Esileht Pereelu ja suhted Mees ei anna raha!

Näitan 24 postitust - vahemik 61 kuni 84 (kokku 84 )

Teema: Mees ei anna raha!

Postitas:

[small]roinas kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tähendab siis et mees ja naine ei ole sinu arvates seesama ühevõrdne inimene? [/tsitaat]
jaa, kulla roinasekene, kohe 100% ei ole mees ja naine ühevõrdsed inimesed. meie elukesed ongi niivõrd hukkas just selle tõttu, et tahetakse nii kangesti ühevõrdsed olla. naine on alalhoidlik ja koduhoidja. mees on ründaja ja mammuti koju tooja. mees avab naisele ukse, aitab talle palitu selga, vahetab naise autol rehvid ja hoolitseb, et perel oleks toit laual ja katus pea kohal. naine kannab, sünnitab ja imetab last, nö. haudub pesal. mees toob seni noka vahel talle ussikesi pessa. kui pojad juba tiibu kannavad, läheb naine ka ilmselt tööle, õhtuti koristab, keedab ja küpsetab, kantseldab ja õpetab lapsi, vaatab, et mees oleks õnnelik ja jaksaks pere eest hoolt kanda. lisaks sellele kõigele saab oma palgatöö eest ka raha ja panustab pere eelarvesse. aga naine on see, kes kujunad pere õhkkonna ja hoiab kodu soojana (ülekantud tähenduses). otseses tähenduses peaks kodu soojana hoidma mees. see kõik kehtib siis, kui mees on mees ja naine saab tema kõrval olla naine. mees peab enast tundma vajalikuna ja teiste eest vastutavana, vastasel juhul kaotab ta eesmärgitaju. naisel on vaja tunda, et ta pole üksi ja saab mehele toetuda. vot nii lihtne see ongi. mees on pere toitja-katja, siis on naisel jaksu hoida kodukolle soe ja pere õnnelikuna :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.04 23:36; 28.04 23:39; 28.04 23:43; 29.04 00:41; 29.04 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]roinas kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tähendab siis et mees ja naine ei ole sinu arvates seesama ühevõrdne inimene? [/tsitaat]
Ära aja mingit võrduse bullshiti, mees ja naine pole võrdsed. Neil on üldjuhul küll võrdsed õigused, kuid näiteks lapsega kodusolemise ajal on normaalne, et naine ei pea rahaliselt sama palju panustama. Tema panustab hoopis teisti – teeb ära raske ja eluohtliku töö lapse kandmisel ja sünnitamisel ning tegeleb pärast imiku-väikelapse hooldusega. niipalju, kui mina tean, ei saa naine neid töid mehega kuidagi ka jagada – pole veel kohanud sünnitavaid või imetavaid mehi.

Muidu – kui tegemist lastetu naise-mehega, siis pole mingit vahet küll, olen nõus. Ei leia, et naisel on õigus mehepoolsele ülalpidamisele lihtsalt sellepärast, et ta on tibin. Kui mees soovib ülal pidada – siis palun. Vastu tahtmist aga ei pea võrdväärset inimest küll ülal pidama, olgu tegemist naise või mehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]roinas kirjutas:[/small]

jaa, kulla roinasekene, kohe 100% ei ole mees ja naine ühevõrdsed inimesed. meie elukesed ongi niivõrd hukkas just selle tõttu, et tahetakse nii kangesti ühevõrdsed olla. naine on alalhoidlik ja koduhoidja. mees on ründaja ja mammuti koju tooja. mees avab naisele ukse, aitab talle palitu selga, vahetab naise autol rehvid ja hoolitseb, et perel oleks toit laual ja katus pea kohal. naine kannab, sünnitab ja imetab last, nö. haudub pesal. mees toob seni noka vahel talle ussikesi pessa. kui pojad juba tiibu kannavad, läheb naine ka ilmselt tööle, õhtuti koristab, keedab ja küpsetab, kantseldab ja õpetab lapsi, vaatab, et mees oleks õnnelik ja jaksaks pere eest hoolt kanda. lisaks sellele kõigele saab oma palgatöö eest ka raha ja panustab pere eelarvesse. aga naine on see, kes kujunad pere õhkkonna ja hoiab kodu soojana (ülekantud tähenduses). otseses tähenduses peaks kodu soojana hoidma mees. see kõik kehtib siis, kui mees on mees ja naine saab tema kõrval olla naine. mees peab enast tundma vajalikuna ja teiste eest vastutavana, vastasel juhul kaotab ta eesmärgitaju. naisel on vaja tunda, et ta pole üksi ja saab mehele toetuda. vot nii lihtne see ongi. mees on pere toitja-katja, siis on naisel jaksu hoida kodukolle soe ja pere õnnelikuna :).
[/tsitaat]
Sündisid 16. sajandil? Ma ei kujuta hästi ette, miks tänapäeva inimene sellist raugajuttu peaks ajama koduhoidjatest ja mammutiküttidest: \”meie elukesed ongi niivõrd hukkas…\”. Selline sooline jaotus on omane vaid madala haridustasemega inimeste seas. Normaalsed, haritud inimesed on õnnelikud siis, kui nad on võrdväärsed elupartnerid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

