Esileht Pereelu ja suhted Mees ei kuule midagi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Teema: Mees ei kuule midagi

Postitas:
Kägu

Palun lohutage. Ma ei suuda enam taluda, kuidas ma räägin mehega millestki, ta on täiesti kohal justkui, mhmh ja okei – ja kui järgmisel päeval viitan, et noh, ma nüüd tegin selle asja ära, siis ta pole iial kuulnud ega näinud ja me pole sellest rääkinud. Okei, räägime uuesti – aga sama kordub ka järgmisel teema ülesvõtul. Jälle ta ei tea asjast midagi ega pole kunagi kuulnud! See mõnda aega on talutav ja mõistusega võetav, aga ma nüüd enam ei suuda, see tundub mulle juba isikliku solvanguna – minu jutt meelde ei jää.

+20
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte jutt ei jää meelde, vaid mees ei kuula sind. Ta võib sulle otsa ka vaadata ja mõne küsimuse esitada ja mhmh vahepeal öelda aga see ei tähenda, et ta süveneb ja päriselt kuulab. Ma kahjuks ise teen aeg-ajalt samamoodi, pole küll viisakas aga sellist võtet kasutan ma olukordades kus nt mu mees tahab auru välja lasta tööjutte rääkides- las inimene räägib end tühjaks, samas ma tean et sellest jutust ei sõltu meie homsed plaanid ja nädalavahetuse väljasõit kui ma tähelepanelikult iga sõna ei kuula.  Samamoodi on mul sõbranna kes tahab vahel lihtsalt rääkida, teda ei huvitagi minuga vestlus vaid ta tahab lihtsalt kellegagi rääkida teda huvitavatest teemadest ( mis mind ei huvita ). No las inimene räägib, ma leian talle selle aja aga see ei tähenda et ma ise samal ajal muid asju ei saa teha. Ja see ei tähenda, et inimene poleks oluline ja tähtis. Ja mul pole ka selle vastu midagi kui ma oma töömuredest jutustan mehele, sest kellegagi tahaks ju rääkida- samas ma ju tean et ta ei tunne mu tööd ja ta ei saagi aru saada mu jutust aga ta ei ütle mulle et kuule ole vait ja ära tüüta. Aga kui olulised ja tähtsad jutud ka kõrvust mööda lastakse siis ajaks küll vihale.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samamoodi on mul sõbranna kes tahab vahel lihtsalt rääkida, teda ei huvitagi minuga vestlus vaid ta tahab lihtsalt kellegagi rääkida teda huvitavatest teemadest ( mis mind ei huvita ).

No just. Mis sind ei huvita. Aga need asjad on asjad, mis puudutavad meid ja meie peret. Kokkulepped, minekud kuhugi, tegemised. Ja kui neid ei kuulata, siis ei huvita ju pereasjad.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun lohutage. Ma ei suuda enam taluda, kuidas ma räägin mehega millestki, ta on täiesti kohal justkui, mhmh ja okei – ja kui järgmisel päeval viitan, et noh, ma nüüd tegin selle asja ära, siis ta pole iial kuulnud ega näinud ja me pole sellest rääkinud. Okei, räägime uuesti – aga sama kordub ka järgmisel teema ülesvõtul. Jälle ta ei tea asjast midagi ega pole kunagi kuulnud! See mõnda aega on talutav ja mõistusega võetav, aga ma nüüd enam ei suuda, see tundub mulle juba isikliku solvanguna – minu jutt meelde ei jää.

Sul on kontrolli vajadus, loobu sellest, sest sinu mees ei ole laps keda sa kamandama oled hakanud.

+6
-27
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Palun lohutage. Ma ei suuda enam taluda, kuidas ma räägin mehega millestki, ta on täiesti kohal justkui, mhmh ja okei – ja kui järgmisel päeval viitan, et noh, ma nüüd tegin selle asja ära, siis ta pole iial kuulnud ega näinud ja me pole sellest rääkinud. Okei, räägime uuesti – aga sama kordub ka järgmisel teema ülesvõtul. Jälle ta ei tea asjast midagi ega pole kunagi kuulnud! See mõnda aega on talutav ja mõistusega võetav, aga ma nüüd enam ei suuda, see tundub mulle juba isikliku solvanguna – minu jutt meelde ei jää.

