Esileht Pereelu ja suhted Mees ei koli välja

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 149 )

Teema: Mees ei koli välja

Postitas:
Kägu

Korter on minu oma, tema pole sentigi panustanud ei elamispinda ega kommunaalidesse. Ma ei soovi teda rohkem sponsoreerida ja palusin mujale kolida, aga tema lihtsalt ignob minu soovi ja parasiteerib siin rahulikult edasi. Kuidas lahti saab? Võin minna kohtusse ja peale pikka menetlemist väljatõstmiseks kohtumääruse saada (ja terve see aeg olen sunnitud teda üleval pidama edasi), aga ma ei usu, et see määrus teda kuidagi loksutaks. Sain teada, et tal niigi kohtutäiturid seljas ja kontod arestitud. Peangi täiskasvanud ja teovõimelist inimest üleval pidama jääma või on mõni mõjusam vahend ka mul kasutada? Variant on korter maha müüa ja ise minema kolida, aga kes seda ostab, kui puuk sees elab ja minema ei lähe?

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korter on minu oma, tema pole sentigi panustanud ei elamispinda ega kommunaalidesse. Ma ei soovi teda rohkem sponsoreerida ja palusin mujale kolida, aga tema lihtsalt ignob minu soovi ja parasiteerib siin rahulikult edasi. Kuidas lahti saab? Võin minna kohtusse ja peale pikka menetlemist väljatõstmiseks kohtumääruse saada (ja terve see aeg olen sunnitud teda üleval pidama edasi), aga ma ei usu, et see määrus teda kuidagi loksutaks. Sain teada, et tal niigi kohtutäiturid seljas ja kontod arestitud. Peangi täiskasvanud ja teovõimelist inimest üleval pidama jääma või on mõni mõjusam vahend ka mul kasutada? Variant on korter maha müüa ja ise minema kolida, aga kes seda ostab, kui puuk sees elab ja minema ei lähe?

Küll hakkab minema kui uus elanik sees ja uued kohtulahendid kaelas.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

*Rahvastikuregistris eemaldad soovimatu isiku oma korterist.

*Palud asjad pakkida ja annad kuupäeva, milleks peab välja kolima.

*Kui sel päeval tööle läheb, vahetad lukud.

*Tõstad tema kotid ukse taha (eeldataval kojutuleku ajal).  Kui ta ei ole pakkinud, pakid ise. Ja tõstad füüsiliselt asjad enda pinnalt välja.

*Kui korraldab ukse taga märuli, kutsud politsei.

+32
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ära üldse ei käi , et saaksid ta asjad uksetaha tõsta ? annadki kuupäeva ja ütled et selleks ajaks olgu kolitud või viskad asjad uksetaha lihtsalt..võti ürita ka kuidagi endale tagasi saada,kasvõi salaja …krdi lontrus ikka..kutsu poliisi

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

*Rahvastikuregistris eemaldad soovimatu isiku oma korterist.

Ei ole minu juurde sisse kirjutatud

*Palud asjad pakkida ja annad kuupäeva, milleks peab välja kolima.

Asjad on pakitud, kuupäev juba möödas, ei lähe kuhugi

*Kui sel päeval tööle läheb, vahetad lukud.

Ta ei käi tööl, elab minu kulul

*Tõstad tema kotid ukse taha (eeldataval kojutuleku ajal). Kui ta ei ole pakkinud, pakid ise. Ja tõstad füüsiliselt asjad enda pinnalt välja.

Mul ei käi füüsiliselt jõud üle, et lihtsalt välja tõsta

*Kui korraldab ukse taga märuli, kutsud politsei.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtusse minekul ma küll mingit mõtet ei näe.  Ta pole ju ametliku üürilepinguga seal ega pole ka omanik. Nagu siin eelpool soovitati, ma tõstaks ka asjad välja kui teda kodus pole ja vahetaks luku. Raske uskuda, et ta kodust üldse väljas ei käi.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtusse minekul ma küll mingit mõtet ei näe. Ta pole ju ametliku üürilepinguga seal ega pole ka omanik. Nagu siin eelpool soovitati, ma tõstaks ka asjad välja kui teda kodus pole ja vahetaks luku. Raske uskuda, et ta kodust üldse väljas ei käi.

