Esileht Pereelu ja suhted mees ei helista

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: mees ei helista

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Osa mehi ongi sellised. Minu oma ka. See ei tähenda, et ta ei armasta. Ta lihtsalt ei näita seda niimoodi välja. Ma olen suutnud ta tänaseks treenida siiski korra päevas helistama, aga hilisõhtusest sms-ist (mida mulle ka meeldiks saada) ei ole midagi välja tulnud.
Katsu teda võtta sellisena nagu on. Küllap on ta sul tegelikult hea mees. Ja arvatavasti ongi lihtsalt väsinud. Stress toimetuleku jm pärast niikuinii.[/tsitaat]

tänks sulle…ma arvan ka, et ta muretseb praegu liiga palju pere eest, ja sellest kus raha saada…tegelt on ta jah hea inimene ja mees…kui me oleme koos, siis tunnen küll, et armastab…aga välja ei ütle ja ei näita seda eriti…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Teemaväline küsimus-kas oled majanduslikult kindlustatud, kui mees minema kõnnib?[/tsitaat

kes see muudab kuidagi olukorda?minu meelest ei puutu see üldse asjasse…usun, et tööd ma leiaksin küll…ja mu vanemad ka aitaksid.]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.01 14:23; 19.01 14:43; 19.01 16:27; 19.01 17:04; 19.01 19:15; 20.01 13:59; 20.01 14:07; 20.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töesti, 4 aastat koos ja 3 väikest last?!? Mina ka vist ei tahaks koju tulla, kus väsinud ja pahur emme kogu aeg oma titekarjaga ootamas on…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 14:17; 20.01 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Töesti, 4 aastat koos ja 3 väikest last?!? Mina ka vist ei tahaks koju tulla, kus väsinud ja pahur emme kogu aeg oma titekarjaga ootamas on…[/tsitaat]

Kas see titekari kuulub tõesti AINULT emmele? Häbi sul peaks olema!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 09:30; 20.01 14:30; 20.01 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas see titekari kuulub tõesti AINULT emmele? Häbi sul peaks olema!!![/tsitaat]

Häbi? Miks? Et mina jalgu ei hargitanud ja 3 last riburadapidi ei sünnitanud? Iga normaalne naine köigepealt mötleb, kas tasub ja siis alles tegutseb. Mitte vastupidi. Selles suhtes hakati pöhimötteliselt üksteist tundmata lapsi tegema. Ja ikka 3 järjest. Ausalt öeldes ei jätku mul mingit kaastunnet sellele emmele, kes nüüd halab, et mees ei ole piisavalt osavötlik!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 14:17; 20.01 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Häbi? Miks? Et mina jalgu ei hargitanud ja 3 last riburadapidi ei sünnitanud? Iga normaalne naine köigepealt mötleb, kas tasub ja siis alles tegutseb. Mitte vastupidi. Selles suhtes hakati pöhimötteliselt üksteist tundmata lapsi tegema. Ja ikka 3 järjest. Ausalt öeldes ei jätku mul mingit kaastunnet sellele emmele, kes nüüd halab, et mees ei ole piisavalt osavötlik![/tsitaat]

Ei ole kuskil kirjas laste vanust, aga äkki tal on kolmikud. Oleks pidanud muist sisse tagasi lükkama või.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 09:30; 20.01 14:30; 20.01 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul mees ka tihti kommandeeringus aga hommikune tere hommikust ja õhtune head ööd sms on alati. Koos oleme ka juba pikalt ja, kes neid ilusaid sõnu siis ütlema peaks kui mitte meie ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt on osad mehed sellised, kes ei helista pidevalt ja ei avalda oma tundeid…. Ml selline mees. Vahest lihtsalt 66siti kallisab h2sti k6vasti… Kuid kunagi ei ytle mida tunneb.. Vahest olen saanud ta r22kima aga siis peab tal endal vastav tuju olema…
Samuti mees t66tab raskel t66l ja vahest ka pikad p2evad. Ja saan t2iesti aru, et ta ikka v2ga vasinud…. Ometi s6idab ka kell 3 66sel 25km koju, et hommikul j2lle 8 t66l olla.. Ometigi on linnas 66bimise v6imalus ja v6iks seda kasutada..
Ise ei tohi olla vingats ja osadest asjades tuleb olla tugev..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul mees kaugel tööl käis helistasime harva, msnis suhtelsime tihedamalt. Minul oli lihtsalt asi selline, et ei saanud mehe häält kuulda, nii kui kuulsin tuli suur igatsus peale. Naljaks, kui nüüd mõtlema hakata. Helistasime ainult siis kui väga vaja oli.. ja ka mehel oli lihtsam mitte kuulda minu ja laste hääli, sest siis ta ei mõelnud nii palju selle peale, et peab perest eemal olemas. Teemaalgataja, sa paanitsed kuu aja eemal oleku pärast + su mees käib nädalas korra kodus, ei ole teil ka kindel ,et mees sinna tööle jääb.. Küsiks siis,et mida sa paanitsed, naudi lastega koos olemist ja tõsiselt ära põe iga pisiasja pärast. Sa oled enda mehega 4 aastat koos olnud ja alles nüüd said aru,et ta sul kinnine on ??? Härra Ansipit tsiteerides: No tule taevas appi!! Koos jõuab olla veel aastaid, nautige natukene ka eraldi olemist..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lihtsalt on osad mehed sellised, kes ei helista pidevalt ja ei avalda oma tundeid…. Ml selline mees. Vahest lihtsalt 66siti kallisab h2sti k6vasti… Kuid kunagi ei ytle mida tunneb.. Vahest olen saanud ta r22kima aga siis peab tal endal vastav tuju olema…
Samuti mees t66tab raskel t66l ja vahest ka pikad p2evad. Ja saan t2iesti aru, et ta ikka v2ga vasinud…. Ometi s6idab ka kell 3 66sel 25km koju, et hommikul j2lle 8 t66l olla.. Ometigi on linnas 66bimise v6imalus ja v6iks seda kasutada..
Ise ei tohi olla vingats ja osadest asjades tuleb olla tugev..
[/tsitaat]