Sul on kontrolli vajadus, loobu sellest, sest sinu mees ei ole laps keda sa kamandama oled hakanud.

See pole ju mingi kontrolli vajadus. See on normaalse suhtlemise vajadus. Kui ikka midagi mees ei kuule ega näe ega loe oma sõnumeid ja meile ja kõike peab kolm korda kolme eri kanali kaudu edastama, et oleks lootus, et sõnum kohale jõudis, siis see nõuab karmi kannatust, et sellise inimesega keegi jaksaks üldse suhelda. Ja kui on inimene, kellega ei saa suhelda, kes ei märka, ei kuule, ei kuula, siis mis suhe see üldse on? Ainus, mis ma välja mõtlen, on lapsik: korda, mis ma ütlesin või midagi muud, mis nõuab mehelt reaalset verbaalset vastust, mitte lihtsalt jaa-jaa või mhmh. Aga kuidas seda tagada. NT palud, et mees läheks homme ise lapsele lasteaeda järele, sest sul on tähtis koosolek. Siis küsidki et, kuhu sa siis täna pärast tööd pidid minema, mitte, et kas sul on meeles lapsuke lasteaiast ära tuua. Ja mõtle, kui nüüd sellist asja mees ei kuula ja sina lootsid, et mees sai aru ja teeb ära, aga tegelikult mees vahib kodus ja ütleb, et miks sa ei öelnud, et mina pidin lapsele järele minema? Ei teeks vihaseks või?

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mhm ja okei öeldaksegi siis, kui ei kuulata ega panda tähele. Kui ei kuulata ega panda tähele, ongi ju selge, et ei teata pärast midagi. Mida siin imestada on üldse.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samamoodi on mul sõbranna kes tahab vahel lihtsalt rääkida, teda ei huvitagi minuga vestlus vaid ta tahab lihtsalt kellegagi rääkida teda huvitavatest teemadest ( mis mind ei huvita ).

No just. Mis sind ei huvita. Aga need asjad on asjad, mis puudutavad meid ja meie peret. Kokkulepped, minekud kuhugi, tegemised. Ja kui neid ei kuulata, siis ei huvita ju pereasjad.

Need ei ole kokkulepped, need on sinu käsud ja sinu arusaamad, et see kõik on pereelu. A mees ei taha minna su ema juurde või suvelavastusele või järjekordsele laadale. Enam ei taha.

+9
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Need ei ole kokkulepped, need on sinu käsud ja sinu arusaamad, et see kõik on pereelu. A mees ei taha minna su ema juurde või suvelavastusele või järjekordsele laadale. Enam ei taha.

Siis ärgu öelgu mhmh ja okei! Nii lihtne ongi.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun lohutage. Ma ei suuda enam taluda, kuidas ma räägin mehega millestki, ta on täiesti kohal justkui, mhmh ja okei – ja kui järgmisel päeval viitan, et noh, ma nüüd tegin selle asja ära, siis ta pole iial kuulnud ega näinud ja me pole sellest rääkinud. Okei, räägime uuesti – aga sama kordub ka järgmisel teema ülesvõtul. Jälle ta ei tea asjast midagi ega pole kunagi kuulnud! See mõnda aega on talutav ja mõistusega võetav, aga ma nüüd enam ei suuda, see tundub mulle juba isikliku solvanguna – minu jutt meelde ei jää.

