel magada nii kaua kui võimalik, ise ärkan varem vaid sel põhjusel, et ma ei ole seda tüüpi, et nii kui kell heliseb olen virge ja kraps voodist väljas, mul on vaja toibumise aega. Mees on selline, et voodist väljas nagu välk kohe kui kell heliseb. Laps on ka seda tüüpi, et hops püsti ja tegudele.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elu ei ole roosamanna ja parim kaitse on mitte teha lapsi mehega, kes on hoolimatu.

Ta ei ole hoolimatu, ta on tavaline mees ja isa-  kui naine ei käsi, siis ei taipa teha. Mingi ümbertnurga ving ja tagantjärele plahvatamine “ta JÄLLE ei näinud/teinud/aidanud!” ei aita, kui tahad, et midagi tehtud saaks, tuleb seda selgesõnaliselt enne öelda. Siis ongi hea strateegia, kui on mingid asjad, mis on isa rida ja mida tema teeb- saadab lapse pessu või loeb unejuttu/paneb magama, ema siis tegeleb hommikuti. Või vastupidi, kuidas mõnes peres on.

Tuletab meelde minu isa 40a tagasi, kes alati imestas, no mis see ema hommikuti alati kõige viimasena uksest välja saab, kui on ainult kohv juua, riidesse ja autosse (aga see, et ema äratas lapsed, pani võileivakraami valmis, vaatas, et kõik oleks riides, pestud, kammitud ja kooliasjad kaasas jnejnejnejne, ja siis kuidagi rabas viimasena omale riided selga ja nägu pähe ja juuksed enam-vähem soengusse, seda ta ei näinud 🙂 ja minu isa oli superisa, aga näe, ikkagi ei saanud aru).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan eelmisele oma jutule- mees ju teeb, tema osa hetkel on laps kooli viia, seda ta ju teeb!? Muud pole tal palutud hetkel. Mis siis häda on ja kui sina teed kõike, mida see mees kõrval punkt kell seitse tegema peaks, auvalves seisma ja kiitma? Hetkeseisuga on teie rutiin selline nagu kirjeldasid. Kui tahad seda muuta, tee selgesõnalised ettepanekud ja mingi vingerdamine “ma ei oska” on lihtne läbi lõigata “küll õpid!” 🙂

Ma ka ei saa aru, kui ema tahab ärgata varem, miks kõik teised peavad ärkama, mida on seal poolteist tundi kõigil teha? Mina ärkan 6.45, teen söögid ja pakin lõunakarbi (on selline kool, kus on snäkipausid), lapsed ärkavad 7.10, riidesse-söövad-pesevad hambad ja 7.45-50 astuvad uksest välja. Isa ärkab koos lastega, sest ka tema “ei oska” hommikuputru keeta 🙂 aga tema viib lapsed kooli. Ei kurda, tal on muud kohutsused peres.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elu ei ole roosamanna ja parim kaitse on mitte teha lapsi mehega, kes on hoolimatu.

Ta ei ole hoolimatu, ta on tavaline mees ja isa- kui naine ei käsi, siis ei taipa teha. Mingi ümbertnurga ving ja tagantjärele plahvatamine “ta JÄLLE ei näinud/teinud/aidanud!” ei aita, kui tahad, et midagi tehtud saaks, tuleb seda selgesõnaliselt enne öelda. Siis ongi hea strateegia, kui on mingid asjad, mis on isa rida ja mida tema teeb- saadab lapse pessu või loeb unejuttu/paneb magama, ema siis tegeleb hommikuti. Või vastupidi, kuidas mõnes peres on.

Tuletab meelde minu isa 40a tagasi, kes alati imestas, no mis see ema hommikuti alati kõige viimasena uksest välja saab, kui on ainult kohv juua, riidesse ja autosse (aga see, et ema äratas lapsed, pani võileivakraami valmis, vaatas, et kõik oleks riides, pestud, kammitud ja kooliasjad kaasas jnejnejnejne, ja siis kuidagi rabas viimasena omale riided selga ja nägu pähe ja juuksed enam-vähem soengusse, seda ta ei näinud ???? ja minu isa oli superisa, aga näe, ikkagi ei saanud aru).

Tehku siis kodutööde tabel seinale ja pangu päevakaupa paika, mis peab tehtud saama õhtuks. Jääb see nämmutamine ära, kes nõud peab pesema ja pesu kuivama panema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mees ju teeb

Teevadki, kui pirtsutavad naised neid tegemisi ainult märkaks. Pakun välja, et suurem osa mehi läheb väljaspoole kodu mitte seksi, vaid väärtustamist otsima. Väärtusta mehe tegemisi ja vaata mis juhtuma hakkab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolilaps äratab end ja paneb magama ise. Ega ta imik ole.

Võileiva saab ka eelmisel õhtul valmis teha.

Ehk äkki magate kõik tsipa kauem ja planeerite paremini?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehku siis kodutööde tabel seinale ja pangu päevakaupa paika, mis peab tehtud saama õhtuks. Jääb see nämmutamine ära, kes nõud peab pesema ja pesu kuivama panema.

Oh milleks, alati leidu kuskilt meist keegi parem naine, kes need tööd rõõmsa näoga ära teeb. Miskit kindlat siin elus ju ei ole.! Mehed otsivad peaalati lihtsama tee. Mina juba kui vanem ja kavalam, soovitan lapsele hakata söögitegemist õpetama ja äratuskellaga ärkama,  andma lapsele endale rohkem vastutust. Mehel oleksin rohkem naine, kui lapse emme.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 83 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei aita