Mis… tunnetest… sa… sogad?
minu….mees…ei…avalda…ka tundeid,…kuid…ometi …ta ..helistab…ja küsib…kuidas.. minul…ja… lastel… läheb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 21:56; 20.01 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no loomulikult…seda ma arvsingi, et tuleb kuhjaga kommentaare, et mul kolm väikest last on…loomulikult olen mina nad kõik omale teinud…oehhh…

mees lastekarjast väsinud, nagu siin eespool mainite…aga äkki mina olen ka nendest väsinud??? mitte keegi ei küsi seda.kõigil on ükskõik, est ise ma ju olen süüdi, et nad mul on…

tegelt armastan ma väga oma lapsi…ja mees samuti, muidugi puhkust vajab vaatamata sellele igaüks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.01 14:23; 19.01 14:43; 19.01 16:27; 19.01 17:04; 19.01 19:15; 20.01 13:59; 20.01 14:07; 20.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no loomulikult…seda ma arvsingi, et tuleb kuhjaga kommentaare, et mul kolm väikest last on…loomulikult olen mina nad kõik omale teinud…oehhh…

mees lastekarjast väsinud, nagu siin eespool mainite…aga äkki mina olen ka nendest väsinud??? mitte keegi ei küsi seda.kõigil on ükskõik, est ise ma ju olen süüdi, et nad mul on…

tegelt armastan ma väga oma lapsi…ja mees samuti, muidugi puhkust vajab vaatamata sellele igaüks.[/tsitaat]
Päriselt mina ei usu, et te mehega kohe peale tutvumist kõik 3 titte planeerisite. Seda enam, kui tööd ei ole ja oma kodu kah mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 09:16; 20.01 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
no nii…esiteks, kui tema ei saanud tööd siis maksin mina arveid oma emapalgast…plus vanema lapse lasteaed pluss mähkmed ja veel mehe telefoniarved. seda siis u 3 kuud.ja see ei ole esimene kord.nii et ei istu ma midagi ja ei oota rahakuhja. eelmine kuu oli mul hambaarsti arve juba pool emapalka ja kuna korter ka 210.- siis võitsin oma nimele väikelaenu, et see kinni maksta ja veel mehe krediit maksta ja bensu raha talle anda!!!!!ei ole mina see, kes mehe käest raha aina lunib…ma ei mäletagi millal ta viimati mulle raha andis omaks kuludeks.
ja mul on kolme väikese lapsega küllalt tegevust. mingi hobi ei tule kõne allagi, kuna esiteks pole raha ja teiseks pole lapsi kuskile panna…ja see, et ma kodus teen midagi ei takista mul temale mõtlemisest…ja tema juurde ma minna ei saa…kirjutasin juba enne…seal palju rahvast niigi ja haige isa pealekauba.[/tsitaat]
Praeguste ilmaoludega, kus igapäev tuleb järjekordne uudis, et keegi on end või teisi surnuks sõitnud, oleks ma õnnelik, et mees ei pea peale 12-tunnist tööpäeva kuhugi sõitma vaid saab rahulikult oma vanemate juures olla. Miks peab kohe arvama, et mees enam ei armasta. Ilmselt ta kodule lähemale tööle ei saanud, aga teil on juba laenud kaelas. Mees on lihtsalt väsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Praeguste ilmaoludega, kus igapäev tuleb järjekordne uudis, et keegi on end või teisi surnuks sõitnud, oleks ma õnnelik, et mees ei pea peale 12-tunnist tööpäeva kuhugi sõitma vaid saab rahulikult oma vanemate juures olla. Miks peab kohe arvama, et mees enam ei armasta. Ilmselt ta kodule lähemale tööle ei saanud, aga teil on juba laenud kaelas. Mees on lihtsalt väsinud.[/tsitaat]
Ok. Aga helistada ka ei jaksa või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis… tunnetest… sa… sogad?
minu….mees…ei…avalda…ka tundeid,…kuid…ometi …ta ..helistab…ja küsib…kuidas.. minul…ja… lastel… läheb.[/tsitaat]

Kokutaja Perekoolis? Midagi uut? Perekool, kuidas käituda? Sellist pulli näen esimest korda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 00:30; 21.01 00:49;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis… tunnetest… sa… sogad?
minu….mees…ei…avalda…ka tundeid,…kuid…ometi …ta ..helistab…ja küsib…kuidas.. minul…ja… lastel… läheb.[/tsitaat]

Miks sa niimoodi kirjutad, et iga sõna järel on punktid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt on teil kommunikatsioonihäire.