vii ennast naaaatukenegi asjaga kurssi ja siis tule praali uuesti.
[/tsitaat]

Mu lapsel on ADHD.
Ja ma tean kohe kindlasti väga hästi sellest asjast midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.04 07:33; 27.04 07:38; 27.04 08:57; 28.04 06:54; 28.04 08:40; 28.04 09:07; 29.04 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]roinas kirjutas:[/small]

on ikka väike vahe ka, kas mees on pere ülalpidaja või on seda naine.
[/tsitaat]

tõsi või? mis vahe on siis ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju vastukaja minu hädise mehe teemas, tore!
Ma usun, et seda haigust, millest eelpool juttu, tal vast ei ole. Ta ei ole hoolimatu ja kohusetundetu (veel?) igas mõttes aga sellist mehelikku ego ja vajadust oma pere eest hoolitsemiseks ma ka ei näe. Tuba ju soe ja katuse peakohal, mis veel muretseda!? Kui vihastan, siis kukub ta mind süüdistama jumalteabmilles, ja vat see mulle juba ei istu. Kui ta välja tõstan, siis hakatakse jube kiiresti lahendama probleeme/kohustusi, mis ei ole kuude viisi liikunud ja ka raha leitakse/laenatakse. Igapäevaselt aga ei toimu suurt midagi. Seda ka tegevuste mõttes, kui ma näpuga ei näita ja jalaga takka ei anna. Kuna hetkel ootan last, siis olen ilmselgelt tundlikum kõigis neis teemades. Probleem on ka suuresti selles, et ta oleks nõus ostma midaiganes, kui tal raha on ja ma ütlen, et on vaja ja kõrval seisan. AGA ta ei vaata hinda ega arvesta sellega, et ka edasi peab elama. NÄITEKS: tore oleks ju osta poest tutikas vanker lapsele terve palga eest- see teeks kindasti ta uhkeks ja paneb tundma ennast tõelise hooliva isa ja mehena. Aga mina nutan patja ja maksan kõik arved + muud kulud. Ja ma ei saa ju siis teda välja tõsta, et ta ei maksa… Kui mina ostan aga sama käru kasutatuna poole odavamalt, siis ma isegi seda poolt raha tema käest tagasi ei saa. See oli vaid näide aga ma arvan, et tema raha täpselt nii kaobki- planeerimatus ja ettemõtlematus. Ja nagu keegi eelpool juba kirjutas, on ka temal inkassonõuded suht tavapärane nähtus. Ja ega teda ei häri ka see, kui kohtutäitur ta ta arvelt ise raha võtab. Ongi ju mugavam, ei pea ise sebima! Jah, olen olnud \”emme\” ja üritanud teda juhtida korralikumale elule ja siiani on see natuke õnnestunud, st inkassodega on hetkel rahu majas. Tuleb välja, et kuna olen kokkuhoidlik ja planeeriv, siis sellepärast ma mehelt raha ei saagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.04 00:15; 27.04 08:48; 27.04 09:23; 27.04 11:09; 02.05 14:02; 02.05 23:25; 08.05 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii palju vastukaja minu hädise mehe teemas, tore!
Ma usun, et seda haigust, millest eelpool juttu, tal vast ei ole. Ta ei ole hoolimatu ja kohusetundetu (veel?) igas mõttes aga sellist mehelikku ego ja vajadust oma pere eest hoolitsemiseks ma ka ei näe. Tuba ju soe ja katuse peakohal, mis veel muretseda!? Kui vihastan, siis kukub ta mind süüdistama jumalteabmilles, ja vat see mulle juba ei istu. Kui ta välja tõstan, siis hakatakse jube kiiresti lahendama probleeme/kohustusi, mis ei ole kuude viisi liikunud ja ka raha leitakse/laenatakse. Igapäevaselt aga ei toimu suurt midagi. Seda ka tegevuste mõttes, kui ma näpuga ei näita ja jalaga takka ei anna. Kuna hetkel ootan last, siis olen ilmselgelt tundlikum kõigis neis teemades. Probleem on ka suuresti selles, et ta oleks nõus ostma midaiganes, kui tal raha on ja ma ütlen, et on vaja ja kõrval seisan. AGA ta ei vaata hinda ega arvesta sellega, et ka edasi peab elama. NÄITEKS: tore oleks ju osta poest tutikas vanker lapsele terve palga eest- see teeks kindasti ta uhkeks ja paneb tundma ennast tõelise hooliva isa ja mehena. Aga mina nutan patja ja maksan kõik arved + muud kulud. Ja ma ei saa ju siis teda välja tõsta, et ta ei maksa… Kui mina ostan aga sama käru kasutatuna poole odavamalt, siis ma isegi seda poolt raha tema käest tagasi ei saa. See oli vaid näide aga ma arvan, et tema raha täpselt nii kaobki- planeerimatus ja ettemõtlematus. Ja nagu keegi eelpool juba kirjutas, on ka temal inkassonõuded suht tavapärane nähtus. Ja ega teda ei häri ka see, kui kohtutäitur ta ta arvelt ise raha võtab. Ongi ju mugavam, ei pea ise sebima! Jah, olen olnud \”emme\” ja üritanud teda juhtida korralikumale elule ja siiani on see natuke õnnestunud, st inkassodega on hetkel rahu majas. Tuleb välja, et kuna olen kokkuhoidlik ja planeeriv, siis sellepärast ma mehelt raha ei saagi. [/tsitaat]
Kui oleks vastupidine olukord,et naine ei näe hinnanumbreid ja ei majanda,vaid teenitud rahaga käitub ebaotstarbekalt.Ja mees majandab,siis naine peab meest koonriks.Ja üldse peavad paljud naised vastutustundlikult majandavaid mehi koonriteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]roinas kirjutas:[/small]

