Esileht Pereelu ja suhted Mees ei koli välja

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 149 )

Teema: Mees ei koli välja

Postitas:
Kägu

Mina ka ei saanud aru. Sellised argumendid, et “viisin ta lemmiktugitooli ära panipaika” – kui ta välja kolib, on tal nagunii uut mööblit vaja, aga siis peaks ta ka terve korteri eest lisaks ise maksma. Lihtsam on jääda tasuta korterisse ja lihtsalt uus tugitool soetada.

Ooo, mees, kes elab naise kulul, ei hakka eales naise korterisse kardinaid sättima, uut pliiti, külmkappi vms ostma. Tal esmalt pole seda rahagi ja teiseks pole tal nii palju pealehakkamist. Teleka ja tabureti ehk ostab, aga pikapeale saab kõrini, kui kempsul ust ees pole ja puhast paari aluspükse ei ole.

Kui ta välja kolib, siis pole mitte ilmtingimata tal uut mööblit vaja – paljudel on vanemad, kelle juurde saab kolida. Paljudes üürikorterites on mööbel sees.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks see meest peaks segama?

Arvad, et mees viitsib samas voodis olla, kus samal ajal tema naine seksib uue mehega? Suht ebamugav kolmekesi elada.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nad siis magavad ikka veel ühes voodis? Ma usun, et sellise riiu ja väljaajamise olukorras magab mees ammu elutoa diivanil. Ja kui magab ikka naisega samas voodis ja naine seda ka lubab, siis ei näe mees tõesti mingit põhjust, et välja kolida.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nad siis magavad ikka veel ühes voodis? Ma usun, et sellise riiu ja väljaajamise olukorras magab mees ammu elutoa diivanil. Ja kui magab ikka naisega samas voodis ja naine seda ka lubab, siis ei näe mees tõesti mingit põhjust, et välja kolida.

Ma ju räägin-kui sa ei oska end kehtestada, ega siis keegi kuulagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei saanud aru. Sellised argumendid, et “viisin ta lemmiktugitooli ära panipaika” – kui ta välja kolib, on tal nagunii uut mööblit vaja, aga siis peaks ta ka terve korteri eest lisaks ise maksma. Lihtsam on jääda tasuta korterisse ja lihtsalt uus tugitool soetada.

Ooo, mees, kes elab naise kulul, ei hakka eales naise korterisse kardinaid sättima, uut pliiti, külmkappi vms ostma. Tal esmalt pole seda rahagi ja teiseks pole tal nii palju pealehakkamist. Teleka ja tabureti ehk ostab, aga pikapeale saab kõrini, kui kempsul ust ees pole ja puhast paari aluspükse ei ole.

Kui ta välja kolib, siis pole mitte ilmtingimata tal uut mööblit vaja – paljudel on vanemad, kelle juurde saab kolida. Paljudes üürikorterites on mööbel sees.

Mõte oli rohkem selles, et kas mees hakkab tasuta pinnalt sellepärast välja kolima, et ta lemmiktugitooli seal enam ei ole?

Jah, paljudes üürikorterites on küll mööbel sees, aga nendes kohtades peaks ta selle pinna eest maksma hakkama. Samas kui praegu on tal tasuta elamine olemas, lihtsalt ilma lemmiktugitoolita (mida järgmises kohas nagunii ei ole).

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kust te need sisse kolivad mehed kõik leiaksite? Et ok, on arusaadav, et hea sõber või vend võiks appi tulla sinna meest välja sööma. Aga meest kellega seksida ka? Et naine ja mees on suhtes, elavad koos. Siis lähevad tülli, naine tahab lahku minna, mees ei taha. Naine läheb tinderisse või kuhu iganes, leiab sealt kähku mehe, kes talle meeldib ning pakub kohe – koli minu juurde sisse, siis ehk mu eelmine mees taipab välja kolida, muidu ma tast jagu ei saa. Ja see uus mees ei pane seepeale tagurpidi käiku sisse vaid sukeldubki teise pereelu tülidesse? Vot ei usu. iga normaalne mees põgeneks sellest olukorrast kohe, kui värske tuttav midagi sellist paluks

Või on teil sõprade hulgas kogu aeg selline tagavara mees olemas, kellega vahel seksitakse ka selle suhte ajal? Sellise mehe puhul oleks ehk usutav jah, et tuleks appi. Aga on teil tõesti kõigil perede kõrvalt sellised tagavaramehed olemas?