Käib sellel ajal kui mina tööl olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hommikul lukk ära vahetada, teade saata telefoni, et täna õhtul  nt 18-20 vahel saad oma asjad tunnistajate juuresolekul kätte. Seks ajaks kutsud mitu sõpra koju endale appi.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtusse minekul ma küll mingit mõtet ei näe. Ta pole ju ametliku üürilepinguga seal ega pole ka omanik. Nagu siin eelpool soovitati, ma tõstaks ka asjad välja kui teda kodus pole ja vahetaks luku. Raske uskuda, et ta kodust üldse väljas ei käi.

Käib sellel ajal kui mina tööl olen.

Võtad vabaks üheks päevaks.

+29
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

*Rahvastikuregistris eemaldad soovimatu isiku oma korterist.

Ei ole minu juurde sisse kirjutatud

*Palud asjad pakkida ja annad kuupäeva, milleks peab välja kolima.

Asjad on pakitud, kuupäev juba möödas, ei lähe kuhugi

*Kui sel päeval tööle läheb, vahetad lukud.

Ta ei käi tööl, elab minu kulul

*Tõstad tema kotid ukse taha (eeldataval kojutuleku ajal). Kui ta ei ole pakkinud, pakid ise. Ja tõstad füüsiliselt asjad enda pinnalt välja.

Mul ei käi füüsiliselt jõud üle, et lihtsalt välja tõsta

*Kui korraldab ukse taga märuli, kutsud politsei.

Kui tal ka ei ole sinu pinnale sissekirjutust, siis kusagil on tal ikkagi registreeritud elukoht. Lihtsalt kontrolli, et see ei oleks sinu korteris.

Kui tööl ei käi, siis poes, jalutamas, sõbral külas ehk ikka käib. Keegi ei istu 24/7 kodus. Seda aega kasutadki lukuvahetuseks. Lukksepa võid ju põhimõtteliselt kutsuda ka siis, kui ta kodus on ja uut võtit mitte anda.

Kas tal on tõesti nii palju asju (ise, oma finantsidest ostetud asju), et sa füüsiliselt ei jõua neid ukse taha tõsta?  Kutsu siis appi keegi, kes jõuab – vend, isa, sõber, sugulane, töökaaslane, naabrimees jne.

Ja siis kutsudki politsei. Sinu pinnal on sinule soovimatu isik, kel pole seaduslikku alust seal olla – nad tulevad kohale ja eemaldavad kodaniku.

Kui on oht, et tuleb tagasi või hakkab ahistama, teavitad sellest ka politseid.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korter on minu oma, tema pole sentigi panustanud ei elamispinda ega kommunaalidesse. Ma ei soovi teda rohkem sponsoreerida ja palusin mujale kolida, aga tema lihtsalt ignob minu soovi ja parasiteerib siin rahulikult edasi. Kuidas lahti saab? Võin minna kohtusse ja peale pikka menetlemist väljatõstmiseks kohtumääruse saada (ja terve see aeg olen sunnitud teda üleval pidama edasi), aga ma ei usu, et see määrus teda kuidagi loksutaks. Sain teada, et tal niigi kohtutäiturid seljas ja kontod arestitud. Peangi täiskasvanud ja teovõimelist inimest üleval pidama jääma või on mõni mõjusam vahend ka mul kasutada? Variant on korter maha müüa ja ise minema kolida, aga kes seda ostab, kui puuk sees elab ja minema ei lähe?

Kutsu politsei. Su korteris on sissetungija.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega siin muud lahendust pole jah, kui passid peale, mil ta välja läheb, ja vahetad lukud ära. Või teine variant, võtad nt ta magamise ajal temalt oma kodu võtmed ära. (Loodetavasti ei ole ta tulnud selle peale, et koopiaid teha.) Teed seda nt reede öösel, laupäeva hommikul palud tal nt poodi minna midagi tooma. Annad kas või natuke raha. Kui tagasi tuleb, siis leiab oma asjad ukse tagant ja sisse ei saa, hakkab oma võtit otsima, võtit pole. Näiteks kuidagi nii?

P.S. Ja muidugi pead endale kindlaks jääma, mitte ta mangumise peale kohe uuesti ukse avama.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa nagu päriselt toidad teda??

Ma Sööks väljas ja kodus ei oleks midagi.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.err.ee/357763/ebaseaduslik-valjatostmine-toi-majaomanikule-rahakaristuse

Puugist saab lahti ainult kohtuga.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.err.ee/357763/ebaseaduslik-valjatostmine-toi-majaomanikule-rahakaristuse Puugist saab lahti ainult kohtuga.

Sa saad ikka aru, et lingitud artiklis on väljatõstetul üürileping e. seaduslik alus seal elada. Teemaalgataja puugil ei ole.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.err.ee/357763/ebaseaduslik-valjatostmine-toi-majaomanikule-rahakaristuse Puugist saab lahti ainult kohtuga.