on ikka väike vahe ka, kas mees on pere ülalpidaja või on seda naine. mehe ego peaks olema nii üles ehitatud, et ise soovib oma peret ülal pidada. no kui ta seda ei soovi, siis on iseasi. aga see ei vabasta teda oma kodus vähemalt poole eluasemekohustustest maksmisest.
[/tsitaat]

Kuhu nüüd see paljunõutud võrdõiguslikkus jäi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]roinas kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ei ole lollakas, tänan küsimast. Kui sa võtad oma koju ühe isiku elama ja ei tee lepingut, et ta peab selle eest maksma, siis ta ei pea. Nii saan mina aru. Mina kutsusin ühe inimese oma koju elama ja ei eelda et ta selle eest peab maksma. Kui mul on tema raha vaja, siis ma ütlen seda talle. Kui mul pole teda vaja, siis ma ajan tema välja. Kui keeruline see on?[/tsitaat]
Antud juhtumi puhul oleks see täiesti töötav lähenemine. Lisaks veel lause, et kui enam ei jõua kutsutud isikut ülal pidada, siis saadad ta minema sinna, kus teda jõutakse ülal pidada.
Täisealisi kulutamiskalduvustega ülalpeetavaid saavad endale lubada siiski vaid suurte sissetulekutega inimesed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saa mina jätkuvalt aru neist naistest, kes mingite tohmanitega kos elavad ja raha lunivad. Kus teie silmad, kõrvad enne olid? vähegi mõtlev naine peaks arvestama ka sellega, et suudab vajadusel nii ennast kui last/lapsi üleval pidada….mitte surnumatja näoga mehe kallal iriseda, et raha ei ole ja elu on raske! Mõelge rohkem peaga ja olge asjalikud…pole lahendamatuid olukordi, on saamatud inimesed!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei saa mina jätkuvalt aru neist naistest, kes mingite tohmanitega kos elavad ja raha lunivad. Kus teie silmad, kõrvad enne olid? vähegi mõtlev naine peaks arvestama ka sellega, et suudab vajadusel nii ennast kui last/lapsi üleval pidada….mitte surnumatja näoga mehe kallal iriseda, et raha ei ole ja elu on raske! Mõelge rohkem peaga ja olge asjalikud…pole lahendamatuid olukordi, on saamatud inimesed! [/tsitaat]