Sest sa räägid siis, kui mees ainult teeb näo, et ta kuulab, aga tegelikult tegeleb millegi muuga ja kuna me teame, et mehed suudavad keskenduda ainult ühele asjale korraga, siis sinu jutt ei salvestu. Tee kindlaks, et kui tähtsatest, see-peab-meelde-jääma asjadest räägid, siis mees ei tegele millegi muuga. Nt ei ole hea aeg Tähtsat Juttu rääkida, kui mees sõidab linnas või vaatab telekat vms. Naised jah suudavad siis veel kuulata, aga enamik mehi mitte. Mingit sõbrannamöla või muud juttu võid siis rääkida, kui ta midagi muud teeb ja mehelt on oodatudki ainult mhmh ja null meeldejätmiskohustust 🙂

Mark Gungor Mes’ brains women’s brains: https://www.youtube.com/watch?v=1fF9B0lukM4

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama. Ega ta sul koroonat põdenud pole, peale seda viirust lühimälu lonkab.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun lohutage. Ma ei suuda enam taluda, kuidas ma räägin mehega millestki, ta on täiesti kohal justkui, mhmh ja okei – ja kui järgmisel päeval viitan, et noh, ma nüüd tegin selle asja ära, siis ta pole iial kuulnud ega näinud ja me pole sellest rääkinud. Okei, räägime uuesti – aga sama kordub ka järgmisel teema ülesvõtul. Jälle ta ei tea asjast midagi ega pole kunagi kuulnud! See mõnda aega on talutav ja mõistusega võetav, aga ma nüüd enam ei suuda, see tundub mulle juba isikliku solvanguna – minu jutt meelde ei jää.

  1. Sest sa räägid siis, kui mees ainult teeb näo, et ta kuulab, aga tegelikult tegeleb millegi muuga ja kuna me teame, et mehed suudavad keskenduda ainult ühele asjale korraga, siis sinu jutt ei salvestu. Tee kindlaks, et kui tähtsatest, see-peab-meelde-jääma asjadest räägid, siis mees ei tegele millegi muuga. Nt ei ole hea aeg Tähtsat Juttu rääkida, kui mees sõidab linnas või vaatab telekat vms. Naised jah suudavad siis veel kuulata, aga enamik mehi mitte. Mingit sõbrannamöla või muud juttu võid siis rääkida, kui ta midagi muud teeb ja mehelt on oodatudki ainult mhmh ja null meeldejätmiskohustust ????

    Mark Gungor Mes’ brains women’s brains: https://www.youtube.com/watch?v=1fF9B0lukM4

Ja mis on soovitus? Täiskasvanud inimesele enne meelde jätmist vajava jutu rääkimist kõrvakiil anda või. Isiklikult ei huvita see “meeste aju ehitus” jne juttude lugemise peale ajaraiskamine netis, sest elu on näidanud, mehed võivad olla väga erinevad.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas seda tagada. NT palud, et mees läheks homme ise lapsele lasteaeda järele, sest sul on tähtis koosolek. Siis küsidki et, kuhu sa siis täna pärast tööd pidid minema, mitte, et kas sul on meeles lapsuke lasteaiast ära tuua. Ja mõtle, kui nüüd sellist asja mees ei kuula ja sina lootsid, et mees sai aru ja teeb ära, aga tegelikult mees vahib kodus ja ütleb, et miks sa ei öelnud, et mina pidin lapsele järele minema? Ei teeks vihaseks või?

Selles olukorras tekib kohe küsimus, et kas lapse lasteaeda viimine ja toomine on ainult naise ülesanne, sest kui oleks jagatud, oleks see mehe jaoks normaalsus ja ta läheks sinna järele. Igapäevane lapse rutiin, lasteaias käimine pole kindlasti võrreldav väljasõitudega, kuhu mees ei soovi kaasa minna.
Pole olemas mingeid äppe, mis meelde tuletavad?
Kui ei suuda tähtsaid igapäevaseid kohustusi meeles pidada ja jagada, siis tuleb lahku minna ja jagatud päevadel vastutab mees täielikult ise. Raske on mõelda korraga mitme inimese eest. Väga raske.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need ei ole kokkulepped, need on sinu käsud ja sinu arusaamad, et see kõik on pereelu. A mees ei taha minna su ema juurde või suvelavastusele või järjekordsele laadale. Enam ei taha.

Siis ärgu öelgu mhmh ja okei! Nii lihtne ongi.