Sa saad ikka aru, et lingitud artiklis on väljatõstetul üürileping e. seaduslik alus seal elada. Teemaalgataja puugil ei ole.

Ilma lepinguta elamine võrdsustatakse tähtajatu lepinguga, sest varem ju TA oli nõus parasiiti üleval pidama. Etteteatamine kolm kuud, kui ära ei lähe, siis mitu aastat kohtus kemplemist. Lihtsam on korter maha müüa ja ise ära kolida.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtusse minekul ma küll mingit mõtet ei näe. Ta pole ju ametliku üürilepinguga seal ega pole ka omanik. Nagu siin eelpool soovitati, ma tõstaks ka asjad välja kui teda kodus pole ja vahetaks luku. Raske uskuda, et ta kodust üldse väljas ei käi.

Käib sellel ajal kui mina tööl olen.

Kui mehele on kõik tähtajad antud ja ta ikka ei lahku, siis tuleb tõesti politseisse pöörduda. Aga seniks –
Külmkapp tee tühjaks, sööd ainult väljas. Interneti lülitad välja, võtad modemi kaasa, kui tööle lähed. Mehe asjad võid välja tõsta nii või teisiti, aga neile tuleb leida koht, kus need ei saa kahjustada, muidu võib ta sinu vastu kahjunõude esitada. Põhimõtteliselt peaksid saama välja lülitada ka elektri elektrikapist, aga seda on tal liiga lihtne tagasi lülitada, isegi kui sa elektrikapi võtme ka endale taskusse pistad.

Ja võta töö juurest paar vaba päeva nii, et mees ei tea, ning varitse seda momenti, mil mees välja läheb. Kõige targem on sul temaga mitte kahekesi jääda, nii et leia kas mõni sõber või palka turvamees.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puugil puudub sissetulek, seega vaevalt ta kuidagi protsessima hakkab kui teda võõralt pinnalt välja kolitakse. Ega muid variante ju polegi, mis siin juba välja pakutud. Tuleb ise ta asjad välja tõsta kui teda pole ja kogu lugu. Teine küsimus on, et kuidas sellise inimeseda üldse koos elama hakatakse? Kas tõesti alguses suutis nii ära petta?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puugid oskavad väga ilusat juttu rääkida ja naistel pea sassi ajada, ega nad muidu oma elustiili viljeleda ei saaks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti alguses suutis nii ära petta?

Suudavad, suudavad, imbuvad vaikselt elamisse sisse ja nii ongi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua te olete koos elanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suudavad, suudavad, imbuvad vaikselt elamisse sisse ja nii ongi.

Ole normaalne. Millest mees reisid ja restod maksis? Kuidas riides käis ning millised olid sõbrad? Milline auto, kinnisvara, palju teenib, millised kohustused-see on ju enne kokkukolimist juba selge.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sul ei käi mehest jõud üle? Ta on siis potentsiaalselt ohtlik? Mis alusel ta seal elab? Kui ta on lihtsalt kauaks jäänud külaline, võid kutsuda politsei ja paluda mees minema toimetada.

Ilma lepinguta elamine võrdsustatakse tähtajatu lepinguga, sest varem ju TA oli nõus parasiiti üleval pidama

Kas TA on andnud suusõnalise või kirjaliku nõusoleku, et mees võib seal elada? Kui ei, siis on tegu kauaks jäänud külalisega. Kui mees vastu vaidleb, las tõestab, et tal on alus seal elamiseks. Kui TA meest kardab, on kindlasti põhjust politseilt abi paluda. Aga politsei ei tee midagi, kui TA tegelikult väljendab politseile, et tal ikka ei ole mehega probleeme.

*millegipärast taolises seisus naised tihti ei tee midagi peale lähedastele või anonüümselt kurtmise. Kui pakud reaalset abi, siis tõmbavad tagasi, hüppavad alt jne. Ise kuhugi helistama ei hakka. Ja elatakse niimoodi teise mõju all, vastu enda tahtmist, aastaid.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul ei käi mehest jõud üle? Ta on siis potentsiaalselt ohtlik? Mis alusel ta seal elab? Kui ta on lihtsalt kauaks jäänud külaline, võid kutsuda politsei ja paluda mees minema toimetada.