Kas sa ei eeldaks, et elukaaslane/abikaasa ka oma rahalise panuse annab ühise eluaseme ja laste jaoks? Või naine peab kangelasena toitma mehe ja seitse last? Ja seejuures mittesurnumatja näoga mehele veel külma õlle ka teleka ette serveerima?
Mina, muide, saangi üksi lastega hakkama ja saan ka töötu mehega ajutiselt hakkama aga lihtsalt niisama seljas liugu laskmist ei talu. Kus mu silmad-kõrvad enne olid? Njahh… valisin mehe muude parameetrite alusel ja see inetu kõrvalnähtus hakkas välja lööma peale töötu-perioodi, mil ta harjus ilmselt mittevastutama ja nägi, et kõik sujub. Ja selle lapsetegemisega on vähemalt minu puhul nii, et lapse teen ikka enda jaoks, mitte ainult mehe rõõmuks ja loomulikult arvestan võimalusega, et pean ta üksi kasvatama. Kas üldse on naisi kes lapse mehe jaoks sünnitavad?!
Kuna enda mees muidu nagu enam-vähem, siis otsisin suuremast auditooriumist nõu ja näpunäiteid, kuidas ka mehe raha pere juurde tuua.
Iseasi oleks, kui mees suhtuks asjasse nii nagu mõni siin. Helesinises unenäos oleks ka minu nägemus ideaalsest peremudelist see, et naine teeb kõike mida niigi teeb aga võtame sellest maha raha teenimise igapäevase tööga. Ja mees hoolitseb pere rahalise poole eest. Või siis, et tööl käimine ei peaks olema naise jaoks ainuke variant, et oma mees ja lapsed katuse all hoida ja lobi nina ees.
Minu puhul ei aitaks vist ka miljonäriks olemine, sest põhimõte kogu loo juures on olulisem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.04 00:15; 27.04 08:48; 27.04 09:23; 27.04 11:09; 02.05 14:02; 02.05 23:25; 08.05 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ADD-ga mees. Ta on 6nneks intelligentne ja väga loominguline. P6hienergia kulub tööle, nii et teistele naistele tähelepanu ei pööra. On omanik ja ehitanud endale tööl tugisüsteemi, mis v6imaldab vastutustundetult käituda. Ehk kui tal huvi üle läheb, teeb keegi teine edasi v6i torgib teda pidevalt tagant. Valdkond on ka selline, kus projektid on lühiajalised. Ja teenib piisavalt, et saaks raha tuulde loopida. Otsekorraldustega maksab arved ja kannab mulle majandamiseks raha, sest olen lastega kodune. Vaba raha kaob arvelt väga kiirelt. 1-2 korda aastas tuleb üllatusena m6ni inkassokiri v6i muu v6lan6ue ka. On m6ni arve ikka ununenud, parkimistrahv vms. Siis maksab ära. Ma olen 6ppinud teadlikult mitte solvuma, kui asju ununeb ja vaim pealt ära läheb. Sest ta hoolib ja hoolitseb minu eest hästi. Ja igav temaga ei hakka. Igapäevased kohustused on küll kodus minu kanda, kuigi seda koormat kergendab ka teenuseid sisse ostes. Üldiselt ADDga inimene vajab palju raha, et ilma probleemideta hakkama saada. V6i kedagi, kes tema rahaasjad tema eest korraldab. Ja 6nneks on tänapäeval palju abivahendeid – telefoni meeldetuletused, kalendrid jne. Vahel ikka ajab närvi, aga ma armastan teda hoolimata sellest väga palju ega kujuta ette elu \”normaalse\” inimesega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

