Esileht Pereelu ja suhted mees ei helista

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: mees ei helista

Postitas:

mees on muugal tööl, ise elame 50 km kaugusel.ööbib ta vanemate juures, kes elavad samuti muugal.aga ta helistab näralas kõige rohkem paar korda…ja siis ka räägib väga vähe…tööpäevad on tal enamasti 12h. ta ema ütleb, et ta on nii väsinud kui koju tuleb…aga ma ei saa aru, kas pere järele igatsust üldse ei ole???
mis teie selisest olukorrast arvaksite? kodus ta käib 1 kord nädalas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.01 14:23; 19.01 14:43; 19.01 16:27; 19.01 17:04; 19.01 19:15; 20.01 13:59; 20.01 14:07; 20.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lühikese jutu mees nagu tüüpiline eesti keskmine ikka. kui latatara tahad, siis vaheta meest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 14:35; 19.01 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]lühikese jutu mees nagu tüüpiline eesti keskmine ikka. kui latatara tahad, siis vaheta meest. [/tsitaat]

mees ei ole eestlane)))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.01 14:23; 19.01 14:43; 19.01 16:27; 19.01 17:04; 19.01 19:15; 20.01 13:59; 20.01 14:07; 20.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mees ei ole eestlane)))[/tsitaat]

no vot siis on armuke.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 14:59; 19.01 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahuta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga kahju, et ta koju ei söida tihedamini. 50 km pole teab mis vahemaa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siin pole tegelikult suurt vahet, mis rahvusest on mees. mees on mees ja nad üldiselt laterdavadki vähem kui naised.

olen ise mitu aastat iga päev 80 km tööle ja koju sõitnud, seega 50 km on ju üsna lebo kui nii võtta ja eks mul olid osad ka lühemad tööpäevad. pakun muidugi, et tal on oma ema juures ka parajalt mugav. kindlasti tal pestakse seal nõusid, töölt tulles on toit soe, keegi ei kobise kunagi arvete teemal jne. seksi küll sealt ei saa, aga vahel kaalub mugavus sellegi üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 14:35; 19.01 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no edasi-tagasi teeks 100km päevas. koju ta ei tule kokkuhoiu mõttes. bensu raha pole nii palju. ja siin peaks ta tunduvalt varem üles tõusma, et 8-ks tööle jõuda. aga kui ta koju tuleb, kuulen ma ta käest ainult seda, kui väga väsinud ta on ja kuidas tal kõik kohad valutavad…mitte ühtegi sõna sellest, et ta meid taga igatseb ja armastab… ma saan aru, et tal raske töö…aga ikkagi tahaks kuulda midagi meeldivamat…selline tunne on, et ta ei mõtle meile üldse…kuigi jah ta läks sellele tööle, et meile raha teenida, aga siiski…mina mõtlen temast koguaeg…ükskõik mida ma teen ja kus olen… olen vist täiesti hull… aga tihti näen temast ka unenägusid…

tahaks juba lahti saada sellest temale koguaeg mõtlemisest…sest see ei ole vastastikune. kui küsin ta käest, et kas sa igatsesid ka meie järele…kõlab vastus- ega ma muidu poleks koju tulnud…(((( nutu maik tuleb suhu juba…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.01 14:23; 19.01 14:43; 19.01 16:27; 19.01 17:04; 19.01 19:15; 20.01 13:59; 20.01 14:07; 20.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma ei olegi talle üleeilsest helistanud… kuigi tahaks…veel sellepärast, et ta ütleb, et helistan alati ebasobival ajal…hoian ennast täiega tagasi, et talle mitte smssi saata, et igatsen jne…sest tema on mulle öelnud, et talle sellistest sõnadest on ükskõik…AGA MINUL EI OLE ÜKSKÕIK…olen talle ka seda rääkinud…mingit tolku pole…nüüd siis istungi kodus nagu mahajäetud…