No jumal. Räägi ometi mehega, et sa paned tema mühatavaid häälitsusi tähele ja tead, et ta ei kuula sind nagunii ja miks sa siis lased endale ebaviisakalt ahah mhm okeih mühatada? Pane end kuulama, kehtesta end. Kui on perekondlikud jutuajamised, ei olda nägupidi samal ajal telefonis ega chatita sõpradega arvutis või ei vaadata õhtust filmi.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka see probleem ja ma tean ka kuidas see alguse sai. Mul oli sõbranna, kes rääkis palju. Kord oli ta seisukoht üks, kord teine sama asja suhtes. Vaidluse vältimiseks hakkasin nõustuma. Teades et varsti tuleb teine jutt. Nüüd see suhtumine on edasi kandunud ka teiste juttudele. Ma kuulen aga ei kuula ega keskendu. Väga nõme. Ja seetõttu mu pereliikmed küsivad mult mitu korda et kas mul on ikka meeles see mida rääkisime ja kokku leppisime. Sest ma teen ikka nii et kui ma ei soovi ise seda mida teine tahab, ütlen ikka jajah, et mitte arutada ja vaielda praegusel hetkel.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas seda tagada. NT palud, et mees läheks homme ise lapsele lasteaeda järele, sest sul on tähtis koosolek. Siis küsidki et, kuhu sa siis täna pärast tööd pidid minema, mitte, et kas sul on meeles lapsuke lasteaiast ära tuua. Ja mõtle, kui nüüd sellist asja mees ei kuula ja sina lootsid, et mees sai aru ja teeb ära, aga tegelikult mees vahib kodus ja ütleb, et miks sa ei öelnud, et mina pidin lapsele järele minema? Ei teeks vihaseks või?

Selles olukorras tekib kohe küsimus, et kas lapse lasteaeda viimine ja toomine on ainult naise ülesanne, sest kui oleks jagatud, oleks see mehe jaoks normaalsus ja ta läheks sinna järele. Igapäevane lapse rutiin, lasteaias käimine pole kindlasti võrreldav väljasõitudega, kuhu mees ei soovi kaasa minna.

Pole olemas mingeid äppe, mis meelde tuletavad?

Kui ei suuda tähtsaid igapäevaseid kohustusi meeles pidada ja jagada, siis tuleb lahku minna ja jagatud päevadel vastutab mees täielikult ise. Raske on mõelda korraga mitme inimese eest. Väga raske.

Mees on mingi totaalse kalamäluga , et vajab äppi lapse lasteaiast ära toomiseks?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklikult ei huvita see “meeste aju ehitus” jne juttude lugemise peale ajaraiskamine netis, sest elu on näidanud, mehed võivad olla väga erinevad.

Seal lingil tundub olevat küll juttu täpselt sinu mehest a sellest teemmast. Aga no kui ei viitsi, siis ei viitsi, järelikult sul oli vaja ainult vinguda ja kõlbab edasi elada täpselt samamoodi nagu on- mees sind ei kuula ja su jutt on nagu tapeet, mida keegi ei kuula. Lase käia. Lohutamise peale ei viitsi aega raisata, kui inimene tegelikult midagi parandada ei taha. Siis pole midagi lohutada, probleem on osaliselt sinus endas, vali kohta ja vähem sõnu, siis vast kuulatakse ka, kui sul midagi öelda on.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et mehel ADHD pole?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Kallis, palun ära ütle iga kord “Jah, kallis””, kui koer uriseb!”

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need ei ole kokkulepped, need on sinu käsud ja sinu arusaamad, et see kõik on pereelu. A mees ei taha minna su ema juurde või suvelavastusele või järjekordsele laadale. Enam ei taha.

Siis ärgu öelgu mhmh ja okei! Nii lihtne ongi.

Kui mees ütleks ei, näägutaks naine 3 päeva järjest.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üks laps vanuses 4-6 rääkis lakkamatult. Ma enam ei kuulanud teda. Mõtlesin hirmuga, kui laps ükskord ka midagi olulist ütleb, siis ma ei saagi seda teada.

Teemaalgataja tõenäoliselt räägib liiga palju. Või noh, selle kontrollimiseks võiks jälgida, kas mees suhtleb kõigiga nii? Kas ta oma sõprade jutte kuuleb ja mäletab? Oma ema või õe juttu?