praktiline lahendus on selline, et kui mees töötab ja saab ametlikult ülekandega palka, siis kirjutab mees tööandjale avalduse, kus soovib, et tema töötasu kantaks üle sinu pangaarvele. ja sina saad siis edasi kanda talle niipalju, kui ühistest kohustustest üle jääb. see on täiesti tavaline praktika, kui mehel nt on viinaviga või mänguviga vms, et raha käes ei püsi aga pere on vaja toita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Helesinises unenäos oleks ka minu nägemus ideaalsest peremudelist see, et naine teeb kõike mida niigi teeb aga võtame sellest maha raha teenimise igapäevase tööga. Ja mees hoolitseb pere rahalise poole eest. Või siis, et tööl käimine ei peaks olema naise jaoks ainuke variant, et oma mees ja lapsed katuse all hoida ja lobi nina ees.
Minu puhul ei aitaks vist ka miljonäriks olemine, sest põhimõte kogu loo juures on olulisem. [/tsitaat]
Päriselt tahaks, et mees maksaks ja peaks naist üleval? Vot minu helesinine unistus on hoopis see, et naisel on piisavalt raha, kui lapsega koju jääb. Tal kas on piisavalt või teenib juurde. sest oi kui paljud mehed kasutavad oma võimu sel hetkel. mina naisena pole eales mehest sõltunud ja tänu sellele pole pähe istutud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 00:12; 08.05 00:46; 08.05 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii palju vastukaja minu hädise mehe teemas, tore!
Ma usun, et seda haigust, millest eelpool juttu, tal vast ei ole. Ta ei ole hoolimatu ja kohusetundetu (veel?) igas mõttes aga sellist mehelikku ego ja vajadust oma pere eest hoolitsemiseks ma ka ei näe. Tuba ju soe ja katuse peakohal, mis veel muretseda!? Kui vihastan, siis kukub ta mind süüdistama jumalteabmilles, ja vat see mulle juba ei istu. Kui ta välja tõstan, siis hakatakse jube kiiresti lahendama probleeme/kohustusi, mis ei ole kuude viisi liikunud ja ka raha leitakse/laenatakse. Igapäevaselt aga ei toimu suurt midagi. Seda ka tegevuste mõttes, kui ma näpuga ei näita ja jalaga takka ei anna. Kuna hetkel ootan last, siis olen ilmselgelt tundlikum kõigis neis teemades. Probleem on ka suuresti selles, et ta oleks nõus ostma midaiganes, kui tal raha on ja ma ütlen, et on vaja ja kõrval seisan. AGA ta ei vaata hinda ega arvesta sellega, et ka edasi peab elama. NÄITEKS: tore oleks ju osta poest tutikas vanker lapsele terve palga eest- see teeks kindasti ta uhkeks ja paneb tundma ennast tõelise hooliva isa ja mehena. Aga mina nutan patja ja maksan kõik arved + muud kulud. Ja ma ei saa ju siis teda välja tõsta, et ta ei maksa… Kui mina ostan aga sama käru kasutatuna poole odavamalt, siis ma isegi seda poolt raha tema käest tagasi ei saa. See oli vaid näide aga ma arvan, et tema raha täpselt nii kaobki- planeerimatus ja ettemõtlematus. Ja nagu keegi eelpool juba kirjutas, on ka temal inkassonõuded suht tavapärane nähtus. Ja ega teda ei häri ka see, kui kohtutäitur ta ta arvelt ise raha võtab. Ongi ju mugavam, ei pea ise sebima! Jah, olen olnud \”emme\” ja üritanud teda juhtida korralikumale elule ja siiani on see natuke õnnestunud, st inkassodega on hetkel rahu majas. Tuleb välja, et kuna olen kokkuhoidlik ja planeeriv, siis sellepärast ma mehelt raha ei saagi. [/tsitaat]

Ei peaks ju eriti raske olema pere eelarve koostada. Kommunaalid on suhteliselt muutumatu suurus. Lapse sündides arvatavast veekulu tõuseb tunduvalt, selle võiks sisse planeerida. Toidule ja majapidamistarvetele kuluva raha saab ka välja arvutada, kui mõne aja jooksul kõik tshekid alles hoida. Kui eelarve valmis, siis istuga rahulikult maha ja vaadake see üle ning jagage kulud ära, kes konkreetselt mille eest maksab. Kurdad, et mees ei oska rahakulutusi kaugemale planeerida. Eks sa siis õpeta talle seda. Kõik ei ole kodust head majandamisoskust kaasa saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub küll, et sul on mingid värvilised prillid ninal kui oma meest vaatad. Kurdad siin tema käitumise üle ja ootab soovitusi, aga kohe hakkad teda õigustama kui sulle soovitusi antakse.