suhte alguses oli tema see, kes koguaeg helistas ja järgi jooksis…võis jala 50km maha kõndida, et mind näha…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.01 14:23; 19.01 14:43; 19.01 16:27; 19.01 17:04; 19.01 19:15; 20.01 13:59; 20.01 14:07; 20.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga imelik. Paljud sõidavad igapäev töö ja kodu vahet 50 km. Imelik mees sul tõesti. Kahjuks tundub, et ta tahabki perest eemal olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga millega teemaalgataja tegeleb? ju siis ei vihu kella 12ni rasket tööd, et kellelegi mugavamat elu võimaldada. kui vihuks, ei siis jõuaks sellistel teemadel mõelda. see rohkem provvade värk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 14:59; 19.01 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tal on 12 h tööpäevad ega mina ka siis ei viitsiks igapäev sõita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et ta on sinust tüdinenud. Kaua te juba nii elate, et tema ema juurest tööle käib? Ja kui kaua te üldse koos olete olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no nii…esiteks mina olen kolme väikse lapsega kodus…mitte ei istu niisama.see nagu pole ka kerge…koos oleme olnud 4a.nii, et ta muugal tööl käib on mingi alla kuu.ennem ei saanud ta endane tööd leida…ja praegu see töö on ka rohkem ajutine…ei tea veel, kas võetakse päriseks tööle või mitte.muugal oleme kunagi elanud ja rohkem ma sinna ei taha…esiteks koht ei meeldi, teiseks tema vanematega ei taha koos elada.nendega elab mehe rase õde koos mehega, ja veel 19a õde.

ma tean jah, et kellel vähem tundeid see tugevam…ja püianmitte nii väga näidata…
oh ma tõesti ei tea enam mida teha…mul on ka tunne et ta ei armasta mind enam nii nagu enne…
ma ei suuda enam…

kavatseme enne suve lnna kolida, aga enne seda peame võlgadest lahti saama ja üürikas väikese remondi ära tegema…lapsed rikkusid tapeeti… aga sinna on ju nii palju aega….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.01 14:23; 19.01 14:43; 19.01 16:27; 19.01 17:04; 19.01 19:15; 20.01 13:59; 20.01 14:07; 20.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 aastat koos ja kolm last? st mees on algusest peale ainult raseda ja tittedega elanud. Ega seda ongi liiga palju keskmisele mehele.
Arvakski, et liiga palju liiga kiirsti. Ja nüüd on kriis.
Ausalt 50 km kauguselt 2-3 korda nädalas ikka käiks pere juures kui tõesti 12 tunnised tööpäevad on ja iga õhtu ei viitsi. Kord nädalas on minu arust ikka vägagi alarmeeriv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

püian??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on 23km kaugusel tööl ja elab samuti ema juures. Ei viitsi iga päev edasi-tagasi sõita, bensiini raisata ja tund aega varem üles ärgata hommikul. Helistab ainult siis kui tõesti vaja on, niisama mitte kunagi ja siis räägib konkreetselt ja lühidalt. 1-2 korda nädalas umbes, kõne kestvus 2-3 minutit.Selline kinnine ja lühikese jutuga on mees alati olnud, laisk ja hommikuti kaua magaja samuti, mind ei pane tema käitumine kuidagi imestama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on nirud mehed teil…
Minu eestlasest (tagasihoidlik, kuid konkreetse jutuga) mees helistab mulle iga päev ja küsib kuidas mul läheb. Ööbib iga öö kodus ja abielus oleme 17 aastat:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 21:56; 20.01 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osa mehi ongi sellised. Minu oma ka. See ei tähenda, et ta ei armasta. Ta lihtsalt ei näita seda niimoodi välja. Ma olen suutnud ta tänaseks treenida siiski korra päevas helistama, aga hilisõhtusest sms-ist (mida mulle ka meeldiks saada) ei ole midagi välja tulnud.
Katsu teda võtta sellisena nagu on. Küllap on ta sul tegelikult hea mees. Ja arvatavasti ongi lihtsalt väsinud. Stress toimetuleku jm pärast niikuinii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga sa proovi sama ükskõikselt temaga käituda.
Ära ise ka talle helista, kui koju tuleb siis ole temaga ükskõikne, ära torma kohe kallistama, oota millal tema seda teeks. [/tsitaat]