Ise naisena läheksite värskelt tutvutud mehe koju elama selleks, et seal elavat naist välja süüa?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kust te need sisse kolivad mehed kõik leiaksite? Et ok, on arusaadav, et hea sõber või vend võiks appi tulla sinna meest välja sööma. Aga meest kellega seksida ka? Et naine ja mees on suhtes, elavad koos. Siis lähevad tülli, naine tahab lahku minna, mees ei taha. Naine läheb tinderisse või kuhu iganes, leiab sealt kähku mehe, kes talle meeldib ning pakub kohe – koli minu juurde sisse, siis ehk mu eelmine mees taipab välja kolida, muidu ma tast jagu ei saa. Ja see uus mees ei pane seepeale tagurpidi käiku sisse vaid sukeldubki teise pereelu tülidesse? Vot ei usu. iga normaalne mees põgeneks sellest olukorrast kohe, kui värske tuttav midagi sellist paluks

Usun, et kui visata 500 eurot ning paluda paar päeva uut kutti mängida, miks mitte. Ega päriselt ei pea seksima ega üldse midagi tegema, seda on mehele vaja etendada.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi on lihtne, TA ei julge lihtsalt tegutseda. Mingi politsei ega ametlik käik üldse ei huvita, ei too teda keegi tagasi, kui ukse taga juba.

Ma ka ei julgeks, pärast annab veel nuga. USAs on praegu mõrv-enesetapud väga levinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ooo, mees, kes elab naise kulul, ei hakka eales naise korterisse kardinaid sättima, uut pliiti, külmkappi vms ostma. Tal esmalt pole seda rahagi ja teiseks pole tal nii palju pealehakkamist. Teleka ja tabureti ehk ostab, aga pikapeale saab kõrini, kui kempsul ust ees pole ja puhast paari aluspükse ei ole.

Mees, kes elab naise kulul, ei saa täitsa 0 eurot omada, miks? Sest inimene ei lähegi suhtesse, kui tal pole hinge taga midagi. Ja ma eelpool ütlesin, et külmkappi polnud vajagi minul, kui tudeng olin.. ja isegi pliiti ei kasutanud, nii et.. võtab oma rämpstoidu ja elab mõnusalt. Vett ja elektrit ei saa nii välja lülitada, et mees ei saaks sisse lülitada.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või on teil sõprade hulgas kogu aeg selline tagavara mees olemas, kellega vahel seksitakse ka selle suhte ajal? Sellise mehe puhul oleks ehk usutav jah, et tuleks appi. Aga on teil tõesti kõigil perede kõrvalt sellised tagavaramehed olemas?

Naistel ju eksid ja meessoost sõbrad, ma üldse ei imesta. Aga reaalselt kui ära rääkida probleem, siis mingi raha eest või seksi eest on mehi, kes kindlalt ka Tinderist nõus sellist asja tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka ei julgeks, pärast annab veel nuga. USAs on praegu mõrv-enesetapud väga levinud.

Appi, noh 😀 Dziisas, turvamehe saab ka tunnitasuga palgata, kui nii suur hirm on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ei ole sinu korterisse sisse kirjutatud ega muud moodi tõendatav paberitel, et ta elab seal, siis paki ta asjad kokku, pane ukse taha, kutsu politsei, kellele ütled, et see mees ei ela siin ja politsei võtab ta kaasa, palun korteris lahkuda. Mul oli kunagi selline mees, õnneks oli mõistust teda mitte üürilepingusse kirjutada, nii saingi politsei abiga ta välja kuna tal ei olnud minu üürikaga mingit seost, tema asjad ei olnud tõestuseks.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei saanud aru. Sellised argumendid, et “viisin ta lemmiktugitooli ära panipaika” – kui ta välja kolib, on tal nagunii uut mööblit vaja, aga siis peaks ta ka terve korteri eest lisaks ise maksma. Lihtsam on jääda tasuta korterisse ja lihtsalt uus tugitool soetada.

Ooo, mees, kes elab naise kulul, ei hakka eales naise korterisse kardinaid sättima, uut pliiti, külmkappi vms ostma. Tal esmalt pole seda rahagi ja teiseks pole tal nii palju pealehakkamist. Teleka ja tabureti ehk ostab, aga pikapeale saab kõrini, kui kempsul ust ees pole ja puhast paari aluspükse ei ole.