Teemaalgataja võiks ebaolulise mula osakaalu oma jutus otsustavalt vähendada. Aga kui on mõni oluline asi, näiteks see lapse lasteaiast ära toomine, siis tuleb kontrollida, et mees tõesti kuulis ja teadvustas endale. Tuleb vaadata, et selle jutu ajal ei tegeleks mees muuga. Ei vaataks telekat, et chatiks messengeris, ei loeks uudiseid. Nõuad alustuseks mehe tähelepanu. Kasvõi paned enda vastu laua taha istuma. Vaatad silma ja ütled: Peeter, meile tuleb homme peakontorist see kõige suurem ülemus kohale ja mul läheb tööl kauem. Sa pead homme ise Triinu lasteaiast ära tooma! Vajadusel nõuad, et mees paneks selle kohta endale telefoni meeldetuletuse. (Kui tundub, et asi on nii hull, et ta võib ikkagi unustada.)

Meenub veel, et mu lastel on samasugune mittekuulmine arenenud minu jutu suhtes. Nt hõikan teisipäeval II korruse suunas (kus nad oma tubades arvutimänge mängivad): Kristjan, Karmo, laupäeval sõidame vanaema juurde! Kas kuulsite? Vastuseks tuleb kaks jaa-d. Reede õhtul küsin, kas asjad on koos? “Mis asjad, milleks, meile pole midagi räägitud!” vastavad poisid ühest suust. Samas kui me mehega arutame puhkuseplaane, siis nad kuulevad imehästi ja on kõpsti kohal, et nõuda Disneylandi sõitmist vms.

+12
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Õppige peegeldama teineteist. Nö aktiivselt kuulama, kui su mees muidugi nõus on sellega. Kui ikka su jutu peale ei ole nõus, siis paarisuhte koolitusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees on ka selline. Lugesin talle selle teema ka ette, tundis ennast ära küll.
Vahel häirib rohkem ja vahel vähem. Olen õppinud üle kordama meie kokkuleppeid ja siiani nagu toimib. Natuke nõme on küll pidevalt käia ja korrata ennast, aga no kuna meil suhe on hea ja klapime hästi, siis tuleb mõne miinusega lihtsalt leppida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun lohutage. Ma ei suuda enam taluda, kuidas ma räägin mehega millestki, ta on täiesti kohal justkui, mhmh ja okei – ja kui järgmisel päeval viitan, et noh, ma nüüd tegin selle asja ära, siis ta pole iial kuulnud ega näinud ja me pole sellest rääkinud. Okei, räägime uuesti – aga sama kordub ka järgmisel teema ülesvõtul. Jälle ta ei tea asjast midagi ega pole kunagi kuulnud! See mõnda aega on talutav ja mõistusega võetav, aga ma nüüd enam ei suuda, see tundub mulle juba isikliku solvanguna – minu jutt meelde ei jää.

Sa ei hakka ju möödaminnes rääkima ? Sa ikka ALATi ütled, et kallis ma tahan rääkida, on sul aega. Mees, kes parajasti mõtleb ise millegi üle, ei kuule sind iial. Seetõttu pead sa kõigepealt ütlema, et sa tahad rääkida ja küsida, kuna on sobiv hetk. Nii sama mööda minnes rääkima hakkamine on sama hea kui seinale rääkimine. Niie t tahad, et mees mäletaks, lepid temaga kokku, et tahad olulistes asjadest rääkida, et kuna sul aega on. Mehel ju ka omad mõtted ja omad ideed ja oma elu. Sa ei ole mehe omanik, et võid alustada rääkimist siis kui sulle pähe tuleb. Kooselus tuleb rääkimine ikka kokkuleppida, et teine võtaks aega sinu mõtete ärakuulamiseks. Nii et räägi kuidas sa rääkimist alustad ?

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa ei hakka ju möödaminnes rääkima ? Sa ikka ALATi ütled, et kallis ma tahan rääkida, on sul aega.