Ühel päeval ei teegi enam – teeb küll aga mitte sulle….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no edasi-tagasi teeks 100km päevas. koju ta ei tule kokkuhoiu mõttes. bensu raha pole nii palju. ja siin peaks ta tunduvalt varem üles tõusma, et 8-ks tööle jõuda. aga kui ta koju tuleb, kuulen ma ta käest ainult seda, kui väga väsinud ta on ja kuidas tal kõik kohad valutavad…mitte ühtegi sõna sellest, et ta meid taga igatseb ja armastab… ma saan aru, et tal raske töö…aga ikkagi tahaks kuulda midagi meeldivamat…selline tunne on, et ta ei mõtle meile üldse…kuigi jah ta läks sellele tööle, et meile raha teenida, aga siiski…mina mõtlen temast koguaeg…ükskõik mida ma teen ja kus olen… olen vist täiesti hull… aga tihti näen temast ka unenägusid…

tahaks juba lahti saada sellest temale koguaeg mõtlemisest…sest see ei ole vastastikune. kui küsin ta käest, et kas sa igatsesid ka meie järele…kõlab vastus- ega ma muidu poleks koju tulnud…(((( nutu maik tuleb suhu juba…[/tsitaat]

Aga parem mõtle ennast temaks. Mõtle nii, et su ninnu-nännu-kalli isub kodus ja tema ainuke mure on toad korras hoida, lapsed kasida ja siis sinult saadud raha eest arved maksta ja lapsed riietada jne. Sinu mure on aga 24/h toime tulla teadmisega, et pead seda suutma tagada.

Tead naine, mine nõustamisele. Mu oma hea tuttav on sinusugune- miks ta ei ninnuta ja miks ta ei nännuta, aga kogu aeg on käsi pikalt ees. Mees on ennast pere nimel juba segaseks rabanud. Raha selleks ja tolleks on kogu pere varmas just temalt küsima ja täpselt sama jutt -saan aru, et tal on raske, aga kas siis peale tööd on veel rakse tuti.plutitada. Küll te olete ikka nii enesekeskesed. Veekord, las mees jääb koju, ja mine raba ise pere eest. Las su armas kallis meheke hoiab kodu ja sina teed tööd kusagil võõrsil ja siis vaatab, palju sa enne voodi varisemist telefoni suudad haarata.

Ja otsi endale tegevus, selline ülemõtlemine on haiglane. Kui sa oleksid tõesti armastav naine, siis leiaksid ise võimaluse tema juurde minemiseks ja koos olemiseks ning tema toetamiseks. Sinu jutus on aga ainult üks viu-viu -issver ta ei helista, issver ta ei armasta, mina nii armastan, aga kuidas ta ikkagi nii mulle teha saab, ma saan aru, et tal on rakse töö ja rabab pere nimel, aga MINA, AGA MIIINAAAAA, kes ma ootan kodus seda rahakoormat?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 00:30; 21.01 00:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Siis on nirud mehed teil…
Minu eestlasest (tagasihoidlik, kuid konkreetse jutuga) mees helistab mulle iga päev ja küsib kuidas mul läheb. Ööbib iga öö kodus ja abielus oleme 17 aastat:)[/tsitaat]

Sama siin, abielus olnud 20 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see mees nagu ei olekski sinu mees. mingi suvaline. ei helista, ei räägi, koju ei tule, koos ei maga. mis funktsioon tal sinu elus on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa käib ka kaugel tööl. Helistab ainult siis kui natuke joonud on. Siis julgeb välja öelda, et meid igatseb. Aga tavlistel päevadel on meil hommikuti sms, lõuna ajal ja õhtuti siis veidi rohkem. Isegi kui tal midagi öelda ei ole siis musisid- kallisid saadab ikka. Temal linnuke kirjas ja mul ka meel rahulikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no nii…esiteks mina olen kolme väikse lapsega kodus…mitte ei istu niisama.see nagu pole ka kerge…koos oleme olnud 4a.nii, et ta muugal tööl käib on mingi alla kuu.ennem ei saanud ta endane tööd leida…ja praegu see töö on ka rohkem ajutine…ei tea veel, kas võetakse päriseks tööle või mitte.muugal oleme kunagi elanud ja rohkem ma sinna ei taha…esiteks koht ei meeldi, teiseks tema vanematega ei taha koos elada.nendega elab mehe rase õde koos mehega, ja veel 19a õde.