Kui ta välja kolib, siis pole mitte ilmtingimata tal uut mööblit vaja – paljudel on vanemad, kelle juurde saab kolida. Paljudes üürikorterites on mööbel sees.

Mõte oli rohkem selles, et kas mees hakkab tasuta pinnalt sellepärast välja kolima, et ta lemmiktugitooli seal enam ei ole?

Jah, paljudes üürikorterites on küll mööbel sees, aga nendes kohtades peaks ta selle pinna eest maksma hakkama. Samas kui praegu on tal tasuta elamine olemas, lihtsalt ilma lemmiktugitoolita (mida järgmises kohas nagunii ei ole).

Miks ainult tugitoolita, ka ilma külmiku, teleka, pliidi, kempsuukse, nugade-kahvlite, pottide-pannideta, madratsita, ühegi toolita, köögilauata. Ilma konserviavaja, lusika või kruusita. Tekita, padjata, pesumasinata. Akendega, kus naaber vaatab sisse, aga kardinaid pole. Korteris, kuhu võib tuua küll odavad uued lambipirnid, aga tal pole ainsatki tooli ega lauda, millele ronides neid ka soklisse keerata. On köögiasju umbes nagu stiilis paar taldrikut (aga mitte nuge-kahvleid-lusikat), jäänõu, uhmer, hunnik pannikaabitsaid, poolik nõudepesuvahend ja pähklitangid. Elutoas lillepostament, seinakell, ahjuroop, vaip maas, telekaalus, kaminapuude riiul ja raamaturiiul ja KÕIK. Ei diivanit, tugitoole, lauda, taburettigi. Kuule, niisugune mömm mees ei suudaks päevagi niimoodi elada. Ok, kolm päeva.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korter on minu oma, tema pole sentigi panustanud ei elamispinda ega kommunaalidesse. Ma ei soovi teda rohkem sponsoreerida ja palusin mujale kolida, aga tema lihtsalt ignob minu soovi ja parasiteerib siin rahulikult edasi. Kuidas lahti saab? Võin minna kohtusse ja peale pikka menetlemist väljatõstmiseks kohtumääruse saada (ja terve see aeg olen sunnitud teda üleval pidama edasi), aga ma ei usu, et see määrus teda kuidagi loksutaks. Sain teada, et tal niigi kohtutäiturid seljas ja kontod arestitud. Peangi täiskasvanud ja teovõimelist inimest üleval pidama jääma või on mõni mõjusam vahend ka mul kasutada? Variant on korter maha müüa ja ise minema kolida, aga kes seda ostab, kui puuk sees elab ja minema ei lähe?

Kas mees pole 3 päeva kodust väljas käinud, et lukud siiani vahetamata?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei saanud aru. Sellised argumendid, et “viisin ta lemmiktugitooli ära panipaika” – kui ta välja kolib, on tal nagunii uut mööblit vaja, aga siis peaks ta ka terve korteri eest lisaks ise maksma. Lihtsam on jääda tasuta korterisse ja lihtsalt uus tugitool soetada.

Ooo, mees, kes elab naise kulul, ei hakka eales naise korterisse kardinaid sättima, uut pliiti, külmkappi vms ostma. Tal esmalt pole seda rahagi ja teiseks pole tal nii palju pealehakkamist. Teleka ja tabureti ehk ostab, aga pikapeale saab kõrini, kui kempsul ust ees pole ja puhast paari aluspükse ei ole.

Kui ta välja kolib, siis pole mitte ilmtingimata tal uut mööblit vaja – paljudel on vanemad, kelle juurde saab kolida. Paljudes üürikorterites on mööbel sees.

Mõte oli rohkem selles, et kas mees hakkab tasuta pinnalt sellepärast välja kolima, et ta lemmiktugitooli seal enam ei ole?

Jah, paljudes üürikorterites on küll mööbel sees, aga nendes kohtades peaks ta selle pinna eest maksma hakkama. Samas kui praegu on tal tasuta elamine olemas, lihtsalt ilma lemmiktugitoolita (mida järgmises kohas nagunii ei ole).