Kas keegi tõesti alustab iga oma vähegi infot sisaldavat lauset mehele pöördumisega: “Kallis, tahan rääkida, on sul aega?” Ja nii 20-40-50 aastat? Asi pole ju vaid tähtsates juttudes, mida on harva, vaid absoluutselt igasugustes elu puudutavates detailides. Ütlen paar päeva varem, et lähen sõbrannale külla, uut koera vaatama. Mhmh. Siis samal päeval on meil juttu, et mees mingu lapsele järele, sest ma lähen sõbrannale külla koer vaatama. Ta kuuleb seda esimest korda, aga okei, läheb järele. Ja kui koju jõuan ja rääkima hakkan, kui vahva koer oli, siis mees küsib – mis koer? Misasja? Millest sa räägid? Käed vajuvad rippu, no ei jaksa. Pole oluline detail, aga masendab.

Teemaalgataja tõenäoliselt räägib liiga palju.

Absoluutselt vastupidi. Väga vähe räägin võrreldes keskmise naisega.

Isiklikult ei huvita see “meeste aju ehitus” jne juttude lugemise peale ajaraiskamine netis, sest elu on näidanud, mehed võivad olla väga erinevad.

Seal lingil tundub olevat küll juttu täpselt sinu mehest a sellest teemmast. Aga no kui ei viitsi, siis ei viitsi, järelikult sul oli vaja ainult vinguda ja kõlbab edasi elada täpselt samamoodi nagu on- …

Mis plärtsud? See vastaja pole ju vingunud kuskil, ta pole teemaalgataja. Mina olen.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles olukorras tekib kohe küsimus, et kas lapse lasteaeda viimine ja toomine on ainult naise ülesanne, sest kui oleks jagatud, oleks see mehe jaoks normaalsus ja ta läheks sinna järele.

Miks see ei või ainult naise ülesanne olla? Näiteks meil oli nii, et mees viis hommikuti (mina magasin kauem) ja õhtul tõin mina ära. Normaalne ju. Ja mõnes peres on ehk hoopis nii, et üks viib ja toob, teine teeb mingit muud kodutööd rohkem, näiteks teeb süüa. Igas peres oma tööjaotus – võrdne panus ei tähenda, et kõiki töid pooleks peab tegema.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see ei või ainult naise ülesanne olla? Näiteks meil oli nii, et mees viis hommikuti (mina magasin kauem) ja õhtul tõin mina ära. Normaalne ju. Ja mõnes peres on ehk hoopis nii, et üks viib ja toob, teine teeb mingit muud kodutööd rohkem, näiteks teeb süüa. Igas peres oma tööjaotus – võrdne panus ei tähenda, et kõiki töid pooleks peab tegema.

Mehe panusest pole räägitud. Kui mehel on ka suur panus muul rindel, tuleb leida keegi teine harvaesinevateks äratoomis- ja viimisolukordadeks. Lapsehoidja, vanaema.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehel ju ka omad mõtted ja omad ideed ja oma elu.

Sa ajad segamini armukese aja ja naise aja. Naine võib igal hetkel ühiste laste osas pöörduda normaalses peres. Nagu meeski. Ilmselgelt kui mees on tööl, siis mitte. Muidu juhtub nii, et ka naine enam ei kuule meesr, kui see tsl meetri kaugusel midagi tähtsat ütleb. Mida külvad, seda lõikad.

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mehe panusest pole räägitud.

Sest räägiti situatsioonist ja hoopis teises kontekstis, mitte tööde võrdsest jaotamisest. Tule teemasse!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui koju jõuan ja rääkima hakkan, kui vahva koer oli, siis mees küsib – mis koer? Misasja? Millest sa räägid? Käed vajuvad rippu, no ei jaksa. Pole oluline detail, aga masendab.

Kui pole pidevalt selline olnud, on vaid mõned võimalused.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe panusest pole räägitud.

Sest räägiti situatsioonist ja hoopis teises kontekstis, mitte tööde võrdsest jaotamisest. Tule teemasse!

No siis on see, et teised asjad on sinust ja perest tähtsamad. Kui enne nii polnud, siis tal sinust kopp ees või on armuke.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei kuule midagi