ma tean jah, et kellel vähem tundeid see tugevam…ja püianmitte nii väga näidata…
oh ma tõesti ei tea enam mida teha…mul on ka tunne et ta ei armasta mind enam nii nagu enne…
ma ei suuda enam…

kavatseme enne suve lnna kolida, aga enne seda peame võlgadest lahti saama ja üürikas väikese remondi ära tegema…lapsed rikkusid tapeeti… aga sinna on ju nii palju aega….[/tsitaat]

Teemaväline küsimus-kas oled majanduslikult kindlustatud, kui mees minema kõnnib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 09:16; 20.01 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees sõidab iga päev 70km, päeval helistab , et kuidas meil ka läheb ja tööpäevad venivad vahest ka 14 tunnisteks. Oleneb täiesti olukorrast. Mehed on erinevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 09:30; 20.01 14:30; 20.01 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga parem mõtle ennast temaks. Mõtle nii, et su ninnu-nännu-kalli isub kodus ja tema ainuke mure on toad korras hoida, lapsed kasida ja siis sinult saadud raha eest arved maksta ja lapsed riietada jne. Sinu mure on aga 24/h toime tulla teadmisega, et pead seda suutma tagada.

Tead naine, mine nõustamisele. Mu oma hea tuttav on sinusugune- miks ta ei ninnuta ja miks ta ei nännuta, aga kogu aeg on käsi pikalt ees. Mees on ennast pere nimel juba segaseks rabanud. Raha selleks ja tolleks on kogu pere varmas just temalt küsima ja täpselt sama jutt -saan aru, et tal on raske, aga kas siis peale tööd on veel rakse tuti.plutitada. Küll te olete ikka nii enesekeskesed. Veekord, las mees jääb koju, ja mine raba ise pere eest. Las su armas kallis meheke hoiab kodu ja sina teed tööd kusagil võõrsil ja siis vaatab, palju sa enne voodi varisemist telefoni suudad haarata.

Ja otsi endale tegevus, selline ülemõtlemine on haiglane. Kui sa oleksid tõesti armastav naine, siis leiaksid ise võimaluse tema juurde minemiseks ja koos olemiseks ning tema toetamiseks. Sinu jutus on aga ainult üks viu-viu -issver ta ei helista, issver ta ei armasta, mina nii armastan, aga kuidas ta ikkagi nii mulle teha saab, ma saan aru, et tal on rakse töö ja rabab pere nimel, aga MINA, AGA MIIINAAAAA, kes ma ootan kodus seda rahakoormat?[/tsitaat]

jama jutt, teemaalgatajal on 3 last – vot see on koormus, ja kolme lapsega pole vist nagu võimalik mehe juurde ka minna, eriti kui autot pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te ometi nii tuimade meestega olla saate? Või noh, teemalgataja kirjutas et alguses mees ei olnud selline… No asi ei ole korras kui enam ennem oli teistsugune ja nüüd enam ei taha.Ja 50 km pole mitte mingi vahemaa…Mulle tundub et mees lihtsalt sellest titekisast ja pereeelust kõrini on saanud.Tahab lihtsalt vaikselt olla ja tiksuda.AGa muidugi võib kas olla et peab armukest… Ja ärge tulge siia rääkima et ei usu ja et pole võimalik…Nii sinisilm ei maksa olla.
Järgmine kord kui mes koju tuleb tukes pidada korralik kõnelus sel teemal, mis on sinu vajadused ja ootused ja mis mehel. Ehk saate räägitud, kuigi ega mehed ei armasta eriti sllistel temadel kaasa rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mehed pole sellised, et iga päev räägivad kui väga igatsevad. Eriti kui seda juttu on juba üle 10a räägitud ühele ja samale naisele.

Muugal tööl siis ainuvõimalik variant, et ta seal logistikavärgis, kus on merekonteinerid või sadamas? Seal on ränkraske töö, ma ka oleks läbi kui koju saaks!