Ausalt – mina selle mehe nahas ka väsinuna vist üritaksin pärast rasket ja probleemiderohket tööpäeva vältida ärevil säutsumist telefonis – et kallis, kas ikka igatsed?

Mul endal on vahel pärast rasket tööpäeva – suhtlen tööl palju – selline tunne, et ei tahaks kellegagi rääkida. Ka kõige kallimaga mitte. Minu suhtlemisaldis mees, kes kodus töötab, tahaks muidugi kohe lobiseda, aga ta on õnneks nii taibukas, et jätab mu esimese tunni aja jooksul rahule. Valab hoopis näiteks klaasi veini ja tegutseb köögis vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no edasi-tagasi teeks 100km päevas. koju ta ei tule kokkuhoiu mõttes. bensu raha pole nii palju. ja siin peaks ta tunduvalt varem üles tõusma, et 8-ks tööle jõuda. aga kui ta koju tuleb, kuulen ma ta käest ainult seda, kui väga väsinud ta on ja kuidas tal kõik kohad valutavad…mitte ühtegi sõna sellest, et ta meid taga igatseb ja armastab… ma saan aru, et tal raske töö…aga ikkagi tahaks kuulda midagi meeldivamat…selline tunne on, et ta ei mõtle meile üldse…kuigi jah ta läks sellele tööle, et meile raha teenida, aga siiski…mina mõtlen temast koguaeg…ükskõik mida ma teen ja kus olen… olen vist täiesti hull… aga tihti näen temast ka unenägusid…

tahaks juba lahti saada sellest temale koguaeg mõtlemisest…sest see ei ole vastastikune. kui küsin ta käest, et kas sa igatsesid ka meie järele…kõlab vastus- ega ma muidu poleks koju tulnud…(((( nutu maik tuleb suhu juba…

Nii egoistlik naine!

Teemaalgataja, kas viis ja pool aastat hiljem on mees rohkem rääkima hakanud? Või olid oma egos nii kinni ja lõpetasid suhte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta on seal omade keskel ja sellepärast ei igatsegi teie järgi.
kui elaks vanematest eraldi, helistaks kindlasti tihedamini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, kas mees on helistanud?
viis aastat juba möödas, ma sinu asemel hakkaks murelikuks muutuma.

kes pagan neid vanu teemasid välja kaevab? ja miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb lugeda, et nii on.. Minu mees töötab ka eemal ja helistame igal õhtul, vahest harva lepime kokku, et homme ei helista. Kui räägime, siis tahab alati lastega ka rääkida ja neid skypis näha. Muidu ei ole väga suure jutuga, aga huvi pere vastu on suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tööpäevad on tal enamasti 12h

Sellise töötegemise puhul ongi tõenäoline, et vajub väsimusest voodisse. Eriti, kui on füüsiline töö, aga ka vaimne pinge on väsitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees on muugal tööl, ise elame 50 km kaugusel.ööbib ta vanemate juures, kes elavad samuti muugal.aga ta helistab näralas kõige rohkem paar korda…ja siis ka räägib väga vähe…tööpäevad on tal enamasti 12h. ta ema ütleb, et ta on nii väsinud kui koju tuleb…aga ma ei saa aru, kas pere järele igatsust üldse ei ole???
mis teie selisest olukorrast arvaksite? kodus ta käib 1 kord nädalas.

Emmekas! Pole veel suureks saanud, iga normaalne mees tunneb tööpäeva lõpus pere vastu huvi! Aga jube lihtne ju, emme võtab sooja “pudrukausiga” tööpäeva lõpus vastu, hommikuks paneb puhtad sokid voodi servale ning ootab pojakest köögis soojade saiade ja kohviga, mehel elu nagu lill, krdi väsimusest ta siin räägib.
Normaalne mees kutsuks siis oma pere ka aeg ajalt vanemate juurde või ämm ise, mitte ei annaks sulle teada, et pojake on väsinud. Need neli sõna, et Kallis ma olen väsinud+ lisaks naisele paar ilusat sõna veel, jõuab igal õhtul iga mees, kui ta seda tahab. Kodus “näpiks” ta ju ka õhtu jooksul korra oma telefoni, mis krdi jõetus nüüd siis vanemate kodus on!? See on mugavustsoon, mitte väsimus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted mees ei helista

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.