Selge on see, et taolise kohusetundetu ja rahanumbreid mittearvestava tüübiga normaalset tulevikku pole. Sa pead ta kohe paika panema või jäädki ise maksma ja oma närve kulutama.

Paki ta asjad kokku ja ütle, et tuleb lahutus ja esitad elatisraha hagi kohtusse. Ma arvan see on ainuke tulemuslik teguviis sellise inimtüübiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su mehe nimi hakkab P tähega? tuttav lugu aastate tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issanda loomaaed on suur…muud ei oskagi öelda. Ei kujuta küll ette, et oleksin rase ja veel peaksin sellise mehega mingeid raha asju selgitama. Vaesed naised…ilmselt olen üks neist õnnelikest, kelle mehe kanda on kõik arved ja maksud. Laene meil ei ole. Ise käin tööl, kõik ,mis teenin, jääb mulle kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Päriselt tahaks, et mees maksaks ja peaks naist üleval? Vot minu helesinine unistus on hoopis see, et naisel on piisavalt raha, kui lapsega koju jääb. Tal kas on piisavalt või teenib juurde. sest oi kui paljud mehed kasutavad oma võimu sel hetkel. mina naisena pole eales mehest sõltunud ja tänu sellele pole pähe istutud.[/tsitaat]

Ja mis mehel selle lapsega peaks pistmist olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 12:18; 08.05 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vist jah roosade prillidega natuke olnud.
Mees endiselt raha ei ole andnud, kuigi on kulutanud natuke remondiks. Kui konkreetselt küsisin raha lapse asjade ostmiseks (tähtaeg suht käes ja palju esmaseid asju soetamata), siis oli vastus just selline nagu ootasin: ma ostsin ju neid ja neid asju remondiks ja rohkem pole. Mina pidavat väljapressija hoopis olema. Püüdsin selgitada, et ühtegi ettenägmatut kulutust ju pole olnud ning lapse jaoks raha küsimine ei ole väljapressimine- tal on aega olnud küll ja küll planeerida. Sellele järgnes mingi seosetu süüdistuste rada hoopis teisest ooperist, mis on põhjuseks, miks ta ei kavatsegi raha anda. Vastuseks küsimusele mille eest ta last karistab, sain teada, et laps polegi süüdi, hoopis mina :O
No sellega on vast teema lukus. Rumal mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.04 00:15; 27.04 08:48; 27.04 09:23; 27.04 11:09; 02.05 14:02; 02.05 23:25; 08.05 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Ja mis mehel selle lapsega peaks pistmist olema?[/tsitaat]
Mis mõttes, mis selle lapsega peaks pistmist olema? isa on lapsele loomulikult. Mängib, toimetab kõike naisega võrdselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 00:12; 08.05 00:46; 08.05 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis mõttes, mis selle lapsega peaks pistmist olema? isa on lapsele loomulikult. Mängib, toimetab kõike naisega võrdselt.[/tsitaat]

Aga rahaliselt on ainult naise mure?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 12:18; 08.05 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Aga rahaliselt on ainult naise mure?[/tsitaat]
Kust sa sellise meelevaldse järelduse tegid? Lapse eest hoolitsevad rahaliselt mõlemad. Naine ei sõltu rahaliselt kuidagi mehest-kui mees vastikuks peaks minema või halvasti käituma hakkab, peab mees lihtsalt mujale kolima. Mehel puudub võimalus kuidagi naist endast sõltuvaks teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 00:12; 08.05 00:46; 08.05 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa peaks ja miks sa peaks. löö majast välja ja las maksab alimente. kui ise ei maksa siis saad kohtutäituri kaudugi. 1 suu vähem toita oma raha eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 61 kuni 84 (kokku 84 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei anna raha!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.