Ise mehega koos olnud 15a, alguses sai iga päev helistatud päevas mitmeid kordi, igatsen-armastan jne aga nüüd kui mees komandeeringus siis see nädal läheb nii ruttu et me ka teinekord ei helista selle nädala jooksul kordagi. Teada ju, et igatseme! Minul läheb see nädal ruttu (töö-3 last-majapidamine) ning mehel on siis mõttes ainult ja ainult töö. Te ise tahate siis 24h titekisa kuulda ja sõidaksite seepärast iga päev 100km maha, et tulla rampväsinuna koju ja siis õhtul kuulata kisa, öösel ehk võtab naine lapsed ka nende voodisse, mees välja ei puhka… Ema juures ta vähemalt puhkab tõesti öösel ennast korralikult välja!

Pealegi mõtle selle peale, et kui tal on raske füüsiline töö ja pärast tööd on ta väsinud, siis võib ta rooli taha magama jääda. Oleksid mehest üldse ilma.

Vean kihla, et sa oled lastega kodune. Ma ise kodusena olin ka samasugune, muudkui helistasin mehele, siis õhtul hakkasin ootama, et millal tuleb juba. Kui ei tulnud kohe, siis hakkasin mõtlema, et no on kaabakas, et enam ei kõlba kohe koju tulla. Mina tahan ju ometi täiskasvanud inimesega vahepeal rääkida! Üleüldse miks mina pean lastega kodus istuma…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga parem mõtle ennast temaks. Mõtle nii, et su ninnu-nännu-kalli isub kodus ja tema ainuke mure on toad korras hoida, lapsed kasida ja siis sinult saadud raha eest arved maksta ja lapsed riietada jne. Sinu mure on aga 24/h toime tulla teadmisega, et pead seda suutma tagada.

Tead naine, mine nõustamisele. Mu oma hea tuttav on sinusugune- miks ta ei ninnuta ja miks ta ei nännuta, aga kogu aeg on käsi pikalt ees. Mees on ennast pere nimel juba segaseks rabanud. Raha selleks ja tolleks on kogu pere varmas just temalt küsima ja täpselt sama jutt -saan aru, et tal on raske, aga kas siis peale tööd on veel rakse tuti.plutitada. Küll te olete ikka nii enesekeskesed. Veekord, las mees jääb koju, ja mine raba ise pere eest. Las su armas kallis meheke hoiab kodu ja sina teed tööd kusagil võõrsil ja siis vaatab, palju sa enne voodi varisemist telefoni suudad haarata.

Ja otsi endale tegevus, selline ülemõtlemine on haiglane. Kui sa oleksid tõesti armastav naine, siis leiaksid ise võimaluse tema juurde minemiseks ja koos olemiseks ning tema toetamiseks. Sinu jutus on aga ainult üks viu-viu -issver ta ei helista, issver ta ei armasta, mina nii armastan, aga kuidas ta ikkagi nii mulle teha saab, ma saan aru, et tal on rakse töö ja rabab pere nimel, aga MINA, AGA MIIINAAAAA, kes ma ootan kodus seda rahakoormat?[/tsitaat]

no nii…esiteks, kui tema ei saanud tööd siis maksin mina arveid oma emapalgast…plus vanema lapse lasteaed pluss mähkmed ja veel mehe telefoniarved. seda siis u 3 kuud.ja see ei ole esimene kord.nii et ei istu ma midagi ja ei oota rahakuhja. eelmine kuu oli mul hambaarsti arve juba pool emapalka ja kuna korter ka 210.- siis võitsin oma nimele väikelaenu, et see kinni maksta ja veel mehe krediit maksta ja bensu raha talle anda!!!!!ei ole mina see, kes mehe käest raha aina lunib…ma ei mäletagi millal ta viimati mulle raha andis omaks kuludeks.
ja mul on kolme väikese lapsega küllalt tegevust. mingi hobi ei tule kõne allagi, kuna esiteks pole raha ja teiseks pole lapsi kuskile panna…ja see, et ma kodus teen midagi ei takista mul temale mõtlemisest…ja tema juurde ma minna ei saa…kirjutasin juba enne…seal palju rahvast niigi ja haige isa pealekauba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.01 14:23; 19.01 14:43; 19.01 16:27; 19.01 17:04; 19.01 19:15; 20.01 13:59; 20.01 14:07; 20.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted mees ei helista

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.