Ilma lepinguta elamine võrdsustatakse tähtajatu lepinguga, sest varem ju TA oli nõus parasiiti üleval pidama

Kas TA on andnud suusõnalise või kirjaliku nõusoleku, et mees võib seal elada? Kui ei, siis on tegu kauaks jäänud külalisega. Kui mees vastu vaidleb, las tõestab, et tal on alus seal elamiseks. Kui TA meest kardab, on kindlasti põhjust politseilt abi paluda. Aga politsei ei tee midagi, kui TA tegelikult väljendab politseile, et tal ikka ei ole mehega probleeme.

*millegipärast taolises seisus naised tihti ei tee midagi peale lähedastele või anonüümselt kurtmise. Kui pakud reaalset abi, siis tõmbavad tagasi, hüppavad alt jne. Ise kuhugi helistama ei hakka. Ja elatakse niimoodi teise mõju all, vastu enda tahtmist, aastaid.

See pole nii lihtne. Mees ütleb politseile uksel, et ta ei tea, naine keeras lampi ära ja tõstab tänavale. Muidugi ta elab seal – tulge vaadake, mu asjad, isiklikud asjad, kõik on siin.

Minu arust see pole nii lihtne, et lihtsalt naine ütleb, et see tema elukoht ja meest enam sinna ei taha. See läheb pigem kodutüli alla ja kui kumbki teisele ohtlik pole siis vist nii jääbki.

Pigem on siis kasu kui naisel on kirjalikult ette näidata, et on mehel palunud minema kolida ja andnud nt mingi tähtaja ja siis pole mees minema läinud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine kolib paariks kuuks mujale ja tuttavad mehed kolivad sisse.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine kolib paariks kuuks mujale ja tuttavad mehed kolivad sisse.

See asi tegelikult toimib vägagi kiiresti. Otsi ainult sõpru, kes on valmis seda tegema! Piisab ka ilmselt nädalast ja mõnest  vingest sõbrast – naine ei pea ise kuhugi kolima, kui on sellised sõbrad. Ma usun, et kui ka vanemad mürtsuga sisse koliks, või 3 hakkajat sõbrannat, oleks ka võimalik. Kui seltskond talle ikka selgeks teeks, et on vaja astuma hakata, edasi pole võimalik seal elada. Kas TA leiaks pundi sõpru kokku? Vanemad tuleksid appi? Me küll teeks oma tütre heaks, kui vaja. Tuleksime kõigi oma koduloomadega, võtaksime ka teised lapsed ja nende pered kaasa, koliksimegi kohale kogu kupatusega. Kasvõi kööktuppa, kui vaja. Politsei ei tee siin küll midagi, kui su elukaaslane sulle just viga ei tee.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine variant öelda, et on uus mees ja tema sisse kolida. Ta ju ometi peab siis välja kolima. Teine mees võib peksa ka anda, kui sinna vahtima jääb.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Külmkapp tee tühjaks, sööd ainult väljas. Interneti lülitad välja, võtad modemi kaasa, kui tööle lähed. Mehe asjad võid välja tõsta nii või teisiti, aga neile tuleb leida koht, kus need ei saa kahjustada, muidu võib ta sinu vastu kahjunõude esitada. Põhimõtteliselt peaksid saama välja lülitada ka elektri elektrikapist, aga seda on tal liiga lihtne tagasi lülitada, isegi kui sa elektrikapi võtme ka endale taskusse pistad.

Ja võta töö juurest paar vaba päeva nii, et mees ei tea, ning varitse seda momenti, mil mees välja läheb. Kõige targem on sul temaga mitte kahekesi jääda, nii et leia kas mõni sõber või palka turvamees.

See on ülikurnav ja väsitav idee. Et mehe järgi peab hakkama internetti välja võtma ja külmkappi täita. Aga kui tahan öösel süüa? Ikka meili peale saata tõestatav paber, et on palutud välja kolimist selleks kuupäevaks, võtta appi siis isa või turskem sõber ja aidata mehel välja kolida. Võtta ära ka võti ja vajadusel lukk vahetada, aga ka see on kulu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et koligu sisse mingid mehed või vanemad on ka suurepärane idee. Ükski sell ei taha pikalt niiviisi jääda sinna. Võimalusel võtaks ühendust ka mehe vanematega ja paluks asjadele järgi tulla, asju ilmselgelt rohkem kui kaks kotitäit, keskmisel inimesel ikka juba palju riideid ja mehe riided võtavad palju ruumi, on suured, ikka ukse taha ei tõstaks ühiskoridori teisi naabreid segama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid võtmeküsimus on see, et ta jätaks võtme maha jA ka fonoluku võtme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 149 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei koli välja