Miks ainult tugitoolita, ka ilma külmiku, teleka, pliidi, kempsuukse, nugade-kahvlite, pottide-pannideta, madratsita, ühegi toolita, köögilauata. Ilma konserviavaja, lusika või kruusita. Tekita, padjata, pesumasinata. Akendega, kus naaber vaatab sisse, aga kardinaid pole. Korteris, kuhu võib tuua küll odavad uued lambipirnid, aga tal pole ainsatki tooli ega lauda, millele ronides neid ka soklisse keerata. On köögiasju umbes nagu stiilis paar taldrikut (aga mitte nuge-kahvleid-lusikat), jäänõu, uhmer, hunnik pannikaabitsaid, poolik nõudepesuvahend ja pähklitangid. Elutoas lillepostament, seinakell, ahjuroop, vaip maas, telekaalus, kaminapuude riiul ja raamaturiiul ja KÕIK. Ei diivanit, tugitoole, lauda, taburettigi. Kuule, niisugune mömm mees ei suudaks päevagi niimoodi elada. Ok, kolm päeva.

Sa tahad öelda, et selle asemel, et lihtsalt mehe asjad ukse taha tõsta, on mõistlikum iseenda asjad koos mööbli, kardinate ja lambipirnidega välja kolida?

Kui mees seepeale lukud ära vahetab ja sa ise enam oma korterisse sisse ei saa?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees seepeale lukud ära vahetab ja sa ise enam oma korterisse sisse ei saa?

Lukuabiga saab.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tahad öelda, et selle asemel, et lihtsalt mehe asjad ukse taha tõsta, on mõistlikum iseenda asjad koos mööbli, kardinate ja lambipirnidega välja kolida?

Ma räägin, mingid koomikud siin koos. Ega mees loll ole, sellise seljas saabki lõputult istuda.. Kuidas üldse oli siiani võimalik elada inimesega, keda pidasid ülal ja kellel täiturid seljas? Sa lihtsalt ei anna süüa sellisele ja kogu lugu.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sel mehel juba kohtutäiturid kaelas ja võlad sees, siis on vaid aja küsimus, millal ta sinu korteri pandiks paneb. Võltsib kas või sinu allkirja ja teebki ära. Siis oled oma kodust ilma.

Soovitaks nüüd tõesti tegutseda kiirelt ja käratult, võtta kas mehelt võti ära või vahetada uksel lukud. Kui ta haisu ninna saab, siis võib ta sedasama hoopiski sulle endale teha. Samuti võib mees korraldada su korteris sinu töölviibimise ajal mingi kättemaksuaktsiooni, no näiteks varastada, lõhkuda ja laamendada. Mu sõbranna eksmees näiteks põletas ära naise lapsepõlve fotoalbumid, kättemaksuks, ja müüs ehted maha.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sel mehel juba kohtutäiturid kaelas ja võlad sees, siis on vaid aja küsimus, millal ta sinu korteri pandiks paneb. Võltsib kas või sinu allkirja ja teebki ära. Siis oled oma kodust ilma.

Mis aastas sa elad, et kuskil vihikunurgal oleva allkirjaga kinnisvara omanikku hakkab vahetama. Kõik tehingud käivad notaris. Arvad, et tüüp tõmbab seeliku selga ja väidab, et tema ongi proua korteriomanik?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sel mehel juba kohtutäiturid kaelas ja võlad sees, siis on vaid aja küsimus, millal ta sinu korteri pandiks paneb. Võltsib kas või sinu allkirja ja teebki ära. Siis oled oma kodust ilma.

Mis aastas sa elad, et kuskil vihikunurgal oleva allkirjaga kinnisvara omanikku hakkab vahetama. Kõik tehingud käivad notaris. Arvad, et tüüp tõmbab seeliku selga ja väidab, et tema ongi proua korteriomanik?

Muide, korterit saab pandiks panna ka mitteametlikele “laenajatele” ja neile piisab lubadusest täiesti.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, korterit saab pandiks panna ka mitteametlikele “laenajatele” ja neile piisab lubadusest täiesti.

Hahhaa, mida veel.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võltsib kas või sinu allkirja ja teebki ära. Siis oled oma kodust ilma.

Päris opakas ikka.

Või paneb notarisse paruka pähe ja muudkui võltsib?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, korterit saab pandiks panna ka mitteametlikele “laenajatele” ja neile piisab lubadusest täiesti.

No eks saavad siis ka mitteametlikult omanikuks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, korterit saab pandiks panna ka mitteametlikele “laenajatele” ja neile piisab lubadusest täiesti.

Selle korteri omanik ei ole ju see mees.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, korterit saab pandiks panna ka mitteametlikele “laenajatele” ja neile piisab lubadusest täiesti.

Kus nii lolle laenajaid leidub? Plaan lähiajal Eestist ära kolida, hea olekski suurem summa kaasa “laenata”. Tagatiseks luban maja Tallinnas aadressil Lossi plats 1a.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, korterit saab pandiks panna ka mitteametlikele “laenajatele” ja neile piisab lubadusest täiesti.

Annad ehk oma kinnisvara aadressi? Ma laenaks hea meelega raha, paneks sinu kinnisvara tagatisesks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korter on minu oma, tema pole sentigi panustanud ei elamispinda ega kommunaalidesse. Ma ei soovi teda rohkem sponsoreerida ja palusin mujale kolida, aga tema lihtsalt ignob minu soovi ja parasiteerib siin rahulikult edasi. Kuidas lahti saab? Võin minna kohtusse ja peale pikka menetlemist väljatõstmiseks kohtumääruse saada (ja terve see aeg olen sunnitud teda üleval pidama edasi), aga ma ei usu, et see määrus teda kuidagi loksutaks. Sain teada, et tal niigi kohtutäiturid seljas ja kontod arestitud. Peangi täiskasvanud ja teovõimelist inimest üleval pidama jääma või on mõni mõjusam vahend ka mul kasutada? Variant on korter maha müüa ja ise minema kolida, aga kes seda ostab, kui puuk sees elab ja minema ei lähe?

A miks sa turvafirmal teda välja tõsta ei lase, kui korter on sinu oma?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korter on minu oma, tema pole sentigi panustanud ei elamispinda ega kommunaalidesse. Ma ei soovi teda rohkem sponsoreerida ja palusin mujale kolida, aga tema lihtsalt ignob minu soovi ja parasiteerib siin rahulikult edasi. Kuidas lahti saab? Võin minna kohtusse ja peale pikka menetlemist väljatõstmiseks kohtumääruse saada (ja terve see aeg olen sunnitud teda üleval pidama edasi), aga ma ei usu, et see määrus teda kuidagi loksutaks. Sain teada, et tal niigi kohtutäiturid seljas ja kontod arestitud. Peangi täiskasvanud ja teovõimelist inimest üleval pidama jääma või on mõni mõjusam vahend ka mul kasutada? Variant on korter maha müüa ja ise minema kolida, aga kes seda ostab, kui puuk sees elab ja minema ei lähe?

A miks sa turvafirmal teda välja tõsta ei lase, kui korter on sinu oma?

Turvafirmadel pole nüüd küll mingit õigust mööda eravaldusi käia ja sealt inimesi välja tõsta.

Ka politsei ei tõsta kedagi välja. Seda teeb ainult kohus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Politsei ja turvafirma saavad kedagi välja tõsta siis, kui on ette näidata kohtuotsus selle kohta.

Niisama kellegi kaebamise peale ei saa nad kedagi välja tõsta kuskilt. Sellepärast ongi soovitused, et naine pakiks ise mehe asjad ja vahetaks luku, kutsuks sõbrad-sugulased appi.

Samamoodi nagu politsei ja turvafirma ei saa inimesi välja tõsta, ei saa nad kedagi korteriomaniku loata tema koju sisse pressida. Mehel ju pole seal mingit üürilepingut, abielus ei olda, pole tal mingit varianti tagasi saada kui korra juba ukse taha tõstetud.

Naine peab selleks ise ohjad haarama, selline mees ei kavatse ise kuskile minna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne endast lugu pidav mees saab aru, et alandav on kükitada võõral pinnal, kuhu sind enam ei taheta ja orgunnib minema end. Mingid kahtlased napakad, vägivallatsejad, pervod jms ajavad aga rinna kummi, et mul on ÕIGUSED ja hakkavad vaatama, kuidas teist kottida saaks.

Normaalsed, endast lugu pidavad mehed ei parasiteeri naise kulul ja nemad ei satugi sellisesse olukorda nagu siin teemaks on. Just seda teist tüüpi “meestega” on vaja maadelda, et lahti saada.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 149 